Russian International Olympic University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Autonomiczna organizacja non-profit "Rosyjski Międzynarodowy Uniwersytet Olimpijski"(RIOU) została założona w dniu 21 października 2009 r. na mocy protokołu ustaleń między Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl), Komitetu Organizacyjnego Soczi 2014 i rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego, a na mocy dekretu z Federacji Rosyjskiej nr 774. Założyciele Uniwersytetu są Ministerstwo Sportu Federacji Rosyjskiej, rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego (ROC) i Interrosu firmy inwestycyjnej prywatne.

Przewodniczący Riou Kuratorium jest Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin.

RIOU jest pierwszym na świecie uniwersytet poświęcony sportu edukacji biznesowej, oferując unikalne programy w parze z wartości olimpijskich i doświadczeń. Działania Riou koncentrują się na szkolenia specjalistów w zakresie zarządzania sportowych dla rosyjskiej i międzynarodowej branży sportowej, a Ruchy Olimpijskich i Paraolimpijskich. Programy edukacyjne uczelni obejmuje główne aspekty edukacji sportowej: miejsce i zarządzania infrastrukturą, konkursy, masowej komunikacji, dyplomacji i administracji i zarządzania karierą.

W 2010 RIOU rozpoczęła ponad 10 specjalnych szkoleń dla pracowników Soczi 2014. Od 2011 Uniwersytet prowadzi profesjonalne programy awansu dla rosyjskich regionalnych liderów sportowych, pracowników «Olympstroy» State Corporation i administracji Soczi miasta.

W 2013 RIOU uruchomił przełomowych Mistrz Sportu Administracji Oczywiście (MSA), który jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów w branży sportowej, którzy chcą poprawić swoje rozumienie biznesu sportowego, uzbroić się w najlepsze w swojej klasie narzędzi i praktyk, i przyspieszenia ich rozwoju zawodowego.

Wśród nauczycieli i profesorów Riou są renomowanych rosyjskich i międzynarodowych ekspertów w zarządzaniu sportowym. Akademia ma na celu rozwoju partnerstw z wiodącymi systematycznych rosyjskich i zagranicznych uniwersytetów. Nasza aktualna lista partnerów obejmuje: Uniwersytet Nauk Stosowanych w Kufstein (Austria), Uniwersytet w Coventry (UK), Brunel University (Wielka Brytania), University of East London (UK), Sheffield Hallam University (Wielka Brytania), IPC Academy (UK), Światową Akademię z Sport (UK), Centrum Studiów olimpijski na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie (Hiszpania), Capilano University (Kanada), Łomonosowa, Moskwa, Moskwa Uniwersytet Przemysłu i Finansów.

W 2011 RIOU uruchomiła unikalny program wydawniczy, który zawiera okresowe kwartalne popularno-naukowy «RIOU Herald», a także «RIOU Biblioteka» seria składająca się z wspomnień, materiałów archiwalnych, prace badawcze na temat historii i filozofii olimpijskiej, a najlepiej sprzedających rosyjsku i zagranicznych książek na temat sportu i edukacji olimpijskiej.

Działania edukacyjne Riou są obecnie w Soczi, gdzie znajdują się Riou nowiutkie nowoczesne obiekty kampusu. Siedziba RIOU znajduje się w Moskwie.

Rosyjski Międzynarodowy Uniwersytet Olimpijski jest projektem góry i głównym elementem dziedzictwa Soczi 2014 Gry humanitarnej. Absolwenci Riou będą stanowić nową generację skutecznych menedżerów sportowych uzbrojeni w wiedzę i umiejętności, aby skutecznie zarządzać organizacje sportowe, wydarzenia i miejsca w każdym środowisku gospodarczym. Zakres swoich możliwości zawodowych obejmie struktur rosyjskich i międzynarodowych ruchów Olimpijskich i Paraolimpijskich, stanowych i lokalnych organów spółki; federacje i kluby sportowe, mediów sportowych; firm marketingu sportowego i producentów sprzętu sportowego.

RIOU Rektor profesor Lew Belousov.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Administracji Sportowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 39 tygodnie September 2017 Rosja Sochi Moskwa + 1 więcej

Kurs MSA jest przeznaczony dla osób posiadających kwalifikacje wyższego wykształcenia, zdolności przywódcze i ambicję rozwijać swoją wiedzę zawodową i zrobić zawrotną karierę w administracji sportowej. Głównym celem programu jest stworzenie nowej generacji skutecznych menedżerów sportowych z umiejętności strategicznych i operacyjnych. [+]

Kurs MSA jest przeznaczony dla osób posiadających kwalifikacje wyższego wykształcenia, zdolności przywódcze i ambicję rozwijać swoją wiedzę zawodową i zrobić zawrotną karierę w administracji sportowej. Głównym celem programu jest stworzenie nowej generacji skutecznych menedżerów sportowych zarówno umiejętności strategicznych i operacyjnych. Kurs MSA został opracowany we współpracy z cenionych profesorów i praktyków zarządzania sportu z całego świata i uzyskał licencję od Edukacji Federalnej Agencji Nadzoru i Nauki (licencji No.1734 z dnia 18 grudnia 2012 roku).

MOCNE Program:

- Wydział Międzynarodowy tym 19 światowej klasy ekspertów z 10 krajów; - Lokalizacja w mieście gospodarza zimowych igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w 2014 roku; - Integracja wiedzy teoretycznej z praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu olimpijskich; - Możliwości praktycznego stosowania umiejętności na olimpijskich; - Międzynarodowej grupy studentów; - Unikalna kombinacja sportów zimowych i letnich igrzysk. Kurs opiera się na bogatej różnorodności dziedzictwa olimpijskiego przekształcony w oryginalny i innowacyjny produkt edukacyjny. Studenci zarówno ogólne, jak i sportowych konkretne tematy zarządzania, w tym międzynarodowym środowisku biznesu, dyplomacji sportu, teorii ekonomii, zarządzania strategicznego, marketingu, finansów i regulacji prawnych w branży sportowej. Uczą się także, jak instytucje polityczne (rządy i inne władze publiczne) działa w sektorze sportu. Profesjonalne umiejętności zarządzania są polerowane i opracowany przez studiujących logistykę sportowych, zarządzanie projektami, zarządzanie ryzykiem, organizacja imprez, technik negocjacyjnych oraz innych przedmiotów. Program wykorzystuje szeroką gamę nowoczesnych technologii edukacyjnych: wykłady i seminaria, konsultacje, warsztaty, studia przypadków, interaktywnych zajęć, szkoleń kaskada, praktycznego zastosowania, kursach mistrzowskich przez gwiazdy sportu i projektów badawczych. Program kończy się Absolwent kwalifikacyjnego papieru (praca). Język wykładowy: angielski... [-]


Filmy

Russian International Olympic University

RIOU is a landmark in Sochi

Student Testimonial

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University

Kontakt

Russian International Olympic University

Adres Novoslobodskaya ulitsa 23
Moskva 127055, Russia
Telefon +7 495 956-24-30

Russian International Olympic University

Adres Triumfal'nyj proezd 1
Adler Russia