Universidade Europeia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Universidade Europeia zapewnia dostęp do wysokiej jakości szkolnictwa wyższego zorientowanego na studentów. Wyróżnia się zdolnościami innowacyjnymi i wyróżniającym się modelem akademickim, opartym na zasadach jakości, umiędzynarodowienia oraz bliskości przedsiębiorstw i rynku pracy.

Ma na celu przygotować swoich studentów do zostania Globalnymi Profesjonalistami przyszłości, ze wszystkimi niezbędnymi umiejętnościami, aby osiągnąć sukces zawodowy w dowolnym miejscu na świecie.

Universidade Europeia przyznaje stopnie licencjata, magistra i doktora, a także programy kształcenia kadry kierowniczej w tak różnych dziedzinach, jak zarządzanie, prawo, psychologia, zasoby ludzkie, marketing, projektowanie, komunikacja, sport, inżynieria i technologie komputerowe. Wyróżnia się jako wiodąca instytucja szkolnictwa wyższego w zakresie zarządzania hotelarstwem i turystyką.

Misja

Aby stworzyć globalnych specjalistów. Przyczynianie się do rozwoju globalnego społeczeństwa poprzez przygotowanie studentów i promowanie postawy przedsiębiorczej, opartej na zasadach odpowiedzialności społecznej, umiędzynarodowienia, doskonałości w badaniach i szans na zatrudnienie.

Wizja

Być wiodącym uniwersytetem i instytucją szkolnictwa wyższego z wyboru wśród studentów i pracodawców.

Wartości

Szkolenie najlepszych przedsiębiorców i profesjonalistów przy użyciu innowacyjnych metod, przygotowujących ich do wejścia na rynek globalny.

  • Rygor - w rozwoju akademickim programów i studentów oraz w całym procesie zarządzania.
  • Różnorodność - oferuj różnorodne programy jakości na różnych poziomach szkolnictwa wyższego.
  • Uniwersalność - Przygotuj specjalistów do świata bez granic, zachęcając i zapewniając kontakt z innymi kulturami.
  • Innowacje - Dostosuj nasze nauczanie do potrzeb rynku pracy, oferując obecne metody i treści, aby skutecznie przygotować uczniów.

Lokalizacje

Lizbona

Address
Quinta do Bom Nome
Estrada da Correia, no. 53

1500-210 Lizbona, Lizbona, Portugalia

Lizbona

Address
Avenida D. Carlos I, nº4
1200-649 Lizbona, Lizbona, Portugalia

Porto

Address
Porto, Dystrykt Porto, Portugalia

Lizbona

Address
R. Laura Aires 4, Lisboa, Portugal
1600-604 Lizbona, Lizbona, Portugalia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium