Przeczytaj oficjalny opis

Wibrujący, wielokulturowe i dynamicznych Uniwersytet w Johannesburgu (UJ) Dzieli tempo i energię kosmopolitycznego Johannesburga, miasta, którego nazwę nosi. Dumnie RPA, uniwersytet żyje w dół do swoich afrykańskich korzeni, i dobrze przygotowany do swojej roli w actualising potencjał, że wyższe wykształcenie posiada dla rozwoju kontynentu.

Fenomenalny sukces Uniwersytetu to taka, która zaskoczyła krytyków i wygrał ponad sceptyków. Jako instytucja, która szczyci się swoim dostępnym doskonałości, po zaledwie 11 latach UJ zyskał jako instytucji globalnej doskonałości i światowej klasy postury.

W ciągu pierwszych pięciu lat istnienia, UJ podwoiła akredytowanego wyjścia badań i zwiększył liczbę wybitnych południowoafrykańskich Krzesła Badawczych od zera do siedmiu. To niezwykłe osiągnięcie osiągnięto znacznie wyprzedza celu wyznaczonego na 2015 r. Wyniki badania z 2010 r był wynikiem chęci UJ, w początkowym okresie, w celu ustalenia UJ jako uczelni dokładnie badawczej koncentruje.

UJ jest pierwszym i jedynym Afryki uniwersytet przyznał się do cenionych konsorcjum 28 uniwersytetów badawczych intensywnie na świecie, Universitas 21 - ważne poparcie rosnącym znaczeniu międzynarodowym UJ.

UJ oferuje światowej klasy, międzynarodowo uznanych programów akademickich na podstawie programów nauczania dodatkowo w rozwoju najnowocześniejszych zarówno licencjackich i kształcenia podyplomowego. Programy UJ, w ciągu dziewięciu wydziałów, mają na celu przygotowanie studentów do świata pracy i globalnego obywatelstwa. Uniwersytet ma cztery kampusy, mianowicie kampus Auckland Park Trznadel Drogowego; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; i Campus Soweto.

Na podstawie wyborów Studentów UJ Pomarańczowy Dywan pierwszym roku - tych z APS strzelą równe i większe niż 40 punktów - programy przewodnie to: księgowość; Elektryczne i elektroniczne / mechaniczna / budownictwo / Górnictwo; LLB / BA Prawo / BCOM Prawo; Matematyka / Matematyki Stosowanej; IT / Nauki komputerowe; Fizjologia ludzka; Optometrii; Finanse; Psychologia; i doskonalenia zawodowego nauczycieli.

W celu dokonania cele nauczania, badań naukowych i innowacji UJ w rzeczywistości, UJ ma, w ciągu ostatnich ośmiu lat zainwestowała ponad R2 mld na modernizację i rozbudowę życia i uczenia się obiektów na wszystkich swoich kampusach i do tworzenia bezpiecznego i bezpieczne, światowej klasy nauki i środowiska badań zarówno pracowników i studentów.

UJ wprowadziła również urządzeń przenośnych (tabletki lub laptopa) w klasach I roku, w 2014 roku, w dążeniu do połączenia tych młodych umysłów w świecie e-wiedzy, że są one rosnące pod i przekształcenia ich zdolność do konkurowania i przyczynić.

Absolwent wskaźnik sukcesu UJ wynosi obecnie 83,4%, a całkowita roczna produkcja Absolwent jest ponad 11.400 studentów. Pierwszy rok Program University Doświadczenie (FYE), Inicjatywa oferuje akademicką wzmocnienie umiejętności z akcentem na studentów mentoring innych studentów, jest jednym z programów wsparcia, które pomagają ułatwić przejście ze szkół na uniwersytecie. Prawie 1300 wychowawcy studentów, wybrane z poziomu trzeciego roku wzwyż, działać jako interfejs pomiędzy studentów i kadry dydaktycznej. UJ wprowadziła również doradców akademickich w Uczelni rezydencji i zatwierdzone Zamiejscowy kwaterach. W ramach programu doskonałości akademickiej UJ, 250 doradców studenckie służą 2000 studentów pierwszego roku w 25 domach.

Godne uwagi, za to, że UJ, z ponad 49.500 studentów; 2300 studentów zagranicznych; 6700 doktorantów i kadry naukowej sławy, jest instytucja, z godnym podziwu tempie ukończenia szkoły. UJ jest domem dla 133 ocenianych naukowców, z których sześć jest oceniane, a ma siedem Krzesła Narodowy Research Foundation. Dodatkowo produkuje najwięcej czarnych księgowych wszystkich akredytowanych uczelni mieszkaniowych w kraju.

Podczas UJ prowadzi globalną doskonałość i posturę, Uniwersytet zamierza być w kraju reagują w sposób, który tylko UJ może. W związku z tym, wśród sześciu czołowych uniwersytetów w RPA, tylko UJ powodzeniem zapewnia dostęp do prawie 2000 studentów pierwszego roku, którzy pochodzą z najbiedniejszych społeczności, zapewniając im, w razie potrzeby, z doładowaniem finansowania NSFAS, stypendiów i dwóch zdrowych posiłków dziennie ,

W ciągu najbliższych dziesięciu lat, UJ wyznaczyła sześciu celów strategicznych, a mianowicie:

Globalna Doskonałość w dziedzinie badań i innowacji.
Globalna Doskonałość w nauczaniu i uczeniu.
Międzynarodowy Fit Profil Global Excellence i postury.
To doświadczenie Najlepszy Student.
Aktywny Global Management Reputacja i
Instytucja i ludzie Fit for Global Excellence i postury.

Wizja

Międzynarodowy Uniwersytet wyboru, zakotwiczone w Afryce, dynamicznie kształtowaniu przyszłości.

Misja

Inspirując swoją społeczność do transformacji i służyć ludzkości poprzez innowacje i współpracy dążeniu do wiedzy.

wartości

WYOBRAŹNIA ROZMOWA REGENERACJA etyczny fundament

Kształtowanie przyszłości

myśląc niezależnie
Rozwijanie kosmopolityczny tożsamość
Wykazując ambicji i napęd
Przyjęcie podejścia przedsiębiorczych

Uczą się razem z naszej różnorodności

Making mądre decyzje kolektywnie

Angażowanie się znacząco między sobą
Wyświetlanie wzajemny szacunek
Wiodąca consultatively

Rozwój zrównoważony poprzez twórczy wkład

Introspekcja o odnowienie

Innowacje dla dobra wspólnego
Dokonywanie pozytywnych zmian
Wykorzystując pomijanych możliwości

Skarbi wolności akademickiej

Poszukiwany równowagę w dążeniu do wiedzy

W obliczu wyzwań, z odwagą i zarabiać zaufania
Działając odpowiedzialnie będąc uczciwym, spójne i przejrzyste
Uczestnictwo i pomoc społeczności (Ubuntu) *

Ubuntu jest zdolność do wyrażania współczucia, sprawiedliwości, wzajemności, godności, harmonii i człowieczeństwa w interesie budowy, utrzymania i wzmacniania społeczności. Ubuntu przemawia do naszych wzajemnych więzi, naszego wspólnego człowieczeństwa i odpowiedzialności na siebie, że płynie z naszego połączenia.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Johannesburg

Wymagane jest rozprawa na temat z Dziennikarstwa które świadczą o krytycznym znaczeniu, i badań zdolności kandydata. Wymagany jest również artykuł badawczy, który nadaje ... [+]

Wymagane jest rozprawa na temat z Dziennikarstwa które świadczą o krytycznym znaczeniu, i badań zdolności kandydata. Wymagany jest również artykuł badawczy, który nadaje się do publikacji.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem stopień w komunikacie jest wymagane, z minimalną średnią 65%. Termin składania wniosków o tego stopnia jest do dnia 31 października roku poprzedniego w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku, w drugim semestrze.

Dane kontaktowe

Nazwa: Pani Elna Rossouw Tel: 011 559 3434 / E-mail: erossouw@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Dla researchg studenci studiów napisać rozprawę około 45.000 słów pod nadzorem, na wybranym w porozumieniu z Departamentem temacie. Temat musi być zgodne z doświadczeniem ... [+]

Magister Filozofii (badania)

Do tego stopnia, studenci napisać rozprawę około 45.000 słów pod nadzorem, na wybranym w porozumieniu z Departamentem temacie. Temat musi być zgodne z doświadczeniem dostępnych wykładowców.

Warunki przyjęcia na studia

Aby zostać przyjętym do tego stopnia, studenci muszą spełniać wymogi dopuszczenia Departamentu (w uzupełnieniu do wymagań wstępnych Uczelni) i udowodnić swoją wiedzę na temat metodologii badań i historii filozofii. Niektóre z tych wymagań są [i] co najmniej 65% średniej dla stopnia z wyróżnieniem w dziedzinie filozofii i [II] złożenia pisemnej pracy wykonanej dla filozoficznego wyróżnieniem studiów. mogą być wymagane dodatkowe egzaminy ustne.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Uczeń pisze rozprawę na temat lingwistyki i literatury dając dowód na zdolność do prowadzenia badań. Dokument ten będzie około 100 stron. ... [+]

Uczeń pisze rozprawę na temat lingwistyki i literatury dając dowód na zdolność do prowadzenia badań. Dokument ten będzie około 100 stron.

Warunki przyjęcia na studia

Studenci, którzy uzyskali tytuł licencjata wyróżnieniem ze znakiem o co najmniej 60% (ale korzystnie wyższy) w Northern Sotho (Sesotho sa Lebowa / sepedi) lub zulu może zarejestrować.

Dane kontaktowe

Nazwa: Dr IK Mndawe Tel: 011 559 4662 / E-mail: ikmndawe@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program zajęć w MA w semickich języków i kultur składa się z drobnych dysertacji i dwóch modułów. W trybie badawczym rozprawy gdzie studenci skupić się na temacie z zakre ... [+]

Magister semickich języków i kultur (Zajęć)

Program składa się z drobnych dysertacji i dwa moduły jak wymienione poniżej. Studentów, we współpracy z Departamentem, wybrać dwa moduły z poniższej listy. Moduły są oferowane na dwa semestry. Każdy moduł jest badany za pomocą badania z ważeniem każdego 45 punktów. Drobne Rozprawa ma wagę 90 punktów.

Uczniowie koncentrują się na arabski, Studiów Islamskich, hebrajski (w tym Judaistyki) lub pokrewnym języku semickim. Moduły mają następującą treść rodzajowe:

Moduły obowiązkowe

Moduł 1: Metodologia badań literackich Moduł 2: Analiza Zawartość wybranej dziedzinie badań Moduł 3: Minor rozprawa Warunki przyjęcia na studia ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Tego zajęć Magister pomaga wykwalifikowanych pracowników socjalnych w podnoszeniu ich umiejętności doradcze w zakresie praktyki klinicznej pracy socjalnej. Kwalifikacja t ... [+]

Tego zajęć Magister pomaga wykwalifikowanych pracowników socjalnych w podnoszeniu ich umiejętności doradcze w zakresie praktyki klinicznej pracy socjalnej. Zdobędziesz je przez siedem modułów, np: Współczesna teorii; Kompleks Behaviour and Environmental Change; Ocena, Interwencja i oceny; Zdrowie psychiczne; i Rozwoju terapeutycznej Jaźni. Dodatkowo można zastosować tę wiedzę podczas programu stażowego jednego roku, koncentruje się na mikro i Messo interwencji. W drugim roku, należy przeprowadzić projekt badawczy, aby pokazać swoje umiejętności badawcze.

Kwalifikacja ta upoważnia studentów do pracy w charakterze lekarzy specjalistów w prywatnych lub ich poszczególnych kontekstach pracy.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podyplomowego programu Lingwistyki Stosowanej i Teorii Literatury, w oparciu o dziedziny wiedzy obu swoich dyscyplinach, skierowany jest do specjalistycznych potrzeb eduk ... [+]

Magister Lingwistyki Stosowanej

Podyplomowego programu Lingwistyki Stosowanej i Teorii Literatury, w oparciu o dziedziny wiedzy obu swoich dyscyplinach, skierowany jest do specjalistycznych potrzeb edukacyjnych i szkoleniowych i badawczych praktyków językowych takich jak tłumaczy, tłumaczy, edytorów tekstu, planistów językowych, copywriterów, literackich recenzentów i nauczycieli języków obcych. Tłumaczenie i interpretacja są skomplikowane procesy językowe, poznawcze i tekstowe, które, między innymi, pociąga za sobą także mediacji społeczno-kulturowej.

Ze względu na złożoność tych działań, a tym samym interdyscyplinarny charakter praktyki językowej, programy te oferują równowagę wiedzy i umiejętności teoretycznej, praktycznej i empirycznej. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Uczniowie rozwijają zaawansowanych ilościowych i jakościowych umiejętności badawcze w psychologii. Takie umiejętności może prowadzić do badań opartych lub akademickiej ka ... [+]

Uczniowie rozwijają zaawansowanych ilościowych i jakościowych umiejętności badawcze w psychologii. Takie umiejętności może prowadzić do badań opartych lub akademickiej kariery. Zastosowanie metodologii badań i właściwego komunikowania wyników badań musi zostać wykazana; studenci muszą zatem mieć możliwość prowadzenia niezależnych badań. wymagana będzie frekwencja warsztatów i / lub sesji kontaktowych.

Warunki przyjęcia na studia

Minimalnym wymogiem wstępu wynosi 65% w wyróżnieniem dyplom z psychologii, które normalnie powinny zostać uzyskane w ciągu ostatnich pięciu lat.

Dane kontaktowe

Nazwa: Prof T Guse Tel: 011 559 3248 / E-mail: tguse@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program MA (psychologia doradztwa zawodowego) prowadzi do rejestracji jako psycholog z Poradni Zawodowej Izby Wyższej Psychologii Rady Zdrowia zawodów RPA (HPCSA). Ten pr ... [+]

Program MA (psychologia doradztwa zawodowego) prowadzi do rejestracji jako psycholog z Poradni Zawodowej Izby Wyższej Psychologii Rady Zdrowia zawodów RPA (HPCSA). Ten program w pełnym wymiarze godzin obejmuje szerokie spektrum psychologia doradztwa zawodowego. Program składa się z komponentu badawczego (Zakończenie minordissertation), jak również warsztaty, sesje uczęszczających kontaktowych i praktycznej pracy.

Po pomyślnym zakończeniu studiów, studenci ubiegać się o staż w psychologia doradztwa zawodowego.

Warunki przyjęcia na studia

Studenci powinni posiadać wyróżnieniem studiów lub równorzędny dyplom z psychologii. Studenci są dopuszczone do programu po tym, jak zostały ocenione jako kandydatów przez dział poprzez proces selekcji. Liczba uczniów dopuszczonych do programu zależy od dostępności personelu, dostępności staży i wymagań rynkowych. Termin składania wniosków i terminy wyboru są ustalane corocznie przez wydział. Formularze zgłoszeniowe i informacje można uzyskać z działu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program MA (psychologia kliniczna) prowadzi do rejestracji jako psycholog kliniczny z Nadzorczej Profesjonalnej Psychologii Zdrowia Rady zawodów RPA (HPCSA). ... [+]

Program MA (psychologia kliniczna) prowadzi do rejestracji jako psycholog kliniczny z Nadzorczej Profesjonalnej Psychologii Zdrowia Rady zawodów RPA (HPCSA).

Ten program w pełnym wymiarze godzin obejmuje szerokie spektrum Psychologii Klinicznej. Program składa się z komponentu badawczego (zakończenie drobnych rozprawa), a także warsztaty, sesje uczęszczających kontaktowych i praktycznej pracy.

Po pomyślnym zakończeniu dDegree studenci ubiegać się o staż w psychologii klinicznej. Zgodnie z przepisami przez Departament Zdrowia, studenci muszą również wypełnić jeden rok Community Service po zakończeniu stażu.

Warunki przyjęcia na studia

Studenci powinni posiadać wyróżnieniem studiów lub równoważnego stopnia w psychologii. Studenci są dopuszczone do programu po tym, jak zostały ocenione jako kandydatów przez Departament w procesie selekcji, który odbywa się w sierpniu. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, aby dostarczyć dowody potwierdzające zdolność do samodzielnego wyprodukowania prac naukowych na akceptowa ... [+]

Student powinien rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, aby dostarczyć dowody potwierdzające zdolność do samodzielnego wyprodukowania prac naukowych na akceptowalnym poziomie. Będzie to wymagać kompetencji w zakresie stosowania stosowanej metodologii badań, zdolność prowadzenia i zakończenia zatwierdzonego studium badawcze, ustne i pisemne umiejętności zaprezentowania wyników i ustaleń oraz dojrzałość naukową i osobiste do krytycznej refleksji na temat wszystkich aspektów badania.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem kwalifikacje w dziedzinie psychologii przemysłowej na KRK Poziom 7 lub 8 z minimum 65% średniej. Metody statystyczne i techniki analityczne muszą być uwzględnione w programach studiów. Potencjalni studenci muszą minęło moduł w metodologii badań w wyróżnieniem KRK poziomu 8. Podobne doświadczenie, które jest uważane za istotne i wystarczające przez Zakład Psychologii Zarządzania w Przemyśle i ludzie będą także oceniane. ograniczenia numeryczne Student wymagają procesu selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

W trybie na zajęciach kandydat powinien pomyślnie ukończyć zaawansowany kurs w teorii społecznej, zaawansowany kurs Metodologii Badań Społecznych i kompletne badania i na ... [+]

Magister socjologii (Zajęć)

Kandydat powinien pomyślnie ukończyć zaawansowany kurs w teorii społecznej, zaawansowany kurs Metodologii Badań Społecznych i kompletne badania i napisać drobne pracy doktorskiej na temat zatwierdzonych, odpowiednim temacie.

Warunki przyjęcia na studia

Wstęp będą rozpatrywane dla studenta, który jest w posiadaniu oparty uniwersyteckiej wyróżnieniem kwalifikacji w dziedzinie socjologii / industrial Socjologii na KRK Poziom 7. Jeżeli uczeń nie spełnia wymagań, o których mowa powyżej, dopuszczenie może zostać udzielona przez Dziekana Wydziału, na zalecenie przewodniczącego Wydziału.

Dane kontaktowe

Nazwa: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kandydat powinien pomyślnie ukończyć zaawansowany kurs w teorii społecznej, zaawansowany kurs Metodologii Badań Społecznych i kompletne badania i napisać drobne pracy dok ... [+]

Magister socjologii Przemysłowej (Zajęć)

Kandydat powinien pomyślnie ukończyć zaawansowany kurs w teorii społecznej, zaawansowany kurs Metodologii Badań Społecznych i kompletne badania i napisać drobne pracy doktorskiej na temat zatwierdzonych, odpowiednim temacie. Studenci nabywają również umiejętności SPSS i kompetencji.

Warunki przyjęcia na studia

Dostęp Student będą rozpatrywane dla studenta, który jest w posiadaniu uniwersyteckich wyróżnieniem kwalifikacji w dziedzinie socjologii / industrial Socjologii na KRK Poziom 7. Jeżeli uczeń nie spełnia wymagań, o których mowa powyżej, dopuszczenie może zostać udzielona przez Dziekana Wydziału, na zalecenie przewodniczącego Wydziału.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Obszar ten obejmuje rozprawę badawczy na temat z Starego Testamentu (OT) lub Nowego Testamentu (NT) lub kombinacji tematów z OT i NT. Program Master jest z natury zaawans ... [+]

Obszar ten obejmuje rozprawę badawczy na temat z Starego Testamentu (OT) lub Nowego Testamentu (NT) lub kombinacji tematów z OT i NT. Program Master jest z natury zaawansowane badania w każdym budynku OT i NT na wiedzy w dziedzinach już uzyskanych na poziomie wyróżnieniem. Program jest doktorska napisana na temat ze Starego lub Nowego Testamentu.

Warunki przyjęcia na studia

Biblical Studies wyróżnieniem lub równoważne kwalifikacje jest warunkiem koniecznym, jak również ogólne wymagania wejściowe uniwersytet dla programu studiów magisterskich. Grecki Hebrajski lub do poziomu drugiego roku mogą być wymagane w zależności od kierunku studiów i badań.

Dane kontaktowe ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tego programu jest zbadanie szeroki wachlarz form komunikowania się ludzi z różnych perspektyw, które łączą lokalny i globalny i są zakorzenione w kontekstach afryk ... [+]

Magister Studiów Komunikacyjnych (Zajęć)

Celem tego programu jest zbadanie szeroki wachlarz form komunikowania się ludzi z różnych perspektyw, które łączą lokalny i globalny i są zakorzenione w kontekstach afrykańskich i doświadczeń. Nasz program nauczania opracowuje innowacyjne podejście studia uczestnictwa, która rozwiązuje konkretne komunikacyjne, kulturowe i społeczne konteksty, w których działamy. Jako natury interdyscyplinarnym i elastycznego programu, mgr Studiów Komunikacyjnych przecina wielość dziedzin i obszarów w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych oraz stwarza okazję do odkrywania ich komplementarności i wzajemnych powiązań.

Pierwszy rok studiów składa się z czterech modułów, mianowicie teorii komunikacji, Metodologia badań oraz dwa współczesnej komunikacji skupiające modułów. Drugi rok studiów skupia się głównie na przygotowaniu i realizacji drobnych dysertacji badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Ten program zajęć magisterska zawiera jeden obowiązkowe i fakultatywne trzy moduły mają być zakończone, a także obowiązkowego moll rozprawy. Moduł obowiązkowy jest modułe ... [+]

Magister Zarządzania Publicznego i rządów (CW)

Ten program zajęć magisterska zawiera jeden obowiązkowe i fakultatywne trzy moduły mają być zakończone, a także obowiązkowego moll rozprawy. Moduł obowiązkowy jest modułem Metodologia badań i jest uzupełniony o trzy dodatkowe moduły fakultatywne.

Obowiązkowe Rozprawa jest w formie projektu badawczego.

Zajęć Magister struktura sprawia, że ​​przepis albo dla dwóch wyspecjalizowanych sub-dyscyplinarne ognisk lub walnego PMG skupić się poprzez losowy wybór trzech fakultetów z możliwych dziewięciu dostępnych modułów. Jeden wyspecjalizowane nacisk położony jest na ocenę ogólną politykę zarządzania i zarządzania w sektorze publicznym, a drugi skupia się na specjalizacji w zaawansowanej gospodarki komunalnej i zarządzania.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wa ... [+]

Gedoseer

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel.

Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die meestersgraad behels ‘n skripsie, onder leiding van een van die dosente in die Departement, oor ‘n tema waarop ooreengekom word. Temas kan uit die taal- of letterkunde gekies word.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Afrikaans
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Zajęć MA w języku łacińskim jest głównie skierowany do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę wraz z dwoma badanych modułów. Intensywny kurs języka łacińskie ... [+]

MA w języku łacińskim (Zajęć)

Zajęć MA w języku łacińskim jest głównie skierowany do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę wraz z dwoma badanych modułów. Intensywny kurs języka łacińskiego jest przeznaczona do studentów wprowadzić kurs z wyróżnieniem studiów w cywilizacji klasycznej.

Obie badane moduły obejmie intensywne badania rzymskiej historii, religii, literatury, filozofii, kultury czy sztuki i architektury.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem Degree Łacińskiej lub klasycznej hodowli prowadzi do Zajęć Mistrza dDegree.

Dane kontaktowe

Nazwa: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / E-mail: hansiew@uj.ac.za

MA w języku łacińskim (badania) Dane kontaktowe ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program oferuje magistra poprzez badania prowadzące do dysertacji około 120 stron. Rozprawa jest przygotowany do badania pod kierunkiem opiekuna z doświadczeniem w wyborz ... [+]

Program oferuje magistra poprzez badania prowadzące do dysertacji około 120 stron. Rozprawa jest przygotowany do badania pod kierunkiem opiekuna z doświadczeniem w wyborze tematu.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem Studia w antropologii i końcowa przebieg co najmniej 65% w danej dyscyplinie.

Dane kontaktowe

Nazwa: Profesor David Moore Tel: 011 559 2979/2859 / E-mail: dbmoore@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest dostarczenie studentom możliwość prowadzenia zaawansowanych badań, zatrudnić zdolności analitycznych w zdefiniowanym obszarze dochodzenia teks ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest dostarczenie studentom możliwość prowadzenia zaawansowanych badań, zatrudnić zdolności analitycznych w zdefiniowanym obszarze dochodzenia tekstowym, do rejestrowania wyników badań w wymaganym formacie, a także zatrudnić tych umiejętności w taki sposób, w celu wspierania jego / jej możliwości rozwoju intelektualnego, pracy zarobkowej oraz znaczącej aktywności społecznej. Temat został wybrany w porozumieniu z wykładowcą.

Warunki przyjęcia na studia

Kandydat musi złożyć wniosek o wyraźnie określonym obszarze analizy tekstowej. Wniosek musi ujawnić zrozumienia właściwej procedury badań, posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat zawartości merytorycznej i umiejętności niezbędne teoretyczne i metodologiczne.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Do tego stopnia, kandydat powinien wykonać badania i napisać pracę na temat zatwierdzonego, odpowiednim temacie. ... [+]

Kandydat powinien wykonać badania i napisać pracę na temat zatwierdzonego, odpowiednim temacie.

Warunki przyjęcia na studia

Wstęp będą rozpatrywane dla studenta, który jest w posiadaniu na podstawie kwalifikacji w uniwersyteckiej wyróżnieniem Studiów Miejskich w KRK Poziom 7. Jeżeli uczeń nie spełnia wymagań, o których mowa powyżej, dopuszczenie może zostać udzielona przez Dziekana Wydziału, na zalecenie przewodniczącego Wydziału.

Dane kontaktowe

Nazwa: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Zaawansowany program studium zajęć, a także drobne pracy doktorskiej są wymagane lub poprzez badania prowadzące do dysertacji około 120 stron. ... [+]

MA in Development Studies (Zajęć)

Badanie przez zaawansowany program zajęć, a także drobne pracy doktorskiej są wymagane.

Semestr 1

Moduł 1: Krytyczne Teorie Rozwoju Moduł 2: Polityki Społecznej Moduł 3: Metodologia badań zaawansowane

Semestr 2

Moduł 4: Zarządzanie Rozwojem Moduł 5: Drobne Rozprawa Moduły 1 do 4 przyczyni się 50% do końcowej oceny i moduł 5 przyczynia się do 50%. Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem Degree Rozwoju i Studiów końcowym znaku przebieg co najmniej 65% w danej dyscyplinie. Ze względu na interdyscyplinarny charakter Development Studies, wnioskodawcy (dla IZ) od innych nauk społecznych stopni zawartości Development Studies zachęcani są i będą przetwarzane przez komisję uznawania wcześniejszego uczenia Uniwersytetu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Na bardziej zaawansowanym poziomie (studia magisterskie) studenci są zachęcani do współpracy z nami w naszych dziedzinach wiedzy, czyli współczesnej francuskiej powieści; ... [+]

Na bardziej zaawansowanym poziomie (studia magisterskie) studenci są zachęcani do współpracy z nami w naszych dziedzinach wiedzy, czyli współczesnej francuskiej powieści; Autobiografia; Współczesny Teatr francuskiej i francuskojęzycznej literatury, aby rozwijać swoje zdolności w zakresie badań i krytycznego myślenia. Departamentu francuskiego Master jest przeznaczony dla dedykowanych badaczy i składają się głównie z pracy dyplomowej lub magisterskiej.

Warunki przyjęcia na studia

Wymóg wstęp magistra jest wyróżnieniem Studia w języku francuskim.

Dane kontaktowe

Nazwa: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / E-mail: desirew@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci są akceptowane dla tego kursu są zobowiązani do badań, napisać i przedstawić pełną rozprawę (około 120 stron), pod kierunkiem opiekuna. Zakład jest w stanie nadz ... [+]

MA w języku angielskim (badania lub Zajęć)

Studenci są akceptowane dla tego kursu są zobowiązani do badań, napisać i przedstawić pełną rozprawę (około 120 stron), pod kierunkiem opiekuna. Zakład jest w stanie nadzorować tematów na większości obszarów pod ogólnym zakresem angielskich badań, w tym południowoafrykańskich literaturoznawstwo i postkolonializm; Edycja tekstu; Średniowieczne, renesansowe i romantyczne studiów; i Contemporary Fiction.

Warunki przyjęcia na studia

Dopuszczenie do magistra musi być zatwierdzony przez przewodniczącego Wydziału.

Dane kontaktowe

Nazwa: Profesor Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / E-mail: kscherzinger@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Zajęć MA w języku greckim jest w zasadzie skierowany do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę wraz z dwoma badanych modułów. MA po grecku ma na celu wprowad ... [+]

MA w języku greckim (Zajęć)

Zajęć MA w języku greckim jest w zasadzie skierowany do studentów, którzy chcieliby zrobić krótszą rozprawę wraz z dwoma badanych modułów. Intensywny kurs języka greckiego jest przeznaczona dla studentów, wprowadź kurs z wyróżnieniem studiów w cywilizacji klasycznej. Obie badane moduły obejmie intensywne badania greckiej historii, religii, literatury, filozofii, kultury czy sztuki i architektury. W krótkiej rozprawy, studenci mają możliwość skoncentrowania się na grecki klasyczny, hellenistyczny (grecki Nowego Testamentu i Ojców Kościoła), bizantyjskiego greckiego lub nowoczesnym grecku.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem w greckim lub Classical Kultury prowadzi do studiów danego zajęć Mistrza.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Rozprawa na temat z literatury lub językoznawstwa niemieckiego, który będzie świadczyć o krytycznym zdolności i kompetencji badawczych. ... [+]

Rozprawa na temat z literatury lub językoznawstwa niemieckiego, który będzie świadczyć o krytycznym zdolności i kompetencji badawczych.

Warunki przyjęcia na studia

Warunek: dyplom z Niemiec z minimum 65%.

Dane kontaktowe

Nazwa: Dr Anne Baker Tel: 011 559 2717 / E-mail: abaker@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Wymagane jest rozprawa na temat z Komunikacji Audiowizualnej, która świadczy o krytycznym znaczeniu, i możliwości badawczych kandydata. Wymagany jest również artykuł bada ... [+]

Wymagane jest rozprawa na temat z Komunikacji Audiowizualnej, która świadczy o krytycznym znaczeniu, i możliwości badawczych kandydata. Wymagany jest również artykuł badawczy, który nadaje się do publikacji.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem w komunikacie jest wymagane, z minimalną średnią 65%. Rozporządzenie ogólne w odniesieniu do czasu trwania programu studiów magisterskich ma również zastosowanie w tym przypadku.

Termin składania wniosków o ten stopień jest do dnia 31 października roku poprzedniego w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku, w drugim semestrze.

Dane kontaktowe

Nazwa: Dr Ylva Rodny-Gumede Tel: 011 559 4112 / E-mail: yrodny-gumede@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program ten ma na celu ułatwienie opanowania kompleksowej i specjalistycznej wiedzy w dziedzinie dyscypliny Komunikacji Korporacyjnej. Głównym celem tej kwalifikacji jest ... [+]

Jest to zaawansowany program studiów, który może być zakończona albo w postaci zajęć lub jako programu badawczego opiera.

Program ten ma na celu ułatwienie opanowania kompleksowej i specjalistycznej wiedzy w dziedzinie dyscypliny Komunikacji Korporacyjnej. Głównym celem tej kwalifikacji jest na rozwój wiedzy i umiejętności koncepcyjne w wysoce abstrakcyjnych poziomie, który ułatwi wysoko wyspecjalizowane i zaawansowane techniczne, zawodowe i umiejętności badawcze w zakresie komunikacji korporacyjnej.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem stopień w komunikacie jest wymagane, z minimalną średnią 65%. Termin składania wniosków o ten stopień jest do dnia 31 października roku poprzedniego w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku, w drugim semestrze.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Wymagane jest rozprawa na temat z zakresu komunikacji marketingowej dostarczając dowodów na zmysł krytyczny i badań zdolności kandydata. Wymagany jest również artykuł bad ... [+]

Wymagane jest rozprawa na temat z zakresu komunikacji marketingowej dostarczając dowodów na zmysł krytyczny i badań zdolności kandydata. Wymagany jest również artykuł badawczy, który nadaje się do publikacji.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem stopień w komunikacie jest wymagane, z minimalną średnią 65%. Termin składania wniosków o ten stopień jest do dnia 31 października roku poprzedniego w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku, w drugim semestrze.

Dane kontaktowe

Nazwa: Pani Andrea Kryształ Tel: 011 559 2574 / E-mail: acrystal@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Jest to zaawansowany program studiów, które mogą zostać zrealizowane zgodnie z programem studiów na zajęciach oparta. Program ten ma na celu ułatwienie opanowania komplek ... [+]

Jest to zaawansowany program studiów, które mogą zostać zrealizowane zgodnie z programem studiów na zajęciach oparta. Program ten ma na celu ułatwienie opanowania kompleksowej i specjalistycznej wiedzy w dziedzinie dyscypliny Strategic Communication. Ze względu na coraz większą zbieżność w komunikacji marketingowej, komunikacji korporacyjnej i public relations program obejmie integrację pomiędzy tymi dyscypliny komunikacji.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem stopni w dziedzinie Corporate lub komunikacji marketingowej lub związane jest to wymagane, z minimalną średnią 65%. Termin składania wniosków o ten stopień jest do dnia 31 października roku poprzedniego w pierwszym semestrze i 30 kwietnia tego samego roku, w drugim semestrze.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci są zobowiązani do ukończenia kursu na metodologii SIA, zaawansowanych badań społecznych (ASR), jak również drobne pracy doktorskiej na temat zatwierdzonych, odpo ... [+]

Studenci są zobowiązani do ukończenia kursu na metodologii SIA, zaawansowanych badań społecznych (ASR), jak również drobne pracy doktorskiej na temat zatwierdzonych, odpowiednim temacie. Studenci nabywają również umiejętności SPSS i kompetencji.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem stopni w jednym z następujących przedmiotów: socjologia, przemysłowej socjologii, geografii, filozofii, studia historyczne, Development Studies, psychologia, psychologia Przemysłowej, polityka, zarządzanie publiczne, praca socjalna i ekonomii.

Jeżeli uczeń nie spełnia wymagań, o których mowa powyżej, dopuszczenie może zostać udzielona przez Dziekana Wydziału, na zalecenie przewodniczącego Wydziału.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program MA Polityka Badań Master obejmuje zagadnienia w polityce i Stosunków Międzynarodowych. Student musi napisać pracę na temat wybranego tematu z każdej dziedziny pol ... [+]

Program MA Polityka Badań Master obejmuje zagadnienia w polityce i Stosunków Międzynarodowych. Student musi napisać pracę na temat wybranego tematu z każdej dziedziny politologii i stosunków międzynarodowych, dając dowód krytycznego podejścia i możliwości badawczych. Wyrób gotowy do publikacji musi być złożone wraz z rozprawy.

Warunki przyjęcia na studia

Studenci potrzebują 65% wskaźnik przejścia na poziomie wyróżnieniem.

Dane kontaktowe

Nazwa: Prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / E-mail: deong@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Mistrza badaniami polega tylko studium badawczego - większy niż mniejsza dysertacji z zajęć magistra, ale nie tak duże, jak rozprawę doktorską. Zasada Celem magistra prze ... [+]

Mistrza badaniami polega tylko studium badawczego - większy niż mniejsza dysertacji z zajęć magistra, ale nie tak duże, jak rozprawę doktorską. Zasada Celem magistra przez badania jest opracowanie zaawansowanych kompetencji w badaniach. Ponadto, można również rozwijać specjalistyczną wiedzę w danej dziedzinie nauki. przez program badawczy Master jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy są zainteresowani przede wszystkim w rozwoju ich kompetencji badawczych, nie chcą uczestniczyć w wykładach i warsztatach, są wysoce zmotywowany, niezależna i samodzielna i mają skupiony, szczególnie na polu zainteresowań badawczych ,

Warunki przyjęcia na studia

Kandydaci z odpowiednim wyróżnieniem studiów w pracy społecznej są uznane za wstęp. Wymagane jest czwartym roku (z wyróżnieniem) średnia ocen co najmniej 65%.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem programu jest edukacja i szkolenie naukowców, którzy mogą przyczynić się do rozwoju wiedzy na zaawansowanym poziomie. Magistra zarabia wykonując jeden zaawansowany ... [+]

Celem programu jest edukacja i szkolenie naukowców, którzy mogą przyczynić się do rozwoju wiedzy na zaawansowanym poziomie. Magistra zarabia wykonując jeden zaawansowany projekt badawczy, z kulminacją w produkcji i odbioru pracy doktorskiej.

Warunki przyjęcia na studia

Studia licencjackie z wyróżnieniem istotnych. A "profesjonalny" Studia licencjackie lub studia podyplomowe, z wystarczającą przygotowania do prowadzenia badań z zalecanym minimum 60% dla wszystkich modułów ostatniego roku.

Kryteria wyboru

Oprócz minimalnych wymagań wstępnych, jak wskazano powyżej, potencjalni studenci mogą być zobowiązani do przedstawienia portfela swojej pracy do centrali wywiadu. Portfel będzie wymagane, jeżeli wymagana jest kolejnym dowodem gotowości dla studentów do prowadzenia tekstowych lub artefactual badań. W przypadku badań tekstowej portfel powinien zawierać przykłady badań pisemnej, aw przypadku artefactual badań będą wymagane portfel z projektowaniem.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest opracowanie zaawansowanych kompetencji w ułatwianiu procesów, technik i zasad zrównoważonego rozwoju programów i projektów społecznych opartyc ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest opracowanie zaawansowanych kompetencji w ułatwianiu procesów, technik i zasad zrównoważonego rozwoju programów i projektów społecznych opartych skoncentrowanych na ludności, partycypacyjnych podejść teoretycznych do rozwiązania nierówności, biedy i niesprawiedliwości w kontekście globalnym, jak i afrykańskiej. Dalsze studenci będą mogli w celu ułatwienia zakładania i zarządzania organizacjami w oparciu społecznych w kontekście rozwoju gospodarczego społeczności integrującego rozwoju społecznego i wspólnoty.

Warunki przyjęcia na studia

może być wymagany egzamin wstępny. Wymagane jest czteroletnie Studia licencjackie w pracy socjalnej lub trzech lat Stopień w pracy socjalnej wraz z wyróżnieniem studiów w pracy społecznej lub inny dyplom z wyróżnieniem istotnych dla rozwoju społeczności uważane przez przewodniczącego wydziału za stosowne. Wymagane jest czwartym roku (z wyróżnieniem) średnia ocen co najmniej 65%.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Biochemii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnien ... [+]

Podstawowym celem Magister Biochemii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Biochemii składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Botaniki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieni ... [+]

Podstawowym celem Magister Botaniki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Botaniki składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Fizyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu ... [+]

Podstawowym celem Magister Fizyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Fizyki składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Głównym celem mgr geografii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymaga ... [+]

Głównym celem mgr geografii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister geografii składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Głównym celem magistra geologii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wy ... [+]

Głównym celem magistra geologii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Geologii składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Głównym celem mgr informatyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wyma ... [+]

Głównym celem mgr informatyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takie jak innowacyjność, podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Informatyki składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Informatyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełni ... [+]

Podstawowym celem Magister Informatyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Informatyki składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Informatyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełni ... [+]

Podstawowym celem Magister Informatyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takie jak innowacyjność, podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Informatyki składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister matematyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnie ... [+]

Podstawowym celem Magister matematyki moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister matematyki składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Matematyki Stosowanej moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczes ... [+]

Podstawowym celem Magister Matematyki Stosowanej moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takie jak innowacyjność, podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Matematyki Stosowanej składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Nanoscience moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełni ... [+]

Podstawowym celem Magister Nanoscience moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Nanoscience składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister statystyki matematycznej moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoc ... [+]

Podstawowym celem Magister statystyki matematycznej moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takie jak innowacyjność, podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Statystyki Matematycznej składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Zarządzania Środowiskiem moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoc ... [+]

Podstawowym celem Magister Zarządzania Środowiskiem moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takie jak innowacyjność, podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Zarządzania Środowiskiem składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem Magister Zoologii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieni ... [+]

Podstawowym celem Magister Zoologii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje , podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z na zajęciach Magister Zoologii składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Johannesburg

Głównym celem Mistrza w dziedzinie chemii jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretn ... [+]

Chemia MTech

Podstawowym celem Chemii MTech jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje, podejmowania decyzji, strategiczne myślenia i umiejętności organizacyjne.

Rozprawa oparte MTech Chemia polega na kompleksowym badaniu specjalistycznym obszarze w zakresie specjalizacji, podano dalej i złożyć w formie pracy dyplomowej pod koniec programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem Hospitality Management Mistrz Turystyki i jest rozwijanie zdolności uczniów do zadawania pytań, analizowania i interpretowania problemów turystyki i hotelarstwa w k ... [+]

Celem Hospitality Management Mistrz Turystyki i jest rozwijanie zdolności uczniów do zadawania pytań, analizowania i interpretowania problemów turystyki i hotelarstwa w kontekście globalnym, ze szczególnym uwzględnieniem specyficznych sektorach przemysłu. Cel ten został osiągnięty poprzez dostarczenie dysertacji opartych na badaniach na poziomie Mistrza której uczeń będzie pokazać dowód badań naukowych i zdolność do refleksji w kontekście turystyki i hotelarstwa.

Program pomaga więc w ciągłym rozwoju zawodowego menedżerów i liderów w zakresie turystyki i hotelarstwa.

Warunki przyjęcia na studia

Minimalnym wymogiem wstęp a a BTech (hotelarstwo) BTech (Tourism Management) lub lub równoważne kwalifikacje na tym samym poziomie w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. Wyboru magistrantów zostaną wykonane zgodnie z zasadami i przepisami wyższe stopnie Komitet University of Johannesburg, jak określono dla programów interdyscyplinarnych. Komitet Badań STH może przepisać modułu lub modułów, przy KRK Level 8 lub 9 jako środka wspomagającego z powodzeniem ukończyć kwalifikację. Odnosi się to wtedy, gdy Komitet Badań STH stwierdza, że ​​wiedza studenta badań musi zostać zaktualizowany lub gdy tematem badań obejmuje zagadnienia niedostatecznie pokryte na poziomie absolwenta. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Zasady nauczania oceny (M5CPEQ) ... [+]

Zasady nauczania oceny (M5CPEQ)

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

To stawia studenta w stanie zarejestrować się jako psycholog Przemysłowej (z afrykańskiej Zawodowej Izby Południowej Psychologii) do pracy na poziomie zaawansowanym w dzi ... [+]

Celem kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencji studentów na poziomie zaawansowanym w opanowaniu analiza, interpretacja i zrozumienie przemysłowych zasad i metod psychologicznych. To stawia studenta w stanie zarejestrować się jako psycholog Przemysłowej (z afrykańskiej Zawodowej Izby Południowej Psychologii) do pracy na poziomie zaawansowanym w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi oraz psychologii przemysłowej.

Warunki przyjęć

Wyróżnienie w zakresie psychologii przemysłowej na poziomie 7 lub 8 NQF przy minimalnej średniej 65%.

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencje studenta na zaawansowanym poziomie (wykonawczy) w masteringu, analizy, interpretacji i zrozumienia sytuacji, zmi ... [+]

Celem kwalifikacji jest opracowanie stosowaną kompetencje studenta na zaawansowanym poziomie (wykonawczy) w masteringu, analizy, interpretacji i zrozumienia sytuacji, zmian organizacyjnych oraz zasad i metod rozwoju. Kwalifikacja stawia studenta w stanie zarejestrować jako Kadr Practitioner z Zarządem RPA Kadr Praktyk. wyposaża również studentów do pracy jako menedżer zasobów ludzkich lub organizacyjnej specjalisty rozwoju na poziomie zaawansowanym w organizacjach. Kwalifikacja dodatkowo włączyć studentów do pracy w charakterze konsultantów we własnych przedsiębiorstwach, jak również przedsięwzięć Business Consulting.

Warunki przyjęcia na studia

Odpowiedni stopień wyróżnieniem w szerszym zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii Przemysłowej, Rozwoju Zasobów Ludzkich i Stosunków Pracy. Studenci powinni wcześniej wyróżniły się jako zarządcy lub zarządców zasobów ludzkich z dużym doświadczeniem pracy w organizacji (co najmniej 3-5 lat). Studenci muszą posługiwać się komputerem i mieć dostęp do Internetu z modułem wyróżnieniem w badaniach metodologia (KRK Level 8 lub 9), a średnio co najmniej 65% dla wyróżnieniem studiów. Moduł przynajmniej poziomie licencjackim lub wyższym, w metodach statystycznych lub technik analitycznych. ograniczenia numeryczne Student wymaga proces selekcji składa się z pełnego assessment centre dzień i psychometrycznych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program ten jest oparty na badaniach bez zajęć. Uczniowie i ich przywódcy studyjne zdecydować się na temat badań, po którym student kontynuuje uzgodnionej programu badawc ... [+]

Program ten jest oparty na badaniach bez zajęć. Uczniowie i ich przywódcy studyjne zdecydować się na temat badań, po którym student kontynuuje uzgodnionej programu badawczego, aż do zakończenia rozprawy. Badania mogą być albo ilościowe lub jakościowe w przyrodzie lub połączenie ich obu. Studenci są również obsługiwane przez uniwersyteckich usług wsparcia statystycznych w zakresie projektowania kwestionariusza i interpretacji danych. Studenci przedsiębiorstwo The MCom Stopień musi mieć BCOM (z wyróżnieniem) w dziedzinie studiów, podczas gdy studenci na MPhil mogą pochodzić z innych dyscyplin, pod warunkiem, że mają wymaganą podstawę naukową dla kierunku studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci powinni rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, które zapewniają im możliwość udowodnienia, niezależnych i oryginalnych prac naukowych. Kwalifikacja ta b ... [+]

Studenci powinni rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, które zapewniają im możliwość udowodnienia, niezależnych i oryginalnych prac naukowych. Kwalifikacja ta będzie w dalszym ciągu zapewniać studentowi z możliwością wyświetlania kompetencje w stosowaniu stosowanej metodologii badawczej i procesu badań i ustaleń.

Warunki przyjęcia na studia

Uczeń, który jest w posiadaniu BCOM wyróżnieniem kwalifikacji na KRK Poziom 7 lub 8 może ubiegać. Dziekan Wydziału Zarządzania może odmówić dopuszczenia studenta do Mistrza kwalifikacji, jeżeli uważa, Thet wykształcenia studenta w niewystarczające.

Czas trwania programu Full-time: 1 rok minimalna, maksymalna 2 lata W niepełnym wymiarze godzin: 2 lata minimum, maksymalnie 3 lata Dane kontaktowe ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Program ten jest oparty na badaniach bez zajęć. Uczniowie i ich przywódcy studyjne zdecydować się na temat badań, po którym student kontynuuje uzgodnionej programu badawc ... [+]

Program ten jest oparty na badaniach bez zajęć. Uczniowie i ich przywódcy studyjne zdecydować się na temat badań, po którym student kontynuuje uzgodnionej programu badawczego, aż do zakończenia rozprawy. Badania mogą być albo ilościowe lub jakościowe w przyrodzie lub połączenie ich obu. Studenci są również obsługiwane przez uniwersyteckich usług wsparcia statystycznych w zakresie projektowania kwestionariusza i interpretacji danych.

Studenci przedsiębiorstwo The MCom Stopień musi mieć BCOM (z wyróżnieniem) w dziedzinie studiów, podczas gdy studenci na MPhil mogą pochodzić z innych dyscyplin, pod warunkiem, że mają wymaganą podstawę naukową dla kierunku studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

W MCom w zarządzaniu przedsiębiorstwem (CW) student powinien rozwijać umiejętności intelektualnych i praktycznych umiejętności w zakresie masteringu, analizy, interpretac ... [+]

MCom w Zarządzaniu

Student powinien rozwijać umiejętności intelektualnych i praktycznych umiejętności w zakresie masteringu, analizy, interpretacji i stosowania podstawowych i zaawansowanych zasad zarządzania w poszczególnych jednostkach funkcjonalnych organizacji gospodarczej, oraz być w stanie wpływać na ich decyzje kierownicze i aplikacji oraz w celu oceny wpływu ich w całościowym kontekście zarządzania jako praktyka.

Warunki przyjęcia na studia

Potencjalny student powinien być w posiadaniu BCOM wyróżnieniem kwalifikacji lub równoważnej kwalifikacji czteroletniego ze statusem wyróżnieniem (z wyłączeniem BTECH) z minimalnym poziomem kompetencji na poziomie 8 KRK. Tych kandydatów, którzy nie posiadają kwalifikacji w zakresie zarządzania są skierowane do roku pomostowego przed przyjęciem na programie MCom (Business Management). Rok pomostowych składa się z czterech modułów: ekonomii, zarządzania, rachunkowości i prawa korporacyjnego. Studenci, którzy nie ukończą roku pomostowych zachować kredyty uzyskane do tego etapu. Potencjalny student powinien mieć średnio 60% dla studiów wyróżnieniem uzyskany. Poszczególne obszary specjalistyczne mogą mieć różne wymagania. Potencjalny student powinien posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży. Uczniowie muszą mieć odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego przez przejście testu umiejętności czytania i pisania.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci powinni rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, które zapewniają im możliwość udowodnienia, niezależnych i oryginalnych prac naukowych. Kwalifikacja ta b ... [+]

Studenci powinni rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, które zapewniają im możliwość udowodnienia, niezależnych i oryginalnych prac naukowych. Kwalifikacja ta będzie w dalszym ciągu zapewniać studentowi z możliwością wyświetlania kompetencje w stosowaniu stosowanej metodologii badawczej, właściwego i / lub ustnej komunikacji pisemnej procesu badań i ustaleń, a także zastanowić się nad procesem badań i ustaleń.

Warunki przyjęcia na studia

Odpowiedni stopień wyróżnieniem w szerszym zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii Przemysłowej, Rozwoju Zasobów Ludzkich i Stosunków Pracy. Studenci powinni wcześniej wyróżniły się jako zarządcy lub zarządców zasobów ludzkich z dużym doświadczeniem pracy w organizacji (co najmniej 3-5 lat). Studenci muszą posługiwać się komputerem i mieć dostęp do Internetu z modułem wyróżnieniem w badaniach metodologia (KRK Level 8 lub 9), a średnio co najmniej 65% dla wyróżnieniem studiów. ograniczenia numeryczne Student wymaga proces selekcji składa się z pełnego assessment centre dzień i psychometrycznych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Student powinien rozwijać przyłożonych specjalistycznych kompetencji w masteringu, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad audytu w zakresie audytu.

Kandydaci mogą być również wymagane, aby skutecznie bronić swoich propozycji badawczych w specjalnych sesjach dyskusyjnych. [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Proces selekcji będzie stosowana.

Szczegóły kontaktu: Prof Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Kandydaci mogą być również wymagane, aby skutecznie bronić swoich propozycji badawczych w specjalnych sesjach dyskusyjnych. [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Możliwe przykłady prac przygotowawczych są pre-reading, przegląd literatury, opracowanie koncepcji i ukończenie krótkich kursów mających na umiejętności i / lub rozwoju wiedzy. [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem Professional MCom (lokalny rozwój gospodarczy) jest opracowanie zaawansowanego poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji stosowane w zakresie lokalnego rozwoju gos ... [+]

Celem Professional MCom (lokalny rozwój gospodarczy) jest opracowanie zaawansowanego poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji stosowane w zakresie lokalnego rozwoju gospodarczego (LED).

Uczniowie, których poprzednie stopni nie należą lokalnego rozwoju gospodarczego (LED) będzie musiał ukończyć moduł pomostowego w postaci krótkiego programu nauczania (SLP) zatytułowanym "Wprowadzenie do LED".

Dane kontaktowe: Prof Lorraine Greyling / 011 559 2057 / lgreyling@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Warunki przyjęć:

Potencjalny student musi być w posiadaniu Ilościowa zorientowane Finance Bachelor of Commerce wyróżnieniem kwalifikacji na poziomie Nowa KRK 8 / Old KRK poziom 7; lub Alternatywnie student powinien posiadać wszelkie inne kwalifikacje na poziomie Nowa KRK 8 / Old KRK poziom 7 i mają związane ilościowe zorientowane finansów doświadczenie, które jest uznane za stosowane przez Wydział Finansów i Zarządzania Inwestycyjnego; Warunki przyjęć końcowe będzie od czasu do czasu być ustawiony przez dział. [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać przyłożonych specjalistycznych umiejętności w opanowaniu, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad opodatkowania w dziedzinie poda ... [+]

Student powinien rozwijać przyłożonych specjalistycznych umiejętności w opanowaniu, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad opodatkowania w dziedzinie podatków. Znaczny pakiet student powinien wykazywać oznak niezależnych i oryginalnych prac naukowych poprzez rozprawy magisterskiej.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi być w posiadaniu Rachunkowości lub zarządzanie finansami zorientowane licencjatów Handlowa wyróżnieniem kwalifikacji na poziomie 8 New KRK / Old KRK poziom 7, który jest uznawany za stosowane przez Departament Rachunkowości. Finalizacja rejestracji programu (i / lub kontynuowania rejestracji) podlega wnioskodawców spełniających wymagania specyficzne resortowych. Wymogi takie obejmują zwykle prace przygotowawcze prowadzące do wniosku badawczego, który został zatwierdzony przez wydział. Możliwe przykłady prac przygotowawczych są pre-reading, przegląd literatury, opracowanie koncepcji i ukończenie krótkich kursów mających na umiejętności i / lub rozwoju wiedzy. Kandydaci mogą być również wymagane, aby skutecznie bronić swoich propozycji badawczych w specjalnych sesjach dyskusyjnych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, aby dostarczyć dowody potwierdzające zdolność do samodzielnego wyprodukowania prac naukowych na akceptowa ... [+]

Student powinien rozwijać intelektualne i zawodowe umiejętności, aby dostarczyć dowody potwierdzające zdolność do samodzielnego wyprodukowania prac naukowych na akceptowalnym poziomie. Będzie to wymagać kompetencji w zakresie stosowania stosowanej metodologii badań, zdolność prowadzenia i zakończenia zatwierdzonego studium badawcze, ustne i pisemne umiejętności zaprezentowania wyników i ustaleń oraz dojrzałość naukową i osobiste do krytycznej refleksji na temat wszystkich aspektów badania.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem kwalifikacje w dziedzinie psychologii przemysłowej na KRK Poziom 7 lub 8 z minimum 65% średniej. Metody statystyczne i techniki analityczne muszą być uwzględnione w programach studiów. Potencjalni studenci muszą minęło moduł w metodologii badań w wyróżnieniem KRK poziomu 8. Podobne doświadczenie, które jest uważane za istotne i wystarczające przez Zakład Psychologii Zarządzania w Przemyśle i ludzie będą także oceniane. ograniczenia numeryczne Student wymagają procesu selekcji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Finalizacja rejestracji programu (i / lub kontynuowania rejestracji) podlega wnioskodawców spełniających wymagania specyficzne resortowych. ... [+]

Finalizacja rejestracji programu (i / lub kontynuowania rejestracji) podlega wnioskodawców spełniających wymagania specyficzne resortowych.

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności w opanowywaniu, analizowaniu, interpretowaniu i stosowaniu zaawansowanych zasad finansowych ... [+]

Student powinien rozwijać kompetencje intelektualne i praktyczne umiejętności w opanowywaniu, analizowaniu, interpretowaniu i stosowaniu zaawansowanych zasad finansowych w kontekście gospodarki międzynarodowej oraz być w stanie zastanowić się nad związanymi z tym decyzjami menedżerskimi, poprzez analizę ilościową i ocenić jej wpływ w holistycznym kontekście finansowym.

Kwalifikacje zapewnią studentom kwalifikującym się możliwość dalszej nauki na nowym poziomie NQF 10 / Old NQF na poziomie 8 na studiach doktoranckich w dziedzinie ekonomii.

Wymagania wstępne: Potencjalny student powinien posiadać kwalifikacje z wyróżnieniem w zakresie ekonomii, ekonometrii, statystyki i / lub matematyki na nowym poziomie NQF 8 / stary poziom NQF 7. Alternatywnie każde inne czteroletnie kwalifikacje z wyróżnieniem na nowym poziomie NQF 8 / Stare NQF poziom 7 i powiązane matematyczne i / lub statystyczne i stosowane doświadczenia ekonometryczne, które są brane pod uwagę... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomiczn ... [+]

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomicznych. Ten program przygotuje studentów do refleksji nad własnymi aplikacjami ekonomicznymi, aby ocenić ich wpływ w holistycznym kontekście ekonomii jako nauki społeczne. Kwalifikowany student powinien wykazać się dowodami niezależnej i oryginalnej pracy.

Wymagania wstępne: Potencjalny student powinien posiadać dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie ekonomii lub ekonometrii na poziomie 8 NQF (nowy) / poziom 7 NQF (stary) ze średnią oceną 65%. Alternatywnie każda inna czteroletnia kwalifikacja ze statusem honorów na poziomie NQF 8 (nowy) / poziom 7 NQF (stary) ze średnią oceną uzyskaną przez Departament i związanymi z nią doświadczeniami w zakresie mikro- i makroekonomii oraz ekonometrii stosowanej, które uważa się za istotne i wystarczające przez Wydział Ekonomii i Ekonometrii. Uczestnictwo w kursie orientacji obowiązkowej może być wymagane przez Wydział Ekonomii i Ekonometrii.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest dla studentów do rozwijania kompetencji stosowanych w masteringu, interpretacji, refleksję i stosowania zasad w szerszym zakresie finansów. Dzięki ... [+]

Celem kwalifikacji jest dla studentów do rozwijania kompetencji stosowanych w masteringu, interpretacji, refleksję i stosowania zasad w szerszym zakresie finansów. Dzięki niewielkim rozprawy, uczeń kwalifikacyjna przedstawia dowody badań naukowych, stosowania naukowych metod badawczych i umiejętność odzwierciedlenia na nich w całościowym kontekście finansów.

Warunki przyjęć: Potencjalny student powinien posiadać zorientowaną finansowo Bachelor of Commerce wyróżnieniem kwalifikacji na poziomie Nowa KRK 8 / Old KRK Poziom 7 z co najmniej jednej Zarządzania Finansowego i / lub Investment Management na poziomie trzeciego roku. Alternatywnie student powinien posiadać żadnego innego czteroletni kwalifikacje z wyróżnieniem na poziomie stanu Nowy KRK 8 / Old KRK poziomu 7 i są związane z zarządzaniem finansami i / lub zarządzania inwestycjami finansowo orientedexperience które jest uznawane za właściwe i wystarczające przez wydział. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Finalizacja rejestracji programu (i / lub kontynuowania rejestracji) podlega wnioskodawców spełniających wymagania specyficzne resortowych.

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwinąć stosowanych wyspecjalizowane kompetencje w masteringu, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad rachunkowości w zakresie rachunkow ... [+]

Student powinien rozwinąć stosowanych wyspecjalizowane kompetencje w masteringu, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad rachunkowości w zakresie rachunkowości finansowej. Przez ograniczony zakres pracy dyplomowej, student kwalifikacyjna powinna wykazywać oznak niezależnych i oryginalnych prac naukowych.

Warunki przyjęć: Potencjalny student powinien posiadać kwalifikacje lub wyróżnieniem studia podyplomowe z rachunkowości lub Financial Management związane z wyróżnieniem stopnia na poziomie Nowa KRK 8 / Old KRK poziomie 7. Alternatywnie każdy inny czterolatek kwalifikacje na poziomie Nowa KRK 8 / Old KRK poziom 7 i podobne doświadczenia w księgowości, które jest uważane za istotne i wystarczające przez Departament Rachunkowości. Badanie przygotowawcze i egzaminy wstępne mogą być wymagane przez Departament Rachunkowości. Proces selekcji będzie stosowana. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem programu jest rozwijanie kompetencji studenta stosowane na zaawansowanym poziomie (wykonawczy) w masteringu, analizy, interpretacji i rozumienia IT zasad i metod za ... [+]

Celem programu jest rozwijanie kompetencji studenta stosowane na zaawansowanym poziomie (wykonawczy) w masteringu, analizy, interpretacji i rozumienia IT zasad i metod zarządzania. Poprzez dysertacji magisterskich, student pokaże dowody badań naukowych i zdolność do refleksji na nim w całościowym kontekście zarządzania IT. Program pomoże w kontynuacji rozwoju zawodowego doświadczenia i menedżerów i liderów zostaną wzmocnione zarówno dla południowoafrykańskich delegatów iw coraz większym stopniu wspierać rozwój umiejętności zarządzania dla studentów i uczestników wykonawczych w ramach kontekście zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym.

Po zakończeniu programu, uczniowie będą mogli wykazać kompetencje:... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest przygotowanie przez studenta praktycznych umiejętności w zakresie opanowania, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzini ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest przygotowanie przez studenta praktycznych umiejętności w zakresie opanowania, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie finansów. Poprzez rozprawę magisterską student kwalifikujący się wykazuje dowody badań naukowych, zastosowanie metodologii badań naukowych i zdolność do refleksji na ten temat w holistycznym kontekście finansów.

Wymagania wstępne: Potencjalny student musi posiadać kwalifikację finansową Bachelor of Commerce Honor's lub jej odpowiednik na nowym poziomie NQF 8 / NQF 7, z co najmniej zarządzaniem finansowym i / lub zarządzaniem inwestycjami na poziomie trzeciego roku. Alternatywnie, student powinien posiadać inne czteroletnie kwalifikacje ze statusem honoru na poziomie NQF 8 / Old NQF na poziomie 7 i powiązał doświadczenie zorientowane finansowo, które uważa się za stosowne w Departamencie Finansów i Zarządzania Inwestycjami. Finalizacja rejestracji do programu (i / lub kontynuacja rejestracji) jest uzależniona od spełnienia wymagań specyficznych dla wydziału. Takie wymagania zwykle obejmują prace przygotowawcze prowadzące do propozycji badań zatwierdzonych przez departament. Możliwymi przykładami prac przygotowawczych są wstępne czytanie, przeglądy literatury, opracowanie koncepcji i pomyślne ukończenie krótkich kursów mających na celu rozwój umiejętności i / lub wiedzy. Kandydaci mogą być również zobowiązani do skutecznej obrony swoich propozycji badawczych podczas specjalnych sesji dyskusyjnych. Propozycję badań należy przedstawić w tym celu panelowi zwołanemu przez Departament Finansów i Zarządzania Inwestycjami.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać przyłożonych kompetencje i praktyczne umiejętności w zakresie pozyskiwania, interpretacji, zrozumienia i stosowania strategicznych i ogólnych za ... [+]

Student powinien rozwijać przyłożonych kompetencje i praktyczne umiejętności w zakresie pozyskiwania, interpretacji, zrozumienia i stosowania strategicznych i ogólnych zasad zarządzania. Kwalifikacja rozwija umiejętności badawcze i koncepcyjnych studenta w zakresie strategicznego i zarządzania ogólnego. Znaczny pakiet student powinien wykazywać oznak badań naukowych i zdolność do nich zgłosić. Student powinien być w stanie odzwierciedlać jego / jej decyzji badawczych i aplikacji, a także ocenę ich wpływu na całościowym kontekście zarządzania strategicznego i ogólnej.

Warunki przyjęcia na studia

Uczeń, który jest w posiadaniu BCOM wyróżnieniem kwalifikacji w zakresie zarządzania strategicznego na poziomie 8 KRK mogą ubiegać się o przyjęcie do tego kwalifikacji. Dziekan Wydziału Zarządzania może odmówić dopuszczenia studenta do Mistrza kwalifikacji, jeżeli uważa, że ​​tło akademicki studenta jest niewystarczający dla proponowanych studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać przyłożonych kompetencji i umiejętności praktycznych w zakresie nabywania, interpretacja refleksję i stosowanie zasad zarządzania marketingowego ... [+]

Student powinien rozwijać przyłożonych kompetencji i umiejętności praktycznych w zakresie nabywania, interpretacja refleksję i stosowanie zasad zarządzania marketingowego. Student powinien uzyskać skupionego kompetencje w zależności od tematu pracy dyplomowej. Student powinien wykazywać oznak niezależnych i oryginalnych prac naukowych. Studenci będą również wyświetlane kompetencje w stosowaniu odpowiedniej metodologii badawczej oraz prawidłowego pisemnej komunikacji w procesie badań i ustaleń. Student powinien być w stanie zastanowić się nad jego / jej decyzji badawczych i aplikacji, a także ocenę ich wpływu na całościowym kontekście zarządzania marketingowego.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem jest rozwijanie kwalifikacji inżyniera z zaawansowanymi możliwościami w zakresie stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych i / projektowania i syntezy, a związane ... [+]

Meng w Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej (Badania - based)

Celem jest rozwijanie kwalifikacji inżyniera z zaawansowanymi możliwościami w zakresie stosowania podstawowych nauk inżynieryjnych i / projektowania i syntezy, a związane z nimi zasady, które mają szczególne problemy społeczeństwa. Jednym z głównych celów tego procesu jest opracowanie zaawansowanych zdolności do prowadzenia badań podstawowych w inżynierii zależny. Promuje ona również podejście kształcenia ustawicznego.

wyniki kwalifikacji

Poziom wyjścia rezultaty: Wykwalifikowana student będzie w stanie:

Identyfikacji, oceny, opracowywania, interpretowania, analizowania i rozwiązywania problemów inżynierskich Badania / Rozwój twórczo i innowacyjnie stosując odpowiednią podstawową wiedzę z zakresu matematyki, czyli podstawowe Nauki i Nauk Technicznych w wybranej dziedzinie badań. Planowanie i zarządzanie projektami badawczymi inżynierii, wykazując podstawowej wiedzy, zrozumienia i wglądu w sprawie zasad, metod i koncepcji, które stanowią odpowiedzialne społecznie (społeczności lokalnych i innych) badania / rozwój w wybranej dziedzinie praktyki badawczej. efektywnie pracować indywidualnie lub z innymi, jako członek zespołu, grupy, organizacji i społeczności lub w środowiskach multi-dyscyplinarnych w wybranej dziedzinie badań. Organizować i zarządzać nim / Sama i jego / jej działalności w sposób odpowiedzialny, skutecznie, profesjonalnie i etycznie, przyjąć odpowiedzialność w jego / jej granicach kompetencji i osądu w oparciu o wiedzę i doświadczenie, odnoszące się do dziedziny badań. Planowanie i prowadzenie badań stosowanych poziomów, badań i / lub eksperymentów stosując odpowiednie teorie i metodologie i wykonać odpowiednią analizę i interpretację danych. Skutecznie komunikować się, w mowie i piśmie, z inżynierii, aw szczególności badania odbiorców i społeczności w ogóle, o ile są one dotknięte badań, stosując odpowiednią strukturę, styl i wsparcie graficzne.... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem jest rozwijanie kwalifikacji inżyniera z zaawansowanymi możliwościami w zakresie stosowania podstawowych nauk o zarządzaniu i inżynierii / Projektowanie i synteza i ... [+]

Meng w Inżynierii Zarządzania (wykłady)

Celem jest rozwijanie kwalifikacji inżyniera z zaawansowanymi możliwościami w zakresie stosowania podstawowych nauk o zarządzaniu i inżynierii / Projektowanie i synteza i zasady związane z konkretnymi problemami systemami zarządzania społeczeństwem. Jednym z głównych celów tego procesu jest opracowanie zaawansowanych możliwości prowadzenia inżynierii podstawowych systemów zarządzania i badań niezależnie. Promuje ona również podejście kształcenia ustawicznego.

wyniki kwalifikacji

Poziom wyjścia rezultaty: Wykwalifikowana student będzie w stanie:

Identyfikacji, oceny, opracowywania, interpretowania, analizowania i rozwiązywania problemów badawczych i rozwojowych inżynierii twórczo i innowacyjnie stosując odpowiednią podstawową wiedzę z zakresu matematyki, czyli podstawowe nauki i / lub inżynierii i zarządzania Nauk w wybranej dziedzinie badań. Planowanie i zarządzanie projektami badawczymi Inżynierii Zarządzania, wykazując podstawowej wiedzy, zrozumienia i wglądu w sprawie zasad, metod i koncepcji, które stanowią odpowiedzialne społecznie (społeczności lokalnych i innych) badania / rozwój w wybranej dziedzinie praktyki badawczej. efektywnie pracować indywidualnie lub z innymi, jako członek zespołu, grupy, organizacji i społeczności lub w środowiskach multi-dyscyplinarnych w wybranej dziedzinie badań. Organizować i zarządzać nim / Sama i jego / jej działalności w sposób odpowiedzialny, skutecznie, profesjonalnie i etycznie, przyjąć odpowiedzialność w jego / jej granicach kompetencji i osądu w oparciu o wiedzę i doświadczenie, odnoszące się do dziedziny badań. Planowanie i prowadzenie badań stosowanych poziomów, badań i / lub eksperymentów przez zastosowanie odpowiednich teorii i metodologii oraz przeprowadzić analizę i interpretację danych. Skutecznie komunikować się, w mowie i piśmie, z inżynierii, aw szczególności badania odbiorców i społeczności w ogóle, o ile są one dotknięte badań, stosując odpowiednią strukturę, styl... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem programu jest rozwój inżyniera z zaawansowanymi możliwościami w zakresie stosowania fundamentalnej nauk technicznych strukturalne, projektowania i syntezy do konkre ... [+]

Celem programu jest rozwój inżyniera z zaawansowanymi możliwościami w zakresie stosowania fundamentalnej nauk technicznych strukturalne, projektowania i syntezy do konkretnych problemów inżynierii strukturalnej w społeczeństwie. Jednym z głównych celów jest opracowanie zaawansowanych zdolności do wykonania podstawowych badań w zakresie inżynierii konstrukcyjnej niezależnie i w ten sposób promować kształcenie ustawiczne.

wyniki kwalifikacji

Poziom wyjścia rezultaty: Wykwalifikowana student będzie w stanie:

Identyfikacji, oceny, opracowywania, interpretowania, analizowania i rozwiązywania problemów badawczych i rozwojowych w zakresie inżynierii konstrukcyjnej twórczo i innowacyjnie stosując odpowiednią podstawową wiedzę z zakresu matematyki, czyli nauk podstawowych i nauk technicznych w wybranej dziedzinie badań. Planowanie i zarządzanie strukturalnych projektów badawczych inżynierii dokumentujących podstawowej podstawowej wiedzy, zrozumienia i wglądu w sprawie zasad, metod i koncepcji, które stanowią odpowiedzialne społecznie (społeczności lokalnych i innych) Technika badania / rozwój w dziedzinie wybranej praktyki badawczej. efektywnie pracować indywidualnie lub z innymi, jako członek zespołu, grupy, organizacji i społeczności lub interdyscyplinarnych środowisk w wybranej dziedzinie badań Organizować i zarządzać jego / jej i jego / jej działalności w sposób odpowiedzialny, skutecznie, profesjonalnie i etycznie i wziąć na siebie odpowiedzialność w jego / jej własnych granicach kompetencji i osądu współmierne do wiedzy i doświadczenia, odnoszące się do dziedziny badań Zaplanować i przeprowadzić odpowiedni zakres badań, badań i / lub eksperymentów stosując odpowiednie teorie i metodologie i przeprowadzić analizę i interpretację danych Skutecznie komunikować się, w mowie i piśmie, z inżynierii, aw szczególności badania odbiorców i społeczności na wolności w zakresie, w jakim dotyczy badań z zastosowaniem odpowiedniej struktury, styl graficzny i wsparcie Wykorzystywanie i skutecznie i... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Studenci biorący udział w programie magisterskim będą musieli napisać i przedstawić rozprawę badawczego. ... [+]

Studenci biorący udział w programie magisterskim będą musieli napisać i przedstawić rozprawę badawczego.

Warunki przyjęcia na studia

Wyróżnieniem Studia Zarządzania Sport.

Dane kontaktowe

Nazwa: Profesor Leon Lategan Tel: 011 559 6966 / E-mail: leonl@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowaną kompetencji studenta w dostarczaniu profesjonalnych interwencji kierownictwa coachingowych. Odbywać się to będzie poprzez ... [+]

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowaną kompetencji studenta w dostarczaniu profesjonalnych interwencji kierownictwa coachingowych. Odbywać się to będzie poprzez rozwój kompetencji wykonawstwa, oceny potrzeb, budowania planów rozwoju, realizacji indywidualnych i zespołowych sesji coachingowych oraz ocenę wpływu różnych interwencji coachingowych poprzez szereg modułów. Poprzez mini dysertacji, student pokaże dowody badań naukowych i zdolność do refleksji nad całościowym kontekście przywództwa coaching. Program zapewni doświadczenie rozwojowej psychologów, psychometrists, menedżerów zasobów ludzkich i menedżerów, jak również innych doktorantów stając kompetentnych i profesjonalnych trenerów kierownicze w Republice Południowej Afryki.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów dla tego stopnia, student nabędzie praktyki zorientowane i osobiście wzbogacając Mistrza kwalifikacje w ciągu dwóch lat, coach ... [+]

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów dla tego stopnia, student nabędzie praktyki zorientowane i osobiście wzbogacając Mistrza kwalifikacje w ciągu dwóch lat, coachingu umiejętności i nowych możliwości rozwoju jako lidera osobistego i zawodowego, kierownika lub PPL moderatora.

Warunki przyjęcia na studia

Odpowiedni stopień wyróżnieniem lub jego odpowiednik ze średnią co najmniej 65% dla wyróżnieniem studiów. Umiejętność obsługi komputera i dostępu do Internetu, a także co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe. Moduł w technologii badawczej na poziomie wyróżnieniem stopni jest niezbędna. Oczekuje się od studenta zdać testy uznane alfabetyzacji. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem MPhil w badaniach energii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym s ... [+]

Podstawowym celem MPhil w badaniach energii moll-dysertacji z zajęć jest przekazanie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takie jak innowacyjność, podejmowanie decyzji, strategicznego myślenia i umiejętności organizacyjne. A minor-rozprawa z MPhil na zajęciach w Energy Studies składa się z minimum 120 punktów badawczych na poziomie 8 w postaci projektu badawczego, napisane jako drobne-dysertacji.

Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem magistra filozofii w polityce przemysłowej jest rozwijanie intelektualnych kompetencji studentów, niezależności intelektualnej i praktycznych umiejętności w zakresi ... [+]

Celem magistra filozofii w polityce przemysłowej jest rozwijanie intelektualnych kompetencji studentów, niezależności intelektualnej i praktycznych umiejętności w zakresie nabywania, analizowania, interpretowania i stosowania odpowiednich polityk przemysłowych w celu wspierania transformacji strukturalnej gospodarek kontynentu. Program składa się z podstawowych modułów zapewniających dogłębne omówienie szerokiego zakresu zagadnień dotyczących polityk rozwoju przemysłowego, strategii i zarządzania w Afryce, a także umożliwienie uczniom przetestowania praktycznego zastosowania przekazanej wiedzy, udziału w analizie studiów przypadku, przeprowadzeniu wizyty terenowe i przygotowywanie indywidualnych raportów technicznych na temat różnych tematów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student powinien rozwijać przyłożonych kompetencje i praktyczne umiejętności w zakresie pozyskiwania, interpretacji i refleksji na temat stosowanej metodologii badawczej, ... [+]

Student powinien rozwijać przyłożonych kompetencje i praktyczne umiejętności w zakresie pozyskiwania, interpretacji i refleksji na temat stosowanej metodologii badawczej, a właściwa napisane i / lub komunikacja ustna procesu badań i ustaleń. Celem jest również zapewnienie, że uczeń jest zdolny do odbicia dźwięku na wyniki badań. Student powinien wykazywać oznak niezależnych i oryginalnych prac naukowych.

Warunki przyjęcia na studia

Odpowiedni stopień wyróżnieniem w szerszym zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii Przemysłowej, Rozwoju Zasobów Ludzkich i Stosunków Pracy ze średnią co najmniej 65% dla wyróżnieniem studiów. Moduł z wyróżnieniem w Metodologii Badań (KRK poziom 7) ograniczeń liczbowych .Student wymaga proces selekcji składa się z pełnego assessment centre dzień i psychometrycznych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowaną kompetencji studenta w analizie, interpretacji i rozumienia przywództwa w obrębie powstającego kontekście kraju, zróżnico ... [+]

Aby rozwinąć na poziomie zaawansowanym stosowaną kompetencji studenta w analizie, interpretacji i rozumienia przywództwa w obrębie powstającego kontekście kraju, zróżnicowanej uwzględnieniem specyficznych sektorów w tych krajach. Kwalifikacja pozwoli kadry menedżerów i liderów do opanowania najważniejszych umiejętności przywódczych wymaganych w konkretnych sektorach, w których mają zarządzać i prowadzić w krajach rozwijających się.

Warunki przyjęcia na studia

Potencjalny student musi być w posiadaniu właściwego dyplom z któregokolwiek z następujących dziedzin: zarządzania publicznego, nauk politycznych, nauk prawnych i konstytucyjnych, edukację, badania środowiska, inżynierii, zdrowia i twórcze / graficzne nauk. Student musi osiągnęli co najmniej średnio 65% we wszystkich jego / jej przedmiotów w wyróżnieniem studiów lub innej równoważnej kwalifikacji być uznane za wstęp. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Rozprawa będzie stanowić zdecydowaną wkład w wiedzę i wgląd, dyscypliny, a także z zastrzeżeniem dziedzinie badań. Kwalifikacja studentów będzie również wyświetlać kompet ... [+]

Rozprawa będzie stanowić zdecydowaną wkład w wiedzę i wgląd, dyscypliny, a także z zastrzeżeniem dziedzinie badań. Kwalifikacja studentów będzie również wyświetlać kompetencje w stosowaniu stosowanej metodologii badawczej, jak również za prawidłowość i / lub komunikacja ustna napisane procesu badań i ustaleń. Student powinien być w stanie wpływać na ich decyzje badawczych i aplikacji w celu oceny ich wpływu na całościowym kontekście branży informatycznej.

Warunki przyjęcia na studia

Wszelkie istotne dyplom z KRK na poziomie 7 lub 8 ze średnią 65% dla wyróżnieniem studiów. Dziekan Wydziału Zarządzania może odmówić dopuszczenia studenta do kwalifikacji kapitana, jeżeli uważa, że ​​tło akademicki studenta jest niewystarczający dla proponowanych studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Student, które otrzymały to będzie właściwe kwalifikacje do prowadzenia badań przy minimalnym wskazówek i przyczyniają się do wytwarzania wiedzy w środowisku inżynierskim ... [+]

MTech Inżynierii Lądowej (Badania - based)

Student, które otrzymały to będzie właściwe kwalifikacje do prowadzenia badań przy minimalnym wskazówek i przyczyniają się do wytwarzania wiedzy w środowisku inżynierskim z sukcesu.

wyniki kwalifikacji

Wykazać zdolność do identyfikacji problemu lub potrzebujesz w przemyśle, i stosuje metody badawcze, aby zaspokoić potrzebę lub problem.

Wymagania wstępne i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Inżynieria lądowa lub równoważna kwalifikacja równoważnym standardzie.

Nadanie stopnia

MTech: Inżynieria lądowa zostaną przyznane studentom, którzy ukończyli rozprawę pomyślnie.

Meng Inżynierii Lądowej (Badania - based) ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla osób, które przyczynią się, poprzez badania, aby zrozumieć aplikację i ocenę istniejącej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie techno ... [+]

MTech Inżynierii Mechanicznej (Badania - based)

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla osób, które przyczynią się, poprzez badania, aby zrozumieć aplikację i ocenę istniejącej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie technologii. Będą one również być w stanie wykazać wysoki poziom ogólnej wiedzy w tej dziedzinie, począwszy od fundamentalne dla zaawansowanej wiedzy teoretycznej i stosowanej.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Pełne badania z powodzeniem w inżynierii procesów, produktów lub systemów

Wymagania wstępne i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Inżynieria mechaniczna, lub równoważne kwalifikacje na równoważnym poziomie.

Nadanie stopnia ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Na tym poziomie student kwalifikacyjna będzie właściwy w zakresie stosowania specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku hutniczym, przyczyniając się tym sam ... [+]

Na tym poziomie student kwalifikacyjna będzie właściwy w zakresie stosowania specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku hutniczym, przyczyniając się tym samym do potrzeb badawczych i rozwojowych w przemyśle metalurgicznym i społeczności górniczej. Wykwalifikowany uczeń będzie mógł zarejestrować się jako profesjonalny ECSA Technolog.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Student kwalifikacyjna powinna mieć możliwość:

Inicjowanie i wykonywanie badań stosowanych w zakresie działalności metalurgicznych do pełnego zakończenia. Funkcja w środku na górnym szczeblu zarządzania w środowisku hutniczym. Wymagania wstępne i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Inżynieria: Metalurgia, lub równoważne kwalifikacje na równoważnym poziomie.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli przeprowadzić zaawansowaną niezależnych badań w danej dziedzinie sztuk wizualnych, wykazując złożonych umiejętności ana ... [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli przeprowadzić zaawansowaną niezależnych badań w danej dziedzinie sztuk wizualnych, wykazując złożonych umiejętności analityczne i praktyczne oraz wiedzę w pisaniu pracy doktorskiej oraz, w stosownych przypadkach, wystawa oryginalnych prac lub artefaktów odpowiednie do badań tryb.

