Przeczytaj oficjalny opis

ISCAP

historia

ISCAP z nazwą znamy dzisiaj - Instytut Rachunkowości i Administracji Porto, wynika z dekretu z mocą ustawy nr 327/76 z dnia 6 maja, choć jej historyczne korzenie są znacznie bardziej odległe. Rzeczywiście, było to w 1886 roku, że przemysłowe i handlowe, Instytut Porto powstała (Dekret z dnia 30 grudnia 1886), ówczesny minister Emidio Navarro, który stanowi teoretyczne podstawy organizacji edukacji przemysłowej i handlowej w naszym kraju.

W 1891 roku reformy szkolnictwa technicznego Jana Franco pozostał niezmieniony sekcje przemysłowych i handlowych tego Instytutu, nie zamieniając je w niezależnych szkół. Podstawowe cykle handlu usunięto i górnym odcinku jest ograniczona do trzech lat, podzielony na dwa stopnie. Przemysłowych i Handlowych Instytut Porto widać, w 1896 roku, jest uznawany swoje uczelnie, równoważne do tych z innych szkół: dawny przełożony stopnia Handel (utworzonego dekretem z dnia 30 grudnia 1886) i Wyższej Course wykładał w instytutach przemysłowych i handlowych. Przemysłowych i Handlowych Instytut Porto przeszedł trudnej ścieżce, brak ostatecznych wytycznych, do 1918 roku, data wydania dekretu nr 5029, z dnia 1 grudnia, która oddziela jego części handlowej, wdrożenie go w Instytucie Handlowym Port i Wyższy Instytut portem handlowym. Data ta daje po raz pierwszy separację Instytutów handlowych w odniesieniu do instytutów przemysłowych, w sytuacji, która trwała do 1924 roku. Ta segmentacja jest jednak tymczasowe, tak szybko połączyć te nowe obszary wiedzy i dopiero w 1933 roku zdecyduje się na końcowym segmentacji. Ówczesny nazwany Instytut Gospodarczy Porto jest znana w czasie posiadania najwyższego poziomu badań rynkowych północnej stolicy, a także za to, że średnie techniczne placówka edukacyjna dla atmosfery szkolnictwa wyższego w różnych aspektach ich życia akademickiego.

Reforma obsługiwane przez dekret z mocą ustawy nr 38031, z dnia 4 listopada 1950 roku, w żaden sposób nie zmienia charakterystykę tej placówki oświatowej. Wręcz przeciwnie, klimat polityczny 1974 przychodzi pracować głębokie zmiany w życiu Instytutu, ponieważ w tym czasie rośnie znaczenie kursów znacznie technicznych.

W tym nowym kontekście postępu kraju zażądał dobrą wydajność pracowników wyższego szczebla, który w tym czasie stał się rzadkością. Zatem ISCAP, jest uważana za jedną ze szkół, że w ciągu wieków, utworzonych pokolenia specjalistów i jest umieszczona w instytucji szkolnictwa wyższego. To zdarzenie umożliwia absolwentom przez instytuty handlowych otrzymują oznaczenie absolwentów, stopnia, że ​​"jest bardzo zakwalifikowanych do przyjęcia na szkolenia dla nauczyciela 6 grupy zawodowej edukacji technicznej". Ten akt prawny jest prekursorem tego, co będzie później integrację handlową w sieci instytutów szkolnictwa wyższego - mocą ustawy nr 327/76 z dnia 6 maja. W ten sposób rodzi się aktualną nazwą Najwyższego Księgowości i Administracji Instytutów ze statusem "wyższego, posiadającą osobowość prawną i niezależność administracyjną i edukacyjnego" uprawnionej do nadawania "stopnie licencjata, magisterskich i doktoranckich." W roku akademickim 1975/76, Instytut Rachunkowości i Administracji Porto przechodzi ministra, zgodnie z dekretem z mocą ustawy nr 313/75, kursów licencjackich rachunkowości i Administracji i Języków i Sekretariatu. Kursy te zostały następnie uregulowane dekretem nr 918/83 z dnia 7 października i sofrearam kolejnych korekt w zależności od ewolucji nauk ekonomicznych i księgowych i wymagań rynku pracy.

Instytut mieszka Jednak burzliwy okres po dacie 1976, ze względu na istniejącą niepewnością w kraju. Instytuty, uprawnienia do nadawania stopni licencjackich, magisterskich i doktoranckich powinny być one zintegrowane Szkolnictwa Wyższego, ale przepisy prawne później szukał swojego środowiska w Politechnice. Ten kontekst niejasność zakończyła się dopiero z identyfikacją szkół wyższych / instytutów, które wynikały z zamiany lub ewolucji poprzednich szkół i integracji Instytut Rachunkowości i Administracji Porto w Porto Polytechnic Institute w 1988 roku, dekretem z mocą ustawy nr o 70/88 z dnia 3 marca. Te nowe ramy prawne z faktu, że instytuty dążyć do wyższego wykwalifikowanych techników w dziedzinie rachunkowości i Administracji oraz promowania, w kontekście geograficznym, wymiana między edukacją i struktur gospodarczych i społecznych. Zostali również znaleźć podobieństwa między celami Politechniki i Instytutów Rachunkowości i Administracji, które wzmocniły nowych ram.

Dekret z mocą ustawy nr 443/85 z dnia 24 października ustanawia strukturę organiczną Wyższej Instytutów Księgowość i administracja stwierdza również, że jego przejście pracowników dydaktycznych regulowane dekretem z mocą ustawy nr 185/81, z dnia 01 lipca, który stworzył karierę Politechniczny. Jednak były one również tworzone kursy licencjackie i specjalistycznych studiów wyższych, stopni, ustawy o systemie oświaty wyraźnie kwalifikuje się jako właścicielem Politechniki. W 1983 roku przychodzi stopień Bachelor Celnej (Zarządzenie nr. 918/83 z dnia 07 października), to cierpienie również zmieniona (Zarządzenie nr. 238/86 z dnia 22 maja). Od roku akademickiego 1993/94, przyjmując oznaczenia handlowe Studiów Wyższych, zastępując to stopień Celnej. Marketing Bachelor Kurs jest otwarty w roku akademickim 1996/97, aby umożliwić "wypełnić lukę, ponieważ jego celem badania stara się wyeliminować pogarsza brak potrzeby wyższe techniczne w sektorze usług ze względu na konkurencyjność przedsiębiorstw, przede wszystkim w wyniku integracji Portugalia w Unii Europejskiej ". Zarządzenie Nr 751/86 z dnia 17 grudnia, stworzył także kursy specjalistyczne studia wyższe (EKES) - audytu, kontroli finansowej, Sekretariat ds Zarządzania i Administracji Celnej technicznym, które również przyznany stopień Bachelor od które tworzą spójną całość z poprzednim kursie licencjackim. Przełożyło się w praktyce, do udzielenia licencji na "ekwiwalent bachelor do wszystkich celów akademickich i zawodowych." W 1991 roku utworzył Komitet ds Księgowości i Administracji, a następnie specjalistyczne tłumaczenia, ostatni w 1995 roku.

Pod koniec roku akademickiego 1997/98 ISCAP umieszczone na rynku pracy umożliwiły studentom Komitetem "s audytu, zarządzania finansami, rachunkowości oraz Business Administration, Zarządzania Advisor, Handlu Międzynarodowego (International Management oddziałów i Administracji Celnej) i tłumaczenia specjalistyczne. Ze względu na prowadzone projekt, w ISCAP przechodzi do nauczania, od 1998 roku, BA księgowe i administracyjne (oddziały księgowe i administracja, zarządzanie i audyt finansowy), International Business, języków i Secretariat (Sekretariat Oddział Zarządzania i tłumaczenia specjalistyczne) i marketingu. W roku akademickim 2001/2002 również będzie mieć oddział Administracji Publicznej.

Teraz nowe obiekty, oficjalnie otwarty w 1996 roku, otrzyma ISCAP koniec tej dekady Kapitan Rachunkowości i Administracji, organizowany przez Uniwersytet Minho, a we współpracy z Polytechnic Institute Porto. Mimo, otwarty w 1996 roku, przejście do nowego budynku odbywa się rok wcześniej w listopadzie.

W roku akademickim 2003/2004 Translation Oddział Specjalistyczny będzie nazywany specjalistyczne tłumaczenia pisemne i ustne, zmiany zatwierdzone zarządzeniem nr 602/2003 z dnia 21 lipca. W latach 2004/2005 powstaje przebieg Corporate Communication Degree także w dwóch etapach w cyklu 1 nadana, podobnie stopień licencjata (6 semestrów) i 2. stopień Bachelor (2 semestry) zatwierdzone zarządzeniem nr 161/2006 z dnia 20 lutego. Jest zatem różni się od poprzedniego tym, że całkowity czas tylko cztery. Jednak plan ten zwycięży tylko w tym roku akademickim i był obecnie nadaje się do umowy w Bolonii, która doprowadziła do powstania stopnia w ciągu zaledwie trzech lat. Brakuje jeszcze zgody na działania ich Mistrza, tej samej nazwie, którego czas trwania jest zaplanowane 4 semestry. W roku akademickim 2005/2006 również nauka języków i Sekretariatu była odpowiednia do Układu Bolonii przyjmując nazwę "asystentów Management" i odchodzą, tak, aby mieć czas tylko 6 semestrów. Stwierdzono ponadto proponowane działanie trzech Masters: Computer Assisted Translation (pole naukowa języków obcych i literatury); Specjalistyczne tłumaczenia pisemne i ustne (dziedzina naukowa języków obcych i literatury) i konsultantów zarządzania (obszar naukowy nauk o zarządzaniu).

