Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować prawo w katolickim Porto?

Kurs prawa oferuje szkolenia w zakresie Internetu szerokopasmowego i pozwala studentom wybierać spośród kilku zawodowych karier.

Jednocześnie tworzenie różnych opcji na końcu kursu prowadzi studenta do różnych wyspecjalizowanych gałęzi nauk prawnych. Kurs motywuje ucznia do nauki, dobrego myślenia, tworzenia prawdziwych umysłów prawnych, a nie tylko technicznych interpretatorów ograniczonych do sztywnej znajomości prawa.

Celem Wydziału Prawa Católica Porto jest bowiem połączenie podstawowej teorii z praktycznym zastosowaniem prawa.

Co nas wyróżnia

• Tradycja i nowoczesność - zgodnie z tradycją rygorystyczności i doskonałości, Wydział Prawa w Católica Porto jest silnie zaangażowany w innowacje i nowoczesność.


• Nauczyciele - Przez ponad trzydzieści lat stworzyliśmy solidne grono nauczycieli, przeszkolonych na arenie międzynarodowej na prestiżowych uniwersytetach w Europie i Ameryce Północnej.


• Edukacja przekrojowa - wykorzystując fakt, że znajdujemy się na terenie kampusu z innymi szkołami, możemy zagwarantować naszym uczniom wykształcenie przekrojowe (w tym psychologię, zarządzanie, ekonomię, marketing, nauki polityczne i bioetykę).

• Doświadczenia międzynarodowe - w ramach postawy „edukowania prawników na całym świecie” zdecydowanie popieramy i zachęcamy międzynarodową mobilność studentów.


• Praktyczne podejście - dzięki naszemu zaangażowaniu w łączenie teorii i praktyki, mamy prawników, którzy prowadzą praktyczne pytania i seminaria.

umiędzynarodowienie

Católica Porto Law School to instytucja o renomie krajowej i międzynarodowej. Celem Wydziału Prawa jest zbudowanie szkoły, która jest otwarta na zmiany, nieustannie stara się pomagać uczniom w osiąganiu celów zawodowych i dąży do zapewnienia swoim nauczycielom i badaczom jak najlepszych warunków do poszukiwania prawdy naukowej.

Szkoła prawnicza Porto Catholic Law jest silnie zaangażowana w umacnianie działań internacjonalizacyjnych, jednocześnie rozszerzając sieć międzynarodowych partnerstw i zwiększając liczbę międzynarodowych studentów.

136058_AD0158772.jpg

Reżyser Manuel Fontaine

Lokalizacje

Porto

Address
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Porto, Dystrykt Porto, Portugalia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium