Human Capital (Singapore)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Kapitał Ludzki (Singapur)

Ludzie są pojedyncze, najsilniejszym, zasobów, które organizacja musi osiągnąć swoje cele. Z biegiem lat, funkcja HR ewoluował i nie powinien być postrzegany jako odrębnej działalności wspierającej ogranicza się do menedżerów HR i praktyków tylko.

Zamiast tego, rola HR Manager jest do pracy z innych menedżerów do osiągnięcia strategicznych celów organizacji. Dla menedżerów z innych funkcji liniowych, zarządzanie ludźmi jest nadal integralną częścią ich obowiązków, niezależnie od ich specjalizacji i pomimo faktu, że "WP" nie jest wyraźnie zamieszczonego na swoich wizytówek.

Biorąc pod uwagę, że zarządzanie zasobami ludzkimi jest istotną częścią pracy wszystkich menedżerów, my w HCS Akademii celem trenować, rozwijać i coach specjalistów i menedżerów ludzie być w kształcie litery T menedżerów. Menedżer kształcie litery T celuje w swojej funkcji pracy, a jednocześnie znacznie przyczynia się do innych funkcji w organizacji w tym samym czasie.

Kapitał Ludzki (Singapur) została założona w kwietniu 2009 roku w Narodowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Szkoleń, a dostawcą usług doradczych dla ludzkiej doskonałości kapitałowej. Działa jako partner Workforce Development Agency (WDA) w toczenia umiejętności siły roboczej kwalifikacji (WSQ), HCS Akademii zwołuje konferencje i warsztaty oparte na kompetencjach, prognozy i ocenia trendy i przynieść menedżerów i liderów wspólnie uczyć się od siebie nawzajem.

Kapitał Ludzki (Singapur) jest instytucją one-stop, który oferuje usługi w dziedzinie rozwoju zdolności zarządzanie szkoleniami i ludzie, przewodników osób w osiąganiu celów zawodowych i doradza firmom na zarządzanie organizacją.

HR Szkolenia

Ludzi menedżerowie przeszkoleni w HCS Akademii może ponownie projekt krytycznych procesów HR, identyfikacji i budowania niezbędnych kompetencji i wdrożyć najlepsze praktyki HR do ich pracy i do zmieniających się potrzeb organizacji. HCS Akademia pomaga im również promowania praktycznej nauki w ich miejscu pracy.

Prywatne Poradnictwo zawodowe

Oferujemy Karier, które pomaga osobom osiągnąć swój maksymalny potencjał. HCS zapewnia wgląd w możliwości rozwoju zawodowego oraz przygotowanie specjalistów do rozwoju kariery i gotowość pracy w celu zapewnienia właściwego dopasowania.

Lokalizacje

Singapur

Human Capital Singapore

Address
11 Eunos Road 8, #05-01
Lifelong Learning Institute

408601 Singapur, Singapur
Telefon
+65 6423 0388

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: