Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Development Management Institute of Singapore (MDIS)

Rozwój Management Institute of Singapore (MDIS), założona w 1956 roku, jest najstarszą organizacją non-profit Professional Institute Singapuru kształcenia ustawicznego. MDIS ma dwa główne podmioty zależne: Rozwój Management Institute of Singapore Pte Ltd (MDIS Pte Ltd) w celu nadzorowania jego Singapur operacji akademickich i MDI International Pte Ltd do dalszej strategii globalizacji.

MDIS zapewnia dobrze akredytowanych kursów, seminariów i usługi w zakresie zarządzania i możliwości osób do rozwoju zawodowego w ramach programów akademickich w biznesie i zarządzaniu, Inżynieria, Projektowanie Mody, Technologii Informacyjnych Ochrony Zdrowia i Nauk Przyrodniczych, Mass Communications, Hospitality Management Psychologii i Podróże, turystyka i , Programy te są oferowane we współpracy z wysoko cenionych uniwersytetów w Australii, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

We wrześniu 2008 roku MDIS założyć swoją pierwszą zagraniczną kampus w Taszkiencie, stolicy Uzbekistanu w Azji Środkowej, oferuje światowej klasy wyższe wykształcenie dla studentów z regionu Azji Środkowej. Transakcja góry osiągnięto również z EduCity @ Iskandar w Johor, znakowanie po raz pierwszy prywatny Singapuru trzeciorzędowej instytucja dokonała wypad do Malezji. Będzie to drugi zagranicznych uczelniach MDI "i otworzy swoje podwoje do 2000 studentów około 2015. Po zakończeniu budowy w 2023 roku trzeciej fazy, kampusu zapowiada się zaspokoić ponad 10.000 studentów. MDIS ma przedstawicielstwa w Chinach, Indiach, Indonezji, Sri Lance, Tajlandii i Wietnamu, a także agentów w całej Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

MDI Wyposażenie

MDIS ma historię zapewnienie szkoleń i usług edukacyjnych dla społeczności i narodu. S $ 35 mln MDIS Campus w Stirling Droga zajmuje trzy-hektarowy obszar lądowy i oferuje state-of-the-art klasach, nauk biologicznych i laboratoriach komputerowych, a gościnność centrum szkoleniowe, studia komunikacji masowej, laboratorium inżynierii i warsztatów, jak a także studio mody. Kampus posiada także amfiteatr w House występy artystyczne i inne imprezy, a także w pełni wyposażone zaplecze sportowe, takie jak gimnazjum i badmintona sądy.

Kampus jest włączona obsługa Wi-Fi, umożliwiając studentom dostęp do sieci World Wide Web w dowolnym miejscu na terenie kampusu. Ponadto MDIS zwiększa doświadczenie edukacyjne uczniów z Learning System tablica i technologii streaming wideo, który pozwala na dostęp on-line do wykład notatki, nauka zasoby i nagranych lekcji w dowolnym miejscu.

MDIS ma innego centrum szkoleniowym, MDI Dhoby Ghaut, przy Orchard Road.

Osiągnięcie EduTrust Certyfikacji

Sukces absolwentów MDI "Wynika to z instytutu silne zaangażowanie na rzecz wysokich standardów jakości kształcenia. Uzyskanie certyfikacji EduTrust (4 lata), wydawane przez Radę Private Edukacji w 2010 jest kamieniem milowym dla MDI, ponieważ świadczy o przykładowych standardów edukacyjnych i doskonałości biznesowej Instytutu. MDIS jest również jednym z pierwszych partii prywatnych instytucji edukacyjnych (PEI), które będą rejestrowane w ramach wzmocnionych ram Rejestracji.

MDIS Zintegrowany Campus of the Future

MDI Residences @ Stirling to pierwszy hostel w Singapurze, które zostaną udzielone zielony znacznik Złoty Plus Award. Costing S $ 80 mln osób nowy 15-piętrowy hostel składa się z 782 klimatyzowanych pokoi, 14 apartamentów, auli i kawiarni. Ekologiczny hostel może pomieścić około 1700 studentów i jest w pełni zintegrowane tak, że studenci mogą żyć, uczyć się i bawić się w interaktywny i sprzyjającego środowiska.

Lokalizacje

Singapur

Address
501 Stirling Road
148951 Singapur, Singapur

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium