Przeczytaj oficjalny opis

IEDC - Bled School of Management, założona 31 lat temu jako pierwsza szkoła biznesu tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej, jest jednym z wiodących międzynarodowych instytucji rozwoju zarządzania w Europie.

IEDC - Bled School of Management rozwija kompetentnych i odpowiedzialnych liderów i rozwiązuje skomplikowane kwestie przywództwa organizacji. Robimy to poprzez połączenie najlepszych wykładowców z całego świata i integracji sztuki, etyki i zrównoważonego rozwoju w procesie uczenia się. IEDC zapewnia twórcze środowisko dla kreatywnego przywództwa, wykorzystując swoją wspaniałą lokalizacją w pięknej Bled, Słowenia. Dążymy do edukacji z uderzenia.

Zobacz prezentację

Zakres kompleksowych programów rozwoju wykonawczy oferowane przez IEDC pomaga osobom i organizacjom osiągnąć swoje strategiczne i / lub osobiste cele i zawiera stopień (EMBA, PhD) oraz programy non-stopniowe (General Management Program, szkoły letnie dla wysokim potencjale, seminaria, fora, programy w firmach) oraz adresy potrzeb różnych poziomach zarządzania i branżach. Od 1986 roku, ponad 80.000 kadry i studentów z ponad 85 krajów ukończyli różne programy edukacyjne IEDC. W 2012 roku Program Executive MBA z IEDC-Bled School of Management został uznany przez Association of MBA (AMBA) jako jeden z czterech najbardziej innowacyjnych programów MBA na świecie, wśród 700 szkół biznesu na świecie. IEDC-Bled School of Management wygrał że uznanie dla innowacji w łączeniu sztuki z przywództwa i edukacji zarządzania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: