ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ISEG - Lizbońska Szkoła Ekonomii i Zarządzania

Pierwsza szkoła ekonomii i zarządzania w Portugalii, ISEG należy do Uniwersytetu w Lizbonie, największego uniwersytetu portugalskiego. ISEG Lizbona jest uznawana na całym świecie i akredytowana przez AACSB i AMBA, zgodnie z najlepszymi standardami szkolnictwa wyższego. Centra badawcze ISEG są bardzo dobrze oceniane przez portugalską radę badawczą (FCT).

Dysponując doświadczonym i dobrze przygotowanym wykładowcą, uczniowie z ponad 70 krajów przyczyniają się do stale powiększającego się międzynarodowego środowiska akademickiego i korzystają z doskonałości i lokalizacji szkoły. ISEG Lizbona ma doskonałe nowoczesne pomieszczenia w samym sercu Lizbony, tuż obok Parlamentu i rzeki Tag, w tętniącej życiem dzielnicy pełnej życia społecznego, biznesu i kultury.

W ISEG znajdziesz kulturę doskonałości i osiągnięć, a także klimat integracji i współpracy. Odbywa się to dzięki wzajemnej współpracy studentów, wykładowców i pracowników.

ISEG jest szkołą przygotowaną na przyszłość: dzięki unikalnemu połączeniu umiejętności ilościowych i kontekstualizacji społecznej decyzji ekonomicznych i zarządczych, wykładowcy, specjaliści, studenci i absolwenci ISEG znajdują się na czele tych, którzy realizują 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ (SDG) z nastawieniem na przedsiębiorczość i współpracę.

125913_ISEG_campus12.png

10 powodów, dla których ISEG Lisbon

# 1 ISEG Lizbona właśnie weszła do prestiżowego rankingu Global Financial Times FT w 2020 z tytułem magistra finansów i jest akredytowana przez AACSB, wyróżnienie zdobyte tylko przez 5% szkół biznesu na świecie.

Kampus nr 2 ISEG posiada certyfikat Covid-Safe, gwarantujący bezpieczeństwo i gotowość przystosowania się do kryzysu pandemicznego.

# 3 Wszystkie sale lekcyjne są w pełni wyposażone technologicznie, aby zapewnić doskonałe wrażenia z uczenia się, niezależnie od tego, czy jest to tryb online, osobisty czy hybrydowy.

# 4 ISEG jest częścią Uniwersytetu Lizbońskiego, wiodącego uniwersytetu portugalskiego według selektywnego rankingu szanghajskiego (ARWU) i ma imponującą listę partnerstw z czołowymi szkołami międzynarodowymi.

# 5 ISEG jest idealnie zlokalizowany, jeśli chodzi o doświadczenie życia w centrum Lizbony, w tętniącej życiem, wielokulturowej, kosmopolitycznej i słonecznej stolicy Europy.

# 6 Wysokiej jakości ośrodki badawcze ISEG są zaangażowane w różnorodne międzynarodowe projekty badawcze.

# 7 ISEG ma dużą, zdywersyfikowaną, globalną sieć utalentowanych i odnoszących sukcesy absolwentów.

# 8 Absolwenci ISEG są wysoce pożądani przez czołowych pracodawców zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym na całym świecie.

# 9 Studenci i wykładowcy ISEG Masters są dobrze znani ze zdobywania międzynarodowych i krajowych nagród i uznania za najlepsze studia przypadków, najlepsze rozprawy i wyniki badań, projekty stosowane, a także w konkursach dla studentów, takich jak CFA Challenge lub Junior Achievement Awards.

# 10 Uczniowie ISEG korzystają z kolegialnej i otwartej atmosfery, w której Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDGs) odgrywają szczególną rolę - dzięki temu nasi rygorystycznie wyszkoleni studenci z przedmiotów ilościowych są wpływowymi i sumiennymi liderami, którzy są przygotowani do Grab Przyszłość.

Wydział ISEG szczyci się największym odsetkiem posiadaczy doktoratów w kraju, przy czym większość uzyskano w znanych międzynarodowych instytucjach. Znajduje to odzwierciedlenie w międzynarodowej orientacji ich działalności badawczej i ich nauczania.

Jako szkoła portugalska z większością publikacji w prestiżowych czasopismach międzynarodowych, badania ISEG są prawdziwie światowej klasy. Istnieje 6 ośrodków badawczych w dziedzinie zarządzania, ekonomii, matematyki i nauk społecznych.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

Nasi studenci i programy

ISEG to wielokulturowe środowisko, w którym około 20% studentów jest studentami międzynarodowymi. Szkoła ma ponad 4500 studentów, którzy ukończyli wiele stopni, z których całkiem sporo uczy się w języku angielskim: 3 studia licencjackie (ekonomia, finanse, zarządzanie), 10 stopni magisterskich, z czego 4 są zupełnie nowe w 2020 roku. ISEG również oferuje 4 studia licencjackie i 11 programów magisterskich nauczanych w języku portugalskim oraz 8 doktorantów. Programy, 6 na kluczowych kierunkach studiów, a także 3 we współpracy z innymi uniwersytetami.

Studentów, badaczy i pracowników zachęca się do ciągłego zdobywania nowej wiedzy i stawiania czoła wyzwaniom, które tworzą lepszy świat.

Nasz kampus

Szkoła składa się z kilku budynków w uroczym kompleksie architektonicznym. ISEG mieści się w dawnym klasztorze, pięknie przekształconym, aby zapewnić specjalnie zaprojektowane nowoczesne udogodnienia, zachowując jednocześnie charakter i cechy oryginalnych budynków. Bardziej nowoczesne budynki uzupełniają krajobraz. Cenimy różnorodność kulturową i regularnie promujemy zajęcia pozalekcyjne, w tym warsztaty, koncerty, wystawy, sport i usługi społeczne, przygotowując naszych studentów do nieustannie zmieniającego się świata. Nasza wielokulturowa społeczność zyskuje siłę i pomysły dzięki witalności Lizbony! Lizbona jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie, w którym można znaleźć tradycję, romans, kulturę, rozrywkę i wspaniałe emocje / doświadczenia w długich godzinach olśniewającego światła słonecznego i pięknego księżyca.

123807_portais_iseg_campus3.jpg

Absolwenci

ISEG jest bardziej znany ze swoich wybitnych absolwentów - szkoła stworzyła wybitnych przedsiębiorców, liderów biznesu i gospodarki od 1911 r. - oraz niezwykłego ducha współpracy i wzajemnego zrozumienia, który jest kultywowany, w szkole, która promuje merytoryczną debatę z wiele perspektyw i metodologii.

Najbliższe lata życia ISEG będą trudne i ekscytujące w dążeniu do aktywnego przyczyniania się do tworzenia lepszych organizacji i lepszego świata - który zawsze był częścią DNA ISEG - i uznania za to międzynarodowe. Nasze badania i nasze nauczanie odzwierciedlą tę nową ambicję, aby być centralnym w Lizbonie, w naszym kraju i w globalnym świecie tych, którzy mają przyczynę i prowadzą interesy z określonym celem.


Dowiedz się więcej o ISEG - Lizbońskiej Szkole Ekonomii i Zarządzania, wypełniając swoje dane, a szkoła skontaktuje się z Tobą.

Czekamy na Ciebie w naszym kampusie w Lizbonie!

Lokalizacje

Lizbona

Address
Instituto Superior de Economia e Gestão
Rua do Quelhas, 6

1200-781 Lizbona, Lizbona, Portugalia
Telefon
+351 21 392 5800

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje