Moscow Film School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Moskwa Szkoła Filmowa jest unikalnym ośrodkiem edukacyjnym przeznaczonym dla specjalistów szkoleniowych dla wszystkich dziedzinach przemysłu filmowego - przedprodukcyjnych, produkcji, postprodukcji i dystrybucji filmów. System zapewnienia jakości w nauce, jak również doświadczenie w czołowych światowych szkół filmowych, stała współpraca ze społecznością i nauczania zawodowego prowadzone przez doświadczonych specjalistów są kluczowymi elementami środowiska uczenia się w szkole. Specjaliści pociągi szkolne, których wiedza i umiejętności odpowiadają wymaganiom współczesnego przemysłu filmowego.

Misja

Misją Szkoły Filmowej Moskwa polega na ukierunkowanej szkolenia specjalistów zgodnie z międzynarodowymi standardami w branży filmowej.

Strategia

Strategia Moscow Film School koncentruje się na rozwoju systemu edukacji w oparciu o międzynarodowe doświadczenia specjalistów szkoleniowych dla przemysłu filmowego i integracji absolwentów w globalnej społeczności zawodowej.

FILOZOFIA

Edukacja musi być zgodny z nowoczesnymi standardami zawodowymi przemysłu filmowego w zakresie wiedzy i umiejętności do tworzenia skutecznych możliwości rozwoju dla naszych absolwentów.

Lokalizacje

Moskwa

Address
Moscow Film School
10 Nizhnyaya Syromyatnicheskaya St., building 3

105120 Moskwa, Moskwie, Rosja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: