International American University - College of Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Założona w 2003 roku Międzynarodowy Uniwersytet Amerykański położony jest w samym sercu Wysp Karaibskich, w południowej dzielnicy, Vieux Fort, Saint Lucia, West Indies. Uniwersytet jest wynajmowany i upoważniony przez rząd St Lucia do nadawania różnych stopni licencjackich i podyplomowych, w tym doktora medycyny. Oferujemy najnowocześniejszy program nauczania medycznego, wykorzystujący najnowsze technologie i metody nauczania, oparte na modelu amerykańskim i są dostarczane przez zespół ekspertów. Każda szkoła medyczna ma swoje własne cechy, osobowość i cele na przyszłość. Naszym zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji medycznej dla zdolnych i zmotywowanych osób, które chcą kontynuować karierę w medycynie. Poprzez liczne współpracy z organizacjami opieki zdrowotnej, akademickimi placówkami medycznymi i innymi ważnymi zainteresowanymi stronami, odegraliśmy dużą rolę w rozwoju infrastruktury zdrowotnej i edukacyjnej w St Lucia, zapewniając szkolenia i edukację dla setek pracowników służby zdrowia i studentów dookoła świata.

Nasz zespół łączy różnorodność wiedzy i doświadczenia z każdego zakątka branży opieki zdrowotnej. Starszy zespół kierowniczy obejmuje członków z amerykańskiej i kanadyjskiej edukacji medycznej oraz systemów opieki zdrowotnej. Nasz personel składa się z doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, edukacji, badań, planowania medycznego, informatyki zdrowotnej, rozwoju strategii biznesowej, przywództwa i zarządzania. Nasze usługi i programy w dalszym ciągu opierają się na wiedzy kadry i personelu całej szkoły medycznej, a także wszystkich naszych powiązanych uczelniach i instytucjach edukacyjnych.

historia

Międzynarodowy Uniwersytet Amerykański został założony w październiku 2003 roku w Vieux Fort w Saint Lucia w drodze aktu parlamentu rządu Saint Lucia. 1 lutego 2004 r., Wraz z dziewięcioma studentami i pięcioma oddziałami, rozpoczęto naukę. Studenci IAU pochodzą z całego kraju i całego świata, w tym Kanady, Indii, Nigerii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Indii Zachodnich i Zambii, aby doświadczyć naprawdę spersonalizowanej edukacji medycznej.

Na zaproszenie Rządu Saint Lucia członkowie założyciela IAU ustanowili Kolegium jako bezpośrednią odpowiedź na potrzeby i aspiracje amerykańskich studentów przedszkolnych chcących służyć amerykańskim systemom opieki zdrowotnej. Przez ostatnią dekadę kierownictwo uczelni i członkowie wspólnoty medycyny uniwersyteckiej IAU poświęcone są rozwijaniu lekarzy opiekuńczych, którzy chcą poprawić stan globalnej opieki zdrowotnej, w tym w Ameryce. Innowacyjny program nauczania opartego na konkretnych uczelniach, z integracją kliniczną, jest prowadzony przez międzynarodowy wydział poświęcony sukcesowi studentów i wciąż przyciąga studentów z całego świata.

Założyciel dziekan Uniwersytetu, Paul Cherian, opracował innowacyjny program nauczania, którego celem było rozwijanie wiedzy studentów na temat podstawowych nauk przyrodniczych, a także podnoszenie umiejętności rozwiązywania problemów za pomocą programu nauczania opartego na problemach. Prowadził filozofię założycielską w dostarczaniu studenta ukierunkowanego programu nauczania, który nadal jest fundamentem sukcesu uczelni. John Minarcik, MD, był jednym z pierwszych członków wydziału rekrutowanych do nauczania w IAU i nadal służy na wydziale do dziś. Także Olusina Adesanya, MD, założycielka wydziału Medycyny Klinicznej nadal służy na wydziale IAU do dziś. Wszyscy członkowie wydziału założycielskiego byli wykształceni w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i krajach należących do Wspólnoty Narodów, a ich szeroki zakres doświadczeń doprowadził do stworzenia pedagogiki nastawionej na studentów ukierunkowanej na ukończenie lekarzy skromnych i zdolnych. Przez lata filozofowie z Filipin, Kanady, Nigerii i Stanów Zjednoczonych dołączyli do rosnącej społeczności IAU.

Nasza misja

Szkolenie przyszłych lekarzy, aby służyć bezinteresownie i pokornie, podkreślając jednocześnie silną etykę medyczną i docenienie ludzkiej wartości i godności.

Nasza wizja

Wspieranie i wspieranie tętniącej życiem nauki dla studentów, wykładowców, pracowników i partnerów społecznych.

Budowanie wybitnego programu akademickiego, doświadczeń, kompleksowego wsparcia dla uczonych, przyjaznej kultury kampusu i środowiska, które promuje dobre samopoczucie, zaangażowanie nauczycieli i personelu oraz zaangażowanie społeczności.

Prowadzić innowacyjny program edukacji medycznej dla studentów medycyny, wykładowców i lekarzy wspólnotowych.

Opracowanie programów badawczych i naukowych ze szczególnym uwzględnieniem badań stosowanych w celu zapobiegania chorobom, personalizacji medycyny i poprawy stanu populacji.

AKREDYTACJA I KREDYTACJE

Jako student IAU zapewniamy satysfakcję z każdego z różnych poziomów poświadczeń koniecznych do uzyskania licencji amerykańskiej, kanadyjskiej i międzynarodowej.

IAU jest wyczarterowana i akredytowana przez rząd Saint Lucia jako uniwersytet uniwersalny z uprawnieniem do nadawania stopnia doktora medycyny. Departament Edukacji i Zdrowia Św. Łucji zatwierdził kwalifikowanie absolwentów IAU College of Medicine do praktykowania medycyny w St. Lucia.

ECFMG: IAU jest uznawane przez Komisję Edukacyjną dla Zagranicznych Medalików Absolwentów (ECFMG). Daje to prawo do podjęcia wszystkich trzech kroków w amerykańskim egzaminie licencjonowania medycznego (USMLE), które musi zostać przekazane, aby zostać lekarzem praktykującym w USA

Międzynarodowy Katalog Edukacji Medycznej (IMED): IAU jest wymienione w Międzynarodowym Katalogu Edukacji Medycznej (IMED). Jest to dokładna i aktualna kompilacja międzynarodowych szkół medycznych uznanych przez odpowiednią agencję rządową w poszczególnych szkołach medycznych. Uznanie przez ECFMG zależy bezpośrednio od tego, czy szkoła jest wymienione w tym katalogu.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO): IAU jest również wymienione w katalogach Avicenna, które są następcami światowego katalogu szkół medycznych WHO.

Światowy katalog medyczny szkoły (WDMS): IAU jest obecnie wymieniona w WDMS, która została opracowana dzięki współpracy Światowej Federacji Edukacji Medycznej (WFME) i Fundacji na rzecz Rozwoju Międzynarodowego Medycznego Edukacji i Badań Naukowych (FAIMER) we współpracy z Światową Organizacją Zdrowia i Uniwersytetem w Kopenhadze.

Europa świat nauki: IAU jest również wymienione w Europa World Directory, który jest bazą danych akredytowanych instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Stowarzyszenie Uniwersytetów Społeczeństwa Powiatowego (ACU): IAU jest członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Wspólnoty Brytyjskiej i znajduje się na liście ich uniwersyteckiej bazy danych. IAU jest jedyną szkołą w St Lucia wymienione w tym katalogu i jedną z niewielu szkół na Karaibach.

Rada Medyczna Indii: IAU jest uznawane przez Radę Medyczną w Indiach (MCI), a absolwenci są uprawnieni do zasiadania w MCI's Screening Test.

Przesyłając ten formularz, wyrażam wyraźną pisemną zgodę na Międzynarodowy Uniwersytet Amerykański i jej przedstawicieli, aby skontaktowali się ze mną w sprawie programów i usług edukacyjnych, korzystając z poczty elektronicznej, połączeń telefonicznych lub wiadomości tekstowych - w tym za pomocą automatycznej technologii wybierania numerów telefonicznych lub tekstowych do dowolnego bezprzewodowego Lub numerem stacjonarnym, które dostarczam. Rozumiem, że taka zgoda nie jest zobowiązana do zakupu towarów lub usług, a ja mogę zadzwonić bezpośrednio do IAU.

Lokalizacje

Rodney Bay

Address
Rodney Bay, Gros Islet, Saint Lucia

Baltimore

Address
Maryland
Baltimore, Maryland, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: