Przeczytaj oficjalny opis

Wibrujący, wielokulturowe i dynamicznych Uniwersytet w Johannesburgu (UJ) Dzieli tempo i energię kosmopolitycznego Johannesburga, miasta, którego nazwę nosi. Dumnie RPA, uniwersytet żyje w dół do swoich afrykańskich korzeni, i dobrze przygotowany do swojej roli w actualising potencjał, że wyższe wykształcenie posiada dla rozwoju kontynentu.

Fenomenalny sukces Uniwersytetu to taka, która zaskoczyła krytyków i wygrał ponad sceptyków. Jako instytucja, która szczyci się swoim dostępnym doskonałości, po zaledwie 11 latach UJ zyskał jako instytucji globalnej doskonałości i światowej klasy postury.

W ciągu pierwszych pięciu lat istnienia, UJ podwoiła akredytowanego wyjścia badań i zwiększył liczbę wybitnych południowoafrykańskich Krzesła Badawczych od zera do siedmiu. To niezwykłe osiągnięcie osiągnięto znacznie wyprzedza celu wyznaczonego na 2015 r. Wyniki badania z 2010 r był wynikiem chęci UJ, w początkowym okresie, w celu ustalenia UJ jako uczelni dokładnie badawczej koncentruje.

UJ jest pierwszym i jedynym Afryki uniwersytet przyznał się do cenionych konsorcjum 28 uniwersytetów badawczych intensywnie na świecie, Universitas 21 - ważne poparcie rosnącym znaczeniu międzynarodowym UJ.

UJ oferuje światowej klasy, międzynarodowo uznanych programów akademickich na podstawie programów nauczania dodatkowo w rozwoju najnowocześniejszych zarówno licencjackich i kształcenia podyplomowego. Programy UJ, w ciągu dziewięciu wydziałów, mają na celu przygotowanie studentów do świata pracy i globalnego obywatelstwa. Uniwersytet ma cztery kampusy, mianowicie kampus Auckland Park Trznadel Drogowego; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; i Campus Soweto.

Na podstawie wyborów Studentów UJ Pomarańczowy Dywan pierwszym roku - tych z APS strzelą równe i większe niż 40 punktów - programy przewodnie to: księgowość; Elektryczne i elektroniczne / mechaniczna / budownictwo / Górnictwo; LLB / BA Prawo / BCOM Prawo; Matematyka / Matematyki Stosowanej; IT / Nauki komputerowe; Fizjologia ludzka; Optometrii; Finanse; Psychologia; i doskonalenia zawodowego nauczycieli.

W celu dokonania cele nauczania, badań naukowych i innowacji UJ w rzeczywistości, UJ ma, w ciągu ostatnich ośmiu lat zainwestowała ponad R2 mld na modernizację i rozbudowę życia i uczenia się obiektów na wszystkich swoich kampusach i do tworzenia bezpiecznego i bezpieczne, światowej klasy nauki i środowiska badań zarówno pracowników i studentów.

UJ wprowadziła również urządzeń przenośnych (tabletki lub laptopa) w klasach I roku, w 2014 roku, w dążeniu do połączenia tych młodych umysłów w świecie e-wiedzy, że są one rosnące pod i przekształcenia ich zdolność do konkurowania i przyczynić.

Absolwent wskaźnik sukcesu UJ wynosi obecnie 83,4%, a całkowita roczna produkcja Absolwent jest ponad 11.400 studentów. Pierwszy rok Program University Doświadczenie (FYE), Inicjatywa oferuje akademicką wzmocnienie umiejętności z akcentem na studentów mentoring innych studentów, jest jednym z programów wsparcia, które pomagają ułatwić przejście ze szkół na uniwersytecie. Prawie 1300 wychowawcy studentów, wybrane z poziomu trzeciego roku wzwyż, działać jako interfejs pomiędzy studentów i kadry dydaktycznej. UJ wprowadziła również doradców akademickich w Uczelni rezydencji i zatwierdzone Zamiejscowy kwaterach. W ramach programu doskonałości akademickiej UJ, 250 doradców studenckie służą 2000 studentów pierwszego roku w 25 domach.

Godne uwagi, za to, że UJ, z ponad 49.500 studentów; 2300 studentów zagranicznych; 6700 doktorantów i kadry naukowej sławy, jest instytucja, z godnym podziwu tempie ukończenia szkoły. UJ jest domem dla 133 ocenianych naukowców, z których sześć jest oceniane, a ma siedem Krzesła Narodowy Research Foundation. Dodatkowo produkuje najwięcej czarnych księgowych wszystkich akredytowanych uczelni mieszkaniowych w kraju.

Podczas UJ prowadzi globalną doskonałość i posturę, Uniwersytet zamierza być w kraju reagują w sposób, który tylko UJ może. W związku z tym, wśród sześciu czołowych uniwersytetów w RPA, tylko UJ powodzeniem zapewnia dostęp do prawie 2000 studentów pierwszego roku, którzy pochodzą z najbiedniejszych społeczności, zapewniając im, w razie potrzeby, z doładowaniem finansowania NSFAS, stypendiów i dwóch zdrowych posiłków dziennie ,

W ciągu najbliższych dziesięciu lat, UJ wyznaczyła sześciu celów strategicznych, a mianowicie:

Globalna Doskonałość w dziedzinie badań i innowacji.
Globalna Doskonałość w nauczaniu i uczeniu.
Międzynarodowy Fit Profil Global Excellence i postury.
To doświadczenie Najlepszy Student.
Aktywny Global Management Reputacja i
Instytucja i ludzie Fit for Global Excellence i postury.

Wizja

Międzynarodowy Uniwersytet wyboru, zakotwiczone w Afryce, dynamicznie kształtowaniu przyszłości.

Misja

Inspirując swoją społeczność do transformacji i służyć ludzkości poprzez innowacje i współpracy dążeniu do wiedzy.

wartości

WYOBRAŹNIA ROZMOWA REGENERACJA etyczny fundament

Kształtowanie przyszłości

myśląc niezależnie
Rozwijanie kosmopolityczny tożsamość
Wykazując ambicji i napęd
Przyjęcie podejścia przedsiębiorczych

Uczą się razem z naszej różnorodności

Making mądre decyzje kolektywnie

Angażowanie się znacząco między sobą
Wyświetlanie wzajemny szacunek
Wiodąca consultatively

Rozwój zrównoważony poprzez twórczy wkład

Introspekcja o odnowienie

Innowacje dla dobra wspólnego
Dokonywanie pozytywnych zmian
Wykorzystując pomijanych możliwości

Skarbi wolności akademickiej

Poszukiwany równowagę w dążeniu do wiedzy

W obliczu wyzwań, z odwagą i zarabiać zaufania
Działając odpowiedzialnie będąc uczciwym, spójne i przejrzyste
Uczestnictwo i pomoc społeczności (Ubuntu) *

Ubuntu jest zdolność do wyrażania współczucia, sprawiedliwości, wzajemności, godności, harmonii i człowieczeństwa w interesie budowy, utrzymania i wzmacniania społeczności. Ubuntu przemawia do naszych wzajemnych więzi, naszego wspólnego człowieczeństwa i odpowiedzialności na siebie, że płynie z naszego połączenia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Johannesburg

Program oferuje magisterskie poprzez badania prowadzące do rozprawy około 120 stron. Rozprawa jest przygotowana do zbadania pod kierunkiem promotora posiadającego wiedzę ... [+]

Program oferuje magisterskie poprzez badania prowadzące do rozprawy około 120 stron. Rozprawa jest przygotowana do zbadania pod kierunkiem promotora posiadającego wiedzę specjalistyczną w zakresie wyboru tematu.

Warunki przyjęć

Dyplom z wyróżnieniem w antropologii i ocena końcowa z przedmiotu co najmniej 65% w danej dyscyplinie.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: prof David Moore Tel: 011 559 2979/2859 / E - mail: dbmoore@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Wymagana jest rozprawa na temat dziennikarstwa, która dostarcza dowodów krytycznego zmysłu i zdolności badawczych kandydata. Wymagany jest również artykuł badawczy odpowi ... [+]

Wymagana jest rozprawa na temat dziennikarstwa, która dostarcza dowodów krytycznego zmysłu i zdolności badawczych kandydata. Wymagany jest również artykuł badawczy odpowiedni do publikacji.

Warunki przyjęć

Wymagany jest dyplom z wyróżnieniem w zakresie komunikacji, przy minimalnej średniej wynoszącej 65%. Termin nadsyłania zgłoszeń na ten stopień to 31 października poprzedniego roku w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku w drugim semestrze.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Pani Elna Rossouw Tel: 011 559 3434 / e - mail: erossouw@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

W celu uzyskania stopnia naukowego studenci pod nadzorem piszą rozprawę około 45 000 słów na temat wybrany w porozumieniu z Wydziałem. Temat musi być zgodny z wiedzą dost ... [+]

Magister filozofii (badania)

W tym celu studenci pod nadzorem piszą rozprawę około 45 000 słów na temat wybrany w porozumieniu z Wydziałem. Temat musi być zgodny z wiedzą dostępną wykładowców.

Warunki przyjęć

Aby zostać przyjętym do tego stopnia, studenci muszą spełnić wymagania przyjęcia na Wydział (oprócz wymagań przyjęcia na uniwersytet) i udowodnić swoją znajomość metodologii badań i historii filozofii. Niektóre wymagania to [i] co najmniej 65% średniej dla dyplomu z wyróżnieniem z filozofii oraz [ii] przedłożenie pisemnej pracy filozoficznej wykonanej dla stopnia z wyróżnieniem. Mogą być wymagane dodatkowe egzaminy ustne.

Szczegóły kontaktu... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Zajęcia magisterskie w języku greckim są zasadniczo skierowane do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę naukową wraz z dwoma zbadanymi modułami. Magister gr ... [+]

Magister grecki (zajęcia)

Zajęcia magisterskie w języku greckim są zasadniczo skierowane do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę naukową wraz z dwoma zbadanymi modułami. Intensywny kurs języka greckiego jest oferowany studentom rozpoczynającym kurs z wyróżnieniem w zakresie cywilizacji klasycznej. Dwa zbadane moduły obejmą intensywne studium historii Grecji, religii, literatury, filozofii, kultury lub sztuki i architektury. W krótkiej rozprawie studenci mają możliwość skoncentrowania się na klasycznej grece, greckiej greckiej (Nowy Testament i Ojcowie Kościoła), greckiej bizantyjskiej lub greckiej współczesnej.

Warunki przyjęć

Wyróżnienia w kulturze greckiej lub klasycznej prowadzą do uzyskania tytułu magistra.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom możliwości prowadzenia zaawansowanych badań, wykorzystania wglądu analitycznego w określonym obszarze badań tekstowych, ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest zapewnienie studentom możliwości prowadzenia zaawansowanych badań, wykorzystania wglądu analitycznego w określonym obszarze badań tekstowych, rejestrowania wyników badań w akceptowalnym formacie oraz wykorzystania tych umiejętności w taki sposób w celu promowania jego / jej możliwości rozwoju intelektualnego, pracy zarobkowej i znaczącej aktywności społecznej. Temat jest wybierany w porozumieniu z wykładowcą.

Warunki przyjęć

Kandydat musi złożyć wniosek dotyczący jasno określonego obszaru analizy tekstowej. Wniosek musi wykazywać zrozumienie prawidłowej procedury badawczej, posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat treści przedmiotu oraz niezbędnych umiejętności teoretycznych i metodologicznych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci przyjęci na ten kurs są zobowiązani do zbadania, napisania i przedstawienia pełnej rozprawy (ok. 120 stron) pod kierunkiem opiekuna naukowego. Katedra jest w sta ... [+]

Magister języka angielskiego (badania lub zajęcia)

Studenci przyjęci na ten kurs są zobowiązani do zbadania, napisania i przedstawienia pełnej rozprawy (ok. 120 stron) pod kierunkiem opiekuna naukowego. Katedra jest w stanie nadzorować tematy w większości dziedzin pod ogólnym kierunkiem anglistyki, w tym południowoafrykańskich studiów literackich i postkolonializmu; Edycja tekstu; Studia średniowieczne, renesansowe i romantyczne; i współczesna fikcja.

Warunki przyjęć

Wstęp na studia magisterskie musi być zatwierdzony przez Przewodniczącego Wydziału.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: prof. Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / e - mail: kscherzinger@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Na poziomie bardziej zaawansowanym (studia magisterskie) studenci są zachęcani do współpracy z nami w naszych dziedzinach wiedzy, tj. Współczesnej powieści francuskiej; A ... [+]

Na poziomie bardziej zaawansowanym (studia magisterskie) studenci są zachęcani do współpracy z nami w naszych dziedzinach wiedzy, tj. Współczesnej powieści francuskiej; Autobiografia; Współczesny teatr francuski i literatura frankofońska w celu rozwijania ich zdolności do badań i krytycznego myślenia. Master's French Department jest przeznaczony dla oddanych badaczy i składa się głównie z rozprawy lub pracy magisterskiej.

Warunki przyjęć

Warunkiem przyjęcia na studia magisterskie jest dyplom z wyróżnieniem w języku francuskim.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / e - mail: desirew@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Rozprawa na temat literatury niemieckiej lub językoznawstwa, która potwierdzi umiejętności krytyczne i kompetencje badawcze. ... [+]

Rozprawa na temat literatury niemieckiej lub językoznawstwa, która potwierdzi umiejętności krytyczne i kompetencje badawcze.

Warunki przyjęć

Warunek: niemiecki dyplom z wyróżnieniem minimum 65%.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Dr Anne Baker Tel: 011 559 2717 / e - mail: abaker@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.

Data zakończenia: nauka rozpoczyna się w styczniu, a kończy w grudniu. Termin realizacji programu zależy od czasu trwania programu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student pisze rozprawę na temat lingwistyki lub literatury, potwierdzając umiejętność prowadzenia badań. Ten dokument będzie miał około 100 stron. ... [+]

Student pisze rozprawę na temat lingwistyki lub literatury, potwierdzając umiejętność prowadzenia badań. Ten dokument będzie miał około 100 stron.

Warunki przyjęć

Studenci, którzy uzyskali tytuł BA Honors ze znakiem co najmniej 60% (ale najlepiej wyższym) w Northern Sotho (Sesotho sa Lebowa / Sepedi) lub isiZulu, mogą się zarejestrować.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: dr IK Mndawe Tel: 011 559 4662 / e - mail: ikmndawe@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program zajęć magisterskich z języków i kultur semickich składa się z drobnej rozprawy i dwóch modułów. W trybie badawczym rozprawa, w której studenci koncentrują się na ... [+]

Magister języków semickich i kultur (zajęcia)

Program składa się z drobnej rozprawy i dwóch modułów wymienionych poniżej. Studenci we współpracy z Wydziałem wybierają dwa moduły z poniższej listy. Moduły oferowane są przez dwa semestry. Każdy moduł jest sprawdzany za pomocą egzaminu o wadze 45 punktów każdy. Drobna rozprawa ma wagę 90 punktów.

Studenci koncentrują się na arabistyce, islamistyce, hebrajskim (w tym żydowskim) lub pokrewnym języku semickim. Moduły mają następującą ogólną treść:

Obowiązkowe moduły

Moduł 1: Metodologia badań literackichModuł 2: Analiza treści wybranego kierunku badańModuł 3: Drobna rozprawa doktorskaWarunki przyjęć... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Ta praca magisterska pomaga wykwalifikowanym pracownikom opieki społecznej w rozwijaniu ich umiejętności doradczych w zakresie klinicznej praktyki pracy socjalnej. Kwalif ... [+]

Ta praca magisterska pomaga wykwalifikowanym pracownikom opieki społecznej w rozwijaniu ich umiejętności doradczych w zakresie klinicznej praktyki pracy socjalnej. Zdobędziesz je poprzez siedem modułów, np .: Teorie współczesne; Złożone zachowanie i zmiany środowiskowe; Ocena, interwencja i ocena; Zdrowie psychiczne; i rozwój terapeutycznego „ja”. Ponadto wykorzystasz tę wiedzę podczas rocznego programu stażowego, koncentrującego się na interwencjach mikro i meso. Na drugim roku podejmujesz projekt badawczy w celu wykazania swoich kompetencji badawczych.

Kwalifikacje te umożliwiają studentom pracę jako osoby prywatne lub specjalistyczne w określonych kontekstach zawodowych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tego programu jest badanie szerokiej gamy form ludzkiej komunikacji z różnych perspektyw, które łączą lokalny i globalny charakter i są zakorzenione w afrykańskich ... [+]

Magister komunikacji (zajęcia)

Celem tego programu jest badanie szerokiej gamy form ludzkiej komunikacji z różnych perspektyw, które łączą lokalny i globalny charakter i są zakorzenione w afrykańskich kontekstach i doświadczeniach. Nasz program nauczania opracowuje innowacyjne podejście do badań nad uczestnictwem, które odnosi się do konkretnych kontekstów komunikacyjnych, kulturowych i społecznych, w których działamy. Jako z natury interdyscyplinarny i elastyczny program, magister studiów komunikacyjnych przecina wiele dziedzin i dziedzin nauk humanistycznych i społecznych i oferuje możliwość zbadania ich komplementarności i wzajemnych powiązań.

Pierwszy rok studiów obejmuje cztery moduły, a mianowicie teorię komunikacji, metodologię badań oraz dwa moduły skoncentrowane na współczesnej komunikacji. Drugi rok studiów koncentruje się głównie na przygotowaniu i zakończeniu drobnej rozprawy badawczej.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Wymagana jest rozprawa na temat z Komunikacji audiowizualnej, która dowodzi krytycznego zmysłu kandydata i jego zdolności badawczych. Wymagany jest również artykuł badawc ... [+]

Wymagana jest rozprawa na temat z Komunikacji audiowizualnej, która dowodzi krytycznego zmysłu kandydata i jego zdolności badawczych. Wymagany jest również artykuł badawczy odpowiedni do publikacji.

Warunki przyjęć

Wymagane są wyróżnienia w komunikacji, z minimalną średnią 65%. W tym przypadku obowiązują również ogólne przepisy dotyczące czasu trwania programu magisterskiego.

Termin składania wniosków o ten stopień to 31 października poprzedniego roku w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku w drugim semestrze.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Dr Ylva Rodny-Gumede Tel: 011 559 4112 / e - mail: yrodny-gumede@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Ten program ma na celu ułatwienie opanowania złożonego i specjalistycznego obszaru wiedzy w dziedzinie komunikacji korporacyjnej. Kwalifikacje te koncentrują się na rozwo ... [+]

Jest to zaawansowany program studiów, który można ukończyć jako kurs lub jako program badań oparty na badaniach.

Ten program ma na celu ułatwienie opanowania złożonego i specjalistycznego obszaru wiedzy w dziedzinie komunikacji korporacyjnej. Kwalifikacje te koncentrują się na rozwoju wiedzy i umiejętności koncepcyjnych na wysoce abstrakcyjnych poziomach, które ułatwią wysoce wyspecjalizowane i zaawansowane umiejętności techniczne, zawodowe i badawcze w zakresie komunikacji korporacyjnej.

Warunki przyjęć

Wymagany jest dyplom z wyróżnieniem w zakresie komunikacji, przy minimalnej średniej wynoszącej 65%. Termin składania wniosków o ten stopień to 31 października poprzedniego roku w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku w drugim semestrze.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Wymagana jest rozprawa na temat z zakresu komunikacji marketingowej, która dostarcza dowodów krytycznego zmysłu i zdolności badawczych kandydata. Wymagany jest również ar ... [+]

Wymagana jest rozprawa na temat z zakresu komunikacji marketingowej, która dostarcza dowodów krytycznego zmysłu i zdolności badawczych kandydata. Wymagany jest również artykuł badawczy odpowiedni do publikacji.

Warunki przyjęć

Wymagany jest dyplom z wyróżnieniem w zakresie komunikacji, przy minimalnej średniej wynoszącej 65%. Termin składania wniosków o ten stopień to 31 października poprzedniego roku w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku w drugim semestrze.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Pani Andrea Crystal Tel: 011 559 2574 / e - mail: acrystal@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Jest to zaawansowany program studiów, który można ukończyć jako program studiów oparty na zajęciach. Ten program ma na celu ułatwienie opanowania złożonego i specjalistyc ... [+]

Jest to zaawansowany program studiów, który można ukończyć jako program studiów oparty na zajęciach. Ten program ma na celu ułatwienie opanowania złożonego i specjalistycznego obszaru wiedzy w dziedzinie komunikacji strategicznej. Ze względu na rosnącą konwergencję komunikacji marketingowej, komunikacji korporacyjnej i public relations program zajmie się integracją tej dyscypliny komunikacji.

Warunki przyjęć

Wymagany jest dyplom z wyróżnieniem w zakresie komunikacji korporacyjnej lub marketingowej lub pokrewnej, przy minimalnej średniej wynoszącej 65%. Termin składania wniosków o ten stopień to 31 października poprzedniego roku w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku w drugim semestrze.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podyplomowe studia z zakresu językoznawstwa stosowanego i teorii literatury, wykorzystując obszary wiedzy obu dyscyplin, mają na celu specjalistyczne kształcenie i szkole ... [+]

Magister lingwistyki stosowanej

Podyplomowe studia z zakresu językoznawstwa stosowanego i teorii literatury, wykorzystując obszary wiedzy obu dyscyplin, mają na celu specjalistyczne kształcenie i szkolenie oraz potrzeby badawcze osób zajmujących się językiem, takich jak tłumacze, tłumacze, redaktorzy tekstowi, planiści języków, copywriterzy, literaccy recenzenci i nauczyciele języków. Tłumaczenie i tłumaczenie są złożonymi procesami językowymi, poznawczymi i tekstowymi, które między innymi pociągają za sobą także mediację społeczno-kulturową.

Biorąc pod uwagę złożoność tych działań, a tym samym interdyscyplinarny charakter praktyki językowej, programy te oferują równowagę wiedzy teoretycznej, praktycznej i empirycznej.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci są zobowiązani do ukończenia kursu na temat metodologii SIA, zaawansowanych badań społecznych (ASR), a także drobnej rozprawy na zatwierdzony, odpowiedni temat. ... [+]

Studenci są zobowiązani do ukończenia kursu na temat metodologii SIA, zaawansowanych badań społecznych (ASR), a także drobnej rozprawy na zatwierdzony, odpowiedni temat. Studenci nabywają również umiejętności i kompetencje SPSS.

Warunki przyjęć

Dyplom z wyróżnieniem z jednego z następujących przedmiotów: socjologia, socjologia przemysłowa, geografia, filozofia, studia historyczne, studia rozwojowe, psychologia, psychologia przemysłowa, polityka, zarządzanie publiczne, praca społeczna i ekonomia.

Jeżeli student nie spełnia powyższych wymagań, przyjęcia może udzielić Dziekan Wydziału, na zalecenie Przewodniczącego Wydziału.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / e - mail: lielagr@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program MA Politics Research Master obejmuje zagadnienia z zakresu polityki i stosunków międzynarodowych. Student musi napisać rozprawę na wybrany temat z dziedzin nauk p ... [+]

Program MA Politics Research Master obejmuje zagadnienia z zakresu polityki i stosunków międzynarodowych. Student musi napisać rozprawę na wybrany temat z dziedzin nauk politycznych lub stosunków międzynarodowych, dając dowód krytycznego podejścia i możliwości badawczych. Artykuł gotowy do publikacji należy przesłać wraz z rozprawą.

Warunki przyjęć

Studenci potrzebują 65% oceny pozytywnej na poziomie Honours.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / Email: deong@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Praca magisterska polega jedynie na badaniu badawczym - większym niż drobna rozprawa zajęć magisterskich, ale nie tak dużym jak praca doktorska. Głównym celem studiów mag ... [+]

Praca magisterska polega jedynie na badaniu badawczym - większym niż drobna rozprawa zajęć magisterskich, ale nie tak dużym jak praca doktorska. Głównym celem studiów magisterskich jest rozwijanie zaawansowanych kompetencji w badaniach. Ponadto rozwiniesz wiedzę ekspercką w swojej dziedzinie studiów. Program studiów magisterskich według jest idealny dla studentów, którzy są przede wszystkim zainteresowani rozwijaniem swoich kompetencji badawczych, nie chcą brać udziału w wykładach lub warsztatach, są silnie zmotywowani, niezależni i samokierujący oraz mają ukierunkowany, konkretny obszar zainteresowań badawczych .

Warunki przyjęć

Kandydaci z odpowiednim dyplomem z pracy socjalnej są brani pod uwagę przy przyjęciu. Wymagana jest średnia ocena z czwartego roku (z wyróżnieniem) co najmniej 65%.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem programu jest kształcenie i szkolenie naukowców, którzy mogą przyczynić się do rozwoju wiedzy na poziomie zaawansowanym. Stopień magistra jest przyznawany za ukończ ... [+]

Celem programu jest kształcenie i szkolenie naukowców, którzy mogą przyczynić się do rozwoju wiedzy na poziomie zaawansowanym. Stopień magistra jest przyznawany za ukończenie jednego zaawansowanego projektu badawczego, którego zwieńczeniem jest opracowanie i przyjęcie rozprawy.

Warunki przyjęć

Odpowiedni tytuł licencjata. „Profesjonalny” tytuł licencjata lub studia podyplomowe z wystarczającym przygotowaniem do prowadzenia badań z zalecanym minimum 60% dla wszystkich modułów w ostatnim roku.

Kryteria wyboru

Oprócz minimalnych wymagań wstępnych określonych powyżej, potencjalni studenci mogą być zobowiązani do przedstawienia portfolio swoich prac panelowi wywiadu. Portfolio byłoby wymagane, jeśli wymagane są dalsze dowody gotowości studentów do przeprowadzenia badań tekstowych lub artefaktycznych. W przypadku badań tekstowych portfolio zawierałoby przykłady badań pisemnych, aw przypadku badań artefaktycznych wymagane byłoby portfolio z projektem.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci rozwijają zaawansowane ilościowe i jakościowe umiejętności badawcze w psychologii. Takie umiejętności mogą prowadzić do kariery naukowej lub akademickiej. Należy ... [+]

Studenci rozwijają zaawansowane ilościowe i jakościowe umiejętności badawcze w psychologii. Takie umiejętności mogą prowadzić do kariery naukowej lub akademickiej. Należy wykazać zastosowanie metodologii badań i właściwe przekazywanie wyników badań; studenci muszą zatem być w stanie przeprowadzić niezależne badania. Wymagana będzie obecność na warsztatach i / lub sesjach kontaktowych.

Warunki przyjęć

Minimalny poziom przyjęć wynosi 65% w przypadku dyplomu z wyróżnieniem z psychologii, który normalnie powinien był zostać uzyskany w ciągu ostatnich pięciu lat.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof T Guse Tel: 011 559 3248 / e - mail: tguse@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program MA (Psychologia kliniczna) prowadzi do rejestracji jako Psycholog kliniczny w Profesjonalnej Radzie Psychologii Rady Zawodów Zdrowia Republiki Południowej Afryki ... [+]

Program MA (Psychologia kliniczna) prowadzi do rejestracji jako Psycholog kliniczny w Profesjonalnej Radzie Psychologii Rady Zawodów Zdrowia Republiki Południowej Afryki (HPCSA).

Ten program stacjonarny obejmuje szerokie spektrum psychologii klinicznej. Program składa się z komponentu badawczego (ukończenie drobnej rozprawy), a także uczestniczenia w warsztatach, sesjach kontaktowych i pracy praktycznej.

Po pomyślnym ukończeniu stopnia studenci ubiegają się o staż w psychologii klinicznej. Zgodnie z przepisami Departamentu Zdrowia studenci muszą również ukończyć rok służby społecznej po zakończeniu stażu.

Warunki przyjęć

Studenci powinni posiadać dyplom z wyróżnieniem lub równoważny stopień z psychologii. Studenci są przyjmowani do programu po tym, jak zostali zakwalifikowani przez Departament w ramach procedury selekcji, która odbywa się w sierpniu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program MA (Counselling Psychology) prowadzi do rejestracji jako Psycholog Counselling w Professional Council of Psychology of Health Professions Council of South Africa ... [+]

Program MA (Counselling Psychology) prowadzi do rejestracji jako Psycholog Counselling w Professional Council of Psychology of Health Professions Council of South Africa (HPCSA). Ten program stacjonarny obejmuje szerokie spektrum psychologii poradnictwa. Program składa się z komponentu badawczego (ukończenie drobnej rozprawy), a także uczestniczenia w warsztatach, sesjach kontaktowych i pracy praktycznej.

Po pomyślnym ukończeniu stopnia studenci ubiegają się o staż w psychologii poradnictwa.

Warunki przyjęć

Studenci powinni posiadać dyplom z wyróżnieniem lub równoważny stopień z psychologii. Studenci są przyjmowani do programu po tym, jak zostali zakwalifikowani przez departament w ramach procesu selekcji. Liczba studentów dopuszczonych do programu zależy od dostępności personelu, dostępności staży i wymagań rynku. Termin składania wniosków i daty wyboru są określane corocznie przez dział. Formularze zgłoszeniowe i informacje można uzyskać w dziale.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Uczeń powinien rozwinąć umiejętności intelektualne i zawodowe, aby udowodnić zdolność do samodzielnego wykonywania pracy naukowej na akceptowalnym poziomie. Będzie to wym ... [+]

Uczeń powinien rozwinąć umiejętności intelektualne i zawodowe, aby udowodnić zdolność do samodzielnego wykonywania pracy naukowej na akceptowalnym poziomie. Będzie to wymagało kompetencji w zakresie stosowania powiązanej metodologii badań, zdolności do przeprowadzenia i ukończenia zatwierdzonego badania, umiejętności ustnej i pisemnej do przedstawiania wyników i ustaleń oraz dojrzałości akademickiej i osobistej do krytycznej refleksji na temat wszystkich aspektów badania.

Warunki przyjęć

Kwalifikacja Honour w psychologii przemysłowej na poziomie NQF 7 lub 8 z minimum 65% średniej. Metody statystyczne lub techniki analityczne muszą być uwzględnione w programach studiów licencjackich. Potencjalni studenci muszą zdać moduł z metodologii badań na poziomie Honors NQF 8. Ocenione zostaną również powiązane doświadczenia, które zostaną uznane za odpowiednie i wystarczające przez Departament Psychologii Przemysłowej i Zarządzania Ludźmi. Ograniczenia liczby studentów wymagają procesu selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie zaawansowanych kompetencji w zakresie ułatwiania procesów, technik i zasad zrównoważonych programów i projektów społecznościowych o ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie zaawansowanych kompetencji w zakresie ułatwiania procesów, technik i zasad zrównoważonych programów i projektów społecznościowych opartych na skoncentrowanych na ludziach, partycypacyjnych podejściach teoretycznych, w celu rozwiązania problemu nierówności, ubóstwa i niesprawiedliwości w kontekście globalnym i afrykańskim. Kolejni studenci będą mogli ułatwiać zakładanie i zarządzanie organizacjami społecznymi w kontekście rozwoju gospodarczego społeczności integrującego rozwój społeczny i społeczny.

Warunki przyjęć

Konieczne może być sprawdzenie wstępu. Wymagany jest czteroletni tytuł licencjata w pracy socjalnej lub trzyletni stopień w pracy socjalnej wraz z dyplomem z pracy socjalnej lub innym dyplomem z wyróżnieniem związanym z rozwojem społeczności uznanym przez przewodniczącego wydziału za odpowiedni. Wymagana jest średnia ocena z czwartego roku (z wyróżnieniem) co najmniej 65%.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

W trybie zajęć kandydat powinien pomyślnie ukończyć kurs zaawansowany z teorii społecznej, kurs zaawansowany z metodologii badań społecznych oraz ukończyć badania i napis ... [+]

Magister socjologii (zajęcia)

Kandydat powinien z powodzeniem ukończyć zaawansowany kurs teorii społecznej, zaawansowany kurs metodologii badań społecznych oraz ukończyć badania i napisać drobną rozprawę na zatwierdzony, odpowiedni temat.

Warunki przyjęć

Wstęp będzie rozpatrywany dla studenta, który posiada kwalifikacje z wyróżnieniem uniwersyteckie w zakresie socjologii / socjologii przemysłowej na poziomie NQF 7. Jeśli student nie spełnia powyższych wymagań, przyjęcie może udzielić Dziekan Wydziału , na zalecenie przewodniczącego departamentu.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / e - mail: lielagr@uj.ac.za

Magister socjologii (badania)... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kandydat powinien z powodzeniem ukończyć zaawansowany kurs teorii społecznej, zaawansowany kurs metodologii badań społecznych oraz ukończyć badania i napisać drobną rozpr ... [+]

Magister socjologii przemysłowej (zajęcia)

Kandydat powinien z powodzeniem ukończyć zaawansowany kurs teorii społecznej, zaawansowany kurs metodologii badań społecznych oraz ukończyć badania i napisać drobną rozprawę na zatwierdzony, odpowiedni temat. Studenci nabywają również umiejętności i kompetencje SPSS.

Warunki przyjęć

Dostęp studenta będzie brany pod uwagę w przypadku studenta, który posiada kwalifikację uniwersytecką z wyróżnieniem w dziedzinie socjologii / socjologii przemysłowej na poziomie NQF 7. Jeśli student nie spełnia powyższych wymagań, przyjęcie może uzyskać dziekan Wydział, na zalecenie Przewodniczącego Wydziału.

Szczegóły kontaktu... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Obszar ten obejmuje rozprawę badawczą na temat ze Starego Testamentu (OT) lub Nowego Testamentu (NT) lub kombinację tematów z OT i NT. Program magisterski jest z natury z ... [+]

Obszar ten obejmuje rozprawę badawczą na temat ze Starego Testamentu (OT) lub Nowego Testamentu (NT) lub kombinację tematów z OT i NT. Program magisterski jest z natury zaawansowanym studium w OT lub NT, opierając się na wiedzy w dziedzinach już uzyskanych na poziomie Honors. Program jest rozprawą napisaną na temat ze Starego lub Nowego Testamentu.

Warunki przyjęć

Studia biblijne Wyróżnienia lub równoważne kwalifikacje są warunkiem wstępnym, podobnie jak ogólne wymagania wstępne na studia magisterskie. Grecki lub hebrajski do poziomu drugiego roku mogą być wymagane w zależności od kierunku studiów i badań.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof L Nortjé-Meyer Tel: 011 559 2733 / e - mail: lilynm@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Wymagany jest zaawansowany program studiów według zajęć plus drobna rozprawa lub poprzez badania prowadzące do rozprawy na około 120 stron. ... [+]

Magister studiów rozwojowych (zajęcia)

Wymagany jest zaawansowany program studiów według zajęć oraz drobna rozprawa.

1 semestr

Moduł 1: Krytyczne teorie rozwojuModuł 2: Polityka społecznaModuł 3: Zaawansowana metodologia badań

Semestr 2

Moduł 4: Zarządzanie rozwojemModuł 5: Drobne rozprawyModuły 1–4 przyczyniają się do 50% oceny końcowej, a moduł 5 - 50%.Warunki przyjęć

Dyplom z wyróżnieniem w badaniach rozwojowych i ocena końcowa z przedmiotu co najmniej 65% w danej dyscyplinie. Ze względu na interdyscyplinarny charakter studiów rozwojowych, kandydaci (na studia magisterskie) z innych studiów społecznych z treściami badań rozwojowych są zachęcani i będą rozpatrywani przez uniwersytetowy komitet ds. Uznawania wcześniejszego uczenia się.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Do tego stopnia kandydat powinien ukończyć badania i napisać rozprawę na zatwierdzony, odpowiedni temat. ... [+]

Kandydat powinien zakończyć badania i napisać rozprawę na zatwierdzony, odpowiedni temat.

Warunki przyjęć

Wstęp będzie rozpatrywany dla studenta, który posiada kwalifikację z wyróżnieniem na studiach miejskich na studiach urbanistycznych na poziomie NQF 7. Jeśli student nie spełnia powyższych wymagań, przyjęcie może udzielić Dziekan Wydziału, na zalecenie Przewodniczącego Wydziału.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / e - mail: lielagr@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Ten kurs Mistrzowski program składa się z jednego obowiązkowego i trzech do wyboru modułów do wypełnienia, a także obowiązkowej drobnej rozprawy. Moduł obowiązkowy jest m ... [+]

Magister zarządzania publicznego i zarządzania (CW)

Ten kurs Mistrzowski program składa się z jednego obowiązkowego i trzech do wyboru modułów do wypełnienia, a także obowiązkowej drobnej rozprawy. Moduł obowiązkowy jest modułem badawczym i jest uzupełniony trzema dodatkowymi modułami do wyboru.

Obowiązkowa rozprawa ma formę projektu badawczego.

Struktura zajęć Master's Degree zapewnia albo dwa wyspecjalizowane ogniska subdyscyplinarne, albo ogólne ukierunkowanie PMG poprzez losowy wybór trzech fakultetów z możliwych dziewięciu dostępnych modułów. Jedna specjalizacja koncentruje się na ocenie ogólnego zarządzania polityką i zarządzaniem w sektorze publicznym, a druga na specjalizacji w zaawansowanym zarządzaniu i zarządzaniu gminą.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Zajęcia magisterskie w języku łacińskim są w zasadzie skierowane do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę naukową wraz z dwoma badanymi modułami. Intensywny ... [+]

Magister łaciny (zajęcia)

Zajęcia magisterskie w języku łacińskim są w zasadzie skierowane do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę naukową wraz z dwoma badanymi modułami. Intensywny kurs języka łacińskiego jest oferowany studentom rozpoczynającym kurs z wyróżnieniem w zakresie cywilizacji klasycznej.

Dwa zbadane moduły obejmą intensywne studium historii rzymskiej, religii, literatury, filozofii, kultury lub sztuki i architektury.

Warunki przyjęć

Dyplom z wyróżnieniem z łaciny lub kultury klasycznej prowadzi do zajęć magisterskich.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / e - mail: hansiew@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

W tym dokuczliwym programie w afrikaans (Honneurs, magisterium i doktorat) egzystencja ludzka jest podcięta przez tę symulację, roztocza, metaforę i szkicuje to, co pośre ... [+]

Dawka

W tym dokuczliwym programie w afrikaans (Honneurs, magisterium i doktorat) egzystencja ludzka jest podcięta przez tę symulację, roztocza, metaforę i szkicuje to, co pośredniczy w ludzkiej egzystencji. Soos we wszystkich tych innych naukach humanistycznych rozumie ten ludzki byt w tym celu. W tym temacie język afrykanerski jest językiem i wyciągnął z tego środki.

Aby podważyć tę osobę i sposób, w jaki ta osoba rozumie świat, przestudiuj język, którego używa ta osoba, aby wyrazić ten świat, siebie i świat, w którym żyje.

Ten stopień magistra obejmuje skripsie, pod kierunkiem jednego z tych dosente w tym dziale, na temat, który jest omawiany. Tematy można wybierać z tego języka lub literatury.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Afrikaans
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z biochemii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie ... [+]

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z biochemii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami magisterskimi z biochemii składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem magistra z botaniki drobne rozprawy z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełni ... [+]

Podstawowym celem magistra z botaniki drobne rozprawy z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami magisterskimi z botaniki składa się z co najmniej 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z fizyki z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie sp ... [+]

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z fizyki z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami magisterskimi z fizyki składa się z co najmniej 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z geografii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie ... [+]

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z geografii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami Magister geografii składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej pracy magisterskiej z geologii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym ... [+]

Podstawowym celem drobnej pracy magisterskiej z geologii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami mgr Geologii składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Głównym celem magisterskiej z informatyki z drobnymi pracami dyplomowymi jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie ... [+]

Podstawowym celem mgr inż. Drobnej rozprawy informatycznej z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i umiejętności organizacyjne. Drobna rozprawa z zajęciami Magister informatyki składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem magisterskiej pracy magisterskiej z informatyki z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jed ... [+]

Podstawowym celem magisterskiej pracy magisterskiej z informatyki z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami Magister informatyki składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem magisterskiej pracy magisterskiej z zakresu technologii informatycznych z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształce ... [+]

Podstawowym celem magisterskiej pracy magisterskiej z zakresu technologii informatycznych z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i umiejętności organizacyjne. Drobna rozprawa z zajęciami Magister informatyki składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej pracy magisterskiej z matematyki z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie s ... [+]

Podstawowym celem drobnej pracy magisterskiej z matematyki z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami Magister matematyki składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej pracy magisterskiej z matematyki stosowanej z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jed ... [+]

Podstawowym celem magisterskiej z drobnej pracy doktorskiej z matematyki stosowanej w zajęciach jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i umiejętności organizacyjne. Drobna rozprawa z zajęciami mgr Matematyki Stosowanej składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem magisterskiej pracy magisterskiej z nanonauki w ramach zajęć jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednoc ... [+]

Podstawowym celem magisterskiej pracy magisterskiej z nanonauki w ramach zajęć jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego elementu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami mgr Nanonauki składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej pracy magisterskiej ze statystyki matematycznej z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, ... [+]

Podstawowym celem drobnej pracy magisterskiej ze statystyki matematycznej z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i umiejętności organizacyjne. Drobna rozprawa z zajęciami Magister statystyki matematycznej składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z zarządzania środowiskiem z zajęć jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, j ... [+]

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z zarządzania środowiskiem z zajęć jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego elementu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i umiejętności organizacyjne. Drobna rozprawa z zajęciami Magister zarządzania środowiskowego składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z zoologii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczes ... [+]

Podstawowym celem drobnej rozprawy magisterskiej z zoologii z zajęciami jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje , podejmowania decyzji, myślenia strategicznego i umiejętności organizacyjnych. Drobna rozprawa z zajęciami magisterskimi z zoologii składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Johannesburg

Podstawowym celem Master in Chemistry jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, jednocześnie spełniając wymagania określonego k ... [+]

MTech Chemistry

Podstawowym celem chemii MTech jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, strategiczne umiejętności myślenia i organizacji.

Oparta na rozprawie chemia MTech składa się z kompleksowego badania wyspecjalizowanego obszaru w dziedzinie specjalizacji, zgłoszonego i złożonego w formie rozprawy na koniec programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem programu jest wykształcenie inżyniera z zaawansowanymi umiejętnościami stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych, projektowania i syntezy do konkretnych problemów ... [+]

Celem programu jest wykształcenie inżyniera z zaawansowanymi umiejętnościami stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych, projektowania i syntezy do konkretnych problemów inżynierii budowlanej w całym społeczeństwie. Jednym z głównych celów jest rozwinięcie zaawansowanej zdolności do samodzielnego prowadzenia podstawowych badań inżynierii budowlanej, a tym samym promowanie uczenia się przez całe życie.

Wyniki kwalifikacji

Wyniki na poziomie wyjścia:

Zakwalifikowany student będzie mógł:

Identyfikuj, oceniaj, formułuj, interpretuj, analizuj i rozwiązuj twórcze i innowacyjne problemy inżynierii strukturalnej w sposób kreatywny i innowacyjny, stosując odpowiednią podstawową wiedzę, tj. Matematykę, nauki podstawowe i nauki inżynieryjne w wybranej dziedzinie badań.Planuj i zarządzaj projektami badawczymi z zakresu inżynierii strukturalnej, wykazując podstawową wiedzę, zrozumienie i wgląd w zasady, metodologie i koncepcje, które stanowią społecznie odpowiedzialne (dla społeczności lokalnych i innych społeczności) badania inżynieryjne / rozwój w wybranej dziedzinie praktyki badawczej.Pracuj efektywnie indywidualnie lub z innymi członkami zespołu, grupy, organizacji i społeczności lub w środowiskach multidyscyplinarnych w wybranej dziedzinie badańOrganizuj siebie i swoje działania oraz zarządzaj nimi w sposób odpowiedzialny, skuteczny, profesjonalny i etyczny oraz bierz odpowiedzialność w granicach własnych kompetencji i oceniaj stosownie do wiedzy i doświadczenia w dziedzinie badańZaplanuj i przeprowadź odpowiedni poziom badań, badań i / lub eksperymentów, stosując odpowiednie teorie i metodologie oraz dokonaj analizy i interpretacji danychSkuteczna komunikacja, zarówno w mowie, jak i na piśmie, z odbiorcami inżynierii, a konkretnie naukowcami i całą społecznością, o ile badania mają na nie wpływ, przy użyciu odpowiedniej struktury, stylu i wsparcia graficznegoWykorzystuj i oceniaj odpowiednie metody badań inżynierii strukturalnej, umiejętności, narzędzia, technologie i technologie informacyjne skutecznie i krytycznie w praktyce badań inżynieryjnych / rozwojowych oraz... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem Master of Tourism and Hospitality Management jest rozwijanie zdolności studenta do zadawania pytań, analizowania i interpretowania zagadnień związanych z zarządzani ... [+]

Celem Master of Tourism and Hospitality Management jest rozwijanie zdolności studenta do zadawania pytań, analizowania i interpretowania zagadnień związanych z zarządzaniem turystyką i gościnnością w kontekście globalnym, ze szczególnym uwzględnieniem sektorów branżowych. Cel ten osiąga się poprzez dostarczenie rozprawy naukowej na poziomie magisterskim, w której student pokaże dowody badań naukowych i umiejętność refleksji w kontekście zarządzania turystyką i gościnnością.

Dlatego program pomaga w ciągłym rozwoju zawodowym menedżerów i liderów w zakresie turystyki i zarządzania hotelarstwem.

Warunki przyjęć

Minimalne wymagania wstępne to BTech (Tourism Management) lub BTech (Hospitality Management) lub równoważne kwalifikacje na tym samym poziomie w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. Wyboru studentów studiów magisterskich dokona się zgodnie z zasadami i przepisami Komitetu Wyższych Studiów University of Johannesburg zgodnie z programami interdyscyplinarnymi. Komitet Badawczy STH może przepisać moduł lub moduły na poziomie 8 lub 9 NQF jako środek wspierający, aby pomyślnie ukończyć kwalifikację. Ma to zastosowanie, gdy Komitet Badawczy STH stwierdzi, że wiedza studenta na temat badań wymaga aktualizacji lub gdy temat badań rozciąga się na kwestie niewystarczająco uwzględnione na poziomie absolwenta.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwijanie stosowanych kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym (wykonawczym) w zakresie opanowywania, analizy, interpretacji i rozumienia zas ... [+]

Celem kwalifikacji jest rozwijanie stosowanych kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym (wykonawczym) w zakresie opanowywania, analizy, interpretacji i rozumienia zasad i metod działania, zmiany oraz rozwoju organizacji. Kwalifikacje umożliwiają uczniowi zarejestrowanie się jako praktykujący personel w Południowej Afryce. To również wyposaża ucznia do pracy jako menedżer zasobów ludzkich lub specjalista ds. Rozwoju organizacyjnego na poziomie zaawansowanym w organizacjach. Kwalifikacje umożliwią ponadto studentom pracę jako konsultanci we własnych firmach, a także jako konsultanci przedsięwzięć biznesowych.

Warunki przyjęć

Odpowiedni dyplom z wyróżnieniem w szerszej dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii przemysłowej, rozwoju zasobów ludzkich lub stosunków pracy. Studenci powinni wcześniej wyróżnić się jako menedżerowie lub menedżerowie zasobów ludzkich z dużym doświadczeniem zawodowym w organizacjach (minimum 3-5 lat). Studenci muszą posiadać umiejętność obsługi komputera i mieć dostęp do Internetu z modułem Honors w Metodologii Badań (Poziom 8 lub 9 NQF) i średnio co najmniej 65% na stopień Honors. Moduł co najmniej na poziomie licencjackim lub wyższym, w metodach statystycznych lub technikach analitycznych. Ograniczenia liczby studentów wymagają procesu selekcji obejmującego całodniowe centrum oceny i oceny psychometryczne.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Ten program jest oparty na badaniach bez zajęć. Studenci i ich kierownicy studiów decydują o temacie badawczym, po którym student realizuje uzgodniony program badawczy do ... [+]

Ten program jest oparty na badaniach bez zajęć. Studenci i ich kierownicy studiów decydują o temacie badawczym, po którym student realizuje uzgodniony program badawczy do momentu ukończenia pracy doktorskiej. Badania mogą mieć charakter ilościowy lub jakościowy lub być kombinacją obu. Studenci są również wspierani przez uniwersyteckie służby wsparcia statystycznego w zakresie projektowania kwestionariuszy i interpretacji danych.

Studenci podejmujący studia magisterskie muszą mieć tytuł licencjata (Honors) na kierunku studiów, podczas gdy studenci na MPhil mogą pochodzić z innych dyscyplin, pod warunkiem, że mają wymagane podstawy akademickie dla kierunku studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Ten program jest oparty na badaniach bez zajęć. Studenci i ich kierownicy studiów decydują o temacie badawczym, po którym student realizuje uzgodniony program badawczy do ... [+]

Ten program jest oparty na badaniach bez zajęć. Studenci i ich kierownicy studiów decydują o temacie badawczym, po którym student realizuje uzgodniony program badawczy do momentu ukończenia pracy doktorskiej. Badania mogą mieć charakter ilościowy lub jakościowy lub być kombinacją obu. Studenci są również wspierani przez uniwersyteckie służby wsparcia statystycznego w zakresie projektowania kwestionariuszy i interpretacji danych. Studenci podejmujący studia magisterskie muszą mieć tytuł licencjata (Honors) na kierunku studiów, podczas gdy studenci na MPhil mogą pochodzić z innych dyscyplin, pod warunkiem, że mają wymagane podstawy akademickie dla kierunku studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym w opanowaniu analizy, interpretacji i zrozumienia przemysłowych zasad i metod ... [+]

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym w opanowaniu analizy, interpretacji i zrozumienia przemysłowych zasad i metod psychologicznych. Daje to studentowi możliwość zarejestrowania się jako psycholog przemysłowy (wraz z Południowoafrykańską Profesjonalną Radą Psychologii) do pracy na poziomie zaawansowanym w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i psychologii przemysłowej.

Warunki przyjęć

Kwalifikacja Honour w psychologii przemysłowej na poziomie NQF 7 lub 8 z minimum 65% średniej. Metody statystyczne lub techniki analityczne muszą być uwzględnione w programach studiów licencjackich. Potencjalni studenci muszą zdać moduł z metodologii badań na poziomie Honours NQF 7. Ocenione zostaną również powiązane doświadczenia, które zostaną uznane za odpowiednie i wystarczające przez Departament Psychologii Przemysłowej i Zarządzania Ludźmi. Ograniczenia liczby studentów wymagają procesu selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci powinni rozwijać umiejętności intelektualne i zawodowe, które zapewnią im możliwość wykazania dowodów niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Kwalifikacje te d ... [+]

Studenci powinni rozwijać umiejętności intelektualne i zawodowe, które zapewnią im możliwość wykazania dowodów niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Kwalifikacje te dodatkowo zapewnią studentowi możliwość wykazania się kompetencjami w stosowaniu powiązanej metodologii badawczej oraz procesu i wyników badań.

Warunki przyjęć

Może ubiegać się student, który posiada kwalifikację BCom Honours na poziomie 7 lub 8 NQF. Dziekan Wydziału Zarządzania może odmówić przyjęcia studenta na kwalifikacje magistra, jeżeli uzna, że jego wykształcenie jest nieodpowiednie.

Czas trwania programuPełny etat: minimum 1 rok, maksymalnie 2 lataW niepełnym wymiarze godzin: minimum 2 lata, maksymalnie 3 lataSzczegóły kontaktu... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

W MCom w zarządzaniu biznesem (CW) uczeń powinien rozwijać kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności w zakresie opanowywania, analizy, interpretacji i stosowani ... [+]

MCom w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Student powinien rozwijać kompetencje intelektualne i umiejętności praktyczne w zakresie opanowywania, analizy, interpretacji i stosowania podstawowych i zaawansowanych zasad zarządzania w różnych jednostkach funkcjonalnych organizacji biznesowej, a także być w stanie zastanowić się nad decyzjami i aplikacjami kierowniczymi oraz ocenić efekt w holistycznym kontekście zarządzania jako praktyki.

Warunki przyjęć

Potencjalny student powinien posiadać kwalifikację BCom Hons lub równoważną czteroletnią kwalifikację ze statusem Honors (bez BTech) z minimalnym poziomem kompetencji na poziomie 8 NQF. Kandydaci, którzy nie posiadają kwalifikacji w zakresie zarządzania, są skierowany na rok pomostowy, zanim zostanie przyjęty do programu MCom (Business Management). Rok pomostowy składa się z czterech modułów: ekonomii, zarządzania przedsiębiorstwami, rachunkowości i prawa spółek. Studenci, którzy nie ukończą roku pomostowego, zachowują punkty uzyskane do tego etapu. Potencjalny student powinien mieć średnią 60% uzyskanego stopnia z wyróżnieniem. Poszczególne obszary specjalistyczne mogą mieć różne wymagania. Potencjalny student powinien mieć co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży. Uczniowie muszą posiadać odpowiednią znajomość języka angielskiego, zdając test umiejętności czytania i pisania.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci powinni rozwijać umiejętności intelektualne i zawodowe, które zapewnią im możliwość wykazania dowodów niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Kwalifikacje te z ... [+]

Studenci powinni rozwijać umiejętności intelektualne i zawodowe, które zapewnią im możliwość wykazania dowodów niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Kwalifikacje te zapewnią ponadto studentowi możliwość wykazania się kompetencjami w stosowaniu powiązanej metodologii badawczej, właściwej pisemnej i / lub ustnej komunikacji procesu badawczego i ustaleń, a także do refleksji nad procesem badawczym i ustaleniami.

Warunki przyjęć

Odpowiedni dyplom z wyróżnieniem w szerszej dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii przemysłowej, rozwoju zasobów ludzkich lub stosunków pracy. Studenci powinni wcześniej wyróżnić się jako menedżerowie lub menedżerowie zasobów ludzkich z dużym doświadczeniem zawodowym w organizacjach (minimum 3-5 lat). Studenci muszą posiadać umiejętność obsługi komputera i mieć dostęp do Internetu z modułem Honors w Metodologii Badań (Poziom 8 lub 9 NQF) i średnio co najmniej 65% na stopień Honors. Ograniczenia liczby studentów wymagają procesu selekcji obejmującego całodniowe centrum oceny i oceny psychometryczne.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwinąć stosowane kompetencje specjalistyczne w opanowaniu, interpretacji, zrozumieniu, analizie i zastosowaniu zasad audytu w dziedzinie audytu. Kwalif ... [+]

Student powinien rozwinąć stosowane kompetencje specjalistyczne w opanowaniu, interpretacji, zrozumieniu, analizie i zastosowaniu zasad audytu w dziedzinie audytu. Kwalifikujący się student powinien wykazać dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej poprzez rozprawę magisterską.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student musi posiadać kwalifikacje Bachelor of Commerce Honour zorientowane na rachunkowość na poziomie NQF 8 / Old NQF 7, które uznaje za obowiązujące w Departamencie Rachunkowości. Zakończenie rejestracji programu (i / lub kontynuacja rejestracji) jest uzależnione od spełnienia przez wnioskodawców wymagań określonych przez wydział. Takie wymagania zwykle obejmują prace przygotowawcze prowadzące do propozycji badań, która jest zatwierdzana przez departament. Możliwe przykłady prac przygotowawczych to wstępne czytanie, przegląd literatury, opracowanie koncepcji i pomyślne ukończenie krótkich kursów mających na celu rozwój umiejętności i / lub wiedzy. Kandydaci mogą być również zobowiązani do obrony swoich propozycji badawczych na specjalnych sesjach dyskusyjnych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i zastosowania zasad audytu komputerowego w dzi ... [+]

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i zastosowania zasad audytu komputerowego w dziedzinie audytu komputerowego. Kwalifikujący się student powinien przedstawić dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej poprzez rozprawę o ograniczonym zakresie.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student powinien posiadać kwalifikacje z wyróżnieniem lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych w pokrewnej dziedzinie audytu komputerowego, na nowym poziomie NQF 8 / starym poziomie NQF 7. Alternatywnie, każda inna czteroletnia kwalifikacja na nowym poziomie NQF 8 / starym poziomie NQF 7 oraz powiązane praktyczne doświadczenie kontrolne, które Departament Rachunkowości uznaje za odpowiednie i wystarczające. Wydział Księgowości może wymagać przygotowania przygotowawczego i egzaminu wstępnego. Nastąpi proces selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu metod ekonometrycznych. Pr ... [+]

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu metod ekonometrycznych. Program ten przygotuje studentów do refleksji nad własnymi zastosowaniami ekonomicznymi, wykorzystując techniki ekonometryczne do przeprowadzania kontroli empirycznych określonych modeli ekonomicznych lub jako narzędzia do prognozowania i oceny polityki. Kwalifikujący się uczeń powinien wykazać niezależną i oryginalną pracę.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student musi posiadać kwalifikację Bachelor of Honour na poziomie New NQF 8 / Old NQF poziom 7, który jest uznawany za obowiązujący przez Department of Economics and Econometrics. Zakończenie rejestracji programu (i / lub kontynuacja rejestracji) jest uzależnione od spełnienia przez wnioskodawców wymagań określonych przez wydział. Takie wymagania zwykle obejmują prace przygotowawcze prowadzące do propozycji badań, która jest zatwierdzana przez departament. Możliwe przykłady prac przygotowawczych to wstępne czytanie, przegląd literatury, opracowanie koncepcji i pomyślne ukończenie krótkich kursów mających na celu rozwój umiejętności i / lub wiedzy. Kandydaci mogą być również zobowiązani do obrony swoich propozycji badawczych na specjalnych sesjach dyskusyjnych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomiczn ... [+]

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomicznych. Ten program przygotuje studentów do refleksji nad własnymi aplikacjami ekonomicznymi, aby ocenić ich wpływ w holistycznym kontekście ekonomii jako nauki społecznej. Kwalifikujący się uczeń powinien wykazać niezależną i oryginalną pracę.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student musi posiadać kwalifikacje na poziomie NQF 8 / Old NQF 7, które uważa za obowiązujące w Departamencie Ekonomii i Ekonometrii. Zakończenie rejestracji programu (i / lub kontynuacja rejestracji) jest uzależnione od spełnienia przez wnioskodawców wymagań określonych przez wydział. Takie wymagania zwykle obejmują prace przygotowawcze prowadzące do propozycji badań, która jest zatwierdzana przez departament. Możliwe przykłady prac przygotowawczych to wstępne czytanie, przegląd literatury, opracowanie koncepcji i pomyślne ukończenie krótkich kursów mających na celu rozwój umiejętności i / lub wiedzy. Kandydaci mogą być również zobowiązani do obrony swoich propozycji badawczych na specjalnych sesjach dyskusyjnych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności w opanowywaniu, analizowaniu, interpretowaniu i stosowaniu zaawansowanych zasad finansowych ... [+]

Student powinien rozwijać kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności w opanowywaniu, analizowaniu, interpretowaniu i stosowaniu zaawansowanych zasad finansowych w kontekście gospodarki międzynarodowej oraz być w stanie zastanowić się nad związanymi z tym decyzjami menedżerskimi, poprzez analizę ilościową i ocenić jej wpływ w holistycznym kontekście finansowym.

Kwalifikacje zapewnią studentom kwalifikującym się możliwość dalszej nauki na nowym poziomie NQF 10 / Old NQF na poziomie 8 na studiach doktoranckich w dziedzinie ekonomii.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student powinien posiadać kwalifikacje z wyróżnieniem z ekonomii, ekonometrii, statystyki i / lub matematyki na nowym poziomie NQF 8 / starym poziomie NQF 7. Ewentualnie na każdej innej czteroletniej kwalifikacji ze statusem z wyróżnieniem na nowym poziomie NQF 8 / starym NQF poziom 7 i powiązane doświadczenia matematyczne i / lub statystyczne i stosowane ekonometryczne, które są uważane za odpowiednie i wystarczające przez Departament Ekonomii i Ekonometrii.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomiczn ... [+]

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomicznych. Ten program przygotuje studentów do refleksji nad własnymi aplikacjami ekonomicznymi, aby ocenić ich wpływ w holistycznym kontekście ekonomii jako nauki społeczne. Kwalifikowany student powinien wykazać się dowodami niezależnej i oryginalnej pracy.

Wymagania wstępne: Potencjalny student powinien posiadać dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie ekonomii lub ekonometrii na poziomie 8 NQF (nowy) / poziom 7 NQF (stary) ze średnią oceną 65%. Alternatywnie każda inna czteroletnia kwalifikacja ze statusem honorów na poziomie NQF 8 (nowy) / poziom 7 NQF (stary) ze średnią oceną uzyskaną przez Departament i związanymi z nią doświadczeniami w zakresie mikro- i makroekonomii oraz ekonometrii stosowanej, które uważa się za istotne i wystarczające przez Wydział Ekonomii i Ekonometrii. Uczestnictwo w kursie orientacji obowiązkowej może być wymagane przez Wydział Ekonomii i Ekonometrii.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest rozwinięcie przez studenta stosowanych kompetencji w zakresie masteringu, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie fi ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest rozwinięcie przez studenta stosowanych kompetencji w zakresie masteringu, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie finansów. W ramach mniejszej rozprawy kwalifikujący się student wykazuje dowody badań naukowych, zastosowanie metodologii badań naukowych i zdolność do refleksji nad nimi w całościowym kontekście finansów.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student powinien posiadać kwalifikację Bachelor of Commerce Honour na poziomie New NQF 8 / Old NQF poziom 7 z co najmniej zarządzaniem finansami i / lub zarządzaniem inwestycjami na poziomie trzeciego roku. Ewentualnie student powinien posiadać inne czteroletnie kwalifikacje ze statusem wyróżnienia na poziomie NQF 8 / Old NQF 7 i mieć powiązane doświadczenie w zarządzaniu finansami i / lub zarządzaniu inwestycjami, które jest uważane za odpowiednie i wystarczające przez departament.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tego programu jest rozwinięcie przez studenta stosowanych kompetencji w zakresie interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie finansów ilościow ... [+]

Celem tego programu jest rozwinięcie przez studenta stosowanych kompetencji w zakresie interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie finansów ilościowych. Dzięki rozprawie magisterskiej kwalifikujący się student wykazuje dowody badań naukowych, zastosowanie metodologii badań naukowych i zdolność do ich odzwierciedlenia w całościowym kontekście finansów ilościowych.

Warunki przyjęć:

Potencjalny student musi posiadaćKwalifikacje Bachelor of Commerce zorientowane na finanse ilościowe Honors na poziomie NQF 8 / Old NQF 7; lubEwentualnie student powinien posiadać wszelkie inne kwalifikacje na poziomie NQF 8 / Starym NQF 7 i mieć powiązane doświadczenie w zakresie finansów ilościowych, które uznaje za właściwe przez Departament Finansów i Zarządzania Inwestycjami;Wybór do programu studiów magisterskich podlega skutecznej obronie propozycji badawczej. Propozycję badań należy przedstawić panelowi zwołanemu w tym celu przez Departament Finansów i Zarządzania Inwestycjami. Departament Finansów i Zarządzania Inwestycjami musi szczególnie zatwierdzić dziedzinę studiów, temat badań, metodologię i opis problemu, zanim kandydat może się zarejestrować;Wybór opiera się na zasługach akademickich i dostępności miejsc, a zatem może wymagać zastosowania dodatkowych kryteriów / wymagań; iOstateczne wymagania przyjęcia będą od czasu do czasu ustalane przez departament.... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem Professional MCom (Lokalny rozwój gospodarczy) jest rozwój zaawansowanego poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji stosowanych w dziedzinie Lokalnego rozwoju gosp ... [+]

Celem Professional MCom (Lokalny rozwój gospodarczy) jest rozwój zaawansowanego poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji stosowanych w dziedzinie Lokalnego rozwoju gospodarczego (LED). Program został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić wymagania zawodu LED i jest skierowany do studentów, którzy planują zakwalifikować się jako certyfikowani specjaliści LED. Ten profesjonalny stopień magistra przygotuje studentów do refleksji na temat praktyki profesjonalistów LED. Poprzez komponent badawczy studenci przyczynią się do rozwoju wiedzy na poziomie zaawansowanym i przygotują ich do specjalistycznego zatrudnienia zawodowego.

Warunki przyjęcia: Minimalne wymagania wstępne to pokrewny tytuł licencjata lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych. Alternatywnie, każda inna czteroletnia kwalifikacja ze statusem Honors na poziomie NQF 8 / Old NQF poziom 7 i powiązanej Mikro- i Makroekonomii i / lub powiązane doświadczenie, które jest uważane za odpowiednie i wystarczające przez Departament Ekonomii i Ekonometrii. Studium przygotowawcze i egzamin wstępny mogą być wymagane przez Departament Ekonomii i Ekonometrii UJ. Studenci, których poprzednie stopnie nie obejmowały Lokalnego Rozwoju Gospodarczego (LED), będą musieli ukończyć moduł pomostowy w formie krótkiego programu nauczania (SLP) zatytułowanego „Wprowadzenie do LED”.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad podatkowych w dziedzinie pod ... [+]

MCom w podatkach południowoafrykańskich i międzynarodowych (według zajęć)

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad podatkowych w dziedzinie podatków. Za pomocą rozprawy o ograniczonym zakresie student kwalifikujący się powinien wykazać niezależne i oryginalne prace naukowe.

