Przeczytaj oficjalny opis

Irkuck State University językowa sięga 1948 roku. Poprzednio noszony nazwy: Irkuck State Pedagogiczny Instytut Języków Obcych, Irkuck State Pedagogiczny Instytut Języków Obcych. Ho Shi Mina.

Status Uniwersytetu IGŁY od 1996 roku. W 2009 roku uczelnia pomyślnie przeszedł proces certyfikacji i akredytacji, potwierdzający status uniwersytetu.

Przez ponad 60 lat igłą - jedyny język liceum na całym terytorium Syberii i Dalekim Wschodzie, w jednej z czterech uczelni językowych w Rosji.

IGŁA dzisiaj - jest:

  • Ponad 3000 wybitnych studentów
  • 2 i 6 instytutów jednostkę
  • 10 obszary szkoleń licencjackich i magisterskich
  • 9 kierunków graduate
  • Rozprawa Rada za 3 specjalności językowych
  • 12 szkół naukowych
  • Ponad 10 języków obcych, którzy uczyć naszych studentów!
  • Współpraca z uczelniami w Europie, Azji i USA

misja


Naszym zadaniem jest wytworzenie wyższego kształcenia zawodowego kadr dla regionów Syberii i Dalekiego Wschodu Rosji w dziedzinie edukacji, komunikacji międzykulturowej i przeprowadzić podstawowe i stosowane projekty badawcze, których celem jest zapewnienie międzykulturowego i cross-język dialogu między Rosją a krajami wschodnimi i obywateli zachodnich w zglobalizowanym świecie.

osiągnięcia

Od 2009 roku uczelnia rozwija się zgodnie z międzynarodowymi standardami systemu zarządzania jakością, co pozwoliło na uniwersytecie w 2011 roku pomyślnie przeszedł proces certyfikacji oraz w celu potwierdzenia zgodności z wymaganiami SZJ ISO 9001: 2008, ISO 9001-2008 w rosyjskim systemie rejestru, IQNet i GOST R.

Uniwersytet jest częścią Konsorcjum Uniwersytetów humanitarnych Szanghajskiej Organizacji Współpracy, a także regionalnym centrum (oddział Organizacji bazowa) o językach i kulturze krajów członkowskich WNP.

W 2011 roku uczelnia założona Departamentu umiejętności zawodowych, które są członkami wybitnych osobistości życia publicznego, odnoszących sukcesy przedsiębiorców, profesjonalnych menedżerów, których wiedza i doświadczenie przyczyni się do szkolenia absolwentów uczelni.

Ta szkoła oferuje również:

MA

Irkutsk State Linguistic University

IGLOO oferuje następujące obszary: teoria i praktyka nauczania komunikacji międzykulturowej w środowisku wieloetnicznym i wielokulturowym, w edukacji literackiej ... [+]

MA: Kształcenie nauczycieli

&nbsp

IGLOO oferuje następujące obszary: teoria i praktyka nauczania komunikacji międzykulturowej w środowisku wieloetnicznym i wielokulturowymwykształcenie literackie, informatsialnye technologii w kształceniu nauczycieli.

&nbsp

Tytuł: Master of Kształcenia Nauczycieli TEORIA FOCUS Profil i praktycznym nauczaniu MIĘDZYKULTUROWEGO wieloetnicznym i wielokulturowym COMMUNICATION Studenci studiujący teorii komunikacji, narodowe i kulturowe różnice w bezkonfliktowym budowy komunikatywnej podstawie linguodidactic dyskursu nauczania rosyjskiego jako języka obcego przed polylogue kultur, technik i metod tolerancyjnego społeczeństwaZawiadomienia kierowane do środowiska poli-etnicznej, kulturowej narodów świata w dziedzinie mowy i etykiety biznesowej, komunikatywny angielski kurs językowy, językoznawstwa kognitywnego.... [-]

Rosja Urik
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Irkutsk State Linguistic University

IGLOO oferuje następujące obszary: rosyjskim, niemieckim, w językach Dalekiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej, teorii przekładu i ... [+]

MA: językoznawstwo

&nbsp

Absolwent IGLOO oferuje następujące obszary: rosyjski, niemieckim, językach Dalekiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej, teorii przekładu i międzykulturowej / międzyjęzykowej komunikacji, COMlekkie lingwistyka wrażliwości, teoria komunikacji i Rocznica International Public Relations (PR).

PROFILE ROSYJSKI ORIENTACJA JĘZYK Studenci studiujący metod nauczania rosyjskiego jako języka obcego, polityki językowej i planowania języka, rzeczywistych problemów Językoznawstwa Studiów, Język Rosyjskizakłóceń i badania obcym akcentem, podstawy językoznawstwa porównawczego i innowacyjne podejścia w nauczaniu rosyjskiego jako języka obcego.... [-]

Rosja Urik
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku