Innopolis University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nagłówek

O UNIWERSYTECIE

Innopolis University to rosyjska uczelnia koncentruje się na edukacji i badań w dziedzinie informatyki i robotyki.

EDUKACJA

Proces edukacji na Uniwersytecie Innopolis opiera się na najlepszych międzynarodowych programach i rosyjskich metod nauczania. Studenci korzystają z integracją znanych rosyjskich tradycji nauk podstawowych i najlepszych międzynarodowych praktyk. Specjalny obszar ostrości pozwala Innopolis Uniwersytet zaangażować ekspertów branżowych w procesie edukacyjnym, co pozwoli na utrzymanie programów up-to-date. Udział ekspertów pomaga uczniom nabyć profesjonalną i rzeczywistym świecie wiedzy i umiejętności. Ponad 40% programów akademickich poświęcony jest zajęć praktycznych w formie projektów zespołu. Studenci wykonują swoją praktykę i projektów partnerskich-przedsiębiorstw Uniwersytetu. To pomoże im zdobyć cenne doświadczenie i rozpocząć natychmiast tam pracować po ukończeniu studiów.

Innopolis Uniwersytet zatrudnia profesorów i naukowców, którzy otrzymali stopni lub pracował w wiodących uniwersytetów: Carnegie Mellon University (USA), ETH Zurich (Szwajcaria), National University of Singapore (Singapur), University of Amsterdam (Holandia), Korea Zaawansowane Instytut Nauki i Technologii (Republika Korei), Politechnika w Mediolanie (Włochy), EURECOM (Francja) etc. 80 wykładowców z całego świata uczą się Innopolis University. Wszystkie programy licencjackich i magisterskich prowadzone są w języku angielskim.

Innopolis Uniwersytet jest zaangażowany w projekty i partnerstwa na całym świecie. Innopolis Uniwersytet promuje międzynarodową wymianę akademicką i rozwija solidna sieć uczelni partnerskich. wymiany akademickiej to niepowtarzalna okazja, aby spędzić część programu studiów na jednym z uniwersytetów na świecie. Jest to wielka szansa, a nie tylko w zakresie edukacji: wymiana sprzyja globalnej współpracy i zrozumienia międzykulturowego. W świecie, który zmienia się stać kosmopolityczne, ważne jest posiadanie międzynarodowego tła. wymiany akademickiej jest poprawa, zmieniające życie doświadczenie.

nagłówek

Badania

Innopolis Uniwersytet rozwija globalną sieć partnerów akademickich w celu zintegrowania słynne rosyjskie tradycje nauk podstawowych i najlepszych międzynarodowych praktyk, tworzenia i wspierania wysokiej jakości systemu kształcenia i badań oraz zgodności z międzynarodowymi standardami.

Studenci i absolwenci Uniwersytetu Innopolis są zaangażowane w badania i rozwój najnowocześniejszych pod nadzorem profesorów renomowanych i doświadczonych naukowców rozważających wymaganiom naszych partnerów branżowych. Programy Innopolis University przewidują intensywne połączenie kursów podstawowych i praktycznych oraz staże w przedsiębiorstwach, począwszy od samego początku studiów. Uniwersytet oferuje wysokiej jakości edukacji informatycznej dla młodych specjalistów i inżynierów w następujących programach: inżynieria oprogramowania, Cyber ​​Security Sciences Data i robotyki. Te programy nauczania zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi uczelniami partnerskimi świecie. Ze względu na strategię internacjonalizacji Innopolis Uniwersytet kształci specjalistów światowej klasy, tworzenia i komercjalizacji technologii przełomowych, a także przyczynia się do wzrostu wiedzy na świecie.

Najwięcej w zakresie badań prowadzonych na Uniwersytecie prowadzone są z inicjatywy przedstawicieli branży. Sukces tych badań jest potwierdzona przez fakt, że znaczna część budżetu pochodzi od partnerów przemysłowych. Ponadto, specjaliści z różnych sektorów zaangażowanych w realizację badań naukowych, co czyni je krzyż dyscyplinarne. 13 laboratoria są eksploatowane obecnie w Innopolis University.

nagłówek

WSPÓŁPRACA

Innopolis University integruje nauki, edukacji i biznesu. Innopolis Uniwersytet został ustanowiony na rzecz przemysłu. Firmy partnerskie biorą udział w rozwoju i dostosowaniu programów akademickich, wyznaczania obszarów badawczych, dobór studentów, staży i zatrudnienia naszych absolwentów.

Główne obszary współpracy akademickiej obejmować wspólne opracowywanie i realizację programów studiów licencjackich i magisterskich studiów, wspólne badania, szkolenia kadry wymiany akademickiej (wykładowców i studentów) oraz organizację wydarzeń będących przedmiotem wspólnego zainteresowania. Innopolis Uniwersytet współpracuje z szeregiem renomowanych instytucji z Rosji, WNP, Europy, Azji i innych krajach.

Innopolis Uniwersytet współpracuje intensywnie z high-tech firm działających w dziedzinie IT poprzez angażowanie ich w naszych działaniach i inicjatywach edukacyjnych. Celem współpracy jest synergia rosyjskich tradycji i doświadczeń międzynarodowych, szkolenie specjalistów światowej klasy, tworzenie i komercjalizację technologii przebicia i przyczyniających się do rozwoju wiedzy.

nagłówek

ŻYCIE obfitował w wydarzenia

Infrastruktura

Wygodne pomieszczenia do zajęć i pracy zespołowej pomóc naszym studentom skupić się na nauce. W kompleksu sportowego z basenem, siłownią i obiektów sportowych mogą uczestniczyć grupy i indywidualne szkolenia pod okiem trenerów. Przestronne pokoje w czterech budynkach kampusu są wyposażone we wszystkie niezbędne elementy do komfortowego życia.

WYDARZENIA

Codzienna rutyna w Innopolis University jest pełen ciekawych wydarzeń. Uczelnia organizuje festiwale, konferencje, wykłady otwarte podanych przez przedstawicieli branży high-tech w sposób regularny.

STYPENDIUM

Uniwersytet Innopolis oferuje stypendia pokrywające 100% czesnego i zasiłku miesięcznego.

Lokalizacje

Kazań

Address
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

420500 Kazań, Tatarstan, Rosja