Kaplan Singapore

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Wizją Kaplana jest stanie się "Prywatnym Edukacyjnym Instytutem Wyboru" w Singapurze i zobowiązujemy się pomagać naszym uczniom w osiąganiu ich celów zawodowych i edukacyjnych poprzez uczenie się przez całe życie.

Jako Twój Uczeń Zintegrowanego Uczenia się przez całe życie, oferujemy programy akademickie dla szkolnictwa wyższego, a także kwalifikacje zawodowe i kursy szkoleniowe dla rozwoju umiejętności, dające ci możliwość pozostania zawsze istotnymi.

Zapewniając te możliwości i doskonałość w nauczaniu i uczeniu się, Kaplan zawsze stara się jak najlepiej dla naszych uczniów. Nasze częste pochwały są tego świadectwem.

Kaplan otrzymał 9 nagród w konkursach Training i Rozwój Edukacji JobsCentral (TED) w 2016 i 2017 r., Dzięki czemu Kaplan już drugi rok z rzędu zdobył nagrodę "Najlepsza prywatna instytucja edukacyjna", "Najlepszy dostawca szkoleń korporacyjnych" i "Złoty Standard Service Provider" "W wybranych kategoriach / dyscyplinach przez jednostkę.

Jako wiodący prywatny dostawca usług edukacyjnych Kaplan otrzymał także wiele wyróżnień. W 2017 roku otrzymaliśmy również nagrodę "Najlepsza prywatna instytucja edukacyjna w Singapurze" oraz "Wiodące szkolenie korporacyjne

Do tej pory Kaplan obsługiwał ponad 65 000 absolwentów1 i przyznał ponad 225 000 profesjonalnych certyfikatów2. Dostępnych jest ponad 550 programów akademickich i profesjonalnych certyfikatów, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ciągłą innowacyjność i znaczenie branżowe. Dążymy również do stworzenia unikalnego środowiska nauki, w którym nasi uczniowie z ponad 35 krajów na całym świecie mogą czerpać inspirację do doskonalenia się w wybranym przez nich kierunku studiów.

Zachęcam do zapoznania się z Kaplanem i dowiedzenia się więcej o tym, co możemy zrobić dla celów edukacyjnych i zawodowych.

Associate Professor Rhys Johnson

Dyrektor operacyjny

Kaplan Singapore


Misja

Kaplan Singapore pomaga osobom osiągać cele edukacyjne i zawodowe. Kaplan Singapore buduje przyszłość, jedną historię sukcesu na raz.


Wizja

Być prywatną instytucją edukacyjną z wyboru.


Nasze podstawowe wartości i kultura

Nasze podstawowe wartości określają kulturę naszej firmy i zapewniają ramy dla codziennych dostaw Kaplan Singapore do naszych klientów i pracowników.

  • Integralność

Kaplan Singapore stawia na etyczne podejście przede wszystkim dlatego, że robienie dobrych rzeczy to jedyna droga do długoterminowego wzrostu. Nasza etyka i uczciwość muszą być nienaganne.

  • Wiedza, umiejętności

Kaplan Singapore zawsze stara się uczyć i wykorzystywać tę wiedzę dla dobra naszych uczniów, kolegów, pracowników i społeczności.

  • Wsparcie

Kaplan Singapore zapewnia przyjazne środowisko dla naszych studentów, pracowników i społeczności. Wszystko, co Kaplan Singapore robi, ma na celu wspieranie sukcesu naszych uczniów.

  • Okazja

Kaplan Singapore będzie nieustannie poszukiwać nowych i lepszych sposobów tworzenia szans dla naszych studentów, pracowników i społeczności. Jest to fundamentalne dla naszej misji: Kaplan Singapore buduje przyszłość jedną historię sukcesu na raz.

  • Wyniki

Kaplan Singapore odnosi sukces, gdy uczniowie odnoszą sukces. Kaplan Singapore ocenia nasz sukces przez to, jak dobrze nasi uczniowie spełniają swoje wymierne cele.

Lokalizacje

Singapur

Address
Wilkie Road, Level 2, Wilkie Edge
Singapur, Singapur

Singapur

Address
1 Selegie Road, Level 6, PoMo
Singapur, Singapur

Singapur

Address
80 Jurong East Street 21, #06-02, Devan
Singapur, Singapur

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium