State University of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od stu lat State University of Management (SUM) jest liderem edukacji menedżerskiej w Rosji . W SUM studiuje ponad 12 tysięcy studentów. Uczelnia oferuje 13 programów licencjackich, 9 programów magisterskich i 8 studiów podyplomowych.

SUM składa się z 6 instytucji edukacyjnych z łącznie ponad 40 wydziałami akademickimi i działami badawczymi. Co roku około 4 tysięcy specjalistów i starszych menedżerów otrzymuje dodatkowe wykształcenie zawodowe w SUM. Od momentu powstania uniwersytet z powodzeniem przygotował ponad 100 tysięcy wykwalifikowanych menedżerów dla różnych sektorów gospodarki.

State University of Management jest uznanym, wielopoziomowym kompleksem badawczo-edukacyjnym. Jest słusznie uważany za założyciela rosyjskiej edukacji zarządzania. SUM jest liderem w zakresie dalszej edukacji i odkrywania specjalistów w dziedzinie zarządzania dla rosyjskiej gospodarki .

State University of Management jest jednym ze strategicznych uniwersytetów Rosji.

State University of Management powodzeniem realizuje współpracę międzynarodową na poziomie regionalnym i globalnym z uniwersytetami i ośrodkami edukacyjnymi w obcych krajach. Głównym celem działań w zakresie współpracy międzynarodowej jest podniesienie prestiżu rosyjskiego szkolnictwa wyższego i integracja uniwersytetu ze światową społecznością edukacyjną i naukową.

Międzynarodowa działalność SUM prowadzona jest w ramach programów współpracy z wiodącymi uczelniami zagranicznymi, realizacji międzynarodowych programów i projektów edukacyjnych, realizacji wspólnych działań badawczych i rozwoju mobilności akademickiej.

State University of Management jest współzałożycielem stowarzyszenia szkół biznesu z krajów członkowskich BRICS . Stowarzyszenie zostało założone w 2008 roku w celu rozwijania międzynarodowej współpracy edukacyjnej oraz wymiany wiedzy naukowej i doświadczeń ekonomicznych w nowoczesnych warunkach gospodarczych.

Uczelnia wspiera trwałe relacje z wieloma zagranicznymi uniwersytetami i organizacjami międzynarodowymi. Znani międzynarodowi politycy i osoby publiczne, wybitni naukowcy zostali wybrani na honorowych doktorów uniwersytetu.

Kampus uniwersytecki jest dogodnym miejscem na konferencje, spotkania i seminaria, sympozja i konkursy z udziałem wiodących wykładowców zagranicznych uczelni partnerskich.

Cały kompleks budynków State University of Management znajduje się w południowo - wschodniej dzielnicy administracyjnej Moskwy, w pobliżu stacji metra "Vykhino" Tagansko-Krasnopresnenskaya.

Kampus uniwersytecki obejmuje 5 budynków akademickich: główny budynek edukacyjny (EB), budynek laboratorium (LB), budynek z salami wykładowymi (P), budynek administracyjny (A) i centrum biznesowe (BC). Uniwersytet dysponuje kompleksem sportowym (SC), centrum programów edukacyjnych (TSUVP), basenem i dwoma budynkami w akademiku (mapa SUM).

Baza materiałowa i techniczna Uniwersytetu jest intensywnie uzupełniana, ulepszana i aktualizowana.

Infrastruktura uniwersytetu spełnia wszystkie nowoczesne wymagania w zakresie szkolenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Lokalizacje

Moskwa

Address
Ruazansky prosp. 99, metro Vykhino
109542 Moskwa, Moskwie, Rosja