Warunki przyjęcia na studia

Baccalaureus Technologiae: dzieła sztuki, ze średnią znaku co najmniej 65% lub równoważnej kwalifikacji na równoważnym standardzie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór jest uzależniony od osiągnięć naukowych i wstępnego projektu badawczego, które zostały zatwierdzone przez Komitet departamentu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli wnieść znaczący wkład badań i oceny istniejącej wiedzy w zakresie specjalistycznego projektowania wnętrz i wykazują wys ... [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli wnieść znaczący wkład badań i oceny istniejącej wiedzy w zakresie specjalistycznego projektowania wnętrz i wykazują wysoki poziom wiedzy ogólnej w zakresie specjalistycznej, począwszy od podstawowych pojęć do zaawansowanej wiedzy teoretycznej i stosowanej ,

Warunki przyjęcia na studia

Baccalaureus Technologiae: Projektowanie wnętrz, ze średnią znaku co najmniej 65% lub równoważnej kwalifikacji na równoważnym standardzie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór jest uzależniony od osiągnięć naukowych i wstępnego projektu badawczego, które zostały zatwierdzone przez Komitet departamentu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem MTech Biotechnologii jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego ... [+]

Podstawowym celem MTech Biotechnologii jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje, podejmowania decyzji, strategiczne myślenia i umiejętności organizacyjne.

Rozprawa oparte MTech Biotechnologia polega na kompleksowym badaniu specjalistycznym obszarze w zakresie specjalizacji, podano dalej i złożyć w formie pracy dyplomowej pod koniec programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Aby zapewnić studentom umiejętności do prowadzenia niezależnych badań poprzez umiejętności rozwiązywania problemów i zaawansowane zastosowania krytycznego i refleksyjnego ... [+]

Aby zapewnić studentom umiejętności do prowadzenia niezależnych badań poprzez umiejętności rozwiązywania problemów i zaawansowane zastosowania krytycznego i refleksyjnego myślenia w dziedzinie zdrowia środowiskowego.

Warunki przyjęcia na studia

BTech Environmental Health. Średnio 65% jest wymagane w programie BTECH.

Dane kontaktowe

Nazwa: Pani Marta Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / E-mail: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Znaczny pakiet student będzie w stanie przeprowadzić niezależne badania, z minimum orientacji w wybranej dziedzinie elektrotechniki i przyczyniają się do wytwarzania wied ... [+]

Znaczny pakiet student będzie w stanie przeprowadzić niezależne badania, z minimum orientacji w wybranej dziedzinie elektrotechniki i przyczyniają się do wytwarzania wiedzy w tej dziedzinie.

wyniki kwalifikacji Wykazać się wiedzą i zrozumienie pola / części dochodzenia. Zastosować metody i techniki badawcze odpowiednio i poprawnie. Wymagania wstępne i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Inżynieria: elektryczna, lub równoważne kwalifikacje na równoważnym poziomie.

Nadanie stopnia

MTech: Inżynieria elektryczna zostanie przyznane studentom, którzy ukończyli rozprawę pomyślnie.

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli przeprowadzić niezależne badania przy minimalnym wytycznych w dziedzinie przemysłowej związane z projektem, a przyczyni ... [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli przeprowadzić niezależne badania przy minimalnym wytycznych w dziedzinie przemysłowej związane z projektem, a przyczyniają się do wytwarzania wiedzy w tej dziedzinie. Problem badawczy, jego uzasadnienie, proces i wyniki są przedstawione w pracy doktorskiej i innych raportów badawczych, które są zgodne z ogólnie przyjętymi normami dla celów badawczych na tym poziomie.

Warunki przyjęcia na studia

Baccalaureus Technologiae: Wzornictwo przemysłowe, ze średnią znaku co najmniej 65% lub równoważnej kwalifikacji na równoważnym standardzie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Klasyfikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowanie zintegrowanych wiedzy / umiejętności technicznych i zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów do ko ... [+]

Klasyfikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowanie zintegrowanych wiedzy / umiejętności technicznych i zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów do konkretnej specjalizacji Kosztorysowanie, deweloperskiej i innych pokrewnych dziedzinach, poprzez zaangażowanie w przyłożonym projektu badawczego.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Przeprowadzenie badań i rozwoju w specjalistycznej dziedzinie i angażować się w zakresie transferu technologii w dziedzinie geodezji i rozwój ilości mienia.

Wymagania wstępne i kryteria wyboru

BTech: Geodezja Ilość lub równoważna kwalifikacja równoważnymi standardami LUB Krajowa Wyższa Dyplom: Budownictwo Geodezja plus zatwierdzone doświadczenie zawodowe i inne kwalifikacje podyplomowe. Studenci są wybierane od osiągnięć naukowych i zatwierdzone kierunek studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla inżynierów chemików i technologów pracujących w branżach związanych z procesem. Studenci, którzy uzyskali kwalifikacje te będą właśc ... [+]

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla inżynierów chemików i technologów pracujących w branżach związanych z procesem. Studenci, którzy uzyskali kwalifikacje te będą właściwe do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie inżynierii chemicznej i znacząco przyczynia się do tworzenia wiedzy poprzez zrozumienie, stosowania i oceny istniejącej wiedzy. Problem badawczy, jego uzasadnienie, proces i wyniki przedstawiono w pracy doktorskiej, który jest zgodny z ogólnie przyjętymi normami na tym poziomie.

wyniki kwalifikacji

Student kwalifikacyjna będzie miał możliwość:

Zbierania i porządkowania informacji w wybranym polu / obszarze badań. Zastosować metody i techniki badawcze odpowiednio i poprawnie. Wnieść znaczący wkład rekomendowanie usprawnień istniejących pól Chemical Engineering Science and Technology. Wymagania wstępne i kryteria wyboru ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Klasyfikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowanie zintegrowanych operacji technik wraz z zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów, do określonej spe ... [+]

Klasyfikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowanie zintegrowanych operacji technik wraz z zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów, do określonej specjalizacji w dziedzinie przemysłowej Inżynieria / Operations Management, poprzez zaangażowanie się w przyłożonym projektu badawczego.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Przeprowadzenie badań i rozwoju w specjalistycznej dziedzinie i angażować się w zakresie transferu technologii w dziedzinie inżynierii przemysłowej i zarządzania operacjami.

Wymagania wstępne i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Industrial Engineering, lub równoważne kwalifikacje na równoważnym poziomie.

Nadanie stopnia ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Na tym poziomie student będzie kwalifikacyjna jest właściwy w zakresie stosowania specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku hutniczym, przyczyniając się ty ... [+]

Na tym poziomie student będzie kwalifikacyjna jest właściwy w zakresie stosowania specjalistycznej wiedzy i metodologii badań w środowisku hutniczym, przyczyniając się tym samym do potrzeb badań i rozwoju przemysłu hutniczego i społeczności górniczej. Wykwalifikowany uczeń będzie mógł zarejestrować się jako profesjonalny ECSA Technolog.

wyniki kwalifikacji

Student kwalifikacyjna powinna mieć możliwość:

Inicjowanie i wykonywanie badań stosowanych w zakresie działalności metalurgicznych do pełnego zakończenia. Funkcja w środku na górnym szczeblu zarządzania w środowisku hutniczym. Wymagania wstępne i kryteria wyboru

Baccalaureus Technologiae: Ekstrakcja metali, lub równoważne kwalifikacje na równoważnym poziomie.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mieć możliwość prowadzenia niezależnych badań w specjalistycznej dziedzinie odzieży lub mody i przyczyniają się do wytwarzani ... [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mieć możliwość prowadzenia niezależnych badań w specjalistycznej dziedzinie odzieży lub mody i przyczyniają się do wytwarzania wiedzy w wybranym obszarze. Problem badawczy, jego uzasadnienie, proces i wyniki są przedstawione w pracy doktorskiej, który jest zgodny z ogólnie przyjętymi normami na tym poziomie.

Warunki przyjęcia na studia

Baccalaureus Technologiae: Moda ze średnią znaku co najmniej 65% lub równoważnej kwalifikacji na równoważnym standardzie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór jest uzależniony od osiągnięć naukowych i wstępnego projektu badawczego, które zostały zatwierdzone przez Komitet departamentu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą właściwe architektoniczne technologów / praktyków, którzy są w stanie przeprowadzić niezależne badania i niezależnie wykonywa ... [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą właściwe architektoniczne technologów / praktyków, którzy są w stanie przeprowadzić niezależne badania i niezależnie wykonywać profesjonalne usługi architektoniczne w zakresie technologii, projektowania i zarządzania w sektorze publicznym i / lub prywatnych (formalnych i nieformalnych) lub specjalistycznych dziedzin w środowiska architektonicznego.

Warunki przyjęcia na studia

Baccalaureus Technologiae: Technologie architektoniczne ze średnią znaku co najmniej 65% lub równoważnej kwalifikacji na równoważnym standardzie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór jest uzależniony od osiągnięć naukowych i wstępnego projektu badawczego, które zostały zatwierdzone przez Komitet departamentu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Podstawowym celem MTech Technologii Żywności jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkr ... [+]

Podstawowym celem MTech Technologii Żywności jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i zdolności organizacyjne.

Rozprawa oparte MTech Food Technology składa się z kompleksowego badania wyspecjalizowanego obszaru w zakresie specjalizacji, podano dalej i złożyć w formie pracy dyplomowej pod koniec programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Klasyfikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowanie zintegrowanych wiedzy / umiejętności technicznych i zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów szcze ... [+]

Klasyfikacja ta ma na celu umożliwienie absolwentom zastosowanie zintegrowanych wiedzy / umiejętności technicznych i zaawansowanej analizy i rozwiązywania problemów szczególnej specjalizacji w zarządzaniu budowy, własności i dziedzinach pokrewnych, poprzez zaangażowanie w przyłożonym projektu badawczego.

wyniki kwalifikacji

Przeprowadzenie badań i rozwoju w specjalistycznej dziedzinie i angażować się w zakresie transferu technologii w dziedzinie zarządzania budową i rozwojem nieruchomości.

Wymagania wstępne i kryteria wyboru

BTech: Construction Management, lub równoważne kwalifikacje na równoważnym standardzie LUB Krajowa Wyższa Dyplom: Budownictwo Geodezja i Nadzoru Budowlanego, plus zatwierdzone doświadczenie zawodowe oraz inne studia podyplomowe. Studenci są wybierane od osiągnięć naukowych i zatwierdzone kierunek studiów.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli przeprowadzić zaawansowaną niezależnych badań w wysoce wyspecjalizowanej dziedzinie odzieży i wykazywać złożonych umiej ... [+]

Po uzyskaniu tej kwalifikacji, studenci będą mogli przeprowadzić zaawansowaną niezależnych badań w wysoce wyspecjalizowanej dziedzinie odzieży i wykazywać złożonych umiejętności analitycznych i ewaluacyjnych, w celu rozszerzenia lub ponownego określania istniejącej wiedzy, które będą przyczyniać się do rozwoju przemysłu odzieżowego.

Warunki przyjęcia na studia

Baccalaureus Technologiae: Zarządzanie Odzież ze średnią znaku co najmniej 65% lub równoważnej kwalifikacji na równoważnym poziomie, zgodnie z zaleceniami Komitetu Stanu i zatwierdzony przez Radę Wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór jest uzależniony od osiągnięć naukowych i wstępnego projektu badawczego, które zostały zatwierdzone przez Komitet departamentu.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Kwalifikacja ma na celu rozwijanie umiejętności intelektualnych i zawodowych, a także zapewnia studentowi możliwość udowodnienia, niezależnych i oryginalnych prac naukowy ... [+]

Kwalifikacja ma na celu rozwijanie umiejętności intelektualnych i zawodowych, a także zapewnia studentowi możliwość udowodnienia, niezależnych i oryginalnych prac naukowych. Kwalifikacja ta będzie w dalszym ciągu zapewniać studentowi z możliwością wyświetlania kompetencje w stosowaniu odpowiedniej metodologii badawczej, jak również za prawidłowość i / lub komunikacja ustna napisane procesu badań i ustaleń oraz do refleksji nad procesem badań i ustaleń.

Wyniki kwalifikacji i kryteria oceny

Przeprowadzenie badań i rozwoju w specjalistycznej dziedzinie i angażować się w zakresie transferu technologii w dziedzinie geodezji i rozwój ilości mienia.

Wymagania wstępne i kryteria wyboru ... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia