Przeczytaj oficjalny opis

University Of Ljubljana Faculty of Architecture

Wydział architektury w Lublanie jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych środkowoeuropejskich szkół architektury. Potwierdzenie jej jakości pochodzi od wielu odnoszących sukcesy studentów i absolwentów, często osiągających godne pozazdroszczenia wyniki w kraju i za granicą. Nasi absolwenci są znani z ogólnej i profesjonalnie wyprofilowanej wiedzy i systematycznego podejścia projektowego umożliwiającego skuteczne zatrudnienie w różnych dziedzinach artystycznych i architektonicznych.


Struktura programu nauczania/>

Wydział oferuje kształcenie akademickie i profesjonalne badania w zakresie architektury, urbanistyki i projektowania - grafiki i produktu. W tej chwili program składa się z kursów magisterskich, które trwają dziewięć semestrów plus rok na dyplom. Kursy ukończone są w architekturze, urbanistyce lub projektowaniu. Studia podyplomowe trwają dwa lata w kursie magisterskim z zakresu architektury lub urbanistyki lub w specjalistycznym kursie architektonicznym. Obok tego doktoratu Kurs trwa cztery lata. W roku akademickim 2007/2008 Wydział wprowadzi nowe kursy licencjackie i magisterskie na podstawie deklaracji bolońskiej. Nowy program doktorancki w architekturze rozpoczyna się w 2009/2010 roku.

  • Adres wizyty: University Of Ljubljana Faculty of Architecture , Zoisova 12, 1000 Ljubljana, Słowenia
  • Kontakt z umowami: Dean office
  • Termin składania zgłoszeń - program studiów magisterskich zunifikowanych: marzec; - program doktorancki: sierpieńWarunki przyjęć

Ujednolicony program studiów magisterskich w architekturze: ukończenie szkoły średniej (świadectwo ukończenia szkoły - świadectwo ukończenia szkoły średniej, świadectwo ukończenia szkoły zawodowej lub egzamin końcowy), pozytywny wynik egzaminu wstępnego na Wydziale Architektury.


Program doktorancki: wymagania ogólne (szczegóły: pełny opis programu poniżej): mgr. lub równoważny (termin składania wniosków o kontynuację w programie doktoranckim: maj)./>

Trwanie

Czas trwania programu wynosi obecnie 3 lata.

Cena / opłata

4.000 EUR / rok.

Potencjalne dofinansowanie opłaty jest dostępne dla najlepszych kandydatów (w zależności od stopni wcześniejszej edukacji kandydata i jego regularnego rozwoju w programie).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Location address
University of Ljubljana Faculty of architecture
Zoisova 12

Ljubljana, Lublana, 1000 SI