Przeczytaj oficjalny opis

Jeden z czołowych szkół biznesu w Europie

Założona w 1978 roku, Nova School of Business and Economic (Nova SBE) to najbardziej prestiżowa szkoła portugalskiego w zakresie ekonomii, finansów i zarządzania oraz jeden z czołowych szkół biznesu w Europie.

Jest to potrójna korona-akredytowane szkoły z Masters, Executive Education i MBA obecnie w głównych rankingów międzynarodowych: Financial Times, AACSB akredytację EQUIS akredytowane i Stowarzyszenie MBA jest.

Został także wyróżniony wyłącznych 5 Palmes przez Eduniversal, wyróżnienie, które stawia Nova SBE wśród 80 najlepszych szkół biznesu na świecie, będąc jedyną Uniwersalny Business School w Portugalii.

Exclusive Portugalski szkoły członkiem CEMS

Nova School of Business and Economics jest wyłącznym Portugalski szkoły członkiem CEMS - Globalny Sojusz czołowych szkół biznesu, wielonarodowe przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe - oferując CEMS Masters in International Management (CEMS MIM), program, który konsekwentnie biorące udział w top 3 z Financial Times globalnych Masters w zarządzaniu rankingu.

DLACZEGO NOVA School of Business and Economics?

Najważniejszą inwestycją na początku swojej kariery jest jednym dokonać w siebie. Nasze programy akademickie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić unikalne doświadczenie uczenia się, uzupełnione o niezbędne umiejętności, wiedzy i rozwoju, aby lepiej przygotować uczniów do coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

Reputacja

Nova School of Business and Economics jest jednym z nielicznych szkół biznesu na świecie z Triple Crown oraz 5 palmes akredytacje. Będziesz korzystać z renomy szkoły do ​​doskonałości, uznanej w najważniejszych rankingach międzynarodowych.

Połączenie w świecie rzeczywistym

Nasze programy są praktycznie ukierunkowane stopni. Na kampusie natkniesz wysokiej osiągnięcia uczniów ponad 30 narodowości, umożliwiając korzystanie z unikalnych możliwości sieciowych. Nova SBE wydziału obejmuje ponad 30% zagranicznych nauczycieli i 25 różnych narodowości

elastyczne Uczenie

Zostanie wyposażony w narzędzia i techniki potrzebne, aby zbudować swój zestaw umiejętności w kluczowych obszarach ekonomii i zarządzania. Poprzez wykłady, praca w grupach, case studies i doświadczenia w-polu, będzie nabyć nie tylko rzetelnej wiedzy akademickiej, ale także szerszej perspektywy.

Ucz się od światowej klasy wykładowców

Nasz wydział ma dobrze udokumentowany publikacjami w najlepszych międzynarodowych czasopismach naukowych. Jednocześnie - ze względu na ich niezwykłe doświadczenia zawodowego i programów nauczania (wiele z nich jest doradztwo na rzecz instytucji finansowych, firm i agencji rządowych) - mają głębokie poczucie wyzwań stojących przed globalną społeczność.

Poza klasą

Będziesz korzystać z systemu mentoringu dostarczonych przez absolwentów pracujących w najlepszych organizacjach międzynarodowych, nieoceniony sposób dla studentów, aby dowiedzieć się od tych z większym doświadczeniem zawodowym na temat poszczególnych branż lub ról. imprezy szkolne są głównie studentów zorganizowany z konferencji przyciąga uznanych prelegentów, którzy podzielają ich wiedzę na temat biznesu, sukcesu i przywództwa. Kluby towarzyskie dodać kolejny wymiar do bogatego życia szkolnego na terenie kampusu.

Studia na Nova School of Business and Economics to wyjątkowe doświadczenie społeczne i ludzkie. Tutaj studenci będą budować trwałe przyjaźnie na całe życie i rozwijanie sieci kontaktów, które mogą okazać się nieocenione w ciągu swojej kariery.

Ponadto różnorodność profili w ramach każdego programu zapewni prawdziwie wzbogacające doświadczenie, podczas którego uczniowie będą dzielić się doświadczeniami z rówieśnikami z wielką różnorodnością środowisk.

40% naszych uczniów ma międzynarodową karierę

Programy Nova SBE jest dostarczenie studentom silnej ekspozycji międzynarodowej poprzez szkoły wymiarze międzynarodowym i sieci. Zdolność każdego ucznia do nauki i pracy w wielokulturowym środowisku jest stale testowane i wzmocniona w kontekście międzynarodowym doświadczeniem.

Nova SBE - Campus Campolide
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Nova School of Business and Economics

Nova SBE Masters in Economics stanowi unikalne doświadczenie uczenia się, która łączy techniki teoretycznych i empirycznych state-of-the-art z praktyczne podejście do zag ... [+]

Nova SBE Masters in Economics stanowi unikalne doświadczenie uczenia się, która łączy techniki teoretycznych i empirycznych state-of-the-art z praktyczne podejście do zagadnień polityki rzeczywistych. Program koncentruje się na rozwoju i nabycia narzędzi potrzebnych do stosowanej analizy polityki, w tym ekonometrycznego oraz liczbowej oprogramowania, a także nowoczesnych technik ekonometrycznych do oceny działań politycznych.

Program wyróżnia bliskie studenci interakcji z nauczycielami, udział w projektach badawczych i prac polowych w Portugalii i za granicą, a także możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach doradczych.

Dzięki starannej równowadze obowiązkowych kursów, zajęć, specjalizacji, modułów umiejętności i tras międzynarodowych, program został starannie zaprojektowany, aby upewnić się, że uczniowie uczą się przez działanie, a jednocześnie zapewnienie im podstawowych pojęć i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie, zarówno podczas studiów oraz w świecie pracy po ukończeniu studiów.... [-]

Portugalia Lisbon
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nova School of Business and Economics

Ukierunkowanej na rozwijanie solidnej wiedzy i analityczne, umiejętności rozwiązywania problemów w obszarze finansowym, Masters in Finance dadzą doprowadzić uczniów do be ... [+]

Ukierunkowanej na rozwijanie solidnej wiedzy i analityczne, umiejętności rozwiązywania problemów w obszarze finansowym, Masters in Finance dadzą doprowadzić uczniów do bezpośredniego kontaktu z tego rodzaju instytucji finansowych, gdzie będą nadzieję rozpocząć swoją karierę.

Szeroki zakres obieralnych pozwala skupić się na specjalistycznej dziedzinie badań w trakcie trwania programu, odzwierciedlając osobiste mocne i preferencji każdego ucznia, jednocześnie zapewniając początkowy kierunek dla światowej kariery finansów, na którym będą oni rozpocząć po ukończeniu studiów.

Mnóstwo ścieżek międzynarodowych, w tym podwójną opcją stopni oraz program wymiany, oferuje studentom szansę poszerzyć swoją sieć kontaktów zawodowych i doświadczenia całkowite zanurzenie kulturowej w innej uczelni i kraju.... [-]

Portugalia Lisbon
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nova School of Business and Economics

Nova SBE jest wyłącznym Portugalski szkoły członkiem sojuszu CEMS, co oznacza, że ​​jest jednym z wybranej grupy 30 szkół biznesu i uniwersytetów na świecie, które oferuj ... [+]

Nova SBE jest wyłącznym Portugalski szkoły członkiem sojuszu CEMS, co oznacza, że ​​jest jednym z wybranej grupy 30 szkół biznesu i uniwersytetów na świecie, które oferują jedyną prawdziwie globalnych Masters pre-doświadczenie w zarządzaniu. Konsekwentnie oceniany wśród najlepszych programów tego typu przez Financial Times od momentu powstania jego Masters in Management rankingu w 2005 roku, CEMS MIM zawiera starannie zaprojektowany program, który opiera się na podstawowej wiedzy strategiczne i praktyczne, że przyszłych menedżerów globalnych będzie wymagało całej ich kariera.

Co równie ważne, dzięki integralnej roli odgrywanej przez partnerów korporacyjnych w ramach programu studenci będą uczyć się poprzez działanie przez cały okres studiów, poprzez praktyczne podejście przyjęte w kursach, ale także za pośrednictwem prawdziwym życiu projektów biznesowych, seminariów umiejętności i obowiązkowy międzynarodowy staż.... [-]

Portugalia Lisbon
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nova School of Business and Economics

Zalecane dla absolwentów z silnym tle ilościowych, program daje studentom możliwość, aby zwiększyć swoją wiedzę poprzez rozwijanie umiejętności funkcyjne i miękkie dzięki ... [+]

Zalecane dla absolwentów z silnym tle ilościowych, program daje studentom możliwość, aby zwiększyć swoją wiedzę poprzez rozwijanie umiejętności funkcyjne i miękkie dzięki konsolidacji z teorii stosowanych praktyk.

Kandydaci do programu często dalej cieszyć udanej kariery jako bankierów, analityków biznesowych, menedżerów HR lub Kierownika Marketingu, żeby wymienić tylko kilka z możliwości zatrudnienia stwarzanych przez program.

Wśród cech poszukiwanych u kandydatów:

Różnorodność środowisk akademickich, z Ekonomii, Zarządzania i Inżynierii Lądowej w komunikacji, psychologii i socjologii Studenci, którzy są dynamiczne, otwarci i którzy żerują na wprowadzenie nowych pomysłów w praktyce Możliwość współpracy z różnorodnym, entuzjastyczny i kwestionowanie grupie rówieśniczej Gotowość do ciężkiej pracy Typowe Nova SBE Masters w grupie studentów Zarządzania jest eklektyczny i kosmopolityczny, który dodaje się do trudnych i wzbogacenia charakteru środowiska nauczania i szkoły jako całości. obowiązkowe kursy finanse zasoby ludzkie marketing Statystyka Strategia Obieralnych Applied Corporate Finance Applied przedsiębiorczość audyt bankowy Big Data Analysis Zarządzanie marką Change and Process Management Polityka konkurencji Doradztwo Konsumentów i podejmowanie decyzji menedżerskich Zachowanie konsumenta Ład korporacyjny Społeczna Odpowiedzialność Biznesu Strategia Korporacyjna Podatki od osób prawnych Tworzenie i zarządzanie przedsiębiorczej Ventures Problemy międzykulturowych dla marketingu Customer Relationship Management Marketing cyfrowy Kanały dystrybucji E-commerce Ekonomika Edukacji Ekonomika Zdrowia i Opieki Zdrowotnej Przedsiębiorcza Finance & Venture Capital Biznes rodzinny Analiza sprawozdania finansowego Terminowe i opcje Global Business Wyzwania Globalne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Zintegrowane komunikacji marketingowej International Business Podatki międzynarodowe Przywództwo i Zarządzanie zmianami Luksusowe i Marketing Moda Systemy zarządzania Zarządzanie non-profit Seminarium zarządzania Rachunkowość zarządcza Badania marketingowe Fuzji, przejęć i restrukturyzacji Mikrofinanse... [-]
Portugalia Lisbon
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Top Recruiters describe Nova SBE's students

Welcome to Nova SBE 2016/2017 (message from the Dean)