Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent kariery gotowi ze stopniem Australii Curtin University w Singapurze.

Curtin Singapur jest kampus Singapur z Curtin University w Australii, oferując drogę, licencjackie i podyplomowe. Curtin jest w rankingu 2% uniwersytetów na całym świecie w cenionej Akademicki Ranking Uniwersytetów Świata (ARWU). W 2016 roku Curtin oszacowano być umieszczony na 211th na świecie, a numer 10 w Australii. W globalnej instytucji przeglądu młodych poniżej 50 lat, Curtin został umieszczony 23 i 81. na świecie w QSWUR: Top 50 Under 50 i THEWUR: 100 Under 50. Curtin otrzymał również pięć gwiazdek w klasyfikacji generalnej 2015 QS Gwiazdy University Ratings.

Nauczeni stosując tę ​​samą strukturę i zawartość jako kursów na Curtin w Perth flagowy kampusu programy Curtin Singapuru otwarte studentów aż do globalnych możliwości rozwoju zawodowego w różnych branżach. Studenci Curtin Singapurze może zakończyć trzyletni licencjat w ciągu dwóch lat lub magistra w jednym roku kalendarzowym (trymestr), z wlotami rozpoczynających się w lutym, lipcu i listopadzie dla większości programów. Curtin studenci mogą także umiędzynarodowienie ich badanie doświadczenia poprzez przeniesienie pomiędzy Singapurem i australijskich uczelniach.

Curtin Singapore położony jest zaledwie 10 minut od centralnej dzielnicy biznesowej w Singapurze i dużych centrów handlowych. Studenci mają dostęp do bezpośrednich połączeń autobusowych z kampusu stacje kolejowe oraz system komunikacji publicznej Singapuru zapewnia wydajne, niedrogie i niezawodny transport do wszystkich części miasta na wyspie.

Jest to idealne środowisko uczenia się nie byłaby kompletna bez urządzeń wysokiej jakości. Studenci Curtin Singapurze mają dostęp do specjalnie opracowanych obiektów kampusu z najnowszym sprzętem audio-wideo nauczania i technologii komputerowej i bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym kampusie. salon Study, pracownie komputerowe, biblioteka, siłownia, odkryte obiekty sportowe i stołówka dostępne do wykorzystania przez uczniów są również dostępne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Curtin Singapore

Zarządzanie projektami jest odrębną dyscypliną profesjonalny, z własnym ciałem wiedzy, umiejętności, narzędzi i technik. Polega ona na zarządzaniu projektem od początku d ... [+]

Ten program jest akredytowany przez prestiżowy międzynarodowy Project Management Institute, a zatwierdzony przez Australijskiego Instytutu Zarządzania Projektami.

Zarządzanie projektami jest odrębną dyscypliną profesjonalny, z własnym ciałem wiedzy, umiejętności, narzędzi i technik. Polega ona na zarządzaniu projektem od początku do końca, i pomyślne osiągnięcie celów projektu.

Oczywiście pomaga zapewnić Państwu zrozumienia, wiedzy i umiejętności niezbędnych do pełnienia roli kierownika projektu w każdej dziedzinie i każdej branży. Jest ona odpowiednia dla ludzi z różnych dziedzin zatrudnienia, takich jak zdrowie, IT, inżynierii, budowy i biznesu, którzy chcą uzyskać zrozumienie, wiedzę i umiejętności do pracy jako kierownik projektu.... [-]

Singapur Singapore
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Curtin Singapore

Program ten został rankingu Top 40 na świecie w rankingu najlepszych mistrzów dla łańcucha dostaw i logistyka (Ocen Eduniversal i ocenami 2015/16) Program jest akredytowa ... [+]

Curtin Business School (CBS) jest akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) Program ten został rankingu Top 40 na świecie w rankingu najlepszych mistrzów dla łańcucha dostaw i logistyki (Ocen Eduniversal i rankingi 2015/16) Program jest akredytowany przez Chartered Institute of Purchasing i Zaopatrzenia i absolwenci mogą kwalifikować się do pełnego statusu członkostwa z 3-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwenci mogą ubiegać się o członkostwo Absolwent Chartered Institute of Logistics i Stowarzyszenia Transportu Australii (LAA).

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy są zainteresowani w znacznie naprzód swoją karierę w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Obszary badań obejmują: zarządzanie operacyjne, transportu i dystrybucji fizycznej, zaopatrzenia, produkcji, magazynowania, zapasów, Sklepy, globalnego biznesu i logistyki, i roli technologii informacyjnych w ułatwieniu zarządzania łańcuchem dostaw. Oczywiście będzie zaspokoić potrzeby tych specjalistów o umiejętnościach technicznych i nadzoru w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.... [-]

Singapur Singapore
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Curtin Singapore

Master of International Business Curtin University zajęła górnej 6 programu International Management w Australii przez prestiżowy Eduniversal Masters Ranking w 2015/16. ... [+]

Curtin Business School (CBS) jest akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business Master of International Business (AACSB) Curtin University zajęła górnej 6 programu International Management w Australii przez prestiżowy Eduniversal Masters Ranking w 2015/16.

Curtin University Program koncentruje się na strategii MIB, zarządzania, podejmowania decyzji i gospodarczej w regionie Azji i Pacyfiku, zapewniając absolwentów w wiedzę i umiejętności potrzebne do udanej kariery menedżerskiej najwyższego poziomu w globalnej gospodarce.

MIB buduje solidne podstawy do zarządzania międzynarodowych firm i ich działalności. MIB daje dogłębną wiedzę do prowadzenia firmy poza granicami kraju. Badanie pomaga również absolwenci MIB lepiej zarządzać ludzi w wielokulturowych środowiskach, nawet jeśli ich firma nie ma działań międzynarodowych.... [-]

Singapur Singapore
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

CUSG Svetlana Russia

CUSG Julien Switzerland

CUSG PVC Welcome

Curtin Singapore is THE place to study!