Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Akademia Gospodarki Narodowej został ustanowiony w 1977 roku i od tego czasu stała się wiodącym ośrodkiem kształcenia i badań naukowych w Rosji w sferze edukacji biznesowej.

W sierpniu 2010 roku prezydent Federacji Rosyjskiej wydał dekret "O utworzeniu Rosyjskiej Akademii Gospodarki Narodowej i Administracji Publicznej przy Prezydencie FR" (RANEPA). Ta nowa instytucja edukacyjna i badania jest wynikiem połączenia dwóch największych rosyjskich uczelniach: Akademii Gospodarki Narodowej pod rząd RF (ANE) oraz Akademii Administracji Publicznej przy Prezydencie RF (Rapa).

RANEPA dostarcza programów biznesowych i edukacyjnych oraz szkoli urzędników, przedsiębiorców, menedżerów, finansistów i prawników.

Nauczanie excellence RANEPA 's przejawia się poprzez sukcesy jej ponad 100 tysięcy absolwentów. Wśród absolwentów Akademii są prezydenci nowych niepodległych państw na obszarze postsowieckim, premierzy i ministrowie, znani finansiści i liderami branży przemysłowej Rosja.

Domem dla przyszłych liderów w sektorze publicznym, jak i biznesowych w Rosji i za granicą, dziś Akademia stanowi badań wielowarstwową i kompleksu edukacyjnego, który realizuje ciągłą modelu edukacyjnego, którego ramy zawiera szkolnictwa wyższego i kształcenia podyplomowego, a także dostosowane szkolenia zawodowego.

Struktura Akademii ewoluowała z czasem o naniesienie 15 wydziałów, 3 instytuty badawcze, oddziały regionalne, a także wiele ośrodków badawczych i szkoleniowych. Wydział RANEPA 's jest tworzony przez wybitnych rosyjskich akademików reprezentujących bogactwo zainteresowań badawczych i tęczy z najbardziej zaawansowanych metod.

RANEPA posiada członkostwo z kilku międzynarodowych stowarzyszeń edukacyjnych biznesu, w tym IAU, AACSB, AMBA, EFMD, CEEMAN, między innymi.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master In International Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2017 Rosja Moskwa

Master in International Management jest EPAS accredied program dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu międzynarodowym. Program jest w języku angielskim. [+]

Program jest w języku angielskim. Globalny rynek się rozwija. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na międzynarodowych ekspertów w dziedzinie biznesu, w stanie zarówno prowadzić działalność za granicą i pracy ponad granicami i doprowadzić świadomości kulturowej i globalnego myślenia niezbędne do osiągnięcia sukcesu. IBS RANEPA Mistrz programu Międzynarodowego Zarządzania (MIM) daje studentom przewagę konkurencyjną w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Program oferuje dwie specjalizacje - International Finance i International Entrepreneureship. Studenci mają możliwość uczestniczenia w wymianie studentów i spędzić jeden semestr na jednym z uniwersytetów partnerskich IBS. Struktura programu i program nauczania: Semestr 1 Kursy Marketing międzynarodowy International Business Development Analiza Strategia globalna International Finance Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Międzynarodowe prawo gospodarcze Planowanie kariery Metodologia Badań Corporate Social Responsibility Języki współczesnej kultury Zarządzanie grafiki Semestr 2 kursy Polityka makroekonomiczna na rynkach wschodzących Modele zarządzania na rynkach wschodzących Podejście procesowe do zarządzania i zarządzania projektami Inwestowanie i finansowanie projektów na rynkach wschodzących Marketing strategiczny w gospodarkach wschodzących (interdyscyplinarny projekt) Metodologia badań Języki nowoczesnej komunikacji International Business Environment Recenzję 3 dyscyplin do wyboru spośród wymienionych poniżej: Sektor rolnictwa w krajach BRICS Sektor energii w krajach BRICS Motoryzacja w krajach BRICS Przemysł Korupcji i nadużyć finansowych w krajach BRICS korporacyjny Sprzedaży i zarządzania w krajach BRICS Dystrybucja Zachowania konsumentów w krajach BRICS Semestr 3 kursy Metodologia badań Międzynarodowe Business Communications Modelowanie biznesowe Porcess Teoria i praktyka konsultacji Finanse Specjalizacja: Finanse behawioralne M & Wyceny przedsiębiorstw i zarządzanie wartością firmy Międzynarodowe planowanie podatkowe Zwieńczeniem projektu w finansach lub 10 dni stażu w Luksemburgu lub Strasburgu (w osobnym kosztów) Przedsiębiorczość międzynarodowa specjalizacja Przedsiębiorczość międzynarodowa (projekt) Niebieski Ocean Strategy Finanse dla przedsiębiorczości Przedsiębiorczość korporacyjna Projektowanie innowacyjny model biznesowy Zwieńczeniem progect w przedsiębiorczości lub 10 dni praktyki za granicą. Semestr 4 Mistrz preparaton Thesis i obrona [-]

Podwójny Studiów Magisterskich IBSA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 1 rok September 2017 Rosja Moskwa

Program w pełnym wymiarze czasu przeznaczony dla studentów krajowych i zagranicznych z dyplomem licencjata, bez lub z niewielkim doświadczeniem zawodowym. [+]

Master in International Management

 

Oferowane przez Instytut Business Studies (IBS-Moskwa)

 

Od początku swego istnienia Instytutu Business Studies (IBS-Moskwa) w prezydenckim Akademii Gospodarki Narodowej i Public Administration rosyjskiej (RANEPA) jest liderem na rosyjskim rynku edukacji biznesowej. IBS-Moskwa jest kolegialnym szkoły biznesu działających w siedzibie RANEPA na w Moskwie. IBS-Moskwa została założona w 1988 roku w ramach Uniwersytetu Moskiewskiego Stosunków Międzynarodowych znany w kraju silnego międzynarodowego doświadczenia. W roku 1994, IBS-Moskwa przeniesione do RANEPA i stał się jego jednorodna jednostka strukturalna.

... [-]