Romanian-American University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto u nas studiować?

Wielkie Accademics

Test Angielski programy dopasowanie młody absolwent Uniwersytetu Europejskiego oraz do umożliwienia im realizacji ich przyszłości zawodowej marzenia zawodowe.

Program programów w języku angielskim jest zaprojektowane, aby spełnić wymagania europejskiego systemu akredytacji i oferuje studentom możliwość studiowania za granicą na semestr lub rok w ramach programu mobilności Erasmus.

Ze względu na amerykańskiej duszy, znaczna liczba kursach będą prowadzone przez amerykańskich profesorów wizytujących kampus lub profesorów, że uzyskali stopień nauczyciela w USA.

Wielki, Affordable Życie studenckie

Rumunia jest jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów członkowskich Unii Europejskiej do życia w - Średnie miesięczne koszty, w tym zakwaterowania, posiłków, transportu jest wokół równowartości 350 EUR; i to jest w jednym z najbardziej tętniących życiem stolic europejskich - Bukareszt.

Na terenie kampusu, długa lista działań organizowanych przez studentów dla studentów odbywają się co tydzień. Masz gwarancję, aby nie nudzić się podczas studiów na Rumuński-American University.

Świetna lokalizacja

Rumunia znajduje się na wschodniej granicy Unii Europejskiej doskonałe połączenia z Europą. Miasta takie jak Budapeszt, Wiedeń, Ateny można łatwo dojechać pociągiem i tam są również setki tanich lotów do nigdzie indziej w Europie.

Sam Rumunia oferuje szeroką gamę atrakcji turystycznych i krajobrazowych - góry, morze, malownicze obszary wiejskie, tętniące życiem miasto z życia, Delta Dunaju i wiele więcej ... Odkryj Rumunia tutaj.

Uczelnia znajduje się w największym mieście, stolicy, Bukareszt, jednak jego zlokalizowane kampusu oferuje doskonałe bezpieczeństwo i pokój w jednym z najbardziej ruchliwych miast w Europie Wschodniej.

Wspaniałe udogodnienia

Uniwersytet oferuje swoim studentom szeroki wachlarz udogodnień tak, że życie na terenie kampusu i podczas studiów jest tak przyjemny, jak to możliwe. Hotel oferuje czyste i nowoczesne pokoje wieloosobowe żyć, świeże i zdrowe jedzenie serwowane jest codziennie w kawiarni, a studenci mają również dostęp do centrum fitness i salony do wypoczynku.

Uczelnia mieści Development Center Microsoft i różne inne w pełni wyposażone sale komputerowe i laboratoria. Ponadto, pokoje klasy interaktywne się akademicy wiele więcej zabawy. Biblioteka jest spokojne miejsce w obrębie budynków kampusu, gdzie uczniowie mogą mieć spokój podczas studiów dla swoich egzaminów.

historia

W 1991 roku, Profesor Ion Smedescu, Ph.D., Miał inicjatywę utworzenia uniwersytetu polsko-amerykańskiej. Był założycielem i rektorem Uniwersytetu, a także prezes Fundacji rumuńsko-Amerykańskiego Promocji Edukacji i Kultury, w działaniach, których Uniwersytet jest zintegrowana.

Test Rumuński-American University powstała w celu promowania amerykańskich postępowe wartości edukacyjnych w połączeniu z bogatych tradycji akademickich uznanych na arenie międzynarodowej w rumuńskim systemie edukacyjnym.

Założycielem succeded w doprowadzeniu do Rumunii amerykańskie zasady szkolnictwa wyższego, które mają jak wspierać ogólny model społeczeństwa amerykańskiego:

sprawna organizacja działalności perseverant poczucie obowiązku uprawa ducha pracy szacunek dla samego siebie i szacunek dla innych Szczerze mówiąc duch konkurencji wyzwać innych i siebie

Pomyślany jako alternatywnej i komplementarnej formie do publicznego szkolnictwa wyższego, Uniwersytet ma 6 szkół w swojej strukturze: 5 nauczania ekonomii i jedno prawo.

W kontekście reformy uczelni i procesu integracji Rumunii w Unii Europejskiej, wprowadzenie wymiaru europejskiego, dostosowanie programów nauczania, zgodność z normami europejskimi, promocja osiągnięć akademickich międzynarodowo uznanych kryteriów, współpracy Międzyuczelnianego, mobilności akademickiej i uznawanie studiów i dyplomów są wśród celów strategicznych Uniwersytetu rumuńsko-amerykański.

Ze względu na reformy narzucone przez proces boloński, Uniwersytet realizowane rosnącą zgodność jej oferty edukacyjnej z tym z edukacji europejskiej, a także osiągnięte, poprzez swoje działania, otwarcie zintegrowanego systemu kształcenia (licencjat - mistrz - dr .).

Poprzez swoich dokonań, rumuńsko-American University umocniła swoją pozycję w rumuńskim systemie edukacyjnym, a jej działalność osiągnęła nowe standardy, niezbędne w kontekście ostrej konkurencji na rynku pracy wysoko wykwalifikowanych w Unii Europejskiej i na całym świecie , Realizując swoją misję i cele, uniwersytet udało się rozwoju i umacniania się dobrą opinią wśród firm rumuńskich i międzynarodowych.

Akredytacja

Test Rumuński-American University otrzymał "Wysoka Zaufanie ocena"Certyfikacja (najlepszy z możliwych wyróżnień) od Rumuńskiej Agencji Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ARACIS), który jest pełnoprawnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA) i jest zarejestrowany w Europejskim Quality Assurance Zarejestruj się w szkolnictwie wyższym - EQAR.

Uniwersytet i wszystkie nasze programy akademickie są w pełni akredytowany przez Rumuńska Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ARACIS)I stopnia przyznana Międzynarodowe uznanie.

Uniwersytet polsko-amerykańskie "Najlepszy Uniwersytet prywatne w Rumunii" według niezależnych "Uniwersytet Ranking" badanie przez Kienbaum Konsultantów Zarządzania we współpracy z magazynu biznesowego "Capital".

Lokalizacje

Bukareszt

Romanian-American University

Address
1B Expozitiei Blv., Sector 1,
Bukareszt, Bukareszt, Rumunia
Telefon
+40 21 202 95 07