Przeczytaj oficjalny opis

North-Eastern University Ammosov Federalna jest jednym z dziesięciu uniwersytetów federalnych, które są zorientowane na rozwiązywanie zadań geopolitycznych, spotkania personelu potrzebuje inwestycyjnej dla dużych projektów międzyregionalnych.
NEFU została oficjalnie założona w kwietniu 2010 roku na podstawie Ammosov Yakut State University, który ma 75-letnią historię.
Uniwersytet został nazwany na cześć MK Ammosov, znanego lidera politycznego, który był jednym z założycieli systemu państwa w Jakucji i Kirgistanu.
Dziś NEFU jest zróżnicowany uczelnia posiadająca duże możliwości w zakresie szkolenia, edukacji i badań z oddziałami w Mirny, w dni robocze i dni robocze (Chukotka).
Co miesiąc 100 studenci mają możliwość uzyskania opieki medycznej w "Smena" reszty studentów i rekreacyjnym.
NEFU biblioteka naukowa ma status republikańskiej i między-uniwersyteckiej bibliotece, to centrum badań i metodyczne dla innych bibliotek i instytucji akademickich. Jej bibliotece Zdjęcie ma ponad 1300000 książek.

f0a1aa2db72c507d1821789340430a4e

Uniwersytet Północno-Wschodni Federalna w skrócie

Całkowita liczba ludności licencjackich studentów NEFU wynosi około 17.358.

1,601 pracowników naukowych są obecnie zatrudniony na Uniwersytecie. Stopnia Te 209 przytrzymaj lekarskim, 845 kandydatem of Science.

Ponad 500 studentów są zaangażowane w prace podyplomowego.

13 instytuty, 5 wydziałów, 3 oddziały University w Mirny, Nerungry i Czukotce, 6 głównych instytutów badawczych.

119 kierunków studiów są dostępne dla naszych studentów.

Uniwersytet zajmuje 40 budynków i 12 akademików zlokalizowanych głównie w terenie kampusu uniwersyteckiego. Dogodna i towarzyski wymiar kampusu sprawia uczniowie czują się w domu; studenci są dobrze zintegrowane, jak łatwo jest o kontakt wykładowców, administracji i innych uczniów. Istnieje stołówki studenckie prawie wszędzie na całym kampusie, które proponują różne posiłki w przystępnej cenie.

Są to 1 500000 książki, czasopisma i inne przedmioty w Bibliotece Uniwersyteckiej. Stanowiska komputerowe uzupełnić zasoby biblioteki uniwersyteckiej dostępne dla użytkowników na całym kampusie. Ponadto posiada dostęp do bazy zasięgiem zasobów elektronicznych w tym zarówno rosyjskich jak i zagranicznych czasopismach (EBSCO, Science, JSTOR, Oxford University Press itd.), Uniwersytet ma Geologia Pole Station, Muzeum Archeologii i Etnografii, ogród botaniczny i Oranżeria otwartym do pracowników i studentów "badania i studium.

Uniwersytet ma stadionu, na basen, Centrum Społecznym.

Nasi studenci i pracownicy mają swobodny dostęp do sieci Ethernet i Wi-Fi we wszystkich budynkach uniwersyteckich i Residence Hall

NEFU została oficjalnie założona w 2.010-gi kwietnia na podstawie MK Ammosov Jakuck State University, University z 75-letniej historii.

Uniwersytet został nazwany Maksim Kirovich Ammosov, wybitny polityk, syn narodu Yakut i jeden z założycieli Jakucji i Kyrgizstan państwowości.

Istnieje 6 naukowe instytucje badawcze, takie jak Instytut Matematyki, Instytut Zdrowia, Instytutu Ekologii Stosowanej Północy, Instytut Gospodarki Regionalnej of the North, Instytut AE Kulakovsky, oczywiście, Instytutu ołoncho.

priorytety University:

  • Nowa jakość uczelni
  • Ochrony bezpieczeństwa ekologicznego i efektywnego reprodukcji mineralnych i surowe zasady; racjonalna gospodarka przyrodzie
  • Wykorzystanie technologii i produkcji na północy
  • Wzrost poziomu życia na północy
  • Zachowanie i rozwój kultury narodowej podbiegunowego
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Celem programu jest przygotowanie studentów z wysokiej jakości nauczania i uczynić je wykwalifikowanych lingwistów i ekspertów, tak aby mogli oni podjąć kluczowe role w r ... [+]

Magister językoznawstwa

Główne cele i tematy kursu / programu:

Celem programu jest przygotowanie studentów z wysokiej jakości nauczania i uczynić je wykwalifikowanych lingwistów i ekspertów, tak aby mogli oni podjąć kluczowe role w różnych działaniach związanych lingwistycznych-w wysokiej jakości z międzynarodowymi standardami. Będziemy dostarczać potencjalnym studentom z różnych klas wysokiej jakości, tak aby zapoznać się z aktualnymi trendami w różnych dziedzinach językoznawstwa. Po zakończeniu tego programu edukacyjnego, uczniowie powinni być w stanie podjąć ważną rolę w działalności zawodowej związana lingwistycznych-i zastosować swoją wiedzę w zakresie badań i umiejętności do ich przyszłej kariery. ... [-]

Rosja Yakutsk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Program strategicznego zarządzania Master ma na celu rozwijanie zdolności uczniów do efektywnego współdziałania w procesie podejmowania ważnych decyzji dotyczących rozwoj ... [+]

Magister zarządzania strategicznego

Główne cele i tematy kursu / programu:

Program "Zarządzanie strategiczne" Master ma na celu rozwijanie zdolności uczniów do efektywnego współdziałania w procesie podejmowania ważnych decyzji dotyczących rozwoju organizacji oraz za zapewnienie ich konkurencyjności w szybko zmieniającym się środowisku. Uczniowie koncentrują się na międzynarodowych aspektów zarządzania, działań i operacji w środowisku międzynarodowym oraz współpracy międzykulturowej. Program zapewnia środowisko nauki dla studentów międzynarodowych w oparciu o wybór kursów, które odzwierciedlają specyfikę zarządzania i rozwoju gospodarczego w Rosji, a także o możliwościach tworzenia indywidualnego programu nauczania.... [-]

Rosja Yakutsk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku