Przeczytaj oficjalny opis

ISCSP sprzyja tworzeniu swoich studentów w dziedzinie Nauk Społecznych i Politycznych, oferując kształcenia akademickiego (stopni) i podyplomowych, drugiego i trzeciego stopnia, odpowiednio do stopnia magistra i doktora. W matrycy nauczania obejmują dziedziny naukowe socjologii, Administracji Publicznej i Polityki Społecznej, politologii, stosunków międzynarodowych, polityki społecznej, antropologii i Komunikacji Społecznej.

Ściśle z nauką, ISCSP badań naukowych promuje poprzez swoje ośrodki badawcze uznane przez Fundację na rzecz Nauki i Technologii (FCT) - Centrum Administracji i Polityki Publicznej (CAPP) oraz Instytutu Wschodniego (IO) i innych ośrodków w rejonie Politycznych Nauka i Stosunków Międzynarodowych, Socjologii i Antropologii.

ISCSP rozwija politykę świadczenia usług społeczności, przyczyniając się do rozwoju społeczno-gospodarczego kraju i podnoszenia kwalifikacji oraz organizację struktury gospodarczej i społeczeństwa obywatelskiego, a także wzmocnienie funkcjonalne i warunki organizacyjne sektora publicznego. Na arenie międzynarodowej jest udział w projektach w portugalskiej językiem świata i nowych obszarów geostrategiczne roli.

Programy prowadzone przez:
  • Portugalski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Komunikacja Strategiczna cyfrowe częstotliwości w Absolwent ma ogólnego celu przekazanie studentom teoretycznych i praktycznych umiejętności, które promują i wspierają in ... [+]

ODBIORCY

Przedsiębiorstwa komunikacyjne (konsultanci, publicystów, konsultanci, public relations marketerzy); absolwentów z dziedziny komunikacji i tym podobne; kierownicy działów kadr; profesjonalna technologia informacyjna; trenerów; i zainteresowany cyfrowej komunikacji w ogóle.

CELE

Częstotliwość Strategic Communication Absolwent cyfrowe Ma ogólnego celu przekazanie studentom teoretycznych i praktycznych umiejętności, które promują i wspierają integrację cyfrowych komunikacyjnych i informacyjnych w mediach strategicznego zarządzania organizacją, marki, produktu lub usługi, osoby.

W szczególności cele obejmują:

. Uznania ważności cyfrowych narzędzi komunikacji w kategoriach strategicznych; B Planowanie organizacyjne procesy komunikacji w środowisku cyfrowym; C Definiowanie i rozpoznać taktyki, które zwiększają efekt wiadomości komunikacyjnych w środowisku cyfrowym; D Zarządzanie obecności online poprzez działania w zakresie zarządzania zmianą, zarządzania kryzysowego i zarządzania reputacją; E Monitorowanie i ocena wyników inwestycyjnych obecności online i komunikacji (ROI); F Optymalizacja i bezpośrednie wyniki komunikacyjne, ukierunkowanie ich pokonać cele: znaczenie, wpływ, autentyczności i odpowiedzialności.... [-]

Portugalia Lisbon
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 30 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

W ramach strategicznego ISCSP-UTL jako oferty szkoleniowej z cyklu II i po ustalonych celów na poziomie celów politycznych dla szkolnictwa wyższego w ramach procesu boloń ... [+]

Cele

W ramach strategicznego ISCSP-UTL jako oferty szkoleniowej z cyklu II i po ustalonych celów na poziomie celów politycznych dla szkolnictwa wyższego w ramach procesu bolońskiego, następujące cele zostały określone:

Pogłębienie umiejętności

Co do stopnia, w politologii, cel ten odpowiada konfiguracji atomowej procesu bolońskiego, jak wybiera przejście paradygmat edukacji opiera się na przekazywaniu wiedzy do paradygmatu opartego na nabycie umiejętności, które, w przypadku drugiego cyklu, Muszą one być wzmocnione w celu zapewnienia, że ​​student nabywa specjalizację naukową (artykuł 18 dekretu z mocą ustawy 74/2006).

Cel ten przewodniczył opracowywaniu nowego programu nauczania, ponieważ jej struktura sprzyja pogłębianiu umiejętności konsolidacji tych profili szkoleniowych instrumentalnych i, przede wszystkim, o szczególnym charakterze.... [-]

Portugalia Lisbon
Skontaktuj się ze szkołą
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

MPA jest skierowany do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i rozwijać swoją wiedzę o administracji publicznej. Każdy, kto ma licencjat mogą stosować, ni ... [+]

Prezentacja

Test MPA - Master of Public Administration Jej celem jest ustanowienie siebie jako zwiększenie podaży Szkoły Nauk Społecznych i Politycznych w zakresie dyscypliny naukowej, które spowodowało jego genezę, które oznaczone jego rozwój, a przyczynił się w istotny sposób do jego rachunku. Przez MPA, ISCSP daje wiedzę i rozwijać umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji w administracji publicznej.

MPA jest skierowany do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i rozwijać swoją wiedzę o administracji publicznej. Każdy, kto ma licencjat mogą stosować, niezależnie od naukowych obszarze szkoleń.

Oczywiście druga MPA cykl jest podzielony na cztery semestry, w sumie 120 punktów. Program obejmuje 95 jednostek programowych ECTS dla obowiązujących w nauce Jądrowych Administracji Publicznej, 10 ECTS dla obszaru naukowego porządku publicznego i 15 ECTS dla obszaru naukowego zarządzania.... [-]

Portugalia Lisbon
Skontaktuj się ze szkołą
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku