Przeczytaj oficjalny opis

ibs

O nas

Instytut Studiów Biznesowych (IBS-Moskwa)

Od początku swojego istnienia Instytut Studiów Biznesowych (IBS-Moscow) w ramach RANEPA był liderem rosyjskiego rynku edukacji biznesowej. IBS-Moskwa jest kolegialną szkołą biznesu prowadzącą lokal RANEPA w Moskwie. Firma IBS-Moscow została założona w 1988 roku w ramach Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Stosunków Międzynarodowych, znanego na całym świecie z silnej międzynarodowej ekspertyzy. W 1994 r. IBS-Moskwa przeniosła się do RANEPA i stała się jej homogeniczną jednostką strukturalną.

Połączenie międzynarodowej wiedzy Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Stosunków Międzynarodowych i bogatego doświadczenia RANEPA w przygotowywaniu zdolnych menedżerów i kadry kierowniczej przyczyniło się do szerokiego uznania IBS-Moskwa w Rosji i krajach WNP. Jako kolegialna szkoła biznesu i jednostka strukturalna RANEPA, mamy dostęp do zasobów ludzkich i materialnych niezbędnych do zapewnienia wysokiej jakości naszych programów nauczania. Prawie 30 000 naszych absolwentów jest aktywnymi członkami Stowarzyszenia Absolwentów IBS-Moskwa. Wszystkie nasze programy studiów są akredytowane przez rząd rosyjski. Nasze programy MBA i EMBA w niepełnym wymiarze godzin są akredytowane przez Stowarzyszenie Masters w Business Administration (AMBA International). ibs

Nasza misja

Misją IBS jest kształcenie i kształtowanie nowej generacji społecznie odpowiedzialnej elity przedsiębiorczej i menedżerskiej Rosji oraz rozwój rosyjskiej edukacji biznesowej. Najstarsza i najbardziej renomowana szkoła biznesu w Rosji

 • Założona w 1988 roku.
 • Lider rankingu rosyjskich szkół biznesu.
 • Szkoła biznesu zorientowana na rynek (85% programów to programy otwarte).
 • Prestiżowa akredytacja międzynarodowa i krajowa.

Jedna z największych szkół w departamencie RANEPA 4, 7 krzeseł, 4 ośrodki, ponad 20 programów, 13 podwójnych programów. IBS ma ponad 2000 studentów, 200 wykładowców i 15000 absolwentów.

Międzynarodowe i krajowe uznanie Wszystkie programy EMBA i MBA IBS mają międzynarodową akredytację AMBA International i National Accreditation Council w zakresie zarządzania i edukacji biznesowej (NACBME), zajmują czołowe miejsca w rankingu szkół biznesowych.

IBS jest na szczycie rankingu szkół biznesu Ranking Eduniversal: 2011-2018. Ranking rosyjskich szkół krajowych: 2012 -2018. 160 absolwentów IBS i wykładowców znajduje się na liście "rosyjskich menedżerów" ТОП-1000. W wewnętrznym ratingu RANEPA IBS w czołowej grupie szkół biznesowych RANEPA, a jej programy EMBA i MBA mają najwyższą ocenę 6 gwiazdek.

Pełny cykl programów studiów licencjackich i podyplomowych Od studiów licencjackich po edukację dla kadry zarządzającej. Łączna liczba studentów i uczestników studiów licencjackich, magisterskich, МВА, Executive МВА i zawodowych przekwalifikowań przekracza 2000.

Zmień, ale pozostań wierny sobie Kluczowym czynnikiem, który zapewnia wiodącą pozycję IBS, jest możliwość zmiany, jednocześnie pozostając wiernym sobie - dostosuj się do zmieniającego się otoczenia rynku edukacyjnego, zachowując najlepsze tradycje i wysoką jakość programy. Konsultantem akademickim dla programów MBA IBS jest Ichak Adizes, jeden z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie przywództwa i zarządzania.

Ponad 30 000 absolwentów, stowarzyszenie IBS Alumni zostało utworzone w celu ułatwienia komunikacji i współpracy z absolwentami i pomiędzy nimi. Dzisiaj stowarzyszenie absolwentów IBS zrzesza wysoko wykwalifikowanych rosyjskich przywódców, menedżerów i specjalistów, którzy ukończyli IBS od 1988 roku.

Program studiów podyplomowych IBS zorientowany na rynek biznesowy ma bliskie relacje z wiodącymi firmami, które również przyczyniają się do projektów doradczych i badawczych. Pozwala to IBS od razu rozpoznać nowe trendy i być na bieżąco z wymaganiami rynku. IBS koncentruje się przede wszystkim na średnich i dużych przedsiębiorstwach, które stanowią podstawę rosyjskiego społeczeństwa obywatelskiego. Programy IBS są wysoko oceniane przez rosyjskie firmy zorientowane na rynek (85% studentów IBS pochodzi z otwartego rynku).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

Oceny i rankingi

 • Ocena Eduniversal TOP Business School od 2014 r. Firma IBS została uplasowana w 4 kategoriach doskonałości TOP Business School.
 • Eduniversal EMBA Według agencji ratingowej Eduniversal w latach 2016-2018 programy IBS znajdują się wśród najlepszych programów na świecie. Przez pięć kolejnych lat, IBS Executive MBA w Strategic Management and Leadership znalazł się w pierwszej dziesiątce programów EMBA w Europie Wschodniej. MBA znalazło się w czołówce 10 programów MBA w Europie Wschodniej w latach 2016-2017 według Eduniversal.
 • Eduniversal Master in International Management IBS Master in International Management zajęła 6 miejsce w rankingu Eduniversal Best Masters w Europie Wschodniej na liście 2015-2016. Przez pięć kolejnych lat IBS Master in International Management znalazł się w czołówce najlepszych programów Master w Europie Wschodniej.
 • Przez siedem lat z rzędu IBS znalazł się na szczycie rankingu rosyjskich szkół biznesowych! Przez siedem lat z rzędu IBS znalazł się na szczycie rankingu rosyjskich szkół biznesowych. Instytut Studiów Biznesowych zajmuje pierwsze miejsce na listach rankingowych w kategorii "wzrost dochodów" i "awans zawodowy". Krajowy ranking rosyjskich szkół biznesu prowadzony jest przez Rosyjską Ligę Alumni MBA i ogólnokrajową agencję rekrutacyjną Job.ru i został opublikowany przez gazetę Izvestia w latach 2010-2014, portal "Firmy" w 2015 roku i portal informacyjny RBK w 2016 - 2018.
 • Wzrost dochodów osobistych absolwentów IBS jest najszybszy w Rosji. Według niezależnych badań ogólnokrajowej agencji rekrutacyjnej Job.ru i rosyjskiej ligi absolwentów MBA, dyplom MBA przyczynia się do znacznego rozwoju kariery i wzrostu dochodów osobistych. IBS MBA jest na szczycie listy rankingowej. Dochody osobiste absolwentów IBS wzrosły średnio o 69% w ciągu 2-4 lat po ukończeniu studiów. Wyniki badania opublikowały portale internetowe kommersant.ru, MBA.su i rbc.ru.
 • Ocena Stowarzyszenia Rosyjskich Menedżerów "Top 1000 rosyjskich menedżerów" Na poziomie indywidualnym w latach 2001-2018 160 absolwentów IBS i nauczycieli zostało wymienionych przez Rosyjskie Stowarzyszenie Menedżerów w swoich recenzjach "Top 1000 Russian Managers". Zapewnia to bezstronne dowody skuteczności programów IBS.

IBS-Moskwa jest aktywnym członkiem stowarzyszeń:

 • AACSB International
 • EFMD
 • Executive MBA Council (EMBAC)
 • Generalna Rada Rekrutacyjna ds. Zarządzania (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • Krajowa Rada Akredytacyjna ds. Edukacji biznesowej i zarządzania (NACBME)
 • Rosyjskie Stowarzyszenie Edukacji Biznesowej (RABE)
 • Stowarzyszenie Rosyjskich Menedżerów

ibs

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

IBS Master in International Management jest przeznaczony dla studentów z dyplomem licencjata, biegły w języku angielskim i aspirujących do udanej kariery w międzynarodowy ... [+]

Złóż podanie online O programie

IBS Master in International Management jest przeznaczony dla studentów z dyplomem licencjata, biegły w języku angielskim i aspirujących do udanej kariery w międzynarodowym biznesie.

Według rankingu Eduniversal Master in International Management Program IBS RANEPA znalazł się wśród TOP-6 programów Magister zarządzania międzynarodowego w Europie Wschodniej w roku 2013, 2014 i 2015 roku.

Format dostawy pozwala studentom łączyć pracę w niepełnym wymiarze godzin i studiów.

Możliwości programu Program dostarczany jest w języku angielskim; Wydział: nauczanie jest dostarczana przez zespół doświadczonych rosyjskich i zagranicznych profesorów wizytujących, jak i przedsiębiorców i ludzi biznesu. Staże w ramach projektu konsultingowej jest ważnym elementem programu; Projekt zorientowany na podejście do nauczania. W trakcie studiów studenci mistrzowskie przeprowadzić trzy projekty grupowe - w marketingu strategicznym, w doradztwie oraz w wybranej dziedzinie specjalizacji, a także opracowanie programu nauczania na kursie nauczania w zakresie zarządzania strategicznego w danej branży; Szczególny nacisk kładzie się na umiejętności uczniów do pracy w międzynarodowym środowisku, oraz uwzględniać różnice kulturowe; Studia w wielokulturowym środowisku (studenci zagraniczni stanowią 20% studentów, 30% z nauczania jest dostarczana przez międzynarodowe wydziału); Możliwość wykonywania utworu dwukrotnie stopnia i zostać udzielone, oprócz rosyjskiego magistra rząd akredytowane, tytuł magistra z uczelni partnerskiej IBS w Europie czy USA; 16 uczelni partnerskich w ramach programów wymiany studentów; Umiejętności i kompetencje w zakresie przedsiębiorczości i możliwość otrzymania finansowania projektu rozruchu; Studenci Master in International Management mają dostęp do bazy danych absolwentów IBS. Specjalizacje International Finance Przedsiębiorczość międzynarodowa Alternatywne Marketing Double Degree Dlaczego Master in International Management w IBS?... [-]
Rosja Moskwa
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Moskwa, Moskwie, Rosja
Telefon
false