Polytechnic Institute of Tomar

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Politechnika Instytut Tomar został stworzony w 1973 roku, ale ze względu na portugalskiej rewolucji w 1974 roku, proces instalacji nie doszło do skutku.

W 1979 roku powstała w Szkole Technologii Tomar (ESTT), nie zintegrowane, którego komisja instalacja będzie powołany tylko w października 1982 składający przez Prezydenta, prof Pacheco de Amorim i samogłosek, dr Julio das Neves Dias i Dr. Maria do Rosario Baaeta Neves. Pierwsze kursy rozpoczęły się w 1986 roku.

Polityka szkolnictwa wyższego w Portugalii zdefiniowane, że może być tylko Polytechnic przez powiat i dlatego w 1985 roku, ESTT został zintegrowany z Politechniki Lisboa. Później, w 1994 roku, jego nazwa została zmieniona na Szkołę i Zarządzania Tomar (ESTGT).

W 1986 roku wszedł w życie pierwsze programy studiów licencjackich z IPT: Business & Management (kierownik prof José Ribeiro Mendes), Budownictwo (kierownik prof António Paiva) i celulozowo-papierniczego Technologii (kierownik prof Rui Święty Ovaia), w sumie około 90 studentów , W 1987 roku wszedł w życie w program studiów z Grafiki (kierownik dr António Guilhermino Pires), a w 1988 roku studiów specjalizuje się w archeologii, sztuki i Restauracji (kierownik prof Luis Osterbeek).

W 1996 roku ówczesny Minister Edukacji i Nauki, Eduardo Marçal Grilo, nie publikować utworzenie Instytutu Politechnicznego Tomar (IPT), z School of Management (ESGT) i Szkoły Technologii (ESTT), zarówno w Tomar, teraz w nowym kampusie, z mocą od dnia 1 stycznia 1997 r. Został nazwany prezydenta profesor Dr. Pacheco de Amorim i wskazał jego współpracowników profesora José Faria Paixao, profesor José Ribeiro Mendes, kumulując w Dyrekcji Szkoły Zarządzania i prof Rui Święty Ovaia kumulacji z Dyrekcją Szkoły Technologii.

Statut IPT i szkoły zostały już zatwierdzone i profesor Conceição Fortunato wziął kierunku ESGT i profesor Luis Merca zakłada kierunek ESTT.

W 1999 roku powstał w IPT, Szkoła Technologii Abrantes (ESTA), kierowany przez prof Eugenio Pina de Almeida. W 2005 roku został mianowany na szefa ESTA, profesor Miguel Pinto dos Santos.

W wyborach w 2005 roku, został wybrany na prezydenta profesor António Pires da Silva.

W wyborach w 2010 został wybrany obecny prezydent Eugenio Pina de Almeida. Dyrektorzy zostali powołani do ESTT prof João Coroado, na ESGT prof Conceição Fortunato i ESTA, profesor Luis Ferreira.

Misja

1 - Instytut jest politechnika uczelnia w europejskim obszarze szkolnictwa wyższego, pod warunkiem umiejętności w dziedzinie nauki, techniki, sztuki i nauk humanistycznych, od samego początku, konkurować komplementarnie do wyższej edukacji swoich uczniów, wytwarzania użytecznych wiedzy, umiejętności, kompetencji i umiejętności, przygotowując ich do Rynek pracy i wykonywania aktywnego obywatelstwa w społeczeństwie demokratycznym.

2 - Polytechnic Institute of Tomar wciąż trwa w swojej misji: rozszerzenie dostępu do wiedzy dla dobra jednostki i społeczeństwa poprzez badania, edukację i współpracy w projekcie dla globalnej szkolenia indywidualne; aktywny udział w budowaniu europejskiego obszaru badań i edukacji, a model rozwoju regionalnego oparty na tworzeniu, innowacyjności i zwiększenia wiedzy naukowej i technologicznej.

3 - W ramach wypełnienia swojej misji IPT:

  • Czy cenią pracę jego badaczy, wykładowców i pracowników, pobudza intelektualną i profesjonalne szkolenie swoich uczniów i zapewnia warunki dla wszystkich należycie wykwalifikowanych obywateli, które powinny mieć dostęp do szkolnictwa wyższego i kształcenia ustawicznego;
  • Promowanie skutecznej mobilności studentów i absolwentów, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, w szczególności w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego oraz w portugalskiej społeczności mówienia;
  • Uczestniczyć w działalności sieci do społeczeństwa, w szczególności dla upowszechniania i przekazywania wiedzy, jak i ekonomicznej eksploatacji wiedzy naukowej;
  • Przyczynić się do publicznego zrozumienia humanistycznych, artystycznych, nauki i technologii, promowanie i organizowanie działań mających na celu wspieranie rozpowszechniania humanistycznej, artystycznej, naukowej i technologicznej kultury oraz zapewnienie niezbędnych środków na te cele.

Fakty i Osobowości

Odwołanie w Instytucie Politechnicznym Tomar jest profesor José Bayolo Pacheco de Amorim, przewodnicząc instytucji od jej początków w 1982 roku aż do 2005 roku. IPT przypisać nazwę na Auli Głównej.

Profesor António Pires da Silva był drugim prezydenta w latach 2005 i 2010, Dzisiejsza Członek Rady Nadzorczej, Prezes Urzędu Wsparcia na prezydenta.

Profesor das Neves Julio Dias należał od 1982 do 1996 roku, do zarządzania IPT, o przypisano nazwę na Auditorium O106. Należał do Rady Generalnej do 2014 roku.

Pierwszy profesor Luis Oliveira Dias, objął urząd w dniu 27 lutego 1984 r.

Ofelia Ferreira był pierwszym szefem Usług Administracyjnych

Niektóre fakty i liczby:

• W 1982 roku pierwszy biura były w pomieszczeniu w Templar Trade Center w Alameda 1 marca w Tomar.

• W 1984 roku rozpocząć restauration pierwszego budynku IPT przy Avenida Cândido Madureira biorąc, które będą nabyte w roku następnym.

• W 1986 roku wszedł w życie pierwsze programy studiów licencjackich z IPT: Business & Management (kierownik prof José Ribeiro Mendes), budownictwo (kierownik prof António Paiva) i celulozowo-papierniczego Technologii (kierownik prof Rui Święty Ovaia), w sumie około 90 studentów.

• W 1987 roku wszedł w życie licencjackich program Grafiki (kierownik dr António Guilhermino Pires), a w 1988 roku studiów specjalizuje się w archeologii, sztuki i Restauracji (kierownik prof Luis Osterbeek).

• W 1988 roku został opublikowany pierwszy Student Guide.

• W 1989 roku pierwsi absolwenci lewej absolwentów do rynku pracy. Joaquim Pombo, ze biznes i zarządzanie, José Casimiro Vitor Gaspar, Pereira i Natércia Santos, z miazgi i Technologii Papieru i Orlando Lopes da Fonseca, od budowy są pierwsi absolwenci, profesorowie i Wysokie Techników dziś pracuje w IPT.

• W 1989 roku uruchomił pierwszą kamień Campus IPT w Tomar i zaczęły się pierwsze zajęcia w tym Campus w 1991 roku.

• W 2014 r IPT ma do zaoferowania 21 licencjat, magisterskie, 21 i 17 Specjalizacja technologiczna kursy. Istnieje około 3000 studentów.

• W 2014 r IPT już włączono około 13.000 studentów i absolwentów już ponad 10.000.

NAGRODY

Politechnika Instytut Tomar otrzymała wiele nagród i wyróżnień, zarówno jako instytucji, zarówno w swoich szkołach lub ich kursy.

  • Instytut został wyróżniony przez Komisję Europejską z ECTS (European Credit Transfer System) Etykieta, czyli uznawania doskonałą korzystania z Europejskiego Systemu Transferu Punktów. Jesteśmy jedną z instytucji edukacji europejskiej z europejskiego najlepszych wyjazdów z danego nabycia umiejętności rozpoznawania kredytowej. Jeden odpowiada 25-30 godzin pracy w danej jurysdykcji ustanowienia edukacyjnej wiedzy, zrozumienia i umiejętności, które uczeń powinien nauczyć się powodzeniem. Punkty zdobyte w szkoleniu w IPT są uznawane za wybitne osiągnięcia w Europie i mamy umowy z instytucjami szkolnictwa wyższego w Belgii, Bułgarii, Słowenii, Czech, Hiszpanii, Słowacji, Francji, na Węgrzech, we Włoszech, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Szwecji i Turcji.
  • Instytut został wyróżniony przez Komisję Europejską przy DS (suplementu do dyplomu) Etykieta, czyli uznawania wydanie doskonałego suplementu do dyplomu, który produkuje dodatkowe informacje programów nauczania studentów szkolenia. Suplement do dyplomu Międzynarodowy poprawia przejrzystość i ułatwia akademickich i zawodowych uznawania kwalifikacji. Pozwala opisać charakter, kontekst, poziomu, treści i statusu, że uczeń ukończył kwalifikacje Dyplom, który prowadzi.

W 2008 roku dostaliśmy nagrodę złoto Erasmus intensywny kurs dla Zarządzania Jakością Dziedzictwa Kulturowego.

Erasmus Mundus, w 2004 roku, byliśmy pierwszą grupę wybraną przez Komisję Europejską.

W 1994 roku IPT otrzymał Nagrodę Erasmus, przez działalność Profesor Luis Osterbeek.

Kilka nagród w dziedzinie projektowania i film dokumentalny zostały przypisane do studentów IPT.

Lokalizacje

Tomar

Instituto Politécnico de Tomar

Address
Estrada da Serra | Quinta do Contador
Tomar, Dystrykt Santarém, Portugalia
Telefon
+351 249 328 100

Programy

Ta szkoła oferuje również: