Przeczytaj oficjalny opis

W dniu 11 lutego 2011 roku Politechnika Moskwa Łączności i Informatyki (MTUCI) obchodzi swoje 90-lecie.

Wśród dziesiątek tysięcy jej absolwentów są znani naukowcy i specjaliści, wybitny stan i osoby publiczne z Rosji i wielu krajach Azji, Afryki, Europy i Ameryki Łacińskiej.

Dziś MTUCI jest największym ośrodkiem edukacyjnym i naukowym na przygotowanie i przeszkolenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie telekomunikacji, informatyki, inżynierii radiowej, ekonomii i zarządzania.

Struktura Uniwersytetu obejmuje dwa oddziały regionalne w miastach Rostov-na-Donu i Niżny Nowogród, Centrum Naukowo-Badawcze Centrum Szkolenia Telekomunikacji zaawansowanym, Kolegium Telekomunikacji, wstępnie edukacyjnej Centrum Naukowo-Edukacyjnego przygotowawczego, szereg nowych technik, Biblioteka techniczna naukowe. Szkolenie koncentruje się na osiem przygotowania rosyjskich specjalistów technicznych stworzonych przez MTUCI razem z wiodących na świecie firm telekomunikacyjnych są działania. Na podstawie MTUCI naprawdę działa Technopark utworzone przez dziesiątki uczestników z różnych firm i organizacji w dziedzinie telekomunikacji i technologii informacyjnych kula została utworzona.

Uniwersytet kieruje Educational- metodologiczne Stowarzyszenie na edukację w dziedzinie telekomunikacji, która składa się z ponad 80 szkół wyższych w Rosji i krajach WNP.

Kadra MTUCI jest około 700 osób. Wśród nich jest ponad 100 profesorów i ponad 400 kandydatów nauk i starszych wykładowców. Wśród profesorów Uniwersytetu są pełne i korespondentów członkowie rosyjskich i międzynarodowych uczelni, laureaci Lenina i nagrody państwowe, nagrody rządu Federacji Rosyjskiej.

Około czternaście tysięcy studentów w pełnym wymiarze czasu i edukacji korespondencji, studentów i uczestników różnych kursów podyplomowych studiuje na uniwersytecie. Edukacja odbywa się według nowoczesnego wielopoziomowego systemu edukacji: licencjata, inżyniera, mistrza na 25 specjalnościach i 8 kierunkach. Metody i środki szkolenia na podstawie najnowszych osiągnięć w dziedzinie telekomunikacji i technologii informacyjnych są wykorzystywane w MTUCI. Koncepcja "elektronicznego uczelni» pozwalając "do electronize" wszystkie procesy selekcji, przyjęcia, szkolenia i badania uczniów jest realizowany. Rocznie ponad 1000 studentów i doktoranci, studenci biorą udział w pracy naukowej w dziedzinie innowacyjnych technologii infocommunication na podstawy MTUCI Scientific Research Center.

Międzynarodowa współpraca z University został trwający prawie 70 lat. Pierwszy zagraniczny uczeń przyszedł do studia w MTUCI w 1946 roku. Od tego czasu kilka tysięcy kapitanów, kawalerów, inżynierów, stażystów i ponad 350 kandydatów nauk z 82 krajów świata zostały przygotowane. Na podstawie bezpośrednich porozumień o współpracy z 48 instytucji i 16 firm z 46 krajów zagranicznych odbywa się. Uniwersytet jest członkiem Sektora Rozwoju Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU) i odgrywa znaczącą rolę w działalności ITU i innych międzynarodowych organizacji telekomunikacyjnych.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI)

Sektora telekomunikacyjnego odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym społeczeństwie. Telekomunikacja zamieścił deregulacji i konkurencyjnym środowisku z wielu dostawców, przew ... [+]

Sektora telekomunikacyjnego odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym społeczeństwie. Telekomunikacja zamieścił deregulacji i konkurencyjnym środowisku z wielu dostawców, przewoźników i usług. Technologia telekomunikacyjna jest w kierunku otwartego, wielousługowe sieci konwergentnych i cyfrowych dla aplikacji głosowych, transmisji danych, wideo i multimedialnych.

Tradycyjne obszary telekomunikacji, Internet, IT, transmisji TV są szybko zbieżne do utworzenia nowego sektora: technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). Obejmuje szeroki zakres tematów, w tym projektowania zaawansowanych algorytmów i komponentów, złożonych infrastruktur sieciowych, oraz rozwój usług i rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników końcowych.... [-]

Rosja Moscow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MTUCI in brief