Przeczytaj oficjalny opis

nagłówek

O UNIWERSYTECIE

Innopolis University to rosyjska uczelnia koncentruje się na edukacji i badań w dziedzinie informatyki i robotyki.

EDUKACJA

Proces edukacji na Uniwersytecie Innopolis opiera się na najlepszych międzynarodowych programach i rosyjskich metod nauczania. Studenci korzystają z integracją znanych rosyjskich tradycji nauk podstawowych i najlepszych międzynarodowych praktyk. Specjalny obszar ostrości pozwala Innopolis Uniwersytet zaangażować ekspertów branżowych w procesie edukacyjnym, co pozwoli na utrzymanie programów up-to-date. Udział ekspertów pomaga uczniom nabyć profesjonalną i rzeczywistym świecie wiedzy i umiejętności. Ponad 40% programów akademickich poświęcony jest zajęć praktycznych w formie projektów zespołu. Studenci wykonują swoją praktykę i projektów partnerskich-przedsiębiorstw Uniwersytetu. To pomoże im zdobyć cenne doświadczenie i rozpocząć natychmiast tam pracować po ukończeniu studiów.

Innopolis Uniwersytet zatrudnia profesorów i naukowców, którzy otrzymali stopni lub pracował w wiodących uniwersytetów: Carnegie Mellon University (USA), ETH Zurich (Szwajcaria), National University of Singapore (Singapur), University of Amsterdam (Holandia), Korea Zaawansowane Instytut Nauki i Technologii (Republika Korei), Politechnika w Mediolanie (Włochy), EURECOM (Francja) etc. 80 wykładowców z całego świata uczą się Innopolis University. Wszystkie programy licencjackich i magisterskich prowadzone są w języku angielskim.

Innopolis Uniwersytet jest zaangażowany w projekty i partnerstwa na całym świecie. Innopolis Uniwersytet promuje międzynarodową wymianę akademicką i rozwija solidna sieć uczelni partnerskich. wymiany akademickiej to niepowtarzalna okazja, aby spędzić część programu studiów na jednym z uniwersytetów na świecie. Jest to wielka szansa, a nie tylko w zakresie edukacji: wymiana sprzyja globalnej współpracy i zrozumienia międzykulturowego. W świecie, który zmienia się stać kosmopolityczne, ważne jest posiadanie międzynarodowego tła. wymiany akademickiej jest poprawa, zmieniające życie doświadczenie.

nagłówek

Badania

Innopolis Uniwersytet rozwija globalną sieć partnerów akademickich w celu zintegrowania słynne rosyjskie tradycje nauk podstawowych i najlepszych międzynarodowych praktyk, tworzenia i wspierania wysokiej jakości systemu kształcenia i badań oraz zgodności z międzynarodowymi standardami.

Studenci i absolwenci Uniwersytetu Innopolis są zaangażowane w badania i rozwój najnowocześniejszych pod nadzorem profesorów renomowanych i doświadczonych naukowców rozważających wymaganiom naszych partnerów branżowych. Programy Innopolis University przewidują intensywne połączenie kursów podstawowych i praktycznych oraz staże w przedsiębiorstwach, począwszy od samego początku studiów. Uniwersytet oferuje wysokiej jakości edukacji informatycznej dla młodych specjalistów i inżynierów w następujących programach: inżynieria oprogramowania, Cyber ​​Security Sciences Data i robotyki. Te programy nauczania zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi uczelniami partnerskimi świecie. Ze względu na strategię internacjonalizacji Innopolis Uniwersytet kształci specjalistów światowej klasy, tworzenia i komercjalizacji technologii przełomowych, a także przyczynia się do wzrostu wiedzy na świecie.

Najwięcej w zakresie badań prowadzonych na Uniwersytecie prowadzone są z inicjatywy przedstawicieli branży. Sukces tych badań jest potwierdzona przez fakt, że znaczna część budżetu pochodzi od partnerów przemysłowych. Ponadto, specjaliści z różnych sektorów zaangażowanych w realizację badań naukowych, co czyni je krzyż dyscyplinarne. 13 laboratoria są eksploatowane obecnie w Innopolis University.

nagłówek

WSPÓŁPRACA

Innopolis University integruje nauki, edukacji i biznesu. Innopolis Uniwersytet został ustanowiony na rzecz przemysłu. Firmy partnerskie biorą udział w rozwoju i dostosowaniu programów akademickich, wyznaczania obszarów badawczych, dobór studentów, staży i zatrudnienia naszych absolwentów.

Główne obszary współpracy akademickiej obejmować wspólne opracowywanie i realizację programów studiów licencjackich i magisterskich studiów, wspólne badania, szkolenia kadry wymiany akademickiej (wykładowców i studentów) oraz organizację wydarzeń będących przedmiotem wspólnego zainteresowania. Innopolis Uniwersytet współpracuje z szeregiem renomowanych instytucji z Rosji, WNP, Europy, Azji i innych krajach.

Innopolis Uniwersytet współpracuje intensywnie z high-tech firm działających w dziedzinie IT poprzez angażowanie ich w naszych działaniach i inicjatywach edukacyjnych. Celem współpracy jest synergia rosyjskich tradycji i doświadczeń międzynarodowych, szkolenie specjalistów światowej klasy, tworzenie i komercjalizację technologii przebicia i przyczyniających się do rozwoju wiedzy.

nagłówek

ŻYCIE obfitował w wydarzenia

Infrastruktura

Wygodne pomieszczenia do zajęć i pracy zespołowej pomóc naszym studentom skupić się na nauce. W kompleksu sportowego z basenem, siłownią i obiektów sportowych mogą uczestniczyć grupy i indywidualne szkolenia pod okiem trenerów. Przestronne pokoje w czterech budynkach kampusu są wyposażone we wszystkie niezbędne elementy do komfortowego życia.

WYDARZENIA

Codzienna rutyna w Innopolis University jest pełen ciekawych wydarzeń. Uczelnia organizuje festiwale, konferencje, wykłady otwarte podanych przez przedstawicieli branży high-tech w sposób regularny.

STYPENDIUM

Uniwersytet Innopolis oferuje stypendia pokrywające 100% czesnego i zasiłku miesięcznego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Innopolis University

Ten program studiów magisterskich został zaprojektowany przez światowej klasy ekspertów w dziedzinie informatyki, robotyki i inżynierii oprogramowania we współpracy z prz ... [+]

Program przeznaczony jest dla osób, które chcą się uczyć najnowszych technik analizy problemów w obszarze big data / data science.

Podczas programu uczniom oferowane są 6 podstawowych kursów do zaliczenia oraz różne przedmioty do wyboru, które poszerzą wiedzę i obszary zastosowań. Większość kursów została zaprojektowana z projektami, które umożliwiają uczniom zastosowanie algorytmów do zbiorów danych w świecie rzeczywistym.

Po pomyślnym ukończeniu programu studenci powinni zostać specjalistą ds. Danych, który może wstępnie przetwarzać zestawy danych, stosować algorytmy, analizować wyniki i wizualizować / raportować wyniki.

Kursy podstawoweZaawansowane statystykiZaawansowane wyszukiwanie informacjiOptymalizacjaLosowe algorytmyZaawansowana nauka maszynowaBezpieczeństwo danych... [-]
Rosja Kazań
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Innopolis University

Master of Science in Information Technology - inżynieria oprogramowania (MSIT-SE) jest przeznaczony dla młodszych specjalistów z jednym do dwóch lat doświadczenia zawodow ... [+]

Master of Science in Information Technology - inżynieria oprogramowania (MSIT-SE) jest przeznaczony dla młodszych specjalistów z jednym do dwóch lat doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania i którzy chcą zwiększyć swoją karierę i stać się liderami technicznych, architektów oprogramowania lub kierowników projektów.

Program został opracowany na podstawie programu Carnegie Mellon University (CMU) w zakresie inżynierii oprogramowania i jest dostarczany osobiście na miejscu w Innopolis przez instruktorów z długoletnim doświadczeniem w branży i wybranych ekspertów zewnętrznych w określonych dziedzinach, które uzupełniają MSIT. Kursy podstawowe SE.

... [-]
Rosja Kazań
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Innopolis University

Absolwenci otrzymują kluczowe kompetencje w zakresie informatyki, robotyki i programowania. Uczą się projektowania frameworków i algorytmów interakcji człowiek-komputer / ... [+]

Absolwenci otrzymują kluczowe kompetencje w zakresie informatyki, robotyki i programowania. Uczą się projektowania frameworków i algorytmów interakcji człowiek-komputer / robot oraz nowych rozwiązań robotycznych z elementami sztucznej inteligencji.

Studenci zdobywają takie umiejętności jak programowanie robotów przemysłowych i mobilnych, opracowywanie algorytmów sterowania dla systemów robotycznych, praca z komputerowymi systemami wizyjnymi oraz modelowanie i przewidywanie zachowania robotów.

Kursy podstawoweZaawansowana manipulacja robotemRoboty przemysłoweSensacja i percepcjaWizja komputerowaProjektowanie i programowanie systemów wbudowanychWirtualna rzeczywistośćInterakcja człowiek-komputer / robotIdentyfikacja i symulacjaDynamika układów nieliniowychInteligentna robotyka mobilnaInteligencji obliczeniowejWprowadzenie do badańPraktykaProjekt badawczyNauczanie maszynowePerspektywy pracy... [-]
Rosja Kazań
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Innopolis University

The Secure Systems and Network Engineering to roczny program magisterski, który został pierwotnie przeniesiony na Innopolis University z University of Amsterdam (SNE na U ... [+]

The Secure Systems and Network Engineering to program magisterski, który został pierwotnie przeniesiony na Innopolis University z University of Amsterdam (SNE na UvA). Sam program jest bardzo obszerny i studenci będą musieli całkowicie poświęcić swój czas na naukę. Program wymaga od 1,5 roku doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa. Ze względu na złożoność zadań domowych i tematów poruszanych w ciągu roku, mamy kompleksową procedurę przyjmowania, która obejmuje testy i prezentację.

Kursy podstawowe

Essential Skills (Summer Bootcamp)Bezpieczeństwo systemów i sieci (SSN)Klasyczne aplikacje internetowe (CIA)Zaawansowana sieć (AN)Systemy rozproszone (DS)Obraźliwe technologie (OT)Administracja dużych instalacji (LIA)Cyberprzestępstwa i kryminalistyka (CCF)Zaawansowane zabezpieczenia (AS)... [-]
Rosja Kazań
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

Kazan, Tatarstan, 420500 RU
Social Media