Przeczytaj oficjalny opis

Politechnika Inżynierii Bukareszcie jest uczelnią techniczną, która kształci specjalistów szkolnictwa wyższego w dziedzinie budowlane, inżynieryjne, budowa maszyn / urządzeń technologicznych i maszyn, inżynierii środowiska, inżynierii geodezyjnej, zarządzania i inżynierii i inżynierii systemów.

Politechnika Budownictwa Bukaresztu, bezpośredni potomek Krajowej Szkole Dróg i Mostów założył, w Rumunii, prawie sto lat i pół roku temu, jest dziś proporzec Edukacji Technicznej w Rumunii. Programy nauczania obejmują wszystkie dziedziny inżynierii lądowej i ochrony środowiska, a także przyległych pól, takich jak usługi budowlane, wyposażenia technologicznego, geodezji. W ostatnich latach programy nauczania zostały zróżnicowane i obecnie obejmują one specjalistycznych dziedzin w zakresie inżynierii systemów, jak również, że z języków obcych.

O bogatej tradycji i doskonałej kadry nauczycielskiej, którzy ustawiony i nadal ustalające standardy w edukacji technicznej i którzy również przyczynili się i nadal przyczynia się do realizacji niektórych prac odniesienia w naszym kraju, University posiada akredytację dla wszystkich cykli szkolnictwa wyższego - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie. Obecnie istnieje ponad 6.200 studentów matury dla pierwszych dwóch cykli oraz ponad 300 doktorantów.

Kadra nauczycielska składa się z około 440 członków, z taką samą równowagę między pełnym i docentów, wykładowców, młodych asystentów i asystentów dydaktycznych. Cały personel zaangażowany w nauczanie badawczych, projektowych i konsultingowych działalności, przyczyniając się bezpośrednio do stworzenia wiedzy w dziedzinie, jak również w celu finansowania programów rozwoju.

Po dokonaniu oceny instytucjonalnej 2009 roku Uniwersytet Inżynierii Bukareszcie zdobyła wysokiego zaufania rangę co dowodzi, że Uniwersytet Budownictwa z Bukaresztu ma cały sprzęt niezbędny personel i nauczania w celu osiągnięcia wysokiej jakości edukacji.

historia

Szkolnictwo wyższe w budownictwie w Rumunii, została założona w 1864 roku w Bukareszcie poprzez utworzenie "Szkoła mostów i dróg, kopalnie i Architektura", która w 1867 roku stała się "Szkoła mostów, dróg i kopalni" i "Krajowa Szkoła dla Mosty i Drogi "w 1888 roku. W 1921 roku "Krajowa Szkoła Mostów i Dróg" stał się "Polytechnic School of Bucharest", gdzie szkolenia dla mechaników, zostało przeprowadzone w Katedrze Inżynierii, który w 1938 roku, stała się znana jako Wydziału Inżynierii Lądowej.

W 1948 roku, w wyniku reformy szkolnictwa, Wydział Inżynierii Lądowej oddzielono od Politechniki (obecnie Instytutu Politechnicznego) i stał się niezależną instytucją szkolnictwa wyższego, zwanej Civil Engineering Institute z Bukaresztu. Począwszy od roku akademickiego 1994-1995, Instytut Inżynierii Cywilnej w Bukareszcie stał Politechniki Inżynierii Bukareszcie.

Od 1864 roku aż do 1948 roku, Krajowa Szkoła Mostów i Dróg, a następnie Wydział Politechnice Inżynieryjne przeszkoleni 2,137 inżynierów, pod kierunkiem wybitnych pedagogów takich jak: Spiru Haret, Anghel Saligny, Elie Radu Gheorghe Titeica, David Emanuel Andrei Ioachimescu Gheorghe Filipescu Ion Ionescu, którego wysiłki i osiągnięcia zostały podwaliny nauki i technologii w Rumunii inżynierii lądowej.

Od 1948 do 2008 roku, ponad 37.000 inżynierów absolwentem Politechniki Inżynierii Bukareszcie. W tym czasie, pracownicy nauki uniwersytet zawarte wybitnych osobistości w dziedzinie nauki i techniki; wśród nich: akademików Aurel Beles, Cristea Mateescu Dumitru Dumitrescu Stefan Balan, Michael Hangan Victor Smith, Alexander Steopoe, Priscu Radu Emil Botea Alexander Gheorghiu, Andriej Caracostea, Panaite Mazilu Ion Stanculescu i inni, którzy wszystkie przewożone na tradycji swoich poprzedników.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski
  • Rumuński

Ta szkoła oferuje również:


Technical University of Civil Engineering Bucharest

Po pierwszym cyklu badań (licencja), Master "Efektywność energetyczna systemów budowlanych", dodaje inżynierów EEITB umiejętności, dogłębna wiedza w kluczowych obszarach ... [+]

Po pierwszym cyklu badań (licencja), Master "Efektywność energetyczna systemów budowlanych", dodaje inżynierów EEITB umiejętności, dogłębna wiedza w kluczowych obszarach badań opracowanych w naszym wydziale: budynków energetycznych, komfort wewnątrz pomieszczeń, zachowanie systemów technicznych budynku (wentylacji, ogrzewania, chłodzenia, urządzenia do pakowania powietrza, elektryczne, oświetlenie, urządzenia sanitarne, automatyczne zarządzanie, akustyka, zanieczyszczenia powietrza i systemy filtracji, odnawialne źródła energii). Kursy oparte są na takie tematy jak:

Zaawansowane termodynamika techniczne (dynamika ściśliwy gaz, nieodwracalne termodynamika ze skończoną prędkością, niż konwencjonalne systemy energetyczne) mechanika płynów (granica warstwy turbulencji, CFD) Moc elektryczna (teoretyczna elektrotechnika, systemy zasilania przemijające i niesinusoidalny reżim) numeryczne modelowanie i symulacja zachowania urządzeń oraz instalacji systemów, Metody eksperymentalne monitorowanie skuteczności systemów udogodnień kompleksowe systemy zarządzania technicznego, odnawialne i energooszczędne, Materiały, "inteligentne" systemy i urządzenia stosowane w budynkach o bardzo niskim zużyciu energii, POWER-generujące metody oceny wydajności systemów instalacyjnych (audytu i certyfikacji energetycznej budynków). ... [-]
Rumunia Bucharest
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Technical University of Civil Engineering Bucharest

Akredytowane przez rumuńskiego Ministerstwa Edukacji od 2013 roku, kapitanowie "Inżynieria budowlana" są 2 latach po programach podyplomowych, z nauczania i badań w całoś ... [+]

Załóżmy zaprojektować wspólną przyszłość!

Akredytowane przez rumuńskiego Ministerstwa Edukacji od 2013 roku, kapitanowie "Inżynieria budowlana" są 2 latach po programach podyplomowych, z nauczania i badań w całości w języku angielskim lub w języku francuskim.

Organizowana w ramach Wydziału Inżynierii w językach obcych (Fils) Politechniki Inżynierii Lądowej Bukareszcie (UTCB), kapitanowie zawiera 3 semestry z wykładów i egzaminów i 1 semestr w całości poświęcona pracy magisterskiej. Programy podstawowe mają w sumie 120 punktów ECTS (europejski system transferu punktów).

Mistrzowie są otwarte dla rumuńskich i zagranicznych absolwentów licencjackich. mieści się również studentów Erasmus + wymiany. UTCB posiada 67 umów z uczelniami Erasmus + z 17 krajów. W roku akademickim 2016-2017 ponad 15 Erasmus studenci z Francji, Hiszpanii i Grecji już zarejestrowany naszych mistrzów.... [-]

Rumunia Bucharest
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Lacul Tei Bvd., no. 122 - 124 sector 2
020396 Bucharest, Bucharest, Rumunia
Telefon
admissions-info@utcb.ro