Przeczytaj oficjalny opis

Wciąganie w Leirię

Czy wiesz, że uczniowie z ponad 70 różnych krajów wybrali Polytechnic of Leiria jako swoją pierwszą opcję studiów? Dowiedz się, dlaczego Portugalia jest idealnym miejscem docelowym i dlaczego nauka na Polytechnic of Leiria może być doświadczeniem zmieniającym życie.

Twoim celem jest Leiria. W samym środku wszystkiego masz mnóstwo atrakcji do przeżycia w pobliżu. Najlepsza plaża surfingowa, jazda na rowerze po Atlantyku, największa w kraju o długości 62 km, turystyka, zwiedzanie urokliwych historycznych wiosek… angażowanie się w nowy styl życia, w nowy krajobraz.

Leiria to połączenie przeszłości i przyszłości. Bezpieczeństwo, wysoka jakość życia i środowisko wielokulturowe. Leiria jest tętniącym życiem miastem uniwersyteckim nie tylko do nauki, ale także do życia! Dwa najpiękniejsze zabytki Portugalii, Klasztor Batalha i Klasztor Alcobaça, sklasyfikowane przez UNESCO jako obiekty światowego dziedzictwa, znajdują się w tym regionie.

Na zakrętach rzeki Lis są ukryte miejsca wypoczynku, takie jak parki i kawiarnie, w których można usiąść i odpocząć. Pójdź z czasem do historycznego centrum, aby wziąć udział w hałaśliwych kawiarniach, barach i podziwiać wspaniałe widoki na taras. Wieczorem wyjdź z pudełka i zmieszaj się z innymi lokalnymi i międzynarodowymi studentami w wyjątkowym Rodrigues Lobo Square.

O Polytechnic of Leiria

Leiria to także miasto uczące się z pierwszorzędną instytucją edukacyjną: Polytechnic of Leiria . Ponadto Polytechnic of Leiria ma możliwości stypendialne dla studentów zagranicznych.

W mieście mieszka około 11 500 uczniów, którzy uczęszczają do siedziby Polytechnic of Leiria i trzech jej szkół: Szkoły Edukacji i Nauk Społecznych, Szkoły Technologii i Zarządzania. Studenci z ponad 70 różnych krajów wybrali Polytechnic of Leiria jako miejsce swojej nauki, wybierając dla siebie zarówno doskonałą edukację, jak i zmieniające życie doświadczenie.

Polytechnic of Leiria jest instytucją publiczną szkolnictwa wyższego, która oferuje programy na poziomie licencjackim i magisterskim. Zaprojektowana z myślą o dzisiejszych studentach Polytechnic of Leiria oferuje obiekty do nauki w XXI wieku: pięć kampusów w czterech różnych miastach, oferujących wyjątkowe możliwości nauki, ponad 130 zaawansowanych technologicznie laboratoriów wyposażonych w najnowszą technologię, innowacyjną metodę nauczania i przyjazną, bliską atmosfera. Szczególną uwagę należy zwrócić na te, które kochają samochody, ponieważ Polytechnic of Leiria ma najlepsze inżynieryjne laboratorium motoryzacyjne w kraju. Polytechnic of Leiria współpracuje z kilkoma firmami, takimi jak Cisco, Phoenix Contact, Oracle i Siemens. Te marki i nie tylko zdecydowały się na wdrożenie akademii na Polytechnic of Leiria , która może położyć fundamenty pod sukces w karierze. Obejmuje to również staże, podczas których uczniowie mogą spędzać czas pracując i ucząc się w środowisku biznesowym.

Region jest bogaty w tworzywa sztuczne, ceramikę i szkło, formy, przemysł maszynowy, rybołówstwo, turystykę, przemysł spożywczy i biotechnologiczny. W tym kontekście przedsiębiorczości Leiria oferuje wspaniałe możliwości studentom i badaczom. Region ogólnie ma wysoki poziom zatrudnienia.

Na Polytechnic of Leiria możesz wybierać spośród kilku obszarów: ze świata biznesu, sztuki, edukacji, turystyki, zdrowia, sportu lub nauk społecznych. Polytechnic of Leiria ma pierwszorzędne udogodnienia, bliski i zaangażowany zespół, który pomaga uczniom w nowym życiu poza domem.

i Szkoła Nauk o Zdrowiu.

Pięć szkół, w czterech wspaniałych miastach nie tylko do nauki, ale do życia i miłości.

Przyszłe perspektywy zawodowe

Polytechnic of Leiria jest dumna z partnerstwa branżowego: wiele naszych kursów współpracuje z wiodącymi firmami, kładąc podwaliny pod Państwa działalność. Cisco, Phoenix Contact, Oracle, Siemens to tylko niektóre z głównych marek, które zdecydowały się na wdrożenie akademii w naszej instytucji.

Znajdujemy się również w regionie o dużej dynamice gospodarczej: wysoki poziom zatrudnienia w regionie bogatym w tworzywa sztuczne, ceramikę i szkło, formy, inżynieria, rybołówstwo, turystyka, przemysł spożywczy i biotechnologiczny.

Polytechnic of Leiria ma również platformę informatyczną, która ma na celu promocję szans zatrudnienia swoich studentów.

Obsługa języka angielskiego

Anglojęzyczny kurs mistrzowski wymaga od uczniów wykazania się biegłą znajomością języka angielskiego.

Udogodnienia i ustalenia dotyczące wsparcia

The Polytechnic of Leiria ma dobre zaplecze i warunki wsparcia, aby pomóc uczniom w nowym życiu z dala od domu.

Obiekty badawcze XXI wieku: pięć kampi oferujących wyjątkowe możliwości nauki. Ponad 130 zaawansowanych technologicznie laboratoriów wyposażonych w najnowszą technologię.

Innowacyjne nauczanie: Zainwestowaliśmy w zaawansowane obiekty studenckie i najnowszą dostępną technologię, starając się ożywić nasze kursy. ESTM School-Hotel i nasz internetowy oddział edukacyjny to tylko dwa z nich.

Usługi ICT: Darmowe WI-FI we wszystkich kampusach, rezydencjach, stołówkach i innych pomieszczeniach Polytechnic of Leiria .

Usługi medyczne: Polytechnic of Leiria zapewnia warunki, które zapewniają dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, dlatego oferujemy niższe koszty, wsparcie w określonych obszarach, takich jak diagnoza i profilaktyka, a także porady psychologiczno-pedagogiczne.

Obiekty sportowe: Polytechnic of Leiria daje uczniom możliwość uprawiania szerokiej gamy sportów w sektorze sportowym Studenckiej Służby Wsparcia.

Stołówki: Polytechnic of Leiria oferuje szereg jednostek żywnościowych za pośrednictwem swoich usług wsparcia dla studentów. Opcje są zróżnicowane: pięć stołówek, dziewięć barów, dwie restauracje i bar z przekąskami. Studenci mają dostęp do serwisu posiłków w bardzo przystępnej cenie. W stołówkach pełne posiłki są podawane w cenach społecznych (kompletny posiłek obejmuje: zupę, danie główne, sałatkę, chleb, owoce lub deser i sok), aw barach dostępne są menu z cenami subsydiowanymi. Istnieje ciągłe pragnienie urozmaicenia posiłków, starając się zapewnić zbilansowane menu dietetyczne i poprawić poziom zadowolenia uczniów.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Portugalski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Polytechnic of Leiria

Celem Master in Computer Engineering - Mobile Computing (MEI-CM) jest nadanie specjalizacji zawodowej z dużym naciskiem na mobilną informatykę i powiązane technologie. ... [+]

Master in Computer Engineering - Mobile Computing

Celem mgr inż. Inżynierii komputerowej - Mobile Computing (MEI-CM) jest nadanie specjalizacji zawodowej z dużym naciskiem na mobilne przetwarzanie danych i związane z nią technologie, umożliwiające przeprowadzenie szeregu badań dla posiadaczy dyplomu z inżynierii komputerowej i kursów pokrewnych , w tym możliwość specjalistycznej wiedzy dla profesjonalistów na rynku pracy. Aby to osiągnąć, stosuje się podejście oparte na projektowaniu. Realizacja projektów zespołowych promuje planowanie i organizację pracy, badania i zdobywanie niezbędnej wiedzy, a także rozwój autonomii, inicjatywy, krytycznej analizy i oceny rozwiązań.... [-]

Portugalia Leiria
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Polytechnic of Leiria

Rozwój związane z biotechnologią i pojawieniem inżynierii genetycznej i rozwój nowych narzędzi możliwe wielki rozmach tej dziedzinie, która jest obecnie w czołówce 21 wie ... [+]

Magister biotechnologii stosowanej

Master in Applied Biotechnology ma na celu przygotowanie studentów umiejętności naukowych, technicznych i ludzkich w celu opracowania badania stosowane i zarządzania w dziedzinie biotechnologii. Kurs ten ma na celu przekazanie studentom zaawansowanego szkolenia w dziedzinie biotechnologii do zastosowania w opracowywaniu i realizacji projektów w dziedzinie biotechnologii, farmacji, biotechnologii żywności i biotechnologii morskiej. Podczas drugiego roku studiów, student będzie przeprowadzenie badań na konkretny temat, który zostanie opracowany na staż / projektu / pracy dyplomowej. Udana obrona tego stażu / projektu / dysertacji doprowadzi do stopnia Mistrza... [-]

Portugalia Leiria
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Polytechnic of Leiria

Kurs ten ma na celu, przede wszystkim, w celu zapewnienia zaawansowanej wiedzy stosowane w profesjonalnych podmiotów, które zakładają strategiczne znaczenie dla kraju i r ... [+]

Te główne cele obejmują nabycie przez studentów wiedzy teoretycznej i umiejętności niezbędnych do jej zastosowania w dziedzinie elektroniki i telekomunikacji lub energii i automatyzacji. Celem kursu jest również aktywny udział w promowaniu narodowego rozwoju technologicznego i zwiększaniu wartości dodanej w przemyśle krajowym i regionalnym, poprzez opracowywanie projektów, rozpraw i praktyk w firmach i instytucjach badawczo-rozwojowych.

Plan Programy

1. Rok

Zgodność elektromagnetyczna Zarządzanie projektami Wprowadzenie do badań

1 rok - Elektronika i Telekomunikacja

Integrated Electronics Technologie sieci komunikacyjnych Audio i Video Coding Projektowanie sieci komórkowej Multimedia Communication Systems ... [-]
Portugalia Leiria
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Polytechnic of Leiria

Aby ukończyć studia magisterskie z zakresu inżynierii lądowej - budownictwa, umożliwiając posiadaczom studiów licencjackich na podobnym kierunku do kontynuowania studiów. ... [+]

Magister inżynierii lądowej - budownictwo

Ukończenie studiów magisterskich z zakresu inżynierii lądowej - budownictwa, umożliwiających posiadaczom studiów licencjackich w podobnej dziedzinie kontynuację studiów oraz poszerzenie wiedzy na temat budownictwa, konstrukcji, hydrauliki i środowiska, projektowania dróg, planowania i transportu. W tym stopniu studenci opracują oryginalne aplikacje w określonej dziedzinie, wykonując projekt, rozprawę lub staż. Po ukończeniu studiów magisterskich uczniowie powinni umieć: 1) stosować zdobytą wiedzę, rozumieć i rozwiązywać problemy w nowych i nieznanych sytuacjach, w szerokim i wielodyscyplinarnym kontekście; 2) opracowywać rozwiązania i podejmować decyzje w rzeczywistych sytuacjach, z ograniczonymi lub niepełnymi informacjami; 3) Przekazywać swoje wnioski i fundamenty ekspertom i nie-ekspertom, jasno i jednoznacznie; 4) Autonomicznie zaangażować się w uczenie się przez całe życie.... [-]

Portugalia Leiria
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Polytechnic of Leiria

Mistrz Program w Zrównoważonego Zarządzania Turystyką ma szkolenie uczniów zdolnych do wykonywania zadań w różnych gałęziach turystyki, czy w miejscu publicznym lub w sek ... [+]

Mistrz Zarządzania Zrównoważonym Turniejem

Mistrz Program w Zrównoważonego Zarządzania Turystyką ma szkolenie uczniów zdolnych do wykonywania zadań w różnych gałęziach turystyki, czy w miejscu publicznym lub w sektorze prywatnym. Tak więc, ma na celu: rozwijanie wyższego poziomu wiedzy na temat różnych dyscyplin, które integrują kursu, dostosowując zasady i koncepcje leżące u podstaw zarządzania i zrównoważony rozwój w turystyce; wiedzieć, głęboko ludzkie wpływ na systemy turystycznych i być w stanie ustanowić skuteczne rozwiązania tego problemu, stosowanie pojęć i technik opracowanych z dokładnością i zdolność do samokrytyki; w stanie, poprzez wiedza nabyta, diagnozować problemy i zaproponować rozwiązania dla zarządzania i zrównoważonego rozwoju, posiada umiejętności do wykonywania planów zrównoważonego zarządzania zasobami turystycznych; osiągnięcie zdolności badawczych, krytycznej analizy i rozpowszechniania informacji naukowej i technicznej; motywowanie do zastosowań wiedzy, w szczególności poprzez trwały poszukiwania i zintegrowanego zarządzania, identyfikacji potencjalnych pracodawców i promowania innowacji; być wprowadza nowych pomysłów i nowych produktów i usług związanych z zrównoważonego wykorzystania i zarządzania zasobami turystycznych w krajowym / międzynarodowym rynku, poprzez pracę na własny rachunek; zrozumienia i zastosowania technik badań naukowych, rozwoju osobistego i zawodowego, umiejętności, które pozwolą im prowadzić lub dołączyć zespoły pracy; nabyć umiejętności potrzebne do integracji doktoranckich lub podobne programy w dziedzinach pokrewnych.... [-]

Portugalia Leiria
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Polytechnic of Leiria

Aby sprostać wyzwaniom globalnym rynku, program oferuje krajowe i międzynarodowe firmy z absolwentów, które mogą prowadzić i wspierać proces ich na rynku międzynarodowym. ... [+]

Mistrz w biznesie międzynarodowym

Aby sprostać wyzwaniom globalnym rynku, Mistrz w programie Business International oferuje krajowe i międzynarodowe firmy z absolwentów, które mogą prowadzić i wspierać proces ich na rynku międzynarodowym. Program International Business koncentruje się na rozwoju wiedzy i umiejętności, które są niezbędne w działalności międzynarodowej oraz w procesie internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Cele programu

Master in International Business Program (MIB) umożliwia absolwentom kontynuowanie nauki ze szczególnym uwzględnieniem działalności międzynarodowej, mające na celu dostarczenie uczestnikom umiejętności do potrzeb zarówno publiczny jak i prywatny sektor, z jednej strony, a z drugiej strony, stymulowanie gospodarki poprzez międzynarodowego handlu i inwestycji. W celu sprostania wyzwaniom globalnym rynku, Master in International Business (MIB) programu zapewnia krajowych i międzynarodowych firm z pracownikami, które mogą prowadzić i wspierać proces ich na rynku międzynarodowym. Cele programu:... [-]

Portugalia Leiria
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Polytechnic of Leiria

Program ma na celu przekazanie studentom umiejętności koncepcyjnych i praktycznych z wysokim profesjonalnym poziomie w konkretnych dziedzinach projektowania graficznego i ... [+]

Mistrz w projektowaniu graficznym

Mistrzowie w Graficznego ESAD.CR ma na celu przekazanie studentom umiejętności koncepcyjnych i praktycznych z wysokim profesjonalnym poziomie w konkretnych dziedzinach projektowania graficznego i komunikacji dla wielu platform, które wyposażone współczesnej kultury wizualnej.

Warunki dostępu Posiadacze tytuł licencjata lub równoważne prawnej w Communication Design, Graphic Design, Multimedia Design, Product Design, Sztuk Pięknych, New Media, zainteresowana prowadzeniem badań w dziedzinie projektowania graficznego; Posiadacze stopnia zagranicznego licencjata akademickiego następującego 1st cyklu studiów organizowanych zgodnie z zasadami Procesu Bolońskiego w Projektowania Graficznego i pokrewnych dziedzinach; Posiadacze stopnia licencjata zagranicznego, które jest uznane za spełniające cele w stopniu przez Naukowo-Technicznej Rady ESAD w Projektowania Graficznego i pokrewnych dziedzinach; Posiadacze akademickim, naukowym lub zawodowym programu nauczania, który jest uznane za potwierdzające zdolność do wykonywania tego cyklu studiów przez Naukowo-Technicznej Rady ESAD. Plan studiów ... [-]
Portugalia Leiria
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Polytechnic of Leiria

Program ten ma na celu zapewnienie Mistrz i zintegrowany zestaw dynamicznych umiejętności, mocno oparte na wiedzy technicznej i naukowej. ... [+]

Mistrz w projektowaniu inżynierskim produktów

Ten program Mistrz ma na celu:

Aby zapewnić i zintegrowany zestaw umiejętności dynamicznych, mocno oparta na wiedzy naukowej i technicznej, co jest kluczowe dla szybkiego i innowacyjny rozwój produktów wysokiej jakości z dużą sukcesu i wartości dodanej. Aby zapewnić kształcenie multidyscyplinarne i wszechstronne, umożliwiając profesjonalistom wykonywać zadania strategiczne / nadzoru w przedsiębiorstwach przemysłowych i sektora usług, jak również w środkach publicznych lub prywatnych. Warunki dostępu Posiadacze tytuł licencjata lub równoważne prawnej w zakresie inżynierii i dziedzinach pokrewnych, wzornictwo przemysłowe i projektowanie produktów; Posiadacze stopnia zagranicznego licencjata akademickiego następującego 1st cyklu studiów zorganizowanego zgodnie z zasadami procesu bolońskiego w zakresie inżynierii i obszarów pokrewnych, wzornictwa przemysłowego i projektowania produktu; Posiadacze stopnia licencjata zagranicznego, które jest uznane za spełniające cele w stopniu przez Naukowo-Technicznej Rady EStG w inżynierii i pokrewne dziedziny, wzoru przemysłowego lub projektowania produktu; Posiadacze akademickim, naukowym lub zawodowym programu nauczania, który jest uznane za potwierdzające zdolność do wykonywania tego cyklu studiów przez Naukowo-Technicznej Rady EStG. Plan studiów ... [-]
Portugalia Leiria
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Politécnico de Leiria

Leiria

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria
Address
Polytechnic Institute of Leiria, Headquarters, Rua General Norton de Matos, Apartado 4133
2411-901 Leiria, Dystrykt Leiria, Portugalia
Telefon
+351 244 830 010