Wymagania wstępne: Potencjalny student powinien posiadać kwalifikacje z wyróżnieniem lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości lub tytułu z wyróżnieniem podatkowego na poziomie NQF 8 / Stary poziom NQF 7. Alternatywnie, każda inna czteroletnia kwalifikacja z wyróżnieniem na nowym poziomie NQF 8 / Stary poziom 7 NQF i związane z nim doświadczenia podatkowe, które Departament Rachunkowości uznaje za stosowne i wystarczające. Studia przygotowawcze i egzaminy wstępne mogą być wymagane przez Departament Rachunkowości. Zostanie przeprowadzony proces selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Uczeń powinien rozwinąć umiejętności intelektualne i zawodowe, aby udowodnić zdolność do samodzielnego wykonywania pracy naukowej na akceptowalnym poziomie. Będzie to wym ... [+]

Uczeń powinien rozwinąć umiejętności intelektualne i zawodowe, aby udowodnić zdolność do samodzielnego wykonywania pracy naukowej na akceptowalnym poziomie. Będzie to wymagało kompetencji w zakresie stosowania powiązanej metodologii badań, zdolności do przeprowadzenia i ukończenia zatwierdzonego badania, umiejętności ustnej i pisemnej do przedstawiania wyników i ustaleń oraz dojrzałości akademickiej i osobistej do krytycznej refleksji na temat wszystkich aspektów badania.

Warunki przyjęć

Kwalifikacja Honour w psychologii przemysłowej na poziomie NQF 7 lub 8 z minimum 65% średniej. Metody statystyczne lub techniki analityczne muszą być uwzględnione w programach studiów licencjackich. Potencjalni studenci muszą zdać moduł z metodologii badań na poziomie Honors NQF 8. Ocenione zostaną również powiązane doświadczenia, które zostaną uznane za odpowiednie i wystarczające przez Departament Psychologii Przemysłowej i Zarządzania Ludźmi. Ograniczenia liczby studentów wymagają procesu selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad rachunkowości w dziedzinie r ... [+]

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad rachunkowości w dziedzinie rachunkowości finansowej. Kwalifikujący się student powinien wykazać dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej poprzez rozprawę magisterską.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student musi posiadać tytuł Bachelor of Commerce zorientowany na rachunkowość na poziomie NQF 8 / Stary NQF poziom 7, który jest uznawany przez Departament Rachunkowości za obowiązujący. Zakończenie rejestracji programu (i / lub kontynuacja rejestracji) jest uzależnione od spełnienia przez wnioskodawców wymagań określonych przez wydział. Takie wymagania zwykle obejmują prace przygotowawcze prowadzące do propozycji badań, która jest zatwierdzana przez departament. Możliwe przykłady prac przygotowawczych to wstępne czytanie, przegląd literatury, opracowanie koncepcji i pomyślne ukończenie krótkich kursów mających na celu rozwój umiejętności i / lub wiedzy. Kandydaci mogą być również zobowiązani do obrony swoich propozycji badawczych na specjalnych sesjach dyskusyjnych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad rachunkowości w dziedzinie r ... [+]

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad rachunkowości w dziedzinie rachunkowości finansowej. Za pomocą rozprawy o ograniczonym zakresie student kwalifikujący się powinien wykazać niezależne i oryginalne prace naukowe.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student powinien posiadać kwalifikację z wyróżnieniem lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości lub dyplom z zakresu zarządzania finansami na nowym poziomie NQF 8 / starym poziomie NQF 7. Alternatywnie wszelkie inne czteroletnie kwalifikacje na nowym poziomie NQF 8 / stare NQF poziom 7 i powiązane doświadczenie księgowe, które Departament Rachunkowości uznaje za odpowiednie i wystarczające. Wydział Księgowości może wymagać przygotowania przygotowawczego i egzaminu wstępnego. Nastąpi proces selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest przygotowanie przez studenta praktycznych umiejętności w zakresie opanowania, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzini ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest przygotowanie przez studenta praktycznych umiejętności w zakresie opanowania, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie finansów. Poprzez rozprawę magisterską student kwalifikujący się wykazuje dowody badań naukowych, zastosowanie metodologii badań naukowych i zdolność do refleksji na ten temat w holistycznym kontekście finansów.

Wymagania wstępne: Potencjalny student musi posiadać kwalifikację finansową Bachelor of Commerce Honor's lub jej odpowiednik na nowym poziomie NQF 8 / NQF 7, z co najmniej zarządzaniem finansowym i / lub zarządzaniem inwestycjami na poziomie trzeciego roku. Alternatywnie, student powinien posiadać inne czteroletnie kwalifikacje ze statusem honoru na poziomie NQF 8 / Old NQF na poziomie 7 i powiązał doświadczenie zorientowane finansowo, które uważa się za stosowne w Departamencie Finansów i Zarządzania Inwestycjami. Finalizacja rejestracji do programu (i / lub kontynuacja rejestracji) jest uzależniona od spełnienia wymagań specyficznych dla wydziału. Takie wymagania zwykle obejmują prace przygotowawcze prowadzące do propozycji badań zatwierdzonych przez departament. Możliwymi przykładami prac przygotowawczych są wstępne czytanie, przeglądy literatury, opracowanie koncepcji i pomyślne ukończenie krótkich kursów mających na celu rozwój umiejętności i / lub wiedzy. Kandydaci mogą być również zobowiązani do skutecznej obrony swoich propozycji badawczych podczas specjalnych sesji dyskusyjnych. Propozycję badań należy przedstawić w tym celu panelowi zwołanemu przez Departament Finansów i Zarządzania Inwestycjami.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest przygotowanie przez studenta praktycznych umiejętności w zakresie opanowania, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzini ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest przygotowanie przez studenta praktycznych umiejętności w zakresie opanowania, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie finansów. Poprzez rozprawę magisterską student kwalifikujący się wykazuje dowody badań naukowych, zastosowanie metodologii badań naukowych i zdolność do refleksji na ten temat w holistycznym kontekście finansów.

Warunki przyjęcia na studia: Potencjalny student musi posiadać kwalifikacje licencjata handlu zorientowanego na zarządzanie inwestycjami na nowym poziomie NQF 8 / starym poziomie NQF 7. Alternatywnie, student powinien posiadać inne czteroletnie kwalifikacje ze statusem wyróżnienia na poziomie nowego NQF 8 / Stary NQF poziom 7 i mają powiązane doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami, które uznaje za właściwe przez Departament Finansów i Zarządzania Inwestycjami. Zakończenie rejestracji programu (i / lub kontynuacja rejestracji) jest uzależnione od spełnienia przez wnioskodawców wymagań określonych przez wydział. Takie wymagania zwykle obejmują prace przygotowawcze prowadzące do propozycji badań, która jest zatwierdzana przez departament. Możliwe przykłady prac przygotowawczych to wstępne czytanie, przegląd literatury, opracowanie koncepcji i pomyślne ukończenie krótkich kursów mających na celu rozwój umiejętności i / lub wiedzy. Kandydaci mogą być również zobowiązani do obrony swoich propozycji badawczych na specjalnych sesjach dyskusyjnych. Propozycję badań należy przedstawić panelowi zwołanemu w tym celu przez Departament Finansów i Zarządzania Inwestycjami.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem programu jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym (wykonawczym) w zakresie opanowania, analizy, interpretacji i zrozumienia zasad ... [+]

Celem programu jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym (wykonawczym) w zakresie opanowania, analizy, interpretacji i zrozumienia zasad i metod zarządzania IT. Poprzez pracę magisterską student pokaże dowody badań naukowych i zdolność do ich odzwierciedlenia w całościowym kontekście zarządzania IT. Program pomoże w dalszym rozwoju zawodowym doświadczenia, a wyżsi rangą menadżerowie i liderzy zostaną ulepszeni zarówno dla delegatów z RPA, jak i w coraz większym stopniu będą promować rozwój umiejętności zarządzania IT dla studentów i delegatów wykonawczych zarówno w kontekście lokalnym, jak i międzynarodowym.

Po zakończeniu programu studenci będą mogli wykazać się kompetencjami w:... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać stosowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji odzwierciedlającej i stosowania zasad zarządzania marketingo ... [+]

Student powinien rozwijać stosowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji odzwierciedlającej i stosowania zasad zarządzania marketingowego. Student powinien uzyskać ukierunkowane kompetencje w zależności od tematu rozprawy. Student powinien pokazać dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Studenci wykażą się również kompetencjami w stosowaniu odpowiedniej metodologii badawczej oraz właściwej pisemnej komunikacji procesu badawczego i jego wyników. Student powinien być w stanie zastanowić się nad swoimi decyzjami badawczymi i wnioskami oraz ocenić ich wpływ w holistycznym kontekście zarządzania marketingowego.

Warunki przyjęć... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać stosowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i stosowania strategicznych i ogólnych zasad za ... [+]

Student powinien rozwijać stosowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i stosowania strategicznych i ogólnych zasad zarządzania. Kwalifikacja rozwija umiejętności badawcze i koncepcyjne studenta w dziedzinie zarządzania strategicznego i ogólnego. Kwalifikujący się student powinien wykazać dowody badań naukowych i zdolność do raportowania na ich temat. Student powinien być w stanie odzwierciedlić swoje decyzje badawcze i wnioski oraz ocenić ich wpływ w holistycznym kontekście zarządzania strategicznego i ogólnego.

Warunki przyjęć

Uczeń posiadający kwalifikację BCom Honours w zakresie zarządzania strategicznego na poziomie 8 NQF może ubiegać się o przyjęcie do tej kwalifikacji. Dziekan Wydziału Zarządzania może odmówić przyjęcia studenta na kwalifikacje magistra, jeżeli uzna, że wykształcenie akademickie studenta jest niewystarczające do proponowanych studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikujący się student będzie mógł prowadzić niezależne badania, przy minimalnym doradztwie, w wybranej dziedzinie elektrotechniki i przyczyniać się do wytwarzania wie ... [+]

Kwalifikujący się student będzie mógł prowadzić niezależne badania, przy minimalnym doradztwie, w wybranej dziedzinie elektrotechniki i przyczyniać się do wytwarzania wiedzy w tej dziedzinie.

Wyniki kwalifikacjiWykazać się wiedzą i zrozumieniem dziedziny / obszaru badań.Stosuj metody i techniki badawcze odpowiednio i poprawnie.Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Electrical lub równoważna kwalifikacja równoważnego standardu.

Przyznanie stopnia

MTech: Inżynieria: Elektryczny zostanie przyznany studentom, którzy pomyślnie ukończyli rozprawę.

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić niezależne badania w specjalistycznej dziedzinie odzieży lub mody i przyczyniać się do produkcji wiedzy w wyb ... [+]

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić niezależne badania w specjalistycznej dziedzinie odzieży lub mody i przyczyniać się do produkcji wiedzy w wybranym obszarze. Problem badawczy, jego uzasadnienie, proces i wynik są przedstawione w rozprawie zgodnej z ogólnie przyjętymi normami na tym poziomie.

Warunki przyjęć

A Baccalaureus Technologiae: Moda ze średnią oceną co najmniej 65% lub równoważnymi kwalifikacjami na równoważnym poziomie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Statusu i zatwierdzonymi przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór oparty jest na zasługach akademickich i wstępnej propozycji badań, zatwierdzonej przez Komitet Departamentalny.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest wykształcenie inżyniera z zaawansowanymi umiejętnościami stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych i / lub projektowania i syntezy oraz powiązan ... [+]

Meng W Inżynierii Zarządzania (Wykład)

Celem kwalifikacji jest wykształcenie inżyniera z zaawansowanymi umiejętnościami stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych i / lub projektowania i syntezy oraz powiązanych zasad do konkretnych problemów systemów zarządzania w społeczeństwie. Jednym z głównych celów tego procesu jest rozwinięcie zaawansowanych możliwości niezależnego prowadzenia podstawowych badań inżynieryjnych i zarządzania systemami. Promuje także podejście do uczenia się przez całe życie.

Wyniki kwalifikacji

Wyniki na poziomie wyjścia:

Zakwalifikowany student będzie mógł:

Identyfikuj, oceniaj, formułuj, interpretuj, analizuj i rozwiązuj problemy badań inżynieryjnych i rozwojowych w sposób kreatywny i innowacyjny, stosując odpowiednią podstawową wiedzę z zakresu matematyki, nauk podstawowych i / lub inżynierii i nauk o zarządzaniu w wybranej dziedzinie badań.Zaplanuj i zarządzaj projektami badawczymi z zakresu zarządzania inżynierią, wykazując się podstawową wiedzą, zrozumieniem i wglądem w zasady, metodologie i koncepcje, które stanowią społecznie odpowiedzialne (wobec społeczności lokalnych i innych) badania / rozwój w wybranej dziedzinie praktyki badawczej.Pracuj efektywnie, indywidualnie lub z innymi, jako członek zespołu, grupy, organizacji i społeczności lub w środowiskach multidyscyplinarnych w wybranej dziedzinie badań.Organizuj siebie i swoje działania w sposób odpowiedzialny, skuteczny, profesjonalny i etyczny, przyjmuj odpowiedzialność w granicach swoich kompetencji i oceniaj na podstawie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie badań.Zaplanuj i przeprowadź odpowiednie poziomy dochodzeń, badań i / lub eksperymentów, stosując odpowiednie teorie i metodologie, oraz dokonaj analizy i interpretacji danych.Skutecznie komunikuj się, zarówno ustnie, jak i na piśmie, z inżynierami, a szczególnie z odbiorcami badań i całą społecznością, o ile badania te mają na nie wpływ, przy użyciu odpowiedniej struktury, stylu i wsparcia graficznego.Wykorzystuj i oceniaj odpowiednio metody badań, umiejętności, narzędzia i... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest wykształcenie inżyniera z zaawansowanymi umiejętnościami stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych i / lub projektowania i syntezy oraz powiązan ... [+]

Mgr inżynierii elektrycznej i elektronicznej (na podstawie badań)

Celem kwalifikacji jest wykształcenie inżyniera z zaawansowanymi umiejętnościami stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych i / lub projektowania i syntezy oraz powiązanych zasad do konkretnych problemów społeczeństwa w ogóle. Jednym z głównych celów tego procesu jest rozwinięcie zaawansowanej zdolności do niezależnego prowadzenia podstawowych badań inżynieryjnych. Promuje także podejście do uczenia się przez całe życie.

Wyniki kwalifikacji

Wyniki na poziomie wyjścia:

Zakwalifikowany student będzie mógł:

Identyfikuj, oceniaj, formułuj, interpretuj, analizuj i rozwiązuj problemy badań inżynieryjnych / twórczych w sposób kreatywny i innowacyjny, stosując odpowiednią wiedzę podstawową, tj. Matematykę, nauki podstawowe i nauki inżynierskie w wybranej dziedzinie badań.Planuj i zarządzaj inżynieryjnymi projektami badawczymi, wykazując się podstawową wiedzą, zrozumieniem i wglądem w zasady, metodologie i koncepcje, które stanowią społecznie odpowiedzialne (wobec społeczności lokalnych i innych) badania / rozwój w wybranej dziedzinie praktyki badawczej.Pracuj efektywnie, indywidualnie lub z innymi, jako członek zespołu, grupy, organizacji i społeczności lub w środowiskach multidyscyplinarnych w wybranej dziedzinie badań.Organizuj siebie i swoje działania w sposób odpowiedzialny, skuteczny, profesjonalny i etyczny, przyjmuj odpowiedzialność w granicach swoich kompetencji i oceniaj na podstawie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie badań.Zaplanuj i przeprowadź odpowiednie poziomy dochodzeń, badań i / lub eksperymentów, stosując odpowiednie teorie i metodologie, oraz dokonaj odpowiedniej analizy i interpretacji danych.Skutecznie komunikuj się, zarówno ustnie, jak i na piśmie, z inżynierami, a szczególnie z odbiorcami badań i całą społecznością, o ile badania te mają na nie wpływ, przy użyciu odpowiedniej struktury, stylu i wsparcia graficznego.Wykorzystuj i oceniaj odpowiednie metody badawcze, umiejętności, narzędzia i technologie informacyjne skutecznie i krytycznie w praktyce badań... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci uczestniczący w programie magisterskim będą musieli napisać i przedstawić rozprawę badawczą. ... [+]

Studenci uczestniczący w programie magisterskim będą musieli napisać i przedstawić rozprawę badawczą.

Warunki przyjęć

Dyplom z wyróżnieniem w zarządzaniu sportem.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof. Leon Lategan Tel: 011 559 6966 / e - mail: leonl@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.

Data zakończenia: nauka rozpoczyna się w styczniu, a kończy w grudniu. Termin realizacji programu zależy od czasu trwania programu.

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Rozprawa będzie stanowić zdecydowany wkład w wiedzę i wgląd w dyscyplinę przedmiotową oraz dziedzinę badań. Kwalifikujący się studenci wykazywaliby się także kompetencjam ... [+]

Rozprawa będzie stanowić zdecydowany wkład w wiedzę i wgląd w dyscyplinę przedmiotową oraz dziedzinę badań. Kwalifikujący się studenci wykazywaliby się także kompetencjami w stosowaniu powiązanej metodologii badawczej oraz właściwej pisemnej i / lub ustnej komunikacji procesu badawczego i jego wyników. Studenci powinni mieć możliwość refleksji nad swoimi decyzjami badawczymi i aplikacjami, aby ocenić ich wpływ w holistycznym kontekście branży informatycznej.

Warunki przyjęć

Każdy odpowiedni stopień z wyróżnieniem na poziomie NQF 7 lub 8 ze średnią 65% dla stopnia z wyróżnieniem. Dziekan Wydziału Zarządzania może odmówić przyjęcia studenta na kwalifikacje magistra, jeżeli uzna, że wykształcenie akademickie studenta jest niewystarczające do proponowanych studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowane kompetencje studenta w zakresie zapewniania profesjonalnych interwencji coachingowych dla przywództwa. Nastąpi to poprzez ... [+]

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowane kompetencje studenta w zakresie zapewniania profesjonalnych interwencji coachingowych dla przywództwa. Nastąpi to poprzez rozwijanie kompetencji w zakresie kontraktowania, oceny potrzeb, konstruowania planów rozwoju, dostarczania indywidualnych i zespołowych sesji coachingowych oraz oceny wpływu różnych interwencji coachingowych za pomocą szeregu modułów. Poprzez mini-rozprawę student pokaże dowody badań naukowych i umiejętność refleksji nad całościowym kontekstem coachingu przywódczego. Program zapewni psychologom, psychometrom, menedżerom zasobów ludzkich i menedżerom, a także innym studentom studiów podyplomowych doświadczenie w zakresie rozwoju w zakresie stania się kompetentnymi i profesjonalnymi trenerami przywództwa w Południowej Afryce.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem drobnej rozprawy MPhil w dziedzinie badań energetycznych z zajęć jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, pr ... [+]

Podstawowym celem drobnej rozprawy MPhil w dziedzinie badań energetycznych z zajęć jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby uczniowie mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i umiejętności organizacyjne. Drobna rozprawa z zajęciami MPhil in Energy Studies składa się z minimum 120 punktów badań na poziomie 8 w formie projektu badawczego, napisanego jako drobna rozprawa.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem magistra filozofii w polityce przemysłowej jest rozwijanie intelektualnych kompetencji studentów, niezależności intelektualnej i praktycznych umiejętności w zakresi ... [+]

Celem magistra filozofii w polityce przemysłowej jest rozwijanie intelektualnych kompetencji studentów, niezależności intelektualnej i praktycznych umiejętności w zakresie nabywania, analizowania, interpretowania i stosowania odpowiednich polityk przemysłowych w celu wspierania transformacji strukturalnej gospodarek kontynentu. Program składa się z podstawowych modułów zapewniających dogłębne omówienie szerokiego zakresu zagadnień dotyczących polityk rozwoju przemysłowego, strategii i zarządzania w Afryce, a także umożliwienie uczniom przetestowania praktycznego zastosowania przekazanej wiedzy, udziału w analizie studiów przypadku, przeprowadzeniu wizyty terenowe i przygotowywanie indywidualnych raportów technicznych na temat różnych tematów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po pomyślnym ukończeniu wszystkich wymagań dla tego stopnia, student zdobędzie zorientowane na praktykę i osobiście wzbogacające kwalifikacje magisterskie w ciągu dwóch l ... [+]

Po pomyślnym ukończeniu wszystkich wymagań dla tego stopnia, student zdobędzie zorientowane na praktykę i osobiście wzbogacające kwalifikacje magisterskie w ciągu dwóch lat, umiejętności coachingowe i nowe możliwości kariery jako osobisty i zawodowy lider, menedżer lub moderator PPL.

Warunki przyjęć

Odpowiedni stopień z wyróżnieniem lub jego odpowiednik ze średnią co najmniej 65% dla stopnia z wyróżnieniem. Umiejętność obsługi komputera i dostęp do Internetu, a także co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe. Niezbędny jest moduł Technologii Badawczej na poziomie Honours Degree. Oczekuje się, że uczeń zda sprawdzony test umiejętności czytania i pisania.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwinąć stosowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji i refleksji na temat powiązanej metodologii badań oraz właśc ... [+]

Student powinien rozwinąć stosowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji i refleksji na temat powiązanej metodologii badań oraz właściwej pisemnej i / lub ustnej komunikacji procesu badawczego i wyników. Celem jest także upewnienie się, że uczeń jest w stanie rzetelnie zastanowić się nad wynikami badań. Student powinien pokazać dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej.

Warunki przyjęć

Odpowiedni dyplom z wyróżnieniem w szerszym zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii przemysłowej, rozwoju zasobów ludzkich lub stosunków pracy ze średnią co najmniej 65% dla dyplomu z wyróżnieniem. Moduł Honour w metodyce badawczej (poziom 7 NQF). Ograniczenia liczby studentów wymagają procesu selekcji obejmującego całodniowe centrum oceny i oceny psychometryczne.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowane umiejętności studenta w zakresie analizy, interpretacji i zrozumienia przywództwa w kontekście krajów wschodzących, ze zr ... [+]

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowane umiejętności studenta w zakresie analizy, interpretacji i zrozumienia przywództwa w kontekście krajów wschodzących, ze zróżnicowanym naciskiem na określone sektory w tych krajach. Kwalifikacje umożliwią wyższym menedżerom i liderom opanowanie kluczowych umiejętności przywódczych wymaganych przez określone sektory, w których muszą zarządzać i prowadzić w krajach wschodzących.

Warunki przyjęć

Przyszły student musi posiadać odpowiedni tytuł z wyróżnieniem w jednej z następujących dziedzin: zarządzanie publiczne, nauki polityczne, studia prawnicze i konstytucyjne, edukacja, studia środowiskowe, inżynieria, zdrowie oraz nauki kreatywne / graficzne. Student musi osiągnąć co najmniej 65% średnią ze wszystkich swoich przedmiotów w ramach Honours Degree lub innej równoważnej kwalifikacji, którą należy wziąć pod uwagę przy przyjęciu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student, który uzyskał te kwalifikacje, będzie kompetentny do prowadzenia badań przy minimalnym doradztwie i z powodzeniem przyczyniać się do tworzenia wiedzy w środowisk ... [+]

MTech w inżynierii lądowej (na podstawie badań)

Student, który uzyskał te kwalifikacje, będzie kompetentny do prowadzenia badań przy minimalnym doradztwie i z powodzeniem przyczyniać się do tworzenia wiedzy w środowisku inżynierskim.

Wyniki kwalifikacji

Wykazać zdolność do zidentyfikowania problemu lub potrzeby w branży i zastosować metodologie badawcze w celu zaspokojenia potrzeby lub problemu.

Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Civil lub równoważna kwalifikacja równoważnego standardu.

Przyznanie stopnia

MTech: Inżynieria: cywilna zostanie przyznana studentom, którzy pomyślnie ukończyli rozprawę.

Inżynieria lądowa (na podstawie badań)... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacje te są przeznaczone dla studentów, którzy poprzez badania przyczynią się do zrozumienia zastosowania i oceny istniejącej wiedzy w wyspecjalizowanym obszarze t ... [+]

MTech w inżynierii mechanicznej (na podstawie badań)

Kwalifikacje te są przeznaczone dla studentów, którzy poprzez badania przyczynią się do zrozumienia zastosowania i oceny istniejącej wiedzy w specjalistycznej dziedzinie technologii. Będą także w stanie wykazać się wysokim poziomem ogólnej wiedzy w tej dziedzinie, od podstawowej do zaawansowanej wiedzy teoretycznej lub stosowanej.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Pomyślnie zakończ badania w procesach inżynierskich, produktach lub systemach

Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Mechanical lub równoważna kwalifikacja równoważnego standardu.

Przyznanie stopnia

MTech: Inżynieria: Mechanika zostanie przyznana studentom, którzy pomyślnie ukończyli rozprawę.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Na tym poziomie kwalifikujący się student będzie kompetentny w stosowaniu specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku metalurgicznym, przyczyniając się tym s ... [+]

Na tym poziomie kwalifikujący się student będzie kompetentny w stosowaniu specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku metalurgicznym, przyczyniając się tym samym do potrzeb badawczych i rozwojowych przemysłu metalurgicznego i społeczności górniczej. Zakwalifikowany student będzie mógł zarejestrować się w ECSA jako profesjonalny technolog.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Kwalifikujący się student powinien mieć możliwość:

Inicjowanie i przeprowadzanie badań stosowanych w różnych działaniach metalurgicznych do pełnego ich ukończenia.Funkcja na średnim i wyższym poziomie zarządzania w środowisku metalurgicznym.Warunki przyjęcia i kryteria wyboru... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem MTech Biotechnology jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określoneg ... [+]

Podstawowym celem MTech Biotechnology jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby studenci mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, strategiczne umiejętności myślenia i organizacji.

Oparta na rozprawie MTech Biotechnologia składa się z kompleksowego badania wyspecjalizowanego obszaru w dziedzinie specjalizacji, zgłoszonego i złożonego w formie rozprawy na koniec programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacje te przeznaczone są dla inżynierów chemików lub technologów pracujących w branżach związanych z procesami. Studenci, którzy uzyskali te kwalifikacje, będą kom ... [+]

Kwalifikacje te przeznaczone są dla inżynierów chemików lub technologów pracujących w branżach związanych z procesami. Studenci, którzy uzyskali te kwalifikacje, będą kompetentni do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie inżynierii chemicznej i znacznego wkładu w tworzenie wiedzy poprzez zrozumienie, zastosowanie i ocenę istniejącej wiedzy. Problem badawczy, jego uzasadnienie, proces i wynik są przedstawione w rozprawie, która jest zgodna z ogólnie przyjętymi normami na tym poziomie.

Wyniki kwalifikacji

Kwalifikujący się student będzie mógł:

Zbieraj i organizuj informacje z wybranej dziedziny / obszaru badań.Stosuj metody i techniki badawcze odpowiednio i poprawnie.Wnieś znaczący wkład, zalecając ulepszenia istniejących dziedzin nauki i technologii inżynierii chemicznej.Warunki przyjęcia i kryteria wyboru... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacja ta ma na celu umożliwić absolwentom stosowanie zintegrowanych technik operacyjnych, wraz z zaawansowaną analizą i rozwiązywaniem problemów, do określonej spe ... [+]

Kwalifikacja ta ma na celu umożliwić absolwentom stosowanie zintegrowanych technik operacyjnych, wraz z zaawansowaną analizą i rozwiązywaniem problemów, do określonej specjalizacji w dziedzinie inżynierii przemysłowej / zarządzania operacjami, poprzez zaangażowanie w projekt badań stosowanych.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Prowadzić badania i rozwój w wyspecjalizowanym obszarze i angażować się w transfer technologii w dziedzinie inżynierii przemysłowej lub zarządzania operacjami.

Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Inżynieria przemysłowa lub równoważna kwalifikacja równoważnego standardu.

Przyznanie stopnia

MTech: Inżynieria: Przemysł zostanie przyznany studentom, którzy pomyślnie ukończyli rozprawę.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Na tym poziomie kwalifikujący się student będzie kompetentny w stosowaniu specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku metalurgicznym, przyczyniając się tym s ... [+]

Na tym poziomie kwalifikujący się student będzie kompetentny w stosowaniu specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku metalurgicznym, przyczyniając się tym samym do potrzeb badawczych i rozwojowych przemysłu metalurgicznego i społeczności górniczej. Zakwalifikowany student będzie mógł zarejestrować się w ECSA jako profesjonalny technolog.

Wyniki kwalifikacji

Kwalifikujący się student powinien mieć możliwość:

Inicjowanie i przeprowadzanie badań stosowanych w różnych działaniach metalurgicznych do pełnego ich ukończenia.Funkcja na średnim i wyższym poziomie zarządzania w środowisku metalurgicznym.Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Extraction Metalurgy lub równoważna kwalifikacja równoważnego standardu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Aby zapewnić uczniom umiejętności prowadzenia niezależnych badań poprzez zaawansowane umiejętności rozwiązywania problemów oraz zastosowanie krytycznego i refleksyjnego m ... [+]

Aby zapewnić uczniom umiejętności prowadzenia niezależnych badań poprzez zaawansowane umiejętności rozwiązywania problemów oraz zastosowanie krytycznego i refleksyjnego myślenia w dziedzinie zdrowia środowiskowego.

Warunki przyjęć

BTech Environmental Health. Średnio 65% jest wymagane w programie BTech.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Pani Martha Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / e - mail: mchadyiwa@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.

Data zakończenia: nauka rozpoczyna się w styczniu, a kończy w grudniu. Termin realizacji programu zależy od czasu trwania programu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowania zintegrowanej wiedzy / umiejętności technicznych oraz zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów do ... [+]

Kwalifikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowania zintegrowanej wiedzy / umiejętności technicznych oraz zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów do konkretnej specjalizacji w pomiarach ilościowych, rozwoju nieruchomości i innych powiązanych dziedzinach, poprzez zaangażowanie w projekt badań stosowanych.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Prowadzić badania i rozwój w wyspecjalizowanym obszarze oraz angażować się w transfer technologii w dziedzinie pomiaru ilości i rozwoju nieruchomości.

Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

BTech: Geodezja ilościowa lub równoważne kwalifikacje równoważnego standardu LUB A National Higher Diploma: Building Surveying oraz zatwierdzone doświadczenie zawodowe i inne kwalifikacje podyplomowe. Studenci są wybierani na podstawie osiągnięć akademickich i zatwierdzonego kierunku studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić niezależne badania przy minimalnym doradztwie w dziedzinie związanej z wzornictwem przemysłowym i przyczyniać ... [+]

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić niezależne badania przy minimalnym doradztwie w dziedzinie związanej z wzornictwem przemysłowym i przyczyniać się do tworzenia wiedzy w tej dziedzinie. Problem badawczy, jego uzasadnienie, proces i wyniki są przedstawione w rozprawie i innych raportach badawczych, które są zgodne z ogólnie przyjętymi normami badań na tym poziomie.

Warunki przyjęć

Baccalaureus Technologiae: Industrial Design, ze średnią oceną co najmniej 65% lub równoważnymi kwalifikacjami na równorzędnym standardzie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Statusu i zatwierdzeniem Rady Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór oparty jest na zasługach akademickich i wstępnej propozycji badań, zatwierdzonej przez Komitet Departamentalny.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli wnieść znaczący wkład w badania i ocenę istniejącej wiedzy w specjalistycznej dziedzinie projektowania wnętrz oraz wyka ... [+]

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli wnieść znaczący wkład w badania i ocenę istniejącej wiedzy w specjalistycznej dziedzinie projektowania wnętrz oraz wykazać się wysokim poziomem wiedzy ogólnej w wyspecjalizowanym obszarze, od podstawowych po zaawansowane koncepcje teoretyczne lub stosowane .

Warunki przyjęć

Baccalaureus Technologiae: Projektowanie wnętrz, ze średnią oceną co najmniej 65% lub równoważnymi kwalifikacjami na równoważnym poziomie, zgodnie z zaleceniami komisji stanu i zatwierdzonymi przez radę wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór oparty jest na zasługach akademickich i wstępnej propozycji badań, zatwierdzonej przez Komitet Departamentalny.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić zaawansowane niezależne badania w określonej dziedzinie sztuk wizualnych, wykazując złożone umiejętności anal ... [+]

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić zaawansowane niezależne badania w określonej dziedzinie sztuk wizualnych, wykazując złożone umiejętności analityczne i praktyczne oraz wiedzę w zakresie pisania rozprawy oraz, w stosownych przypadkach, wystawy oryginalnej pracy lub artefaktów odpowiednich do badań tryb.

Warunki przyjęć

Baccalaureus Technologiae: Fine Art, ze średnią oceną co najmniej 65% lub równoważnymi kwalifikacjami na równoważnym poziomie, zgodnie z zaleceniami komisji statusu i zatwierdzonymi przez radę wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór oparty jest na zasługach akademickich i wstępnej propozycji badań, zatwierdzonej przez Komitet Departamentalny.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą kompetentnymi technologami / praktykami architektonicznymi, którzy mogą prowadzić niezależne badania i niezależnie wykonywać ... [+]

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą kompetentnymi technologami / praktykami architektonicznymi, którzy będą w stanie prowadzić niezależne badania i niezależnie wykonywać profesjonalne usługi architektoniczne w zakresie technologii, projektowania i zarządzania w sektorze publicznym i / lub prywatnym (formalnym lub nieformalnym) lub w specjalistycznych dziedzinach w środowisko zbudowane.

Warunki przyjęć

A Baccalaureus Technologiae: Architectural Technology ze średnią oceną co najmniej 65% lub równoważnymi kwalifikacjami na równoważnym poziomie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Statusu i zatwierdzonymi przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór oparty jest na zasługach akademickich i wstępnej propozycji badań, zatwierdzonej przez Komitet Departamentalny.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem technologii MTech Food Technology jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wyma ... [+]

Podstawowym celem technologii MTech Food Technology jest zapewnienie studentom specjalistycznego zaawansowanego kształcenia i szkolenia, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonego komponentu badawczego, aby uczniowie mogli opanować wymagane umiejętności eksperymentalne i technologiczne oraz niezbędne kompetencje w terenie, takie jak innowacje, podejmowanie decyzji, strategiczne myślenie i umiejętności organizacyjne.

Oparta na rozprawie technologia MTech Food Technology polega na kompleksowym badaniu wyspecjalizowanego obszaru w dziedzinie specjalizacji, zgłoszonym i złożonym w formie rozprawy na zakończenie programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy intelektualnej i teoretycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz krytycznego rozumowania, formułowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacje te mają umożliwić absolwentom zastosowanie zintegrowanej wiedzy / umiejętności technicznych oraz zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów w odniesieni ... [+]

Kwalifikacje te mają umożliwić absolwentom zastosowanie zintegrowanej wiedzy / umiejętności technicznych oraz zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów w odniesieniu do konkretnej specjalizacji w zakresie zarządzania budową, nieruchomości i dziedzin pokrewnych, poprzez zaangażowanie w projekt badań stosowanych.

Wyniki kwalifikacji

Prowadzić badania i rozwój w wyspecjalizowanym obszarze oraz angażować się w transfer technologii w zakresie zarządzania budową i rozwoju nieruchomości.

Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

BTech: Zarządzanie budową lub równoważne kwalifikacje równoważnego standardu LUB Krajowy dyplom ukończenia: nadzór budowlany lub nadzór budowlany, a także zatwierdzone doświadczenie zawodowe i inne studia podyplomowe. Studenci są wybierani na podstawie osiągnięć akademickich i zatwierdzonego kierunku studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić zaawansowane niezależne badania w wysoce wyspecjalizowanym obszarze odzieży oraz wykazywać złożone umiejętnoś ... [+]

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić zaawansowane niezależne badania w wysoce wyspecjalizowanym obszarze odzieży oraz wykazywać złożone umiejętności analityczne i oceniające, aby poszerzyć lub przedefiniować istniejącą wiedzę, która przyczyni się do rozwoju przemysłu odzieżowego.

Warunki przyjęć

Baccalaureus Technologiae: Zarządzanie odzieżą ze średnią oceną co najmniej 65% lub równoważnymi kwalifikacjami na równorzędnym poziomie, zgodnie z zaleceniami komisji statusu i zatwierdzonymi przez radę wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór oparty jest na zasługach akademickich i wstępnej propozycji badań, zatwierdzonej przez Komitet Departamentalny.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacja ma na celu rozwój umiejętności intelektualnych i zawodowych oraz zapewnia studentowi możliwość wykazania dowodów niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. ... [+]

Kwalifikacja ma na celu rozwój umiejętności intelektualnych i zawodowych oraz zapewnia studentowi możliwość wykazania dowodów niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Kwalifikacje te zapewnią ponadto studentowi możliwość wykazania się kompetencjami w stosowaniu odpowiedniej metodologii badawczej oraz właściwej pisemnej i / lub ustnej komunikacji procesu badawczego i ustaleń oraz do refleksji nad procesem badawczym i ustaleniami.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Prowadzić badania i rozwój w wyspecjalizowanym obszarze oraz angażować się w transfer technologii w dziedzinie pomiaru ilości i rozwoju nieruchomości.

Warunki przyjęcia i kryteria wyboru

Kandydat musi posiadać BTech: Operations Management lub równoważne kwalifikacje na poziomie NQF 7 określone przez Komitet Statusu. W celu przyjęcia do programu MTech wszystkie wnioski zostaną przejrzane pod kątem wyników w nauce i wcześniejszych kwalifikacji, aw razie potrzeby kandydaci zostaną przesłuchani w celu ustalenia, między innymi, zainteresowania studiami podyplomowymi i zdolności działu do uwzględnienia zainteresowania badawczego .... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Programy magisterskie składają się z pełnej rozprawy lub zajęć i drobnej rozprawy. ... [+]

Master of Education Degree (MEd)Warunki przyjęćPotencjalni kandydaci uzyskają BEd (z wyróżnieniem).Odpowiedni czteroletni licencjat zawodowy oraz dyplom nauczyciela / kwalifikacje nauczycielskie i doświadczenie zawodowe w proponowanej dziedzinie specjalizacji.Dyplom nauczyciela / kwalifikacje nauczycielskie, a także odpowiedni stopień honorowy i doświadczenie zawodowe w proponowanej dziedzinie specjalizacji. Wiedza o wykształceniu takich kandydatów zostanie oceniona przez kierownika działu i eksperta przedmiotowego w proponowanej dziedzinie specjalizacji, a program rejestracji może zostać przepisany przed rejestracją.Dodatkowe kryteria wyboru

Wyniki w nauce: studenci muszą uzyskać co najmniej 65% w poprzednim stopniu. Jeśli 65% nie zostanie osiągnięte, można wziąć pod uwagę wcześniejszą naukę i doświadczenie w tej dziedzinie, a studenci mogą uzyskać zezwolenie na rejestrację na podstawie propozycji badań przedrejestracyjnych, która jest akceptowana przez wydział akademicki, w którym student będzie się rejestrował.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Location address
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Social Media