W roku akademickim 2007/2008 rozpoczął działalność o rachunkowości i kursy Administracji, Handlu Zagranicznego i Marketingu stosowne umowy Bolonii. Te stopnie mają teraz sześć semestrów. stopni magisterskiej były również proponowane ale wciąż czeka na zatwierdzenie w międzynarodowym handlu i marketingu.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Portugal)

Ta szkoła oferuje również:

MA

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Program Magister studiów międzykulturowych dla firm otwiera nowe horyzonty dla międzynarodowych studentów. Kurs został zaakceptowany bezwarunkowo przez 6 lat przez agencj ... [+]

Cele

Program Magister studiów międzykulturowych dla firm otwiera nowe horyzonty dla międzynarodowych studentów. Kurs został zaakceptowany bezwarunkowo przez 6 lat przez agencję krajowym A3Es akredytacyjnych. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej, MA oferuje innowacyjne kursy takie jak: chiński (mandaryński) i arabskim i Kultur dla biznesu, kultury i Rozwoju, Międzykulturowych Stosunków Ekonomicznych Przedsiębiorczość w kulturze, technologii komunikacji międzykulturowej, a także angielskim, francuskim, Hiszpańskie i niemieckie Kultury dla biznesu. MA jest całkowicie w języku angielskim, co pozwala na zwiększenie współpracy i mobilności międzynarodowej. Studenci mogą zdecydować się na podwójnym stopniu, w połączeniu z Masters w Języków i Zarządzania Międzykulturowego z Université d'Artois, Francja. Kurs zapewnia staże z Incubit - Business Consulting i przedsiębiorczość, Wysokiego Komisarza ds Migracji, Narodowego Stowarzyszenia Kobiet Przedsiębiorców, Vida Económica Publishing Group, i kilku innych partnerów europejskich. Ten mgr jest częścią Higher Education Network for Intercultural Mediacji. Absolwenci będą mogli kontynuować naukę na poziomie doktora na uniwersytecie w Vigo i Santiago de Compostela, ze względu na protokołach podpisanych z tych prestiżowych hiszpańskich uniwersytetów.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Corporate Finance, opracowany w obecnym kontekście zarządzania przedsiębiorstwem, utworzyli specjalne narzędzie zarządzania dla tworzenia wartości firmy. Magister Corpora ... [+]

cele

Corporate Finance, opracowany w obecnym kontekście zarządzania przedsiębiorstwem, utworzyli specjalne narzędzie zarządzania dla tworzenia wartości firmy.

Magister Corporate Finance ma na celu zapewnienie specjalistycznych szkoleń, wysokie kwalifikacje w dziedzinie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Prezentuje głównie wykształcenie zawodowe, gdzie podkreśla wiedzę techniczną / naukową i jej praktyczne zastosowanie, którego celem jest zaspokojenie potrzeb szkoleniowych osób szukających kariery w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, jak również tych, którzy już pracują i chcą poszerzyć swoją wiedzę ,

Perspektywy kariery

Magister Corporate Finance zapewnia umiejętności zawodowych do pełnienia funkcji finansowych w organizacji, w szczególności do wykonywania planowanie finansowe, przygotowanie planów strategicznych, planowania ryzyka, racjonalizację zasobów, restrukturyzacji przedsiębiorstw i międzynarodowego zarządzania finansami.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Master in Management Consultancy szuka kombinacji koncepcyjnej wiedzy, krytycznego myślenia i praktycznego stosowania podstawowych kursów na administrację firm, organizac ... [+]

cele

Master in Management Consultancy szuka kombinacji koncepcyjnej wiedzy, krytycznego myślenia i praktycznego stosowania podstawowych kursów na administrację firm, organizacji lub instytucji. Obejmujących główne obszary, takie jak Consulting i komunikacji organizacyjnej, zarządzania, ekonomii, rachunkowości, informatyki, prawa, języków i kultur, Nauk Społecznych i Matematyki, proponuje opracowanie ekspertyzy w funkcjonalnych aspektów zarządzania poprzez nabycie zaawansowanych umiejętności w ramach przyszłego Doradcy Zarządu.

Cele Master:

zdolności analityczne, za pomocą pojęć, które pochodzą z szerokiej gamy kursów, ukierunkowanych na rozwiązywanie problemów na poziomie administracyjnym, w środowisku wewnętrznym i zewnętrznym; Dostarczenie zestawu interdyscyplinarnych narzędzi, które zapewniają wykwalifikowaną i specjalistycznych szkoleń jak zarządzanie, rachunkowości, prawa, nauk społecznych, ekonomii; Zdobyć doświadczenie w dziedzinie zarządzania lub prawa do zintegrowania znaczącą pozycję odpowiedzialności; Pozyskanie pojęć związanych z procesem zarządzania przedsiębiorstwem obejmującym etapy planowania i realizacji strategicznych i operacyjnych; Promowanie efektywności organizacyjnej poprzez wytwarzanie i dostarczanie informacji przydatnych w procesie podejmowania decyzji kierownictwa firmy; Przejęcie własności badań i analiz metod w celu wytworzenia nowej wiedzy, rozwijanie nowych działań i metod operacyjnych; Zapewnienie przeprowadzenia / projektu rozwoju zawodowego stażu lub pracy doktorskiej, w celu realizacji nabytej wiedzy i umiejętności rozwiniętych. ... [-]
Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Zaoczne
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Master of Business Information (MIE) jest przedstawiony jako innowacyjne szkolenia w Informatyki w Portugalii, tworząc absolwentów zdolnych do wykonywania obowiązków info ... [+]

cele

Master of Business Information (MIE) jest przedstawiony jako innowacyjne szkolenia w Informatyki w Portugalii, tworząc absolwentów zdolnych do wykonywania obowiązków informacyjnych menedżerów w kontekście biznesowym.

W obecnym kontekście MIE odpowiada na wyzwanie promowanie potencjału przedsiębiorczości i innowacji, tworząc absolwentom syncretic profilu różnych dyscyplin, w stanie rozpoznać informację jako istotną wartość strategiczną do zarządzania organizacji biznesowych. Te absolwenci będą mogli wspierać optymalizację procesów związanych z tworzeniem i wykorzystywaniem informacji, wspieranie wydajności firmy.

Kurs kontynuuje Graduate Diploma in Business Information (PGIE), który prowadził w latach 2010-2011 oraz w latach 2011-2012.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Magister Logistics ma na celu dostarczenie uczestnikom (specjalistów i absolwentów w dziedzinach zarządzania, inżynierii i dziedzinach technologicznych związanych), solid ... [+]

cele

MASTERS w logistyce (PARTNERSTWO Z APNOR)

Magister Logistics ma na celu dostarczenie uczestnikom (specjalistów i absolwentów w dziedzinach zarządzania, inżynierii i dziedzinach technologicznych związanych), solidne doświadczenie w zarządzaniu i organizacji przemysłowej, oraz zapewnienie, że nabywają umiejętności w sztuce logistyki.

Jest to perspektywa oferują również specjalizacji zawodowej, wbrew zalecane dla tego typu szkolenia w politechnikach, w zależności od profilu i potrzeb (Personal i / lub zawodowego) potencjalnych studentów.

Cele szczegółowe powinny być podkreślone:

Szkolenie w zakresie zarządzania przepływami materiałów, informacji i procesów produkcyjnych i logistycznych, według najnowszych modeli; Zastosowanie metod, technik i narzędzi zarządzania, tak aby uczestnicy wykorzystywać swoją wiedzę w sposób zintegrowany w analizie i rozwiązywaniu problemów organizacji; Promocja ogólnej postawie wyceny dynamikę inicjatywę i indywidualnych, wywoływania zjawiska innowacji i przedsiębiorczości. ... [-]
Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Z Master in Digital Marketing zamierza wprowadzać element innowacji w małych przedsiębiorstwach, w których działania związane z marketingiem są zwykle w jednym dziale, a ... [+]

cele

Z Master in Digital Marketing zamierza wprowadzać element innowacji w małych przedsiębiorstwach, w których działania związane z marketingiem są zwykle w jednym dziale, a jej dyrektor kieruje wszystkie działania funkcji handlowej. W dużych firmach, a wręcz przeciwnie, to jest normalne, aby mieć więcej niż jeden wydział, istniejące zarządzania technicznego i środkowy dla każdego z segmentów i / lub usług, produktów, a nawet dla każdego z obszarów praktyki marketingowe. Menedżer produktu i / lub marki są przykładami tego typu zawodowego i wyniku specjalizacji marketing.

Tych specjalistów powinny być osoby o silnych umiejętności analitycznych, organizacji i kierownictwa i powinny być w stanie opracować i wdrożyć globalne strategie marketingowe, poziom cyfrowego. Są to ludzie, którzy muszą kontaktować się wiele różnych osób (wewnętrznych i zewnętrznych do firmy), nauczyć się pracy zespołowej, posiadają doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne). Ponadto, jego obowiązki wymagają one wiedzą ludzie z ich otoczenia (ekonomia, konkurencja, przyzwyczajeń konsumentów, trendów, innowacji technologicznych, etc.) i oszczędny, tak aby mogły one rozwijać odpowiednie strategie, innowacyjne i stanie zwiększyć biznesem sprzedaży.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

To Mistrz ma połączenie koncepcyjnej wiedzy, krytycznego myślenia i praktycznego stosowania podstawowych kursów na administrację firm, organizacji lub instytucji, dążąc d ... [+]

cele

To Mistrz ma połączenie koncepcyjnej wiedzy, krytycznego myślenia i praktycznego stosowania podstawowych kursów na administrację firm, organizacji lub instytucji, dążąc do utworzenia się jako ważne narzędzie w portugalskim kształcenia akademickiego. Obejmujących główne obszary, takie jak zarządzanie, ekonomia, prawo i do komputera, ten kurs ma na celu rozwój wiedzy w aspektach funkcjonalnych niezbędnych do udanej internacjonalizacji firm portugalskich.

Szczególne umiejętności:

Wyjaśnij, nowe trendy i perspektywy rozwoju w obszarze przedsiębiorczości oraz internacjonalizacji; Wyjaśnić naukowo na bazie potrzeb konsumentów / użytkowników z różnych krajów; Rozumieć i stosować procesy zarządzania przedsiębiorstwem w kontekście międzynarodowym; Zdefiniować i ocenić różne strategie internacjonalizacji; Zbadanie cech kulturowych, politycznych, gospodarczych i społecznych na różnych rynkach międzynarodowych; Znając główne zagadnienia bieżące dotyczące Unii Europejskiej, w szczególności te odnoszące się do polityki ekonomicznej i handlowej. ... [-]
Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Mistrz Rachunkowości i Finansów jest przeznaczony dla rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw. Jego głównym cel ... [+]

cele

Mistrz Rachunkowości i Finansów jest przeznaczony dla rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw. Jego głównym celem jest rozwijanie umiejętności i doświadczenie przede wszystkim w dziedzinach obszarze finansowym; w szczególności w zakresie rachunkowości, podatków i finansów korporacyjnych, jak również zapewnić możliwość zbadania tych kwestii oraz do przeprowadzenia takiego podejścia do badań naukowych w tych dziedzinach.

Odbiorcy:

Kompletny formacja 1. cyklu dostarczonych przez pewnego stopnia w dziedzinie rachunkowości, zarządzania, finansów, ekonomii i innych dziedzin pokrewnych. To jest mistrzem zawodowej natury w celu zapewnienia, że ​​studenci, którzy ukończą bieg zwiększenie jego perspektyw zatrudnienia i przyszłej pracy zawodowej; Profesjonaliści rachunkowości, finansów i związane z nimi obszary, które czują potrzebę zwiększenia ich wiedzy i monitorowanie zmian w tych dziedzinach. ... [-]
Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Zakłada się, że przebieg studiów umożliwia nabywanie zarówno wiedzy teoretycznej i praktycznych rozległych i skomplikowanych sprawach niezbędnych do prawidłowego wykonani ... [+]

cele

Organizacji zbiorowego zarządzania - Oddział Zarządzania Przedsiębiorstwem (PARTNERSTWO Z APNOR)

Zakłada się, że przebieg studiów umożliwia nabywanie zarówno wiedzy teoretycznej i praktycznych rozległych i skomplikowanych sprawach niezbędnych do prawidłowego wykonania, dynamicznych i wysoce wydajne profesjonalnego zarządzania w każdej branży i dziedzinie wiedzy.

Perspektywy kariery

Podana Szkolenie ma na celu zapewnienie przyszłych absolwentów duże doświadczenie w zakresie zarządzania i zapewnienia im nabywania umiejętności w danej specjalności, w celu przygotowania ich do wykonywania działalności zawodowej w kontekstach organizacyjnych w przedsiębiorstwach i / lub w instytucjach (publicznych i prywatnych, z lub bez zysku) oraz różnorodnych środowiskach.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

30 anos IPP - ISCAP