Przeczytaj oficjalny opis

Misja Lut za "Wydział Ekonomii i przyczynia się do całościowego rozwoju jednostek i bierze udział w rozwoju gospodarki i społeczności, zarówno na poziomie krajowym, jak i szersze europejskich poprzez jego syntezy ekonomii i biznesu badań i edukacji."

Wizja Lut za "Luty będzie uznanym w kraju i na całym szerszym regionie Europy jako doskonały szkoły badań zorientowanych i na świecie podłączonego do ekonomii i biznesu."

Strategiczny Orientacja Lut za Następujące cele strategiczne wspierać misję: Sensowne i silnie oddziałującą badań.

Ciągłe wsparcie dla wykładowców i rozwoju pracowników. Stała współpraca ze środowiskiem biznesu. Aktualny i skuteczne licencjackich i studiów podyplomowych i kształcenia przez całe życie w dziedzinie ekonomii i biznesu. Zwiększona internacjonalizacji we wszystkich obszarach operacyjnych. Zachęcanie do prowadzenia społecznie odpowiedzialnego zachowania i moralnie i etycznie pryncypialne działaniu. Zapewnienie interdyscyplinarnej wiedzy i świadomości rozprzestrzeniania zrównoważonego rozwoju.

Wartości Lut Core

wolności akademickiej Wiedza Współpraca Odpowiedzialność osobiste i społeczne Równość i demokracja Wiarygodność i etyczne działanie Dialog i szacunek interpersonalna Technologia Krytyczne myślenie Przedsiębiorczość.

FEB oferuje interesującą, dynamiczną i ambitną środowiska nauki, które zapewnia natychmiastowe zastosowanie wiedzy w praktyce. Około 26.000 studentów studiów (wykształcenie wyższe i wyższe zawodowe programy edukacyjne) i ponad 1000 studentów podyplomowych (specjaliści, magistrów, absolwentów MBA, lekarze nauki) z FEB rozpoczęli już swoje udanej kariery zawodowej. Studiując na FEB, studenci nabywają rozwinąć i poszerzyć swoją wiedzę fachową i doświadczenie, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającym się środowisku gospodarczym i biznesowym. Oni są zaznajomieni z wiodących i innowacyjnych teorii ekonomicznych i biznesowych oraz mieli możliwość zdobycia dodatkowych doświadczeń poprzez szkolenia praktycznego i międzynarodowej wymiany studentów w kraju i za granicą. FEB oferuje swoim studentom naukę albo w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Oprócz Maribor, badanie w niepełnym wymiarze czasu organizowany jest w Celje, Ljubljana, Koper i Murska Sobota i służy potrzebom studentów, którzy są zatrudnieni, jak i tych, którzy mieszkają poza Maribor i chcą studiować na FEB pozostając żyć w swoim rodzinnym mieście. Oprócz nowych programów, FEB realizuje także następujące programy, które zostaną zawieszone w nadchodzących latach:

Uniwersytet program edukacyjny - "Ekonomika" Wyższa profesjonalny program edukacyjny - "Business Administration" Mistrz programu naukowego - "Ekonomia i Biznes" Master of Business Administration - MBA.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Študentski svet EPF 2013/14

E-business and information management master study programme FEB 2013

Študentsko življenje na EPF