Przeczytaj oficjalny opis

Development Management Institute of Singapore (MDIS)

Rozwój Management Institute of Singapore (MDIS), założona w 1956 roku, jest najstarszą organizacją non-profit Professional Institute Singapuru kształcenia ustawicznego. MDIS ma dwa główne podmioty zależne: Rozwój Management Institute of Singapore Pte Ltd (MDIS Pte Ltd) w celu nadzorowania jego Singapur operacji akademickich i MDI International Pte Ltd do dalszej strategii globalizacji.

MDIS zapewnia dobrze akredytowanych kursów, seminariów i usługi w zakresie zarządzania i możliwości osób do rozwoju zawodowego w ramach programów akademickich w biznesie i zarządzaniu, Inżynieria, Projektowanie Mody, Technologii Informacyjnych Ochrony Zdrowia i Nauk Przyrodniczych, Mass Communications, Hospitality Management Psychologii i Podróże, turystyka i , Programy te są oferowane we współpracy z wysoko cenionych uniwersytetów w Australii, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

We wrześniu 2008 roku MDIS założyć swoją pierwszą zagraniczną kampus w Taszkiencie, stolicy Uzbekistanu w Azji Środkowej, oferuje światowej klasy wyższe wykształcenie dla studentów z regionu Azji Środkowej. Transakcja góry osiągnięto również z EduCity @ Iskandar w Johor, znakowanie po raz pierwszy prywatny Singapuru trzeciorzędowej instytucja dokonała wypad do Malezji. Będzie to drugi zagranicznych uczelniach MDI "i otworzy swoje podwoje do 2000 studentów około 2015. Po zakończeniu budowy w 2023 roku trzeciej fazy, kampusu zapowiada się zaspokoić ponad 10.000 studentów. MDIS ma przedstawicielstwa w Chinach, Indiach, Indonezji, Sri Lance, Tajlandii i Wietnamu, a także agentów w całej Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

MDI Wyposażenie

MDIS ma historię zapewnienie szkoleń i usług edukacyjnych dla społeczności i narodu. S $ 35 mln MDIS Campus w Stirling Droga zajmuje trzy-hektarowy obszar lądowy i oferuje state-of-the-art klasach, nauk biologicznych i laboratoriach komputerowych, a gościnność centrum szkoleniowe, studia komunikacji masowej, laboratorium inżynierii i warsztatów, jak a także studio mody. Kampus posiada także amfiteatr w House występy artystyczne i inne imprezy, a także w pełni wyposażone zaplecze sportowe, takie jak gimnazjum i badmintona sądy.

Kampus jest włączona obsługa Wi-Fi, umożliwiając studentom dostęp do sieci World Wide Web w dowolnym miejscu na terenie kampusu. Ponadto MDIS zwiększa doświadczenie edukacyjne uczniów z Learning System tablica i technologii streaming wideo, który pozwala na dostęp on-line do wykład notatki, nauka zasoby i nagranych lekcji w dowolnym miejscu.

MDIS ma innego centrum szkoleniowym, MDI Dhoby Ghaut, przy Orchard Road.

Osiągnięcie EduTrust Certyfikacji

Sukces absolwentów MDI "Wynika to z instytutu silne zaangażowanie na rzecz wysokich standardów jakości kształcenia. Uzyskanie certyfikacji EduTrust (4 lata), wydawane przez Radę Private Edukacji w 2010 jest kamieniem milowym dla MDI, ponieważ świadczy o przykładowych standardów edukacyjnych i doskonałości biznesowej Instytutu. MDIS jest również jednym z pierwszych partii prywatnych instytucji edukacyjnych (PEI), które będą rejestrowane w ramach wzmocnionych ram Rejestracji.

MDIS Zintegrowany Campus of the Future

MDI Residences @ Stirling to pierwszy hostel w Singapurze, które zostaną udzielone zielony znacznik Złoty Plus Award. Costing S $ 80 mln osób nowy 15-piętrowy hostel składa się z 782 klimatyzowanych pokoi, 14 apartamentów, auli i kawiarni. Ekologiczny hostel może pomieścić około 1700 studentów i jest w pełni zintegrowane tak, że studenci mogą żyć, uczyć się i bawić się w interaktywny i sprzyjającego środowiska.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Program turystyka i hotelarstwo mgr został zaprojektowany, aby ułatwić połączenie doświadczenia w świecie rzeczywistym i krytycznej refleksji poprzez badania terenowe i z ... [+]

Program turystyka i hotelarstwo mgr został zaprojektowany, aby ułatwić połączenie doświadczenia w świecie rzeczywistym i krytycznej refleksji poprzez badania terenowe i zajęć w klasie oparte.

Program odnosi się do społecznego naukowego podejścia do obu badań turystyka i hotelarstwo poprzez skoncentrowanie się na kwestiach dotyczących globalizacji, komercjalizacji i konsumpcji.

Szczególnie mocną stroną programu jest uwzględnienie powiązań między branży Podróże, turystyka i gościnność w stosunku do organizacji i zarządzania, a także w dostarczaniu satysfakcjonujących doświadczeń konsumentów.

Kariera

Wcześniejsze studentów z University of Sunderland programów turystycznych przeszli do wielu kariery zarządzania, w tym atrakcji, muzeów i marketingu docelowego.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Program mgr Zarządzania Inżynieria, jak zaproponował to samo na kampusie głównej Northumbria University, jest specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić studentom do aktual ... [+]

Program mgr Zarządzania Inżynieria, jak zaproponował to samo na kampusie głównej Northumbria University, jest specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić studentom do aktualizacji, rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę, aby zwiększyć ich szanse zawodowe w przemyśle lub jako przygotowanie do dalszych badań naukowych. Program pozwala uczniom optymalizacji doświadczenie uczenia się i wysiłku w celu dostosowania ich kariery akademickiej tła i aspiracji.

Program ma na celu:

Produkują absolwentów, którzy mogą ubiegać się podstawowych zasad i technik do produkcji kreatywnych rozwiązań Oceny teoretycznych i modeli i wybrać odpowiednie techniki i narzędzia do analizy złożonych systemów Rozwijaj krytyczną świadomość i ocenę bieżących problemów w wybranej dyscypliny tematyce, w celu wzmocnienia zdolności do wytwarzania nowych spostrzeżeń i zaproponowania nowych rozwiązań Kompetentnie ocenić i zastosowania różnych technik badawczych ze źródeł zarówno pierwotnych i wtórnych, aby skutecznie przeprowadzić badania lub projektu śledczego w odpowiedniej dyscypliny tematu Zwiększenie akademickiej, rozwoju osobistego i zawodowego wszystkich uczniów i wspieranie ich zdolności samo-oceniający, odblaskowe praktyków i całe życie uczący Opracowanie aplikacji profesjonalnych i etycznych zasad, standardów i praktyk w wybranej dyscypliny tematu Metody oceny ... [-]
Język angielski
Zaoczne
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Magister Finansów jest dwuletni program i wymaga obecności w pełnym wymiarze czasu w ciągu jednego roku akademickiego do pracy oczywiście. W drugim roku przydzielono wyłą ... [+]

Magister Finansów jest dwuletni program i wymaga obecności w pełnym wymiarze czasu w ciągu jednego roku akademickiego do pracy oczywiście. W drugim roku przydzielono wyłącznie do projektu zarządzania końcowego i może być wykonana równolegle stażu lub zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu.

Program składa się z czterech etapów, po których następuje capstone i końcowego projektu. Około 75% z modułów będą prowadzone przez wykładowców GGSB i 25% będą prowadzone przez lokalne zatwierdzone wykładowców, którzy zostali wybrani przez rygorystycznego procesu. Metodologia badania i moduł warsztatów projektu będą prowadzone przez wykładowców GGSB.

Harmonogram dla każdego modułu jest starannie skonstruowany, aby pomóc uczniom w bardziej efektywnie i skutecznie obejmujące każdą jednostkę.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Biotechnologia jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin w obrębie nauk stosowanych, o aplikacje z diagnostyki i leczenia schorzeń, aż do zwiększeni ... [+]

Biotechnologia jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin w obrębie nauk stosowanych, o aplikacje z diagnostyki i leczenia schorzeń, aż do zwiększenia produkcji żywności. Ze względu na potencjalny wpływ na życie człowieka, znaczenie biotechnologii jest obecnie bardzo wysoki, zarówno w porządku publicznego i naukowego.

Głównym celem kursu będzie na Biotechnologii Molekularnej. Biologia molekularna, (molekularny) Genetyka i Bioinformatyka tworzą "szkielet" z biotechnologii i różne aspekty tych funkcji w kilku modułów. Dogłębne zrozumienie związku między DNA, RNA i białka jest kluczowe. Będziesz studiować produkcję i oczyszczanie ekspresji genów i białek oraz ich zastosowań w różnych dziedzinach biotechnologicznych. Oprócz rozwijania wiedzy i umiejętności na bazie Temat będzie wziąć pod uwagę wiele globalnych problemów związanych z najnowszych osiągnięć biotechnologicznych.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Jest to idealne studia podyplomowe dla absolwentów, którzy chcą się rozwijać w ramach ogólnych branż projektowych. Jest on idealnie dopasowany do stosunkowo nowych absolw ... [+]

Cele programu Aby zapewnić studentom systematycznego zrozumienia wiedzy zarządzania projektami, a także krytyczna świadomość bieżących problemów i / lub nowych spostrzeżeń, z których wiele jest przy, lub została poinformowana przez, na czele z obecnych badań, zaawansowanej nauki i praktyki zawodowej. Aby zapewnić studentom kompleksowej wiedzy na temat technik stosowanych do zastosowania badań do projektu sytuacje zarządzania, zarówno praktyczne i teoretyczne. Aby umożliwić studentom do oceny metodologii zarządzania projektami i rozwoju krytyki nich i, w razie potrzeby, zaproponować nowe hipotezy.

Kariera

Jest to idealne studia podyplomowe dla absolwentów, którzy chcą się rozwijać w ramach ogólnych branż projektowych. Jest on idealnie dopasowany do stosunkowo nowych absolwentów z ograniczonym doświadczeniem zawodowym, a także doświadczonych praktyków.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Ostatecznym celem Masters w programie Business International jest przygotowanie studentów do pracy na stanowisku kierowniczym w ciągle zmieniającym się środowisku międzyn ... [+]

Ostatecznym celem Mistrzów w międzynarodowym programie firmy jest przygotowanie studentów do pracy na stanowisku kierowniczym w ciągle zmieniającym się środowisku międzynarodowym, gdzie zaawansowana technologia i sytuacje coraz bardziej wielokulturowe zajmują ważne miejsce w codziennym życiu firmy.

MIB to wysokiej jakości wszechstronny program przedmiotów administracji biznesu, które wszystkie są badane z perspektywy międzynarodowej. Program skupia się na wiedzy wymaganej przez menedżerów w różnych sektorach, do pracy w międzynarodowych firmach i środowiskach. MIB jest silny Uniwersalny program, który integruje wszystkie kursy podstawowe i używa crossfunctional podejścia do zastosowania tych dziedzin podstawowych, zapewniając studentom międzynarodowym specjalizacji.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MDIS Campus Tour

The MDIS Hostel Life

Made in Singapore - MDIS