Przeczytaj oficjalny opis

O Instytucie Politechnicznym w Coimbrze

Zapraszamy do Instytutu Politechnicznego w Coimbrze (IPC). Folder ten powinien dostarczyć globalnego widzenia IPC, które pomogą Ci poznać nas lepiej. Jesteśmy publicznego instytut szkolnictwa wyższego, który składa się z sześciu szkół (Coimbra College of Agriculture, Coimbra College of Education, Oliveira do Hospital College of Technology i Zarządzania, Wyższej Szkoły Technologii Coimbra, Coimbra Zdrowia Instytut Rachunkowości i Administracji oraz Instytut Coimbra Inżynierii), pomocy socjalnej (SAS) i administracji centralnej (SC). Jak można wywnioskować z nazwy naszych szkołach, Instytut ma do zaoferowania wiele różnych badań, które obejmują również edukację transgranicznej w partnerstwie z innymi instytucjami europejskimi szkolnictwa wyższego, na poziomie zarówno licencjackich i magisterskich. Bierzemy udział w wielu międzynarodowych programów mobilności i cenimy projekty współpracy z krajami Europy i krajów języka portugalskiego. Akademicki pomoc społeczna jest dla nas szczególnie ważne w odniesieniu do stypendiów, wyżywienia i zakwaterowania. W tym celu SAS stara się zapewnić każdemu uczniowi zindywidualizowanego wsparcia, choć koncentruje się w szczególności na najmniej uprzywilejowanych uczniów, w celu zapewnienia im środków finansowych do prowadzenia studiów. Instytut posiada akademikach i kantyn zlokalizowanych w różnych częściach miasta, tak aby zapewnić odpowiednie usługi dla naszych uczniów, co jest rozproszone jak naszych szkołach. Mamy również do zaoferowania całą wspólnotę IPC Medical Clinic w kilku medycznych specjalności medycyny konwencjonalnej i komplementarnej, cardio fitness i wagi szkolenia siłownia, ziemia sportowego, a także inne obiekty sportowe, które organizujemy we współpracy z innymi podmiotami , Polytechnic Institute of Coimbra uprawia kilka partnerstwa, albo z instytucjami szkolnictwa wyższego lub z innymi podmiotami w dziedzinie edukacji, