Saint Petersburg Electrotechnical University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować na ETU?

ETU jest wiodącym rosyjskim centrum edukacji i badań, którego misją jest przyczynianie się do społeczeństwa poprzez prowadzenie edukacji, nauki i badań naukowych na najwyższym międzynarodowym poziomie doskonałości. Jako takie, ETU próbuje utrzymać, wzmocnienie i zwiększenie jego konkurencyjności oraz zapewnienie stale wysoki poziom edukacji i badań.

LETI tradycyjnie wysokie wymagania kształcenia zawodowego wysokiej jakości.

ETU "LETI" szkoła akademicka jest 130 lat, a poziom szkolenia zawodowego absolwentów uczelni jest tradycyjnie wysoki. LETI był pierwszy oswoić wiele światowych dziedziny naukowe. Najistotniejsze odkrycia naukowe prowadzące do postępu technicznego należą do etu "Leti".

Ponad 1000 nauczycieli akademickich, w tym 125 profesorów, 158 doktorów habilitowanych i blisko 560 Ph.D. Naukowcy pracują dla etu. Więcej niż 30 członków krajowych i międzynarodowych Akademii Nauk są wśród wykładowców etu.

Dziś misja Uniwersytet jako centrum edukacji, nauki i kultury jest zapewnienie wysokiego poziomu profesjonalnego przygotowania w dziedzinie:

  • elektronika
  • Electro i Inżynieria Radio
  • technologia informacyjna
  • Automatyka i sterowanie
  • Oprzyrządowanie Technologia i inżynieria biomedyczna
  • Nauk humanistycznych i ekonomicznych

Wysokie zdolności konkurencyjnej naszych absolwentów na rynku pracy na świecie

Ponad 50 zespołów badawczych i state-of-the-art laboratoria przeprowadzają przełom badań podstawowych i stosowanych w Radio Electronics, Radio Fizyki, systemy informacji i telekomunikacji, fizyki ciała stałego, nanotechnologii, Optoelektroniki i Elektroniki Kwantowej, próżni i technologii plazmowej, kuchenką mikrofalową i Technologia fal milimetrowych, inżynieria biomedyczna itp

Kampus składa się z ośmiu budynków wybudowanych przez znanych architektów. Przestronne sale wykładowe i doskonale wyposażone laboratoria znajdują się w tych budynkach. W czytelniach salach Biblioteki Uniwersyteckiej studenci mają bezpłatny dostęp do światowych zasobów informacji elektronicznej. Wysoka konkurencyjność ETU absolwentów na współczesnym rynku pracy i ich zaufanie do stabilnego rozwoju zawodowego są mocno oparte na doskonałych szerokich wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz umiejętności biznesowych.

LETI ma duże doświadczenie w przygotowywaniu specjalistów za granicą.

Zagraniczni studenci nauczono w ETU od ponad 60 lat. 3550 inżynierów, licencjata i magistra, 370 doktorantów i Doktorów Nauk pracujących w 60 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej już ukończył Uniwersytet.

Kształcenie odbywa się na różnych poziomach: licencjat (4 lata), stopień magistra (2 lata), zintegrowane stopnia (5,5 roku), Ph.D. Badania (4 lata). Zagraniczni studenci mogą studiować albo kosztem rosyjskiego budżetu federalnego, zgodnie z umowami międzynarodowymi lub na podstawie umowy. Językiem wykładowym jest rosyjski. Uniwersytet oferuje szereg programów magisterskich w języku angielskim.

Zagraniczni studenci chcący się uczyć rosyjskiego i poprawić swoją wiedzę z przedmiotów technicznych mają możliwość uczestniczenia kursy przygotowawcze. Uczelnia rozwija nowe programy edukacyjne we współpracy z europejskimi, chińskim, amerykańskich i ukraińskich uczelni.

O

Petersburg elektrotechniczny Uniwersytet jest wiodącym rosyjskim centrum edukacji i badań. Uniwersytet powodzeniem współpracuje ze światowej sławy uniwersytetów, ośrodków badawczych i przedsiębiorstw przemysłowych. Wśród strategicznych partnerów ETU ponad 40 rosyjskich wiodących podmiotów przemysłowych i badawczych, a także wiele wiodących firm w Europie i Azji. ETU gospodarze 5 instytutów naukowych. Ponad 50 grupy naukowe i laboratoria prowadzą badania na etu. Jako pierwszy z siedzibą w Rosji, Technopark z ETU świadczy usługi dla 33 małych innowacyjnych przedsiębiorstw. Głównym modernizacja zaowocowała znacznym wzrostem budżetu University B + R w latach 2007-2012, w wysokości 20 mln EUR więcej niż w ubiegłym roku.

Uniwersytet oferuje szeroki zakres kursów edukacyjnych na różnych poziomach. Nasze przyjazne dla środowiska zapewnia, że ​​studenci otrzymują najlepsze z ich umiejętności.

Usługi

Pomoc społeczna dla studentów

Wszystkie międzynarodowe studenci ETU "LETI" się o miejsce w domu studenckim, ubezpieczeń zdrowotnych i opieki, bilet komunikacji obniżonej taryfy. Istnieją również psychologowie i eksperci prawni, którzy mogą pomóc studentom. Studenci zagraniczni Biuro nadzoruje uczniów międzynarodowe.

Udogodnienia i bezpieczeństwo

Nasz kampus uniwersytecki jest zwarta i rozwinęła infrastrukturę (usługi). Znajduje się on w spokojnej dzielnicy miasta, w pobliżu ogrodu botanicznego, brzegi rzeki Newy i Karpovka rzeki. To słynie z pięknej architektury i należy do zabytkowego centrum Petersburga - kulturalnej stolicy Rosji. Potencjał intelektualny naszego miasta jest ogromny i jego kultura jest wielonarodowa i tolerancyjni. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że studia na ETU "Leti" wygodne, bezpieczne, przyjemne i dać studentom możliwość rozwoju osobistego.

Zakwaterowanie i catering

Podczas studiów na LETI, wszystkie międzynarodowe studenci mogą otrzymać miejsce w jednym z akademików Uniwersytetu siedmiu. Wszystkie one znajdują się w pobliżu stacji metra. Studenci, którzy mieszkają w akademikach są zarejestrowane na adres akademiku. Rejestracja jest obowiązkowa dla studentów międzynarodowych zgodnie z prawem Federacji Rosyjskiej. Zagraniczni studenci mają prawo do życia poza akademiku. W tym przypadku zostaną one zarejestrowane na adres prawnej ETU "LETI". LETI ma największą sieć kawiarni uniwersyteckich w Sankt Petersburgu. Tutaj można znaleźć kawiarni i stołówek z wielu różnych potraw i napojów. Studenci mogą uzyskać przekąskę lub jakiś istotny żywności we wszystkich budynkach akademickich. Zestaw posiłki i obiady, świeże sałatki, zupy, świeże upieczone ciasta, Rosyjskie naleśniki można znaleźć w menu. Szeroki wybór menu w formie bufetu mogą zaspokoić nawet prawdziwego smakosza. Jedzenie jest zawsze świeże i zdrowe. Ceny są rozsądne.

Te

STUDENCKIE ŻYCIE

Lata uniwersyteckie są najlepsze lata w życiu człowieka. Jest to czas, różnorodnych możliwości, dzięki czemu pierwsze poważne plany i wyznaczanie celów. Jest to czas, kiedy uczniowie zaczynają rozumieć, jak zrobić ich pomysły prawdziwe.

Ale życie studenckie to nie tylko wykłady, seminaria, egzaminy i znaki. Czas wolny uczniów jest pełen różnorodnych i ciekawych zajęć. Dla tych, którzy są pełne energii Uniwersytet może zaoferować szeroką gamę zajęć sportowych. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza na Uniwersytecie Elektrotechniki "LETI". Dział posiada szeroką ogólną odpowiedzialność za zapewnienie sportowych i rekreacyjnych możliwości i działania, które przyczyniają się do zdrowia, dobrego samopoczucia i edukacji uczniów.

ETU Centrum Kultury jest miejscem dla najbardziej aktywnych, utalentowanych i kreatywnych młodych ludzi. Jest regularnie organizuje programy rozrywkowe i pokazuje dla wszystkich wydarzeń uniwersyteckich. Członkowie ETU CC uczestniczyć w ceremonii wręczenia, koncerty chóralne, Festiwal "Krok do etapu", etc. Najbardziej udane te reprezentują Uniwersytet na różnych festiwalach i konkursach.

Wydarzenia publiczne odbywają się w Auli Uniwersyteckiej (miejsc 375 osób), sala konferencyjna (video 150 osób) fotele i sala bankietowa. Oba profesjonalistów i amatorów zapraszamy do przyłączenia kluby i sekcje ETU CC, które są wszystkie wolne od opłat!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Przygotowawczy rok » Widzieć Summer courses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister W Systemach Bioinżynierii I Technologii Dla Protetyki I Rehabilitacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Petersburg

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska. [+]

Program : 120 punktów ECTS, studia stacjonarne (2 lata), studia magisterskie

Kwalifikowalność : kandydaci muszą posiadać tytuł licencjata w odpowiedniej dziedzinie

Stypendium : stypendium pokrywa czesne, niektóre materiały do ​​nauki i obejmuje kwoty dodatkowych płatności na potrzeby osobiste, które wahają się od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) w zależności od wyników w nauce

Rok akademicki obejmuje 2 semestry od 1 września do 10 lutego, ferie zimowe - 2 tygodnie, wakacje letnie - 2 miesiące (lipiec, sierpień). Obrona Master's Thesis jest w czerwcu.

Petersburg elektrotechniczny University "LETI" jest jednym z najbardziej prestiżowych i najstarszych uniwersytetów w Rosji z multi-stosowany dziedzinach naukowych i badawczych. Uczelnia jest zawarty w rządowym «TOP 100 czołowych uniwersytetów w świecie» programie.... [-]


Magisterskie

Magister Automatyki I Mechatroniki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Petersburg

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska. [+]

Petersburg elektrotechniczny University "LETI" jest jednym z najbardziej prestiżowych i najstarszych uniwersytetów w Rosji z multi-stosowany dziedzinach naukowych i badawczych. Uczelnia jest zawarty w rządowym «TOP 100 czołowych uniwersytetów w świecie» programie.

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska.

Program nauczania obejmuje następujące zaawansowane kursy:

Opanowanie techniki komputerowej odbywa się w laboratorium na bazie, składający się z laboratorium badawczego stoi, wyposażona w najnowszej generacji kontrolerów przemysłowych i InfinitySuite systemu SCADA.... [-]


Magister RF, Kuchenkę Mikrofalową I Inżynierii Systemów Bezprzewodowych Terahercowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Petersburg

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska. [+]

Petersburg elektrotechniczny University "LETI" jest jednym z najbardziej prestiżowych i najstarszych uniwersytetów w Rosji z multi-stosowany dziedzinach naukowych i badawczych. Uczelnia jest zawarty w rządowym «TOP 100 czołowych uniwersytetów w świecie» programie.

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska.

Program jest przygotowanie studentów, którzy będą zarządzać aktywność powodzeniem zawodową w środowisku konkurencyjnym globalnie w takim zakresie interdyscyplinarnego w projektowaniu i technologii state-of-the-art wysokiej częstotliwości, kuchenką mikrofalową i urządzeniami terahercowych łączności, radar i inne aplikacje bezprzewodowe.... [-]


Magister W Technologii Laserowego Pomiaru

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Petersburg

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska. [+]

Program : 120 punktów ECTS, studia stacjonarne (2 lata), studia magisterskie

Kwalifikowalność : kandydaci muszą posiadać tytuł licencjata w odpowiedniej dziedzinie

Stypendium : stypendium pokrywa czesne, niektóre materiały do ​​nauki i obejmuje kwoty dodatkowych płatności na potrzeby osobiste, które wahają się od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) w zależności od wyników w nauce

Rok akademicki obejmuje 2 semestry od 1 września do 10 lutego, ferie zimowe - 2 tygodnie, wakacje letnie - 2 miesiące (lipiec, sierpień). Obrona Master's Thesis jest w czerwcu.

Petersburg elektrotechniczny University "LETI" jest jednym z najbardziej prestiżowych i najstarszych uniwersytetów w Rosji z multi-stosowany dziedzinach naukowych i badawczych. Uczelnia jest zawarty w rządowym «TOP 100 czołowych uniwersytetów w świecie» programie.... [-]


Master in Computer Science and Knowledge Discovery

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Petersburg

[+]

Ponadto studenci będą również nabywać umiejętności zawodowych w modelowaniu matematycznym i zaawansowanej analizy danych. Szkolenie specjalne zostaną dostarczone w dziedzinie sztucznej inteligencji (data mining), przetwarzanie sygnałów i obrazów, równoległego i rozproszonego i technologii biometrycznych.

Program nauczania obejmuje następujące zaawansowane kursy:

Wydział Informatyki i Inżynierii jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych działów w University (założony w 1931). Obszary badawcze wydziału obejmuje rozwój oprogramowania i sprzętu i weryfikacji rozwój FPGA, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, systemy rozproszone, systemy mikroprocesorowe, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, obliczenia równoległe, systemy wbudowane, etc.... [-]


Mistrzem W Fotowoltaice I Technologii Wytwarzania Energii Słonecznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Petersburg

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska. [+]

Program : 120 punktów ECTS, studia stacjonarne (2 lata), studia magisterskie

Kwalifikowalność : kandydaci muszą posiadać tytuł licencjata w odpowiedniej dziedzinie

Petersburg elektrotechniczny University "LETI" jest jednym z najbardziej prestiżowych i najstarszych uniwersytetów w Rosji z multi-stosowany dziedzinach naukowych i badawczych. Uczelnia jest zawarty w rządowym «TOP 100 czołowych uniwersytetów w świecie» programie.

Struktura studiów składa się z zaawansowanych studiów zawodowych, zajęć fakultatywnych i praca magisterska.

Studenci nabywają wiedzę z zakresu podstawowych podmiotów fizycznych i aspektów inżynierii materiałowej, technologii fotowoltaiki i metrologii słonecznej modułów, urządzeń, projektowania i utrzymania elektrowni słonecznych. Szczególna uwaga poświęcona jest fotowoltaice krzemu, w tym najbardziej efektywny HIT (heterojunction z wewnętrznymi cienkowarstwowa) struktur.... [-]


Filmy

September, 1st – the Day of Knowledge (beginning of the school year)

Palette of languages and cultures at ETU “LETI”

The 9th European Conference on Silicon Carbide and Related Materials

Kontakt
Adres korespondencyjny
Prof. Popov str., 5
Saint Petersburg, 197376 RU
Adres lokalizacji
Professora Popova, 5
St. Petersburg, 197376 RU