East London University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

transparent

O Uniwersytecie East London

Założona w 1998 roku, Londyn East University jest jednym z najznakomitszych prywatnych uczelni w kraju.

S1-hektarowy kampus Uczelni, kilka kilometrów na południe od centrum East London jest domem dla ponad 2300 studentów rodem ze wszystkich regionów RPA i 27 innych krajach.

Niezależnie od tego, czego uczyć, studenci Uniwersytetu Londyńskiego East wyruszyć w osobistą podróż edukacyjną, która pomaga im fi nd i obserwuj swój indywidualny cel.

Misja i cel

East London University zapewnia dostęp do możliwości studiów wyższych, które pozwalają uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia swoich celów zawodowych, poprawić wydajność ich organizacji i zapewnienia przywództwa i usługi do ich społeczności.

Cel

  • Aby ułatwić poznawczych i skutecznego uczenia studentów wiedzy, umiejętności i wartości, oraz promowanie wykorzystywania tej wiedzy w miejscu pracy studenta.
  • Aby rozwijać kompetencje w zakresie komunikacji, krytycznego myślenia, współpracy i wykorzystania informacji, wraz z zobowiązaniem do kształcenia ustawicznego dla zwiększenia możliwości uczniów do sukcesu zawodowego.
  • Aby dostarczyć instrukcje, które wypełnia lukę pomiędzy teorią a praktyką poprzez członków wydziału, którzy wprowadzają do swojej klasie nie tylko zaawansowane przygotowania akademickiego, ale również umiejętności, które pochodzą z obecną praktyką ich zawodów.
  • Aby korzystać z technologii do tworzenia skutecznych sposobów i środków nauczania, które rozszerzają dostęp do zasobów edukacyjnych i które wzmacniają współpracę i komunikację dla poprawy kształcenia studentów.
  • Aby ocenić kształcenia uczniów i wykorzystywać dane rozpoznawcze w celu poprawy nauczania / system, program, instrukcje, zasoby edukacyjne, poradnictwo i usługi studenckie nauki.
  • Aby być organizowane jako prywatna instytucja w celu wzmocnienia ducha innowacyjności, która koncentruje się na zapewnieniu jakości akademickiej, serwis, doskonałość i wygodę dla studenta pracy.
  • Aby wygenerować środki fi nansowe niezbędne do wspierania misji Uczelni.

Lokalizacje

Wschodni londyn

Address
14 Stewart Drive
Berea

5241 Wschodni londyn, Przylądek Wschodni, Republika Południowej Afryki