Immanuel Kant Baltic Federal University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test misja z Kant Immanuel Bałtyckiego Uniwersytetu Federalnego (IKBFU) jest zbudowanie konkurencyjnego kapitału ludzkiego na podstawie nowoczesnych platform technologicznych w celu zapewnienia rozwoju społeczno-gospodarczego obwodu kaliningradzkiego.

Jego Celem strategicznym jest zapewnienie zasobów ludzkich oraz wsparcie technologiczne dla innowacyjnego rozwoju rosyjskiej enklawy regionu, który obejmuje grupy utworzone w ramach specjalnych stref ekonomicznych w regionie kaliningradzkim.

"Aby osiągnąć cel strategiczny Uczelni, konieczne jest, aby rozwiązać szereg problemów podstawowych. Przede wszystkim, jest kształcenie i szkolenie kadr dla innowacyjnych sektorów gospodarki regionalnej, także w świetle wymogów europejskiego rynku pracy oraz stworzenie korzystnych warunków dla przyciągnięcia wykwalifikowanych specjalistów do Obwodu Kaliningradzkiego. Po drugie, istnieje potrzeba pilnej modernizacji infrastruktury uczelni w celu zaangażowania młodzieży w działaniach naukowych i badawczych. Po trzecie, musimy posługiwać systematyczny wpływ na modernizację kształcenia zawodowego w regionie, także poprzez wprowadzenie innowacyjnych programów edukacyjnych, które są popytu w branżach priorytetowych gospodarki regionalnej. I wreszcie, naszym celem jest stworzenie centrum akademickiej i badawczej w celu promowania języka rosyjskiego i języka rosyjskiego profesjonalne programy edukacyjne w krajach regionu Morza Bałtyckiego ".

Rektor Andrei Klemeshev

Programy międzynarodowe

Immanuel Kant Uniwersytet Federalny Bałtyckiego aktywnie prowadzi działalność międzynarodową w ramach licznych programów i projektów naukowych. IKBFU ma instytucji szkolnictwa ponad 100 partnerów wyższych w Europie i USA, a także współpracuje z takimi międzynarodowymi stowarzyszeniami jak European University Association, Uniwersytet regionu Morza Bałtyckiego, Magna Sieci Charta Universitatum i innych.

Poza tym, IKBFU bierze udział w takich międzynarodowych programów jak:

Erasmus Mundus "Triple I" Centrum Unia Europejska Erasmus Mundus "Aurora" Promocja zrównoważonego Doskonałości Badań i Oceny angielskiego Rozszerzone trzypoziomowy program edukacyjny oparty na właściwym podejściem w dziedzinie Stosowanej Marine Science Jean Monnet "Inicjatywa i Bariery Odbicie kształtowania europejskiej Granic" Inteligentne edukacyjne Autonomia przez Guided Nauki Języków

Lokalizacje

Kaliningrad

Address
Immanuel Kant Baltic Federal University
Building of the Institute of Applied Mathematics and IT (Room 112)
14 A, Nevskogo STR.

236041 Kaliningrad, Obwód Kaliningradzki, Rosja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium