University of the Witwatersrand

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rozum jest strategicznie zlokalizowany w Johannesburgu, światowej klasy miasto i ośrodek gospodarczy Południowej Afryki, z niezliczonych możliwości dla studentów i pracowników do zaangażowania się i obecnych rozwiązań, które przyczynią się do naszego kraju bazy wiedzy i budować naszą przyszłość. Z ponad 160 000 absolwentów w swojej 95-letniej historii, Wits dokonał i nadal będzie uznawany za krajowy i międzynarodowy. Rozum jest umieszczony 24-ta przez Times Higher Education ocenami wśród światowej czołówki 100 uniwersytetów, z których ukończył Fortune 500 CEO.

Poznajemy Spryt

Wits University jest ośrodkiem szkolnictwa wyższego i badań naukowych najwyższej jakości. Jego długa historia i reputacja została zbudowana na promowaniu wolności dociekań i poszukiwania wiedzy i prawdy. Nadal wzmacniać swoją pozycję jako wiodącego intensywności badań uniwersytetu w Południowej Afryce.

Dzisiaj rozum

Rozum, jednym z najlepszych uniwersytetów w Afryce stara się być innowacyjny, gdzie granice wiedzy są wypychane i gdzie koncentruje się na utrzymaniu konkurencyjnych w skali światowej standardów doskonałości w nauce, nauczania i badań naukowych.

Studia na Wits

Studenci wybierają studia na Wits ponieważ jest uznawane na całym świecie intensywne badania uniwersyteckie. Rozum posiada wysoko wykwalifikowaną i międzynarodowej sławy nauczycieli akademickich. Z siedzibą w Johannesburgu, piasty gospodarczego Afryki, Wits oferuje szeroki wybór programów studiów z naszych stopni zawodowych są uznawane na arenie międzynarodowej. Rozum oferuje studentów żywotność społecznej oraz różnorodności kulturowej.

Studia podyplomowe

Szukam w celu zwiększenia swojej kariery? Potrzebujesz przewagę konkurencyjną? Dołącz Spryt, gdzie oferujemy stymulujące intelektualnie obszarów badawczych na poziomie podyplomowym, doskonały nadzór i wsparcie badań naukowych, jak również finansowanie dla zasłużonych studentów i osób w potrzebie finansowej.

Lokalizacje

Johannesburg

University of the Witwatersrand

Address
1 Jan Smuts Avenue
Braamfontein

2000 Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki
Telefon
+27 11 717 1000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje