Irkutsk State Linguistic University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Irkuck State University językowa sięga 1948 roku. Poprzednio noszony nazwy: Irkuck State Pedagogiczny Instytut Języków Obcych, Irkuck State Pedagogiczny Instytut Języków Obcych. Ho Shi Mina.

Status Uniwersytetu IGŁY od 1996 roku. W 2009 roku uczelnia pomyślnie przeszedł proces certyfikacji i akredytacji, potwierdzający status uniwersytetu.

Przez ponad 60 lat igłą - jedyny język liceum na całym terytorium Syberii i Dalekim Wschodzie, w jednej z czterech uczelni językowych w Rosji.

IGŁA dzisiaj - jest:

  • Ponad 3000 wybitnych studentów
  • 2 i 6 instytutów jednostkę
  • 10 obszary szkoleń licencjackich i magisterskich
  • 9 kierunków graduate
  • Rozprawa Rada za 3 specjalności językowych
  • 12 szkół naukowych
  • Ponad 10 języków obcych, którzy uczyć naszych studentów!
  • Współpraca z uczelniami w Europie, Azji i USA

misja


Naszym zadaniem jest wytworzenie wyższego kształcenia zawodowego kadr dla regionów Syberii i Dalekiego Wschodu Rosji w dziedzinie edukacji, komunikacji międzykulturowej i przeprowadzić podstawowe i stosowane projekty badawcze, których celem jest zapewnienie międzykulturowego i cross-język dialogu między Rosją a krajami wschodnimi i obywateli zachodnich w zglobalizowanym świecie.

osiągnięcia

Od 2009 roku uczelnia rozwija się zgodnie z międzynarodowymi standardami systemu zarządzania jakością, co pozwoliło na uniwersytecie w 2011 roku pomyślnie przeszedł proces certyfikacji oraz w celu potwierdzenia zgodności z wymaganiami SZJ ISO 9001: 2008, ISO 9001-2008 w rosyjskim systemie rejestru, IQNet i GOST R.

Uniwersytet jest częścią Konsorcjum Uniwersytetów humanitarnych Szanghajskiej Organizacji Współpracy, a także regionalnym centrum (oddział Organizacji bazowa) o językach i kulturze krajów członkowskich WNP.

W 2011 roku uczelnia założona Departamentu umiejętności zawodowych, które są członkami wybitnych osobistości życia publicznego, odnoszących sukcesy przedsiębiorców, profesjonalnych menedżerów, których wiedza i doświadczenie przyczyni się do szkolenia absolwentów uczelni.

Lokalizacje

Urik

Address
Irkutsk State Linguistic University
Ulitsa Lenina 8

664000 Urik, Obwód irkucki, Rosja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium