Przeczytaj oficjalny opis

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University jest najbardziej prestiżową uczelnią położoną na południu Rosji, w regionie Stawropol. Północny Kaukaz leży między Morzem Czarnym na Zachodzie a Morzem Kaspijskim na wschodzie, a region Stawropol jako znacząca część Północnego Kaukazu jest jednym z najbardziej malowniczych regionów Rosji. Stawropol jest kulturalnym, biznesowym i wielonarodowym centrum regionu, z powodzeniem łączącym urok atmosferycznego miasta z licznymi placami, parkami, rozległymi obszarami leśnymi, przyjemnym klimatem i szybkim rytmem życia nowoczesnej dzielnicy miejskiej.

North-Caucasus Federal University (NCFU) jest unikalnym ośrodkiem naukowym i akademickim pielęgnującym konkurencyjnych specjalistów o wysokich wartościach osobistych i kulturowych, kreatywnych postawach i determinacji do ciągłego rozwoju.

Misją NCFU jest zapewnienie wyjątkowych możliwości w sferze akademickiej, naukowej i kulturalnej, przygotowujących przyszłych liderów, którzy mogą wnieść pozytywny wkład w rozwój kraju i świata.

North-Caucasus Federal University ma dwa oddziały - w Piatigorsku i Niwnomysku - oraz 9 instytutów: Instytut Humanistyczny, Instytut Matematyki i Nauk Przyrodniczych, Instytut Nauk Przyrodniczych, Instytut Prawa, Instytut Ekonomii i Zarządzania, Instytut Edukacji i Nauk Społecznych , Instytut Nafty i Gazu, Instytut Technologii Informacyjnych i Telekomunikacji oraz Instytut Inżynierii.

Działalność badawcza w NCFU prowadzona jest w 29 ośrodkach naukowo-dydaktycznych, 33 laboratoriach naukowych i 2 biurach studenckich, 26 szkołach naukowych i 47 obszarach naukowych. Uniwersytet zatrudnia 1626 nauczycieli, w tym 229 lekarzy i 1090 kandydatów nauk ścisłych. Istnieje blisko 25 tysięcy osób reprezentujących 86 narodowości i grup etnicznych z 81 regionów Rosji, w tym 1656 międzynarodowych studentów z 56 krajów.

Biblioteka naukowa North-Caucasus Federal University jest zaliczana do najlepszych i największych bibliotek uniwersyteckich w Rosji z ponad 2,5 milionami jednostek. Biblioteka zapewnia dostęp do licznych zasobów edukacyjnych i prowadzi subskrypcje zarówno czasopism rosyjskich, jak i zagranicznych. Biblioteka jest co roku uzupełniana o aktualną literaturę edukacyjną i naukową. Katalog uniwersytecki jest regularnie aktualizowany. Każdy student NCFU ma pełny dostęp do wszystkich zasobów biblioteki.

NCFU stwarza uczniom najlepsze warunki do procesu produkcyjnego zdobywania wiedzy, zapewniając komfortowe zakwaterowanie na czele. W Stawropolu jest 8 akademików i jeden dodatkowy w Piatigorsku zapewniający zakwaterowanie dla ponad 2500 studentów. Jeden z najnowszych akademików został stworzony specjalnie dla studentów zagranicznych.

Uniwersyteckie centrum medyczne wyposażone w najnowszy sprzęt do monitorowania stanu zdrowia pracowników i studentów NCFU. Zespół specjalistów obejmujący optometrystę, neurologa, lekarza ogólnego, dentystę, otolaryngologa i lekarzy ratunkowych jest pod ręką, aby zapewnić opiekę medyczną i wsparcie.

Zapewnienie wysokiej jakości usług cateringowych jest jednym z priorytetów NCFU z nowoczesnym wyposażeniem kuchennym i zespołem wysoce profesjonalnych kucharzy. Stołówki uniwersyteckie, bary przekąskowe i kawiarnie powstrzymują głód, podczas gdy studenci są na ścieżce wiedzy. Każdy budynek wyposażony jest w jadalnię i bufet.

Twórcze studia, w które zaangażowani są studenci NCFU, obejmują 2 studia wokalne, 6 zespołów tanecznych, 2 teatry studenckie, 4 grupy wolontariuszy, 12 klubów KVN . Szeroki wybór zajęć sportowych: 14 klubów sportowych, 10 hal sportowych, siłownie, centra fitness i basen.

Programy prowadzone przez:
Rosyjski
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

North-Caucasus Federal University

Program został opracowany wspólnie z partnerami zagranicznymi w oparciu o europejskie i rosyjskie ustawodawstwo w dziedzinie bezpieczeństwa higienicznego i przemysłowego. ... [+]

Program został opracowany wspólnie z partnerami zagranicznymi w oparciu o europejskie i rosyjskie ustawodawstwo w dziedzinie bezpieczeństwa higienicznego i przemysłowego. Dyscypliny cyklu zawodowego są opracowywane w oparciu o przepisy Hygienic Engineering and Design Group i tworzą wiedzę, praktyczne i badawcze doświadczenie w projektowaniu urządzeń procesowych i procesów produkcji żywności, które spełniają wymagania higieniczne projektu i zapewniają produkcję wysokiej jakości i bezpiecznych produktów .

Cel programu:

szkolenie specjalistów w dziedzinie projektowania, wdrażania, konserwacji i audytu urządzeń procesowych i procesów produkcji żywności, produktów biologicznych i farmaceutycznych pod kątem ich zgodności z ogólnymi wymogami higieny i bezpieczeństwa. Ponadto program koncentruje się na szkoleniu naukowców w zakresie komputerowego modelowania i optymalizacji procesów produkcji żywności, projektowania i testowania nowych i / lub ulepszonych elementów wyposażenia i linii technologicznych w celu wyeliminowania ewentualnego zanieczyszczenia (zanieczyszczenia) produktów podczas ich produkcji.... [-]

Rosja Stavropol
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Program jest rozwijany na podstawie prawodawstwa europejskiego i rosyjskiego w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa produkcji we współpracy z partnerami zagranicznymi. Dys ... [+]

Opis:

Program jest rozwijany na podstawie prawodawstwa europejskiego i rosyjskiego w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa produkcji we współpracy z partnerami zagranicznymi. Dyscypliny są opracowywane zgodnie z przepisami Stowarzyszenia Inżynierii Higienicznej i Projektowania (Grupa Inżynierii Higieny i Projektowania) w celu budowania wiedzy, praktycznych i badawczych doświadczeń w zakresie projektowania urządzeń technologicznych i procesów produkcji żywności spełniających wymagania higienicznego projektowania i zapewnienie jakości i bezpieczeństwa produktu.

Cel programu:

szkolenie specjalistów w dziedzinie projektowania, wdrażania, konserwacji i audytu urządzeń technologicznych i produkcji żywności, produktów biologicznych i farmaceutyków w celu zapewnienia ich zgodności z globalnymi wymogami higieny i bezpieczeństwa. Ma on również na celu szkolenie naukowców w dziedzinie modelowania komputerowego i optymalizacji procesów produkcji żywności, projektowania i testowania nowych i / lub ulepszonych urządzeń i linii produkcyjnych w celu uniknięcia możliwości zanieczyszczenia lub zanieczyszczenia w procesach produkcyjnych.... [-]

Rosja Stavropol
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Ten program magisterski jest przeznaczony do szkolenia wykwalifikowanych specjalistów zdolnych do sformalizowania obszarów tematycznych i oceny złożoności projektowanych ... [+]

Opis:

Ten program magisterski jest przeznaczony do szkolenia wykwalifikowanych specjalistów zdolnych do sformalizowania obszarów tematycznych i oceny złożoności projektowanych i wdrażanych systemów informatycznych zarządzania danymi na podstawie analizy systemu; projektować i rozwijać stosowane systemy informacyjne za pomocą nowoczesnych środków informatycznych, wykorzystując techniki sformalizowanego opisu modeli systemowych, technik symulacji i modelowania statystycznego, technik eksploracji danych itp .; wdrażać i wspomagać stosowane systemy informacyjne w przedsiębiorstwach i instytucjach o różnych profilach i działaniach.

Cel programu:

Celem programu szkolnictwa wyższego w kierunku szkolenia 09.04.02 «Systemy i technologie informacyjne» jest profesjonalne szkolenie absolwentów zgodnie z aktualnym poziomem i trendami w sferze systemów informatycznych i technologii, kształtowanie wykwalifikowanych technicznie i współpracujących specjalistów .... [-]

Rosja Stavropol
Wrzesień 2019
Język angielski,Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
North-Caucasus Federal University

Szkolenie w ramach programu magisterskiego pozwoli Ci się uczyć: na podstawie analizy systemu, przeprowadzić formalizację obszaru tematycznego i ocenę złożoności zaprojek ... [+]

Opis programu:

Szkolenie w ramach programu magisterskiego pozwoli Ci się uczyć: na podstawie analizy systemu, przeprowadzić formalizację obszaru tematycznego i ocenę złożoności zaprojektowanych i wdrożonych systemów zarządzania danymi; projektowanie, rozwijanie systemów informacyjnych o charakterze użytkowym przy użyciu nowoczesnych narzędzi informatycznych, wykorzystujących metody sformalizowanego opisu modeli systemowych, metod symulacji i modelowania statystycznego, metod eksploracji danych itp .; wdrażać i utrzymywać stosowane systemy informacyjne w przedsiębiorstwach i instytucjach o różnych profilach i działaniach.

Cele programu:

Celem programu edukacyjnego szkolnictwa wyższego w kierunku szkolenia 09.04.02 „Systemy informatyczne i technologie” jest szkolenie absolwenta zgodnie z poziomem rozwoju systemów informatycznych i technologii, tworzenie kompetentnej technicznie, społecznie odpowiedzialnej osoby.... [-]

Rosja Stavropol
Wrzesień 2019
Rosyjski,Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Давай к нам!