Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Jesteśmy tutaj, aby dzielić się z tobą wiedzą, umiejętnościami i dobrą wolą. Razem możemy osiągnąć sukces zawodowy i satysfakcję.

Misja, wizja i wartości

Akademia Biznesu i Gościnności ma na celu zapewnienie wysokiej jakości edukacji opartej na akredytowanym programie nauczania i międzynarodowych doświadczeniach. Naszym celem jest przygotowanie studentów do wyzwań zawodowych, poszerzenie ich wizji i pomoc w zbudowaniu ich przewoźników.

Nasze stopnie i kursy pozwalają naszym studentom budować wiedzę i umiejętności przywódcze oraz rozwijać krytyczne myślenie. Poprzez odległość lub w trakcie zajęć uczniowie będą narażeni na teoretyczne podstawy nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem, turystyki i gościnności oraz praktyczne aspekty stosowania wiedzy.

Przyciągamy aplikacje z całego świata, a naszym celem jest uznanie za nasz wysokiej jakości program nauczania, zindywidualizowane wsparcie dla uczniów i pozytywne środowisko uczenia się.

Przez ostatnie cztery lata akademia ABH była obecna na całym świecie, także w Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jako część studiów licencjackich i MBA prowadziła jednocześnie poprzez internetowe podejście i zajęcia w Stambule w Turcji oraz kurs kształcenia na odległość, w którym ponad 70 studentów z Arabii Saudyjskiej i ZEA pomyślnie ukończyły studia licencjackie i MBA.

Jesteśmy dumni, że uczniowie ze wszystkich dziedzin biznesu studiują nasz program.

Pomogło im to w głębszym zrozumieniu biznesu i pomogło im awansować na wyższe stanowiska w swoich organizacjach.

ABH i współpraca

We współpracy z naszym dostawcą ATHE, UK oraz wysoko ocenianymi międzynarodowymi uniwersytetami oferujemy studentom nowoczesne programy studiów licencjackich i magisterskich oraz międzynarodowe dyplomy z zarządzania przedsiębiorstwem oraz turystyki i gościnności. Studenci, którzy chcieliby kontynuować karierę akademicką w DBA lub Ph.D. poziomy będą uczyć się w najlepszych internetowych programach w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i USA.

10 powodów, aby wybrać ABH Academy

ATHE Stopnie

Brytyjskie akredytowane i uznane na całym świecie tytuły z ATHE w Wielkiej Brytanii.

Dyplomy brytyjskie, amerykańskie i amerykańskie

Możliwość przejścia bezpośrednio do wysokich brytyjskich, amerykańskich i australijskich uniwersytetów oraz uzyskania dyplomów uniwersyteckich.

Wiedza i umiejętności w zakresie przywództwa i zarządzania.

Oferujemy kursy, które będą budować Twoją wiedzę i umiejętności w zakresie przywództwa i zarządzania.

Nasz zespół

Nasza międzynarodowa grupa wykładowców ma duże doświadczenie w nauczaniu i nadal jest aktywna w branży, co umożliwia im ciągłą aktualizację wiedzy i doskonalenie umiejętności pedagogicznych.

Elastyczne opcje badania

Małe zajęcia, regularne kontakty z wykładowcami, osobistymi nauczycielami i elastyczne opcje nauki. Szanujemy naszych studentów, którzy łączą pracę i naukę oraz dostosowują konsultacje z naszymi nauczycielami do późnego popołudnia i weekendów.

Biblioteki

Nowoczesne środowisko uczenia się i dostęp do bibliotek międzynarodowych.

Pomysły

Wymiana pomysłów z rówieśnikami z różnych krajów.

Praktyki

Na naszej stronie internetowej ogłaszamy najnowsze oferty pracy, dzięki czemu można znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin i pracę dorywczą, aby wspierać swoje studia, a także staże i staże absolwentów.

Wartości dożywotnie

Ponieważ będziesz zadowolony z nauki i przyjmujesz wartości, które trwają przez całe życie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: