Vladivostok State University of Economics and Service

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego VSUES?

Lokalizacja i wyposażenie

VSUES, założona w 1967 roku, znajduje się w centrum Władywostoku, mieście z unikalnych zabytków i architektury, łącząc tradycje rosyjskie i stylu orientalnym. VSUES ma bardzo rozwiniętą infrastrukturę i składa się z 5 budynków edukacyjnych, centrum sportowego, 3 akademiki, centrum handlowe "Golubinaya klocków '" i samochód-naprawy centrum. Jest to bardzo wygodne dla studentów, nauczycieli i gości, że wszystkie kawiarnie, sklepy, fryzjera, bank, i kliniki są skupione w jednym miejscu. VSUES Kampus jest otoczony przez wiele różnych drzew i roślin, które stanowią ścieżkę ekologiczną. Jest to zaledwie kilka minut do głównej ulicy miasta - Svetlanskaya. VSUES ma bardzo dogodną zwichnięcia w zakresie transportu miejskiego i infrastruktury.

Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele

Istnieje ponad 2 000 nauczycieli i pracowników w VSUES, wielu z nich Doktor nauk stopni, niektóre z nich są profesorowie. W zakresie dotacji i projektów VSUES wykładowcy mają możliwość studiowania za granicą, gdzie mogą opanować programów edukacyjnych i nowoczesne techniki nauczania oraz podnieść swoje kwalifikacje i ustanowienia nowych więzi partnerskich. VSUES wydziału często bierze udział w różnych międzynarodowych konferencjach i warsztatach, a nauczyciele są zaproszeni na wykłady za granicą.

Szeroki zakres kierunków dla studentów i przyszłych stosunków międzynarodowych Obecnie VSUES obejmuje 6 instytutów, 3 uczelnie, centrum języków obcych, itp. VSUES oferuje różne programy edukacyjne dla studentów zagranicznych. Kursy językowe rosyjski są dostępne. Obejmuje szeroki zakres programów na rosyjskim dla różnych kategorii studentów. VSUES współpracuje z ponad 40 uniwersytetów i college'ów w USA, Chinach, Korei, Japonii, Włoch, Hiszpanii i Nowej Zelandii. Uczelnia posiada programów wymiany z college'ów i uniwersytetów Chin, Republiki Korei i Japonii.

Nasza duma

VSUES zdobył nagrodę jakości rządu Federacji Rosyjskiej w 2009.VSUES otrzymał Kryształową Palmę na Sorbonie jako jeden z najlepszych na świecie szkół biznesu w 2008 roku. VSUES All-Rosja wygrała konkurs na jakość kształcenia i stał się jednym z laureatów szkolenia kierowników szkół międzynarodowego programu w 2007.VSUES stał się również najlepszą uczelnią-uczestnik Programu Stypendialnego Fundacji Dobroczynności Władimir Potanin w dalekowschodniej Federalnej District.There jest " Vseved "portal internetowy, umieszczając rating rosyjskich uczelniach. Według "Vseved" portalu, VSUES jest Uniwersytet we Władywostoku najlepszym od 2005 roku. Ponadto VSUES jest jedyną uczelnią, która otrzymała cztery gwiazdki oceny, które uczyniły go jednym z najlepszych uniwersytetów w Rosji.

Lokalizacje

Władywostok

Address
Vladivostok State University Economics and Service
41 Gogolya str.

690014 Władywostok, Kraj Nadmorski, Rosja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium