Russian International Olympic University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Autonomiczna organizacja non-profit "Rosyjski Międzynarodowy Uniwersytet Olimpijski"(RIOU) została założona w dniu 21 października 2009 r. na mocy protokołu ustaleń między Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl), Komitetu Organizacyjnego Soczi 2014 i rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego, a na mocy dekretu z Federacji Rosyjskiej nr 774. Założyciele Uniwersytetu są Ministerstwo Sportu Federacji Rosyjskiej, rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego (ROC) i Interrosu firmy inwestycyjnej prywatne.

Przewodniczący Riou Kuratorium jest Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin.

RIOU jest pierwszym na świecie uniwersytet poświęcony sportu edukacji biznesowej, oferując unikalne programy w parze z wartości olimpijskich i doświadczeń. Działania Riou koncentrują się na szkolenia specjalistów w zakresie zarządzania sportowych dla rosyjskiej i międzynarodowej branży sportowej, a Ruchy Olimpijskich i Paraolimpijskich. Programy edukacyjne uczelni obejmuje główne aspekty edukacji sportowej: miejsce i zarządzania infrastrukturą, konkursy, masowej komunikacji, dyplomacji i administracji i zarządzania karierą.

W 2010 RIOU rozpoczęła ponad 10 specjalnych szkoleń dla pracowników Soczi 2014. Od 2011 Uniwersytet prowadzi profesjonalne programy awansu dla rosyjskich regionalnych liderów sportowych, pracowników «Olympstroy» State Corporation i administracji Soczi miasta.

W 2013 RIOU uruchomił przełomowych Mistrz Sportu Administracji Oczywiście (MSA), który jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów w branży sportowej, którzy chcą poprawić swoje rozumienie biznesu sportowego, uzbroić się w najlepsze w swojej klasie narzędzi i praktyk, i przyspieszenia ich rozwoju zawodowego.

Wśród nauczycieli i profesorów Riou są renomowanych rosyjskich i międzynarodowych ekspertów w zarządzaniu sportowym. Akademia ma na celu rozwoju partnerstw z wiodącymi systematycznych rosyjskich i zagranicznych uniwersytetów. Nasza aktualna lista partnerów obejmuje: Uniwersytet Nauk Stosowanych w Kufstein (Austria), Uniwersytet w Coventry (UK), Brunel University (Wielka Brytania), University of East London (UK), Sheffield Hallam University (Wielka Brytania), IPC Academy (UK), Światową Akademię z Sport (UK), Centrum Studiów olimpijski na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie (Hiszpania), Capilano University (Kanada), Łomonosowa, Moskwa, Moskwa Uniwersytet Przemysłu i Finansów.

W 2011 RIOU uruchomiła unikalny program wydawniczy, który zawiera okresowe kwartalne popularno-naukowy «RIOU Herald», a także «RIOU Biblioteka» seria składająca się z wspomnień, materiałów archiwalnych, prace badawcze na temat historii i filozofii olimpijskiej, a najlepiej sprzedających rosyjsku i zagranicznych książek na temat sportu i edukacji olimpijskiej.

Działania edukacyjne Riou są obecnie w Soczi, gdzie znajdują się Riou nowiutkie nowoczesne obiekty kampusu. Siedziba RIOU znajduje się w Moskwie.

Rosyjski Międzynarodowy Uniwersytet Olimpijski jest projektem góry i głównym elementem dziedzictwa Soczi 2014 Gry humanitarnej. Absolwenci Riou będą stanowić nową generację skutecznych menedżerów sportowych uzbrojeni w wiedzę i umiejętności, aby skutecznie zarządzać organizacje sportowe, wydarzenia i miejsca w każdym środowisku gospodarczym. Zakres swoich możliwości zawodowych obejmie struktur rosyjskich i międzynarodowych ruchów Olimpijskich i Paraolimpijskich, stanowych i lokalnych organów spółki; federacje i kluby sportowe, mediów sportowych; firm marketingu sportowego i producentów sprzętu sportowego.

RIOU Rektor profesor Lew Belousov.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master of Sport Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 39 tygodnie September 2018 Rosja Sochi Moskwa + 1 więcej

Kurs MSA przeznaczony jest dla osób, które mają kwalifikacje szkolnictwa wyższego, cechy przywódcze i ambicje rozwijać swoją wiedzę fachową i zrobić zawrotną karierę w administracji sportowej. Głównym celem programu jest stworzenie nowej generacji skutecznych menedżerów sportowych z umiejętności strategicznych i operacyjnych. [+]

Kurs MSA przeznaczony jest dla osób, które mają kwalifikacje szkolnictwa wyższego, cechy przywódcze i ambicje rozwijać swoją wiedzę fachową i zrobić zawrotną karierę w administracji sportowej.

Uczą się także, jak instytucje polityczne (rządy i inne władze publiczne) działa w sektorze sportu.

Profesjonalne umiejętności zarządzania są polerowane i opracowany przez studiuje logistykę sportowe, zarządzanie projektami, zarządzanie ryzykiem, organizację imprez, technik negocjacyjnych i innych przedmiotów.

Program wykorzystuje szereg nowoczesnych technologii edukacyjnych: wykłady i seminaria, konsultacje, warsztaty, case studies, interaktywne zajęcia, szkolenia kaskadowe, praktyczne zastosowanie, kursach mistrzowskich przez gwiazdy sportu i projektów badawczych. ... [-]


Filmy

Russian International Olympic University

RIOU is a landmark in Sochi

Student Testimonial

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University