Rostov State University of Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rostov State University of Economics (RSUE) została założona w 1931, Jest to nowoczesny uniwersytet z głęboko zakorzenionymi tradycjami.

RSUE znajduje się w Na południe od Rosji, A mianowicie Rostów nad Donem, Nieformalna stolica południowej Rosja, Jest to 1,1 mln zł (megalopolis. Mieszkańców) z łagodnym i ciepłym klimacie (średnia roczna temperatura +10 ° C). Miasto ma doskonałe połączenia komunikacyjne ze stolicą kraju Moskwa i wiele miast europejskich. Historycznie Rostów nad Donem był jednym z najbardziej międzynarodowych miast Rosja z miłym, bezpiecznym środowisku życia i nadal pozostaje ten sam jeden.

RSUE był częścią specjalnego systemu wyższych szkołach zawodowych w byłym Związku Radzieckim przez długi czas. System ten wprowadza tylko 14 radzieckich uczelni i został powołany do zapewnienia na terenie całego kraju (z populacji 300 mln zł. osób) z wysoko wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie Ekonomia i Zarządzanie, Dzisiaj Rostov State University of Economics Jest to klasyczny uniwersytet, który oferuje programy studiów w 24 osób. Oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia doktoranckie i nadal zachowuje status jednego z najbardziej zasłużonych instytucji szkolnictwa wyższego w kraju, zwłaszcza w Ekonomia i Zarządzanie.

RSUE został całkowicie zintegrowane Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego, Proces edukacyjny realizowany jest w korespondencji z zasadami procesu bolońskiego i dyplom państwowy Rostov State University of Economics jest rozpoznawana i ceniona w Rosji i za granicą.

RSUE była uczelnia zagraniczna dla studentów Od lat 60-tych 20 wieku. Obecnie studenci z 30 krajów studiować na Uniwersytecie. Stosunek studentów do tych krajowych jest prawie 5%. Są studenci z Azja, Afryka, Europa i Ameryka Południowa, Wielu absolwentów międzynarodowych dążyć do kontynuowania nauki w RSUE, Co potwierdza wysoką jakość uzyskanego wykształcenia i sprzyjające warunki na Uniwersytecie. Absolwenci Uniwersytetu podjąć czołowe pozycje w organach państwowych i prywatnych firm w swoich krajach.

Zagraniczni studenci towarzyszą Biuro Międzynarodowe ponieważ stosowane do Uniwersytetu, aż do ich wyjścia do swoich domów po ukończeniu studiów. Biuro Międzynarodowe pomaga studentom zagranicznym w celu spełnienia wszelkich problemów związanych z ich studiowania i życia w Rosja: Przetwarzanie wiz i wypełnieniem Prawa Migracji, wstęp do internatu, adaptacja w nowym kraju, itd. Każdy uczeń ma międzynarodowy konsultant, który pomaga uczniowi cały czas.

W trakcie studiów studenci międzynarodowi mają możliwość wyboru dodatkowych programów nauczania, podczas gdy coraz główny stopień; mieć dostęp do rosyjskich i międzynarodowych źródeł pisemnych z przedmiotów ich badań oraz System e-biblioteka oraz; mogą brać udział w różnych międzynarodowych konferencjach w Rosji i za granicą; uzyskać dodatkowe stypendia dla ich osiągnięć w nauce i działalności naukowej, a także sportu i życia społecznego; wziąć udział w programach wymiany za granicą; uzyskać Europejski suplement do dyplomu wraz z rosyjskim dyplomu państwowego i cieszyć wiele innych możliwości.

Rostov State University of Economics zwraca uwagi do życia społecznego studentów. Akademiki oznacza, w pełni wyposażone, strzeżonych kompleksów, które mają pralnie, kuchnie, boiska, biblioteki i dostępu do Internetu. Studenckie Centrum Kultury umożliwia studentom realizować swój potencjał twórczy, począwszy od zajęć w kręgu dramatu i wykończeniowe tańcząc grupy różnych stylach. Uniwersytet kładzie szczególny nacisk na sporcie studentów. RSUE posiada honorowy tytuł "Uczelni zdrowego stylu życia" i nie są Mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata wśród swoich uczniów. Istnieje 30 rodzajów sportu można iść na profesjonalnie lub amatorów za darmo. Uniwersytet posiada dwa wspaniałe ośrodki wypoczynkowe (w ośrodku górach Kaukazu "i na Azowskiego morza), gdzie uczniowie mogą spędzić wakacje.

Lokalizacje

Rostów nad Donem

Address
Rostov State University of Economics
Head of International Office,
B. Sadovaya str., 69
office 528

344002 Rostów nad Donem, Obwód rostowski, Rosja

Moskwa

Address
Moskwa, Moskwie, Rosja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium