Przeczytaj oficjalny opis

UPT - Oporto Global University, jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego, posiadającą certyfikat ISO 9001, uznaną przez rząd portugalski oraz portugalską agencję ds. Oceny i akredytacji szkolnictwa wyższego - A3ES. Jednostka badawcza UPT, IJP, jest certyfikowana przez portugalską agencję finansującą badania, FCT.

Utworzony w czerwcu 1986 r. , UPT - Oporto Global University z siedzibą w Oporto , znany jako "Cidade Invicta", Oporto nadał Portugalii nazwę. Oporto, położone na północy Portugalii, na prawym brzegu rzeki Douro, jest drugim co do wielkości miastem w kraju, na obszarze miejskim liczącym ponad 1,3 miliona mieszkańców.

Oporto jest znane na całym świecie z wina porto, mostów i starej i współczesnej architektury. Jego historyczne centrum zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO od 1996 roku. Miasto Oporto jest także centrum doskonałości edukacyjnej i badawczej, wyróżniającym się technologiczną i naukową innowacyjnością, która przyciąga studentów z całego kraju i zza oceanu.

UPT jest zorganizowany w czterech departamentach: Prawo, Ekonomia, Zarządzanie i Informatyka, Dziedzictwo i Turystyka oraz Psychologia i Edukacja, które uczą programów pierwszego, drugiego i trzeciego cyklu i po ukończeniu studiów, zorganizowanych zgodnie z Procesem Bolońskim. UPT ma być wzorem w szkolnictwie wyższym, wykorzystując zalety synergii różnych działów. Oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej studenci mają szansę rozwijać praktyczne prace i projekty badawcze, rozwijając różnego rodzaju umiejętności, które przygotowują ich do pracy w przyszłej karierze i do życia w konkurencyjnym społeczeństwie globalnym.

Globalne badania i globalne nauczanie dla specjalistów z całego świata

Myśl globalnie. Badania na całym świecie. Nauczaj i ucz się na całym świecie. Są to podstawy UPT - Wizji Oporto Global University, która zawiera misję UPT promującą globalną holistyczną wiedzę, przygotowującą przyszłych Globalnych profesjonalistów i przyszłych Obywateli Świata.

Nasze oficjalnie uznane badania (ISO 9001 i FCT) intensywnie współpracują z partnerami z całego świata, dostarczając światowej klasy badania i tworząc krwawiącą wiedzę o zabezpieczeniach, aby wspierać i promować zrównoważony globalny rozwój dla wszystkich. Dzielimy się tą wiedzą w ramach ścisłej polityki otwartego dostępu (kiedy tylko badania są finansowane ze środków publicznych).

Dostarczamy tę wiedzę naszym globalnym studentom w naszych akredytowanych (portugalskie Ministerstwo Edukacji, portugalskiej akredytacji akredytacji szkolnictwa wyższego oraz ISO 9001) na wydziały nauczania i programy.

Nasze międzynarodowe obowiązki duszpasterskie Wydziału, aktywna społeczność edukacyjna, społeczna odpowiedzialność i zaangażowanie UPT jako całości, ekscytujące, tolerancyjne i wielokulturowe środowisko w Portugalii, przyczyniają się do rozwoju umiejętności osobistych, interpersonalnych, kulturowych i międzykulturowych, niezbędnych do odniesienia sukcesu zawodowo w globalnym świecie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Oporto Global University - Universidade Portucalense

W dzisiejszych czasach integracja z globalną gospodarką jest nieodzownym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscypl ... [+]

W dzisiejszych czasach integracja z globalną gospodarką jest nieodzownym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscyplinarne, przekraczając obszary Ekonomii, Prawa i Zarządzania. W wyniku wysoce wielowymiarowego charakteru zjawiska globalizacji, ten kurs ma na celu promowanie i rozpowszechnianie specjalistycznej wiedzy z zakresu globalizacji, ekonomii i prawa, w tym elementów zarządzania.

Dlaczego warto wybrać ten program

Globalizacja, ekonomia i prawo MPhil koncentruje się na tematach o dużym znaczeniu gospodarczym i społecznym. Jest on zabezpieczony przez wykwalifikowany wydział, utworzony i rozwinięty w ramach istniejących naukowych i naukowych wzorców.... [-]

Portugalia Porto
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Oporto Global University - Universidade Portucalense

Dzisiejsze wyzwania wymagają od kierowników pełnego zrozumienia, w jaki sposób funkcjonalne obszary biznesu są ze sobą powiązane, oraz do strategicznego, analitycznego i ... [+]

Dzisiejsze wyzwania wymagają od kierowników pełnego zrozumienia, w jaki sposób funkcjonalne obszary biznesu są ze sobą powiązane, oraz do strategicznego, analitycznego i krytycznego myślenia o modelach biznesowych i praktykach. UPT MPhil in Management został zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą odcisnąć piętno na rynku pracy, niezależnie od tego, czy rozpoczyna on karierę, czy po prostu stara się ją ożywić, ponieważ zwiększa ona podstawowe umiejętności zarządzania, koncentrując się na zaawansowanych, powtarzających się tematach biznesowych. Oba kluczowe jakościowe i ilościowe obszary zarządzania są szeroko omawiane, zapewniając uczniom zbywalne umiejętności, dzięki czemu mogą pełnić różne funkcje w każdym sektorze przemysłowym. Ponadto UPT MPhil in Management zapewnia solidną wiedzę w zakresie metodologii badań obejmujących wybitne metody gromadzenia danych, a także analizy danych.... [-]

Portugalia Porto
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Universidade Portucalense

International Students - Mubeen Tariq