Przeczytaj oficjalny opis

Test Singapur Aviation Academy (SAA), Założona w 1958 roku, jest uznanym międzynarodowo ramię szkolenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Singapurze. Oferuje szeroką gamę programów operacyjnych i zarządzania, które Benchmark międzynarodowych standardów i najlepszych praktyk w celu zaspokojenia potrzeb szkoleniowych globalnej społeczności lotniczej. SAA jest Regionalny Ośrodek Szkoleniowy ICAO Doskonałości, Centrum Szkolenia Lotniczego ICAO bezpieczeństwa, ICAO-zatwierdził rząd Inspektor Bezpieczeństwa Training Centre, ICAO TRAINAIR PLUS Full Member.

Poprzez swoich czterech specjalistycznych szkół - School of Aviation Management, Szkoła Bezpieczeństwa Lotnictwa & Security, Szkoła usług służb ruchu lotniczego i Szkoły Airport służb ratunkowych - SAA przeszkolono ponad 91.000 uczestników z 200 krajów i terytoriów od 1958 roku.

Dzięki konsekwentnie wyprzedzanie zmian zachodzących w międzynarodowym lotnictwie cywilnym, SAA jest w stanie opracować nowe programy nie są łatwo dostępne gdzie indziej. SAA oferuje również studia i dyplom absolwenta poprzez sojusze z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi instytucjami naukowymi.

Akademia stanowi forum wymiany informacji i tworzenie sieci kontaktów wśród menedżerów i specjalistów w międzynarodowej społeczności lotnictwa cywilnego, poprzez organizację warsztatów, konferencji i seminariów regularnie. Znajduje się na niej również wiele międzynarodowych spotkań i konferencji organizowanych przez organizacje międzynarodowe, takie jak ICAO, APEC i ACI.

VISION:

Aby być światowym centrum Premier nauki dla lotnictwa cywilnego.

MISJA:

Aby zapewnić najwyższą jakość kształcenia, a także dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, dla rozwoju międzynarodowego lotnictwa cywilnego.

Nasza historia

Skromne początki

1950 - 1960 Podobnie jak wiele instytucji, które rosły, by stać się górujący podmioty w swoich dziedzinach, Singapore Aviation Academy rozpoczął się mały.

Pierwsze szkolenie lotnictwa cywilnego powstała dla kontrolerów ruchu lotniczego w 1958 roku w Paya Lebar Airport. Wzięło w nim udział pięciu lokalnych kontrolerów aplikantów. Cztery lata później, uczestnicy międzynarodowych zostały zaakceptowane do treningu służb informacji lotniczej i Lotnictwa kartografii. Zostali sponsorowany w ramach Programu Pomocy Technicznej Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego.

Z biegiem lat, Szkoła wzrosła z bycia szkolenia strój w domu w regionalnym ośrodku szkoleniowym. To w 1972 roku przeniósł się do większych pomieszczeń i lepszych obiektów w Seletar Airport.

Osiągając out

1970 - 1980 szkoła została przemianowana Centrum Lotnictwa Cywilnego (CATC Training), Singapur. Został on następnie regularnie trenuje uczestników zagranicznych w nie tylko służb ruchu lotniczego, ale służb ratowniczych na lotnisku, zarządzanie lotniska i operacji. CATC osiągnąć imponujące osiągnięcia w produkcji wysokiej jakości szkoleń, który był wyjątkowy w regionie Azji i Pacyfiku. Jego wyrafinowane i dostosowane kontroli ruchu lotniczego symulatory szkoleniowe zostały uznane za najbardziej zaawansowanych w regionie.

Został on oznaczony jako ASEAN Centrum Doskonałości w 1977 roku szkolenia w kontroli ruchu lotniczego, samolotów gaśniczych oraz służb ratowniczych, jak również służb informacji lotniczej.

Celować wysoko

1990 ... ..

W 1990 roku Centrum zostało ponownie przemianowano, jak Singapur Aviation Academy (SAA). Zmiana ta odzwierciedla jej wzmocnionego statusu i rozszerzony role Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Singapurze (CAAS) szykuje się do podniesienia umiejętności personelu lotniczego w celu sprostania wyzwaniom nowego tysiąclecia. SAA rozpoczęła działalność od jej obecnego kompleksu specjalnie wybudowanym szkoleniowej w 1992 roku. Został oficjalnie otwarty w dniu 2 lis 1992 przez pana Mah Bow Tan, Ministra Łączności. Zbudowane kosztem 50 milionów dolarów, kompleks wyposażony jest w szerokiej gamie urządzeń do tworzenia unikatowych całkowitą środowiska szkoleniowego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Singapore Aviation Academy

Master of Science w dziedzinie aeronautyki (MSA) łączy rdzeń klas z 6 unikalnych opcji specjalizacji do wyboru. Ta elastyczność, aby dostosować stopień pozwala spełnić ko ... [+]

Master of Science in Aeronautics (organizowane wspólnie z Embry-Riddle Aeronautical University, USA)

PROGRAM PRZEGLĄD

Test Master of Science w dziedzinie aeronautyki (MSA) łączy rdzeń klas z 6 unikalnych opcji specjalizacji do wyboru. Ta elastyczność, aby dostosować stopień pozwala spełnić konkretne cele i odpowiada na potrzeby wszystkich sektorów przemysłu lotniczego i kosmicznego. Program pomoże Ci opanować narzędzia potrzebne w rozwoju, produkcji i eksploatacji statków powietrznych i kosmicznych, a także zyskać zrozumienie infrastruktury, która wspiera przemysł.

WARUNKI PRZYJĘĆ

Musiałeś uzyskał stopień licencjata z akredytowanych stopień-przyznania instytucji o temperaturze średniej klasy (skumulowane) CGPA 2,5 lub większej na skali 4.0. Jeśli posiadają już tytuł magistra lub ukończeniu zajęć absolwent akredytowanego stopień-przyznania instytucji, trzeba osiągnęły 3,0 CGPA lub wyższe na poziomie magisterskim.... [-]

Singapur Singapore Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Singapore Aviation Academy

Master of Science (MSc) w powietrzu zarządzania transportem (ATM) jest przeznaczony do wyposażyć w umiejętności potrzebne do prowadzenia karierę w różnych sektorach branż ... [+]

Master of Science in Air zarządzania transportem (Wspólnie organizowane Cranfield University, Wielka Brytania)

PROGRAM PRZEGLĄD

Test Master of Science (MSc) w powietrzu zarządzania transportem (ATM) przeznaczony jest do wyposażyć w umiejętności potrzebne do prowadzenia karierę w różnych sektorach branży transportu lotniczego, w tym administracji lotnictwa cywilnego, władz portów lotniczych, instytucji zapewniających służby żeglugi powietrznej, linie lotnicze, firmy konsultingowe transportu lotniczego i firm lotniczych.

Magister ATM jest w niepełnym wymiarze czasu program, opracowany specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb zapracowanych menedżerów do bardziej elastycznego nauczania wykonawczej w bankomacie. Łączy obowiązkowych podstawowych modułów o transporcie lotniczym z większym naciskiem na przywództwa i rozwoju osobistego, i opiera się na to z opcjonalnych modułów wybranych do indywidualnych zainteresowań i aspiracji zawodowych.... [-]

Singapur Singapore Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku