Przeczytaj oficjalny opis

Wybór kursu lub szkoły jest kluczowym momentem w życiu każdego ucznia. Na Universidade do Porto Lusófona (ULP)Uważamy, naszą szkołę i jej kursy mają wiele istotnych aspektów, które zapraszamy wszystkich tych, którzy są obecnie w obliczu tych wyborów, aby wybrać studia na Universidade do Porto Lusófona.

Rozważmy to: wszystkie nasze kursy są akredytowane przez A3ES jednostka odpowiedzialna za zapewnienie oceny i jakości szkolnictwa wyższego w Portugalii; Wszystkie nasze kursy mają stopy zatrudnienia powyżej średniej krajowej w dziedzinie szkoleń, w których działają; mamy wysoko wykwalifikowanych wykładowców składa się z wielu osób o uznanym prestiżu i zasługi w swoich dziedzinach; Znajdujemy się w centrum Uniwersytet w Lizbonie, z doskonałą dostępnością i lokalizacji; oferujemy duży i dobrze zorganizowany kampus, który obejmuje wysokiej jakości sprzęt i laboratoria; jesteśmy częścią projektu edukacyjnego z unikalnym międzynarodowym profilu, który jest obecny we wszystkich krajach języka portugalskiego, oferując unikalne doświadczenie kulturowe i edukacyjne.

Z tych wszystkich powodów uważamy, że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem. Uważamy, że daje powody do wyboru nas i dzielić z nami ten wyjątkowy doświadczenie bycia częścią dużego projektu, projekt edukacyjny Universidade do Porto Lusófona.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Portuguese (Portugal)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Universidade Lusófona do Porto

Ten stopień programy nauczania ma na celu szkolenie profesjonalistów charakteryzujących się ogromną wszechstronność umiejętności na rynku technologii informatycznych. Zak ... [+]

Cele

Przebieg badania przedstawiane ma na celu przygotowanie studentów z profili charakteryzujących się ogromną wszechstronnością na rynkach Informacje TECHNOLOGIE. Program zapewnia studentom z dwóch obszarów o szczególnym specjalizacji szkoleniowej. Te dwie specjalizacje służyć interesom kandydatów na programistów (menedżerów zajmujących się tworzenia aplikacji komputerowych i multimediów) i Systemów Informacyjnych (dedykowane dla menedżerów systemów informatycznych wydziałów i konsultantów). Podczas zajęć studenci są stale kwestionowane do pracy ze scenariuszami realpractice w celu poradzenia sobie z różnymi profilami zawodowymi.

Cykl ten ma na celu opracowanie naukowe studentów umiejętności, badając odkrycie nowych koncepcji i modeli i wyzywanie ich do stworzenia pracy naukowej.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Lusófona do Porto

Plan zintegrowanego programu studiów w dziedzinie architektury z Uniwersytetu Lusophone Port jest zgodna z zaleceniami Karty Edukacji w architekturą domeny, ustawić progr ... [+]

Test Master Plan tok studiów w dziedzinie architektury z Uniwersytetu Lusophone Porto jest zgodna z zaleceniami Karty Edukacji w architekturą domeny, wspólnego programu UIA (Karty Edukacji Architektonicznej) i UNESCO.

Mistrz w Architektura prowadzony jest przez wysokiej interakcji pomiędzy praktyką i nauką, poprzez: - założona badań w praktyce projektu; - Metody konstrukcyjne, jak również związane z nimi dyscyplin; - Do projektu jako syntezy zdobytej wiedzy oraz jako centralny element szkolenia architekta.

cele

Architektura jest interdyscyplinarna dziedzina, która składa się z kilku elementów: nauki humanistyczne, społeczne i fizyczne, techniki i sztuki twórcze. Takie szkolenia powinny być traktowane jako przejaw postawy konceptualizacji, koordynować i wykonywać dzieło, zakorzenione w tradycji humanistycznej.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku