National Research University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MPEI działalność edukacyjna obejmuje: - edukacja przedszkolna uniwersytet w ramach wstępnych kursów, Sunday College, szkoły partnerskie i Fizyki Energii Liceum utworzony w Moskwie na podstawie inicjatywy MPEI;  - podstawowe wykształcenie wyższe na różnych kierunkach stopień licencjata; - Edukacja do biegłego specjalisty poziomie (inżynier, ekonomista, kierownik itp.); - Edukacja do poziomu mistrza; - Uzyskanie drugiego edukacji; - Edukacja w doktora Oczywiście dla uzyskania doktorat stopień; - Przechodząc przez doktora nauk poziomie kandydata do wykończenia prac nad dr Sci. praca; - Wykształcenie specjalistów na temat kursów odświeżających i podnoszenie kwalifikacji oraz na partnerskich przedsiębiorstw.

Proces edukacyjny jest umieszczony z wykorzystaniem nowych technologii informacyjnych, które tworzy nową jednolitą informacyjny ośrodka edukacyjnego. Ujednolicony informacyjny mediumof edukacyjna MPEI zamierza na infomational realizacji większości procesów biznesowych związanych ze szkoleniem ekspertów w rosyjskim systemie szkolnictwa wyższego. Ujednolica informacje o strukturze organizacyjnej uczelni, danych dotyczących nauczycieli, pracowników, uczniów, informacje o poziomach edukacyjnych każdego ucznia oraz o działających programach nauczania edukacyjnych. Zapewnia to nowe możliwości dla studentów i komunikacji nauczycieli, w celu poprawy procesu edukacyjnego. MPEI dostał nagrodę Prezydenta Federacji Rosyjskiej na rzecz rozwoju i wdrażania nowych technologii informacyjnych w procesie kształcenia.

MPEI aktywnie tworząc własną sieć odległej uczenia się, co pozwala nam na wykonywanie wirtualnych i rzeczywistych doświadczeń, które są absolutnie niezbędne do kształcenia inżynierów.

Klasyczne wykształcenie zawodowe w połączeniu z dodatkową edukację.

Dodatkowe programy edukacyjne, które są otwarte dla wszystkich, którzy chcą je otrzymać, są realizowane przez MPEI centrów szkolenia i przekwalifikowania: - Szkoła Menedżerów - Szkoła Biznesu - Zasilanie elektryczne z przedsiębiorstw przemysłowych i Miast - Ekologia - Systemy Energetyczne i instalacja do sztucznego Klimat - Technologia podświetlenia Stosowanej - Alarmy i systemy wymiany informacji - grafiki komputerowej i Urząd Pracy - Zarządzanie w elektryczny gospodarka - zintegrowanych systemów komputerowych i technologii informacyjno-komunikacyjnych - Centrum Informacji-New systemów pomiarowych i technologii - MPEI-FESTO Wzajemna Centrum Edukacyjne z MPEI i FESTO Company (Niemcy) - Edukacja-Centrum informacyjne Działalność małych firm i Innowacji działającego jako wspólne centrum edukacyjnego MPEI i Moskwa Fundacji Ekspert - Szkolenia z rządem w Moskwie - Centrum Edukacyjne Nowych Technologii Informacyjnych w zakresie rachunkowości, audytu i Zarządzanie finansowe ustanowione na pomoc Fundacji szkolenie ekspertów w Moskwie Moskwa - rządu English College - kursy dla zaawansowanych nauki języków obcych - Szkoły Tłumaczy Technicznych w języku angielskim - i innych MPEI wykonuje wykształcenie specjalistów w programie "Edukacja z Federalnego Menedżerowie dla organizacji Federacji Rosyjskiej ".

Jest Centrum Edukacyjne dla Oddziału Energetycznego w zakresie zarządzania w MPEI. Centrum działa to na podstawie programu Unii Europejskiej i jest ustanowiony przez konsorcjum międzynarodowego obejmującej przemysłowych i edukacyjnych organizacji Grecji, Danii i Irlandii. Ważnym punktem procesu pedagogicznego jest rozwój fizyczny i psychiczny ucznia. Składnik humanitarna jest integralną częścią nowoczesnego kształcenia specjalistycznego. MPEI Dom Kultury i jego / grupy (uczniów i nauczycieli) są dobrze znane zarówno w Moskwie jak i poza granicami naszego kraju. Każdy student i goście mogą zapoznać się z tradycjami MPEI wewnątrz Muzeum MPEI, które jest wykorzystywane do zajęć z młodych studentów podczas nauki naszej historii, tej MPEI poprzedniego życia.

Lokalizacje

Moskwa

Address
Moscow Power Engineering Institute Krasnokazarmennaya 14
111250 Moskwa, Moskwie, Rosja