Moscow Academy of Finance and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia, misja i wartości:

Moskwa Finanse i University Law (MFYUA) jest obecnie wiodącą uczelnią prywatną w Rosji. W 1995 roku, przy wsparciu rządu w Moskwie i Stowarzyszenie Edukacji Międzynarodowej powstała Akademia Moskwa Finanse i Prawo. W 2010 roku, na zlecenie Federalnej Służby Nadzoru w edukacji i nauki MFYUA przyznany status uniwersytetu, co potwierdza znaczne osiągnięcia w działalności edukacyjnej. MFYUA statusu akademickiego państwa.

Rosyjski rankingu niepaństwowych akredytowanych uczelni, MFYUA od 2003 1 miejsce.

Business School MFYUA została założona w 2010 roku, pod okiem specjalistów, którzy robią MBA w wiodących uniwersytetów w USA i Wielkiej Brytanii, i mają duże doświadczenie w globalnych firm IT finansowych i. Ich celem było stworzenie szkoły biznesu w Rosji skalę światową, wykorzystując doświadczenia rosyjskiego i międzynarodowego biznesu i ekspertów w dziedzinie edukacji. Szkoła Biznesu jest członkiem MFYUA RABE (rosyjski Stowarzyszenia Edukacji Biznesu), a od 2012 członkiem prestiżowego Stowarzyszenia Edukacyjnego EFMD (European Foundation for Management Development).

Misja i wartości:

Nasza Szkoła Biznesu oferuje niedrogie, wysokiej jakości edukacji i skupia się na rozwoju cech osobowych i potencjału naszych studentów. Dążymy do wzmocnienia bliskie więzi z firmy i stworzenie środowiska nauki światowej klasy.

Zdajemy sobie sprawę z naszej misji poprzez:

  • Zaangażowanie ekspertów biznesowych w procesie uczenia się, w tym wykładów, warsztatów, wizyt w firmach.
  • Aktywny udział w działaniach rosyjskich i międzynarodowych stowarzyszeń biznesowych, gier i konkursów, które biznesowych organizowanych wiodące na świecie firmy.
  • Nauczanie języków obcych, szkolenia i staże dalsze granicą przez naszych zagranicznych partnerów.
  • Integracja rozwoju jako lidera w profesjonalnych programów szkoleniowych oraz zapewnienie otwartego i prawdziwych informacji zwrotnej uczestnikom na ich rozwój osobisty.
  • Udział w projektach związanych świadomości społecznej i odpowiedzialności.
  • Inwestycje w jakość nauczania, a w tym samym czasie, efektywne zarządzanie kosztami administracyjnymi programu.

Lokalizacje

Moskwa

Address
build. 1, 8, Presnenskaya Embankment, Moscow
MIBC “Moscow-City”, IFC “Capital City”, Tower “Moscow”, 9th floor

Moskwa, Moskwie, Rosja

Akredytacje

EFMD Equis Accredited

Programy

Ta szkoła oferuje również: