University of Lisbon

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Lizbonie - ULisboa

The University of Lisbon (ULisboa) założył lipca 2013 roku była wynikiem procesu fuzji pomiędzy dawnego Uniwersytetu Technicznego w Lizbonie (UTL) i Uniwersytetu w Lizbonie (UL). ULisboa rozciąga ciągłości obu instytucji uznanych tradycje naukowe i kulturalne.

Jako uprzywilejowanego miejsca nauki i wiedzy, ULisboa jest dziś jednym z głównych instytucji szkolnictwa wyższego w Europie i jednym z wiodących na Uniwersytecie w kraju.

Uniwersytet w Lizbonie, odgrywa ważną rolę w tworzeniu wiedzy i innowacji, we wspieraniu gospodarki i kształcenia liderów 21 wieku. Różnorodność kompetencji jest przewaga konkurencyjna ULisboa porównaniu do tradycyjnych uniwersytetów.

ULisboa składa się z 18 szkół i Faculties- szkół, które tworzą ULisboa to największa i najstarsza w Portugalii i mają rozległe i aktywnych sieci międzynarodowej. ULisboa oferuje łącznie 462 programów (licencjackich, zintegrowanego programu, magisterskim i doktoranckim stopnia), z których 243 są Mistrz Stopnie and118 są doktoranckie stopni. To zapisuje się około 50 tysięcy studentów rocznie.

Przepływ UE wymianie studenckiej (przychodzą i odchodzą) od ULisboa w ramach programu Socrates / Erasmus wyniosła prawie 1700 studentów.

Szkoły Rolniczej i leśnictwo - ISA

Instituto Superior de Agronomía (ISA), Kolegium Rolnictwa i Leśnictwa ULisboa, jest największym i najbardziej wykwalifikowanych szkoły absolwent i podyplomowych stopni w Nauk Rolniczych w Portugalii i jej know-how jest uznanym w kraju i za granicą. Obejmuje ona z najlepszymi profesorami krajowych i naukowców na temat kluczowych zagadnień leśnych śródziemnomorskich.

Z ponad 160-letnim doświadczeniem, został dostosowując jego nauczanie zarówno do rozwoju technologicznego i realiów kraju, koncentrując się zarówno na jakość i modernizacji.

ISA znajduje się w samym sercu Lizbony, Tapada da Ajuda - środowiskowej i Park botaniczny z około 100 ha, uznaną zainteresowania i niesamowite widoki.

Lokalizacje

Lizbona

MEDfOR | Mediterranean Forestry and Natural Resources Management

Address
Tapada da Ajuda 1349-017, Lisboa
Portugal

1349-017 Lizbona, Lizbona, Portugalia
Telefon
+351 21 365 33 09

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium