Przeczytaj oficjalny opis

UPT - Oporto Global University, jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego, posiadającą certyfikat ISO 9001, uznaną przez rząd portugalski oraz portugalską agencję ds. Oceny i akredytacji szkolnictwa wyższego - A3ES. Jednostka badawcza UPT, IJP, jest certyfikowana przez portugalską agencję finansującą badania, FCT.

Utworzony w czerwcu 1986 r. , UPT - Oporto Global University z siedzibą w Oporto , znany jako "Cidade Invicta", Oporto nadał Portugalii nazwę. Oporto, położone na północy Portugalii, na prawym brzegu rzeki Douro, jest drugim co do wielkości miastem w kraju, na obszarze miejskim liczącym ponad 1,3 miliona mieszkańców.

Oporto jest znane na całym świecie z wina porto, mostów i starej i współczesnej architektury. Jego historyczne centrum zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO od 1996 roku. Miasto Oporto jest także centrum doskonałości edukacyjnej i badawczej, wyróżniającym się technologiczną i naukową innowacyjnością, która przyciąga studentów z całego kraju i zza oceanu.

UPT jest zorganizowany w czterech departamentach: Prawo, Ekonomia, Zarządzanie i Informatyka, Dziedzictwo i Turystyka oraz Psychologia i Edukacja, które uczą programów pierwszego, drugiego i trzeciego cyklu i po ukończeniu studiów, zorganizowanych zgodnie z Procesem Bolońskim. UPT ma być wzorem w szkolnictwie wyższym, wykorzystując zalety synergii różnych działów. Oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej studenci mają szansę rozwijać praktyczne prace i projekty badawcze, rozwijając różnego rodzaju umiejętności, które przygotowują ich do pracy w przyszłej karierze i do życia w konkurencyjnym społeczeństwie globalnym.


Globalne badania i globalne nauczanie dla specjalistów z całego świata

Myśl globalnie. Badania na całym świecie. Nauczaj i ucz się na całym świecie. Są to podstawy UPT - Wizji Oporto Global University, która zawiera misję UPT promującą globalną holistyczną wiedzę, przygotowującą przyszłych Globalnych profesjonalistów i przyszłych Obywateli Świata.

Nasze oficjalnie uznane badania (ISO 9001 i FCT) intensywnie współpracują z partnerami z całego świata, dostarczając światowej klasy badania i tworząc krwawiącą wiedzę o zabezpieczeniach, aby wspierać i promować zrównoważony globalny rozwój dla wszystkich. Dzielimy się tą wiedzą w ramach ścisłej polityki otwartego dostępu (kiedy tylko badania są finansowane ze środków publicznych).

Dostarczamy tę wiedzę naszym globalnym studentom w naszych akredytowanych (portugalskie Ministerstwo Edukacji, portugalskiej akredytacji akredytacji szkolnictwa wyższego oraz ISO 9001) na wydziały nauczania i programy.

Nasze międzynarodowe obowiązki duszpasterskie Wydziału, aktywna społeczność edukacyjna, społeczna odpowiedzialność i zaangażowanie UPT jako całości, ekscytujące, tolerancyjne i wielokulturowe środowisko w Portugalii, przyczyniają się do rozwoju umiejętności osobistych, interpersonalnych, kulturowych i międzykulturowych, niezbędnych do odniesienia sukcesu zawodowo w globalnym świecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Oporto Global University - Universidade Portucalense

Cele edukacyjne MPhil w dziedzinie informatyki, to zrozumienie technologii, jej zastosowanie, rozwój krytycznego myślenia oraz komunikacja naukowa i techniczna. Kurs ofer ... [+]

Cele edukacyjne MPhil w dziedzinie informatyki, to zrozumienie technologii, jej zastosowanie, rozwój krytycznego myślenia oraz komunikacja naukowa i techniczna. Kurs oferuje dwie specjalizacje: systemy informacyjne (IS) i inżynierię oprogramowania (SE), w których zakłada się, że zarówno rozwijają wspólną bazę wiedzy, w szczególności w zakresie technik modelowania, nowych technologii, zarządzania projektami i innowacji technologicznych; biorąc pod uwagę, że te obszary wiedzy są kluczem do dwóch obszarów. Specjalizacje dają jednak różne umiejętności w dziedzinie technologii informacyjnej; Studenci SI będą mogli ulepszyć działalność poprzez wykorzystanie technologii i poprowadzić SI działań interwencyjnych przy użyciu najlepszych praktyk; Z kolei uczniowie ES będą mogli planować, zarządzać i prowadzić działania rozwojowe wysoce złożonych systemów oprogramowania i korzystać z nowych technologii.... [-]

Portugalia Porto
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Oporto Global University - Universidade Portucalense

Obecnie integracja z globalną gospodarką jest nieuniknionym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscyplinarne, przek ... [+]

Obecnie integracja z globalną gospodarką jest nieuniknionym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscyplinarne, przekraczając obszary ekonomii, prawa i zarządzania. W wyniku wysoce wielowymiarowego charakteru zjawiska globalizacji ten kurs mistrzowski ma na celu promowanie i upowszechnianie specjalistycznej wiedzy na temat globalizacji, ekonomii i prawa, w tym elementów zarządzania.

Dlaczego warto wybrać ten program

Globalizacja, ekonomia i prawo MPhil koncentruje się na tematach o dużym znaczeniu gospodarczym i społecznym. Jest on zabezpieczony przez wykwalifikowany wydział, utworzony i rozwinięty w ramach istniejących naukowych i naukowych wzorców.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Oporto Global University - Universidade Portucalense

Dzisiejsze wyzwania wymagają od menedżerów pełnego zrozumienia, w jaki sposób funkcjonalne obszary biznesu pasują do siebie i strategicznego, analitycznego i krytycznego ... [+]

Dzisiejsze wyzwania wymagają od menedżerów pełnego zrozumienia, w jaki sposób funkcjonalne obszary biznesu pasują do siebie i strategicznego, analitycznego i krytycznego myślenia o modelach biznesowych i praktykach. UPT MPhil in Management został zaprojektowany dla osób pragnących wyróżnić się w świecie pracy, niezależnie od tego, czy rozpoczyna karierę, czy po prostu stara się ją wzmocnić, ponieważ poprawia podstawowe umiejętności zarządzania, koncentrując się na zaawansowanych powtarzających się tematach biznesowych. Zarówno kluczowe jakościowe, jak i ilościowe obszary zarządzania są szeroko omawiane, zapewniając uczniom umiejętności, które można przenieść na różne stanowiska w dowolnym sektorze przemysłu. Ponadto UPT MPhil w dziedzinie zarządzania zapewnia solidną wiedzę w zakresie metodologii badawczych, w tym znanych metod zbierania danych, a także analizy danych.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Universidade Portucalense

International Students - Mubeen Tariq

Abertura do ano letivo 2018/19

International Student

International Student

International Chinese Students

International Student

Careers UPT 2019 (Feira do Emprego)