Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1930 roku Bonch-Bruevich Petersburg State University w Telekomunikacji (SPb-SUT) posiada 85-letnie doświadczenie w szkolenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów dla branży telekomunikacyjnej.

Uniwersytet składa się teraz 9 wydziałach z 10.000 studentów realizujących ponad 20 programów akademickich. Programy licencjackie w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, technologii komunikacyjnych i Info-systemy telekomunikacyjne, jak również studia magisterskie w inteligentnych systemów informacji, komunikacji, bezpieczeństwa informacji oraz elektroniczne działalności są prowadzone w języku angielskim.

Nasza nauka jest ściśle związana z przedsiębiorstw gospodarki realnej. Czołowe rosyjskie firmy telekomunikacyjne takie jak Rostelecom i RTRS - Russian Telewizja i Radio Broadcasting Network - mają swoje oddziały w naszym autoryzowanym Uniwersytecie bardzo uważnie szkolenie specjalistów do rzeczywistych potrzeb firm.

SPbSUT ściśle współpracuje z wiodących światowych firm telekomunikacyjnych Alcatel-Lucent, AT & T, Hewlett-Packard, Huawei, IBM, Intel, ISKRATEL, Italtel, Microsoft, Motorola, NEC, Nokia-Siemens, Oracle, RAD, Samsung Electronics, Sony-Ericsson, Sun Microsystems, T-Systems, Tele-2 i inne.

Badania i rozwój sfery są również w ramach naszej wspólnej działalności. Zarówno studenci i pracownicy Uniwersytetu nauczania korzystają z kilku bardzo nowoczesnych budynków akademickich, stref eksperymentalnych state-of-the-art, sale konferencyjne, siłownia, Nauki i Technologii, salach Biblioteki uczniów z domów i obiektów rekreacyjnych. Sale multimedialne zapewniają sposób dostarczania wykłady w formie elektronicznej. W ten sposób uczniowie mogą mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie, który daje całkowicie nowe możliwości kształcenia na odległość.

Przez ponad 50 lat uczelnia jest międzynarodową, łącząc i mediacji społeczność. Jako uczelnia telekomunikacji możemy wcielić ambicje ludzi do tworzenia niezawodnych więzi ze światem i rozwijanie ich w zróżnicowanym wielu uczestników. Po 50 latach uczelnia nadal dąży do nauczania studentów z ponad 60 krajów Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Pracownicy naukowi z uczelni partnerskich, a także wybitnych biznesmenów z Austrii, Wielkiej Brytanii, Węgier, Niemiec, Słowenii, USA, Finlandii, Szwecji i innych krajach wykłady na temat trudnych zagadnień w dziedzinie telekomunikacji i wymiany międzykulturowej.

Uniwersytet jest szeroko zaangażowany w podwójny stopień Mistrza programu międzynarodowej wymiany studentów obcowania z Hochschule für Deutsche Telekom Telekommunikation (Lipsk, Niemcy) i francuski (grande école publicznej szkole inżynierskiej) Telecom Lille 1 (Lille, Francja). Obecnie mamy ponad 70 umów partnerskich i poczuć pozytywne zawrzeć jeszcze więcej. Nasza Uczelnia oferuje kurs języka rosyjskiego dla studentów zagranicznych. Po jego zakończeniu studenci otrzymują rosyjski Język Test Certificate pozwalając im na kontynuowanie studiów w dowolnym dziale SPbSUT na wybranym kierunku studiów. Wspieramy naszych uczniów w nauce i życiu codziennym. SPbSUT Międzynarodowe Biuro może doradzić zarówno w sprawach akademickich i problemów życia społecznego. Wszyscy studenci międzynarodowi są zapewnione zakwaterowanie.

Życia studenckiego jest pełen wydarzeń. Jeśli przyjdziesz do Petersburga z daleka, nasz Międzynarodowa Rada Studenci pomagają przyzwyczaić się do wielonarodowej kultury miasta i daje dobre wskazówki wzdłuż wszystkich studiów w Uniwersytecie. Każdego roku na Uniwersytecie odbywa się szereg wydarzeń specjalnych, takich jak następujące -

Międzynarodowe Festiwal Sztuki Kultury, sportu i życzliwości, Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, Międzynarodowy Konkurs dla Telekomunikacja Studenci Sport «Sport Komunikacja», «Świecie TOP-10» Międzynarodowe Studenci "Konkurs Akademicki Postęp i wielu innych.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych utalentowanych i oddanych absolwentów. Wielu absolwentów uczelni stały się znane na całym świecie naukowcy, biznesmeni, wybitni działacze społeczni i politycy obecnie pracujących na całym świecie. Obecny sekretarz generalny ITU Dr. Hamadoun Touré, jest naszym absolwentem, jak również; Uniwersytet jest szczególnie dumna z niego. Wielu prezesów telekomunikacyjnych są również wśród naszych prestiżowych absolwentów.

SPbSUT najlepiej jest połączony przyszłości!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications (SPbSUT)

Ten kurs będzie zapoznanie studentów z podstawowymi pojęciami i zasadami budowy i organizacji sieci samoorganizujących, prognozy rozwoju sieci Worldwide w kierunku realiz ... [+]

Magister programu w Infocommunication Technologies i sieci telekomunikacyjnych: Internet przedmiotów i samoorganizacji sieci

Zapraszamy do ubiegania się o wyższe Programu w Infocommunication Technologies i sieci telekomunikacyjnych: Internet przedmiotów i samoorganizacji sieci w The Bonch-Bruevich Saint - Petersburg State University Telekomunikacji (SPbSUT)!

Program mgr stopnia jest przygotowany przez Wydział InfocommunicationNetworks i systemów oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania. Jest to dwuletni program edukacyjny w języku angielskim i przeprowadzone we współpracy z SPbSUT partnerskich uczelni zagranicznych.

Program kształci przyszłych międzynarodowo zorientowanych specjalistów, ekspertów i naukowców w sieci, biznesu i administracji w IT.... [-]

Rosja Saint Petersburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

SPbSUT 85th anniversary