Przeczytaj oficjalny opis

ISG | Biznes i Ekonomia Szkoła narzuca się od 1978 roku jako szkoła odniesienia w kontekście nauczania zarządzania w Portugalii. Wśród szkół biznesu, ISG Projekt | Biznes i Ekonomia Szkoła, wyróżnia się innowacyjnym treningu multidyscyplinarnego, dostosowane do rzeczywistych potrzeb rynku pracy.

W ISG | Biznes i Ekonomia SzkołaEdukacja w zakresie zarządzania, biorąc pod uwagę czynniki natury klucz zawodowe, integracja wiedzy z praktyką i rygor mający znaczenie odzwierciedlające skomplikowanych wyzwań stojących przed menedżerami w ich dnia na dzień.

ISG | Biznes i Ekonomia Szkoła koncentruje swoją działalność w coraz bliżej otoczenia biznesu, w szczególności poprzez partnerstwa z przedsiębiorstwami krajowymi z dużej bazy upowszechnienia na rynku.

ISG | Biznes i Ekonomia Szkoła w tworzeniu synergii zakład dla szkolnictwa wyższego, jest w stanie utrzymać ostrość na części naukowej, stosuje się do innych form wiedzy coraz bardziej koncentruje się na zawodowego i optycznych know-how.

ISG jest wyposażony w nowoczesne i funkcjonalne obiektów edukacyjnych prezentujących niezaprzeczalnie jednym z najbardziej hojnym stosunków powierzchni / studenta naszego parku uniwersyteckiego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Portuguese (Portugal)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ISG Business & Economics School

Głównym celem Mistrza w marketingu jest, z jednej strony, zapewnienie edukacji, która jest jednocześnie zaawansowanym i up-to-date w dziedzinach naukowych Marketingu i, z ... [+]

Głównym celem Mistrza w marketingu jest, z jednej strony, zapewnienie edukacji, która jest jednocześnie zaawansowanym i up-to-date w dziedzinach naukowych Marketingu i, z drugiej strony, w celu motywowania uczniów do prowadzenia badań.

Mistrza w marketingu będzie uczyć i szkolić studentów, aby umieścić na wykorzystanie specjalnej wiedzy na temat dyscypliny, wykorzystując koncepcje, modele i tradycyjne teorie marketingu. Ponadto stworzy świadomości nowych rozwiązań w obszarach charakterystycznych dla relacji firm z ich klientami i publicznych i zachęcić do stosowania nowych technologii informacji i komunikacji, aby przyczynić się do poprawy wyników firmy, w kontekście międzynarodowym, poprzez integracyjne Rola w różnych obszarach zarządzania.... [-]

Portugalia Lisbon
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISG Business & Economics School

Mistrza Oczywiście Stopień w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji jest innowacyjnym Oczywiście w międzynarodowej panoramie i został zaprojektowany dla posiadaczy ... [+]

Mistrza Oczywiście Stopień w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji jest innowacyjnym Oczywiście w międzynarodowej panoramie i został zaprojektowany dla posiadaczy stopnia absolwent z różnych dziedzin, którzy chcą zaawansowane i dogłębną wiedzę na temat zarządzania międzynarodowego. Kompetencje uzyskane są jądrowej dla praktyki zarządzania, które jest coraz bardziej międzynarodowy i globalny.

Globalizacja światowej commerce, komunikacji, transportu i rynków finansowych zrodził nowego porządku światowego, które mogą być postrzegane odzwierciedlenie w sposobie firmy są zarządzane.

Cele

Oczywiście Mistrza dąży do rozwoju kompetencji technicznych i kompetencji, zachowań właściwych dla zarządzania przedsiębiorstwem i być w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez międzynarodowe koncerny. Dodatkowo, kurs zapewnia przygotowanie do studentów której celem jest wszystkich aspektach związanych świecie bez granic zarządzania przedsiębiorstwem.... [-]

Portugalia Lisbon
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ISG - Instituto Superior de Gestão