Polytechnic of Leiria

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wciąganie w Leirię

Czy wiesz, że uczniowie z ponad 70 różnych krajów wybrali Polytechnic of Leiria jako swoją pierwszą opcję studiów? Dowiedz się, dlaczego Portugalia jest idealnym miejscem docelowym i dlaczego nauka na Polytechnic of Leiria może być doświadczeniem zmieniającym życie.

Twoim celem jest Leiria. W samym środku wszystkiego masz mnóstwo atrakcji do przeżycia w pobliżu. Najlepsza plaża surfingowa, jazda na rowerze po Atlantyku, największa w kraju o długości 62 km, turystyka, zwiedzanie urokliwych historycznych wiosek… angażowanie się w nowy styl życia, w nowy krajobraz.

Leiria to połączenie przeszłości i przyszłości. Bezpieczeństwo, wysoka jakość życia i środowisko wielokulturowe. Leiria jest tętniącym życiem miastem uniwersyteckim nie tylko do nauki, ale także do życia! Dwa najpiękniejsze zabytki Portugalii, Klasztor Batalha i Klasztor Alcobaça, sklasyfikowane przez UNESCO jako obiekty światowego dziedzictwa, znajdują się w tym regionie.

Na zakrętach rzeki Lis są ukryte miejsca wypoczynku, takie jak parki i kawiarnie, w których można usiąść i odpocząć. Pójdź z czasem do historycznego centrum, aby wziąć udział w hałaśliwych kawiarniach, barach i podziwiać wspaniałe widoki na taras. Wieczorem wyjdź z pudełka i zmieszaj się z innymi lokalnymi i międzynarodowymi studentami w wyjątkowym Rodrigues Lobo Square.

O Polytechnic of Leiria

Leiria to także miasto uczące się z pierwszorzędną instytucją edukacyjną: Polytechnic of Leiria . Ponadto Polytechnic of Leiria ma możliwości stypendialne dla studentów zagranicznych.

W mieście mieszka około 11 500 studentów, uczęszczających do centrali Polytechnic of Leiria i trzech jej szkół: School of Education and Social Sciences, School of Technology and Management. Studenci z ponad 70 różnych krajów wybrali Polytechnic of Leiria jako miejsce studiów, wybierając w ten sposób zarówno doskonałe wykształcenie, jak i doświadczenie zmieniające życie.

Polytechnic of Leiria to uczelnia publiczna, która oferuje programy na poziomie licencjackim i magisterskim. Zaprojektowana dla dzisiejszych studentów Polytechnic of Leiria oferuje zaplecze badawcze XXI wieku: pięć kampusów w czterech różnych miastach oferujących wyjątkowe możliwości kształcenia, ponad 130 zaawansowanych technologicznie laboratoriów wyposażonych w najnowszą technologię, innowacyjną metodę nauczania oraz przyjazny, bliski atmosfera. W szczególności wyróżnienie dla tych, którzy kochają samochody, ponieważ Polytechnic of Leiria ma najlepsze inżynierskie laboratorium motoryzacyjne w kraju. Polytechnic of Leiria współpracuje z kilkoma firmami, takimi jak Cisco, Phoenix Contact, Oracle i Siemens. Te marki i wiele innych postanowiły wdrożyć akademie na Polytechnic of Leiria , które mogą położyć podwaliny pod sukces w karierze. Dotyczy to również staży, w których studenci mogą spędzać czas pracując i ucząc się w środowisku biznesowym.

Region jest bogaty w tworzywa sztuczne, ceramikę i szkło, formy, przemysł maszynowy, rybołówstwo, turystykę, przemysł spożywczy i biotechnologiczny. W tym kontekście przedsiębiorczości Leiria oferuje wspaniałe możliwości studentom i badaczom. Region ogólnie ma wysoki poziom zatrudnienia.

Na Polytechnic of Leiria możesz wybierać spośród kilku obszarów: ze świata biznesu, sztuki, edukacji, turystyki, zdrowia, sportu lub nauk społecznych. Polytechnic of Leiria ma pierwszorzędne udogodnienia, bliski i zaangażowany zespół, który pomaga uczniom w nowym życiu poza domem.

Pięć szkół, w czterech wspaniałych miastach nie tylko do nauki, ale do życia i miłości.

Przyszłe perspektywy zawodowe

Polytechnic of Leiria jest dumna z partnerstwa branżowego: wiele naszych kursów współpracuje z wiodącymi firmami, kładąc podwaliny pod Państwa działalność. Cisco, Phoenix Contact, Oracle, Siemens to tylko niektóre z głównych marek, które zdecydowały się na wdrożenie akademii w naszej instytucji.

Znajdujemy się również w regionie o dużej dynamice gospodarczej: wysoki poziom zatrudnienia w regionie bogatym w tworzywa sztuczne, ceramikę i szkło, formy, inżynieria, rybołówstwo, turystyka, przemysł spożywczy i biotechnologiczny.

Polytechnic of Leiria ma również platformę informatyczną, która ma na celu promocję szans zatrudnienia swoich studentów.

Obsługa języka angielskiego

Anglojęzyczny kurs mistrzowski wymaga od uczniów wykazania się biegłą znajomością języka angielskiego.

Udogodnienia i ustalenia dotyczące wsparcia

The Polytechnic of Leiria ma dobre zaplecze i warunki wsparcia, aby pomóc uczniom w nowym życiu z dala od domu.

Obiekty badawcze XXI wieku: pięć kampi oferujących wyjątkowe możliwości nauki. Ponad 130 zaawansowanych technologicznie laboratoriów wyposażonych w najnowszą technologię.

Innowacyjne nauczanie: Zainwestowaliśmy w zaawansowane obiekty studenckie i najnowszą dostępną technologię, starając się ożywić nasze kursy. ESTM School-Hotel i nasz internetowy oddział edukacyjny to tylko dwa z nich.

Usługi ICT: Darmowe WI-FI we wszystkich kampusach, rezydencjach, stołówkach i innych pomieszczeniach Polytechnic of Leiria .

Usługi medyczne: Polytechnic of Leiria zapewnia warunki, które zapewniają dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, dlatego oferujemy niższe koszty, wsparcie w określonych obszarach, takich jak diagnoza i profilaktyka, a także porady psychologiczno-pedagogiczne.

Obiekty sportowe: Polytechnic of Leiria daje uczniom możliwość uprawiania szerokiej gamy sportów w sektorze sportowym Studenckiej Służby Wsparcia.

Stołówki: Polytechnic of Leiria oferuje szereg jednostek żywnościowych za pośrednictwem swoich usług wsparcia dla studentów. Opcje są zróżnicowane: pięć stołówek, dziewięć barów, dwie restauracje i bar z przekąskami. Studenci mają dostęp do serwisu posiłków w bardzo przystępnej cenie. W stołówkach pełne posiłki są podawane w cenach społecznych (kompletny posiłek obejmuje: zupę, danie główne, sałatkę, chleb, owoce lub deser i sok), aw barach dostępne są menu z cenami subsydiowanymi. Istnieje ciągłe pragnienie urozmaicenia posiłków, starając się zapewnić zbilansowane menu dietetyczne i poprawić poziom zadowolenia uczniów.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Lokalizacje

Leiria

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Address
Polytechnic Institute of Leiria,
Headquarters,
Rua General Norton de Matos,
Apartado 4133

2411-901 Leiria, Dystrykt Leiria, Portugalia
Telefon
+351 244 830 010