Mahatma Gandhi University Rwanda

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako środek wstępie, Mahatma Gandhi University (MGU) jest wiodącą instytucją edukacyjną Rwandzie, ustanowiony i uznany przez Wyższą Radę Edukacji, Ministerstwo Edukacji, Govt. Republiki Rwandy. Dodatkowo MGU jest Ruanda (www.mgu.ac.rw) jest członkiem organizacji o nazwie cenionego Inter-University Rada Afryce Wschodniej (IUCEA). Jest to organizacja non-profit, uniwersytetów w regionie Afryki Wschodniej, który ułatwia utrzymanie porównywalnych międzynarodowo standardów edukacyjnych w Afryce Wschodniej, w celu wspierania konkurencyjności regionu w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Poza tym, Uniwersytet otrzymał akredytację od różnych organizacji międzynarodowych na całym świecie, który poprawia jakość treści i nauczania otwartego, odległości, elastycznej, e-learningu i edukacji online, takich jak Rada Inter Uniwersytet Afryce Wschodniej (IUCEA), Międzynarodowa Rada otwarte i na odległość Edukacji (ICDE), członek United Nations globalne programy kompaktowy, Institutional Członek Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Edukacji Międzynarodowej, USA (AAIE), Stowarzyszenia afrykańskich uniwersytetów ( AAU) i wiele więcej.

Mahatma Gandhi University Rwanda jest Instytucja Higher Learning ustanowiony i uznany przez Wyższą Radę Edukacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej i rządu Republiki Rwandy. Celem tej uczelni jest kształcenie studentów na całym świecie i uczynić je zdolnym obywatelem. Uniwersytet Praca w charakterze niezarobkowym uczelnią w Afryce Wschodniej. W tym Uniwersytetu zarobić swój stopień na Twoich warunkach. Czy wybrać do nauki w trybie online lub w lokalnym kampusie, można liczyć na trudnym programem nauczania i sprzyjające środowisko uczenia się. Mahatma Gandhi University jest instytucją, która obiecuje stać się jednym z wiodących uniwersytetów "globusy z uznanej reputacji doskonałości w dziedzinie badań i nauczania.

Ci, którzy zdecydują Mahatma Gandhi University uzyskać dostęp do szerokiego zakresu programów, które stanowią punkt wyjścia do morza możliwości. Staramy się promować rejestr osiągnięć i sukcesów w pracy akademickiej doskonałości i perspektyw. Aby umożliwić naszym studentom realizować swój program na całe życie, tym zainwestowaliśmy w infrastrukturę i pracowników. Mahatma Gandhi University jest w czołówce w korzystaniu z technologii informacyjnych i komunikacyjnych w celu wspierania uczenia się i nauczania. Mamy mieszane stosowania e-learningu z tradycyjnych wartości uczenia się i nauczania, aby dać naszym studentom elastyczne i dynamiczne doświadczenie uczenia się.

Naszym celem jest stać się wiodącym centrum doskonałości akademickiej i preferowane miejsce dla wszystkich tych, którzy dążą do doświadczenia akademickiego pełniącego.

Lokalizacje

Kigali

Mahatma Gandhi University

Address
KN 25 St 9,
Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu,
Behind hill view hotel

Kigali, Miasto Kigali, Rwanda
Telefon
+(250) 781-520-254 / +(250) 78

Kigali

Address
District Bugesera
Sector Nyamata, Cell Nyamata,

Kigali, Miasto Kigali, Rwanda

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium