Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto u nas studiować?

Wielkie Accademics

Test Angielski programy dopasowanie młody absolwent Uniwersytetu Europejskiego oraz do umożliwienia im realizacji ich przyszłości zawodowej marzenia zawodowe.

Program programów w języku angielskim jest zaprojektowane, aby spełnić wymagania europejskiego systemu akredytacji i oferuje studentom możliwość studiowania za granicą na semestr lub rok w ramach programu mobilności Erasmus.

Ze względu na amerykańskiej duszy, znaczna liczba kursach będą prowadzone przez amerykańskich profesorów wizytujących kampus lub profesorów, że uzyskali stopień nauczyciela w USA.

Wielki, Affordable Życie studenckie

Rumunia jest jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów członkowskich Unii Europejskiej do życia w - Średnie miesięczne koszty, w tym zakwaterowania, posiłków, transportu jest wokół równowartości 350 EUR; i to jest w jednym z najbardziej tętniących życiem stolic europejskich - Bukareszt.

Na terenie kampusu, długa lista działań organizowanych przez studentów dla studentów odbywają się co tydzień. Masz gwarancję, aby nie nudzić się podczas studiów na Rumuński-American University.

Świetna lokalizacja

Rumunia znajduje się na wschodniej granicy Unii Europejskiej doskonałe połączenia z Europą. Miasta takie jak Budapeszt, Wiedeń, Ateny można łatwo dojechać pociągiem i tam są również setki tanich lotów do nigdzie indziej w Europie.

Sam Rumunia oferuje szeroką gamę atrakcji turystycznych i krajobrazowych - góry, morze, malownicze obszary wiejskie, tętniące życiem miasto z życia, Delta Dunaju i wiele więcej ... Odkryj Rumunia tutaj.

Uczelnia znajduje się w największym mieście, stolicy, Bukareszt, jednak jego zlokalizowane kampusu oferuje doskonałe bezpieczeństwo i pokój w jednym z najbardziej ruchliwych miast w Europie Wschodniej.

Wspaniałe udogodnienia

Uniwersytet oferuje swoim studentom szeroki wachlarz udogodnień tak, że życie na terenie kampusu i podczas studiów jest tak przyjemny, jak to możliwe. Hotel oferuje czyste i nowoczesne pokoje wieloosobowe żyć, świeże i zdrowe jedzenie serwowane jest codziennie w kawiarni, a studenci mają również dostęp do centrum fitness i salony do wypoczynku.

Uczelnia mieści Development Center Microsoft i różne inne w pełni wyposażone sale komputerowe i laboratoria. Ponadto, pokoje klasy interaktywne się akademicy wiele więcej zabawy. Biblioteka jest spokojne miejsce w obrębie budynków kampusu, gdzie uczniowie mogą mieć spokój podczas studiów dla swoich egzaminów.

historia

W 1991 roku, Profesor Ion Smedescu, Ph.D., Miał inicjatywę utworzenia uniwersytetu polsko-amerykańskiej. Był założycielem i rektorem Uniwersytetu, a także prezes Fundacji rumuńsko-Amerykańskiego Promocji Edukacji i Kultury, w działaniach, których Uniwersytet jest zintegrowana.

Test Rumuński-American University powstała w celu promowania amerykańskich postępowe wartości edukacyjnych w połączeniu z bogatych tradycji akademickich uznanych na arenie międzynarodowej w rumuńskim systemie edukacyjnym.

Założycielem succeded w doprowadzeniu do Rumunii amerykańskie zasady szkolnictwa wyższego, które mają jak wspierać ogólny model społeczeństwa amerykańskiego:

sprawna organizacja działalności perseverant poczucie obowiązku uprawa ducha pracy szacunek dla samego siebie i szacunek dla innych Szczerze mówiąc duch konkurencji wyzwać innych i siebie

Pomyślany jako alternatywnej i komplementarnej formie do publicznego szkolnictwa wyższego, Uniwersytet ma 6 szkół w swojej strukturze: 5 nauczania ekonomii i jedno prawo.

W kontekście reformy uczelni i procesu integracji Rumunii w Unii Europejskiej, wprowadzenie wymiaru europejskiego, dostosowanie programów nauczania, zgodność z normami europejskimi, promocja osiągnięć akademickich międzynarodowo uznanych kryteriów, współpracy Międzyuczelnianego, mobilności akademickiej i uznawanie studiów i dyplomów są wśród celów strategicznych Uniwersytetu rumuńsko-amerykański.

Ze względu na reformy narzucone przez proces boloński, Uniwersytet realizowane rosnącą zgodność jej oferty edukacyjnej z tym z edukacji europejskiej, a także osiągnięte, poprzez swoje działania, otwarcie zintegrowanego systemu kształcenia (licencjat - mistrz - dr .).

Poprzez swoich dokonań, rumuńsko-American University umocniła swoją pozycję w rumuńskim systemie edukacyjnym, a jej działalność osiągnęła nowe standardy, niezbędne w kontekście ostrej konkurencji na rynku pracy wysoko wykwalifikowanych w Unii Europejskiej i na całym świecie , Realizując swoją misję i cele, uniwersytet udało się rozwoju i umacniania się dobrą opinią wśród firm rumuńskich i międzynarodowych.

Akredytacja

Test Rumuński-American University otrzymał "Wysoka Zaufanie ocena"Certyfikacja (najlepszy z możliwych wyróżnień) od Rumuńskiej Agencji Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ARACIS), który jest pełnoprawnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA) i jest zarejestrowany w Europejskim Quality Assurance Zarejestruj się w szkolnictwie wyższym - EQAR.

Uniwersytet i wszystkie nasze programy akademickie są w pełni akredytowany przez Rumuńska Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ARACIS)I stopnia przyznana Międzynarodowe uznanie.

Uniwersytet polsko-amerykańskie "Najlepszy Uniwersytet prywatne w Rumunii" według niezależnych "Uniwersytet Ranking" badanie przez Kienbaum Konsultantów Zarządzania we współpracy z magazynu biznesowego "Capital".

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Romanian-American University

Magister Finansów, oferowane jako Double Degree naszego programu Szkoły dla krajowych i międzynarodowych firm, bankowość i finanse, a Uniwersytet w Sienie, Włochy, jest d ... [+]

Test Magister Finansów, Oferowane jako Pokój Program Degree przez naszą Szkołę krajowego i międzynarodowego biznesu, bankowości i finansów oraz Uniwersytetu w Sienie z Włoch, jest dwuletni program, który przygotowuje studentów do wielu karier zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz branży finansowej, w tym inżynierii finansowej i zarządzania ryzykiem, ilościowa zarządzanie aktywami, prognozowanie makroekonomiczne i finansowe, handel ilościowe i badania stosowane.

Dziennik accrediation przez ARACIS (Rumuńska Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym) rumuńskiego rządu decyzji przez Agencję rumuńskiej (Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym) Studia magisterskie z księgowości i rachunkowości jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać międzynarodową kompetencji i know-how w dziedzinie finansów. Badania koncentrują się na inwestycjach finansowych i modelowania, rozwijanie zrozumienia i wiedzy o globalnych warunkach finansowych, zarządzania finansami i innowacji przez uczniów, jak i przepisów międzynarodowych.... [-]

Rumunia Bukareszt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Romanian-American University

Magister marketingu strategicznego, oferowane przez Szkołę Zarządzania-marketingu, to dwuletni program. Wiedza osiągnięta w klasie i umiejętności rozwinięte w tym program ... [+]

Test Magister marketingu strategicznego, Oferowane przez Szkołę Zarządzania-marketingu, to dwuletni program. Wiedza osiągnięta w klasie i umiejętności rozwinięte w tym programie będzie świadczyć lepiej poinformowani i przygotowaną osobę do rozwiązywania różnorodnych aspektów marketingowych, począwszy od zrozumienia rynku i ukierunkowania, kontynuując z pozycjonowaniem, a kończąc wskaźników marketingowych.

Dziennik accrediation przez ARACIS (Rumuńska Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym) rumuńskiego rządu decyzji przez Agencję rumuńskiej (Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym)

Magister marketingu strategicznego Opracowanie skutecznych praktyków w jednym z najbardziej dynamicznych i najbardziej popularnych kariery Transfer know-how pomiędzy środowiskami akademickimi i biznesowymi Opracowanie ekspertyzy w zastosowaniach marketingowych najnowocześniejszych Dążenie do wizji klienta-centered we wszystkich przedsięwzięciach organizacyjnych Szeroki zakres planowych pacjentów z zagranicznych profesorów ... [-]
Rumunia Bukareszt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Romanian-American University

Test MSc in International Business oraz programu na rzecz przedsiębiorczości, Oferowane przez Szkołę krajowego i międzynarodowego biznesu, bankowości i finansów, jest dwu ... [+]

Test MSc in International Business oraz programu na rzecz przedsiębiorczości, Oferowane przez Szkołę krajowego i międzynarodowego biznesu, bankowości i finansów, jest dwuletni program, który rozwija się studentom zrozumienie globalnym środowisku biznesowym i czynniki wpływające przedsiębiorczości decyzji biznesowych i poprawia wiedzę wymaganą do angażowania się w udanej działalności start-up , rozwój biznesu i biznesu internacjonalizacji.

Dziennik accrediation przez ARACIS (Rumuńska Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym)

Master in International Business i przedsiębiorczości: Zaprojektowany przez i dla przedsiębiorców! Applied symulacja biznesowa Skoncentruj się na międzynarodowej strategii zarówno MŚP, jak i korporacji Budowanie kultury innowacji i przedsiębiorczości Wielokulturowe doświadczenia ... [-]
Rumunia Bukareszt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Romanian-American University short video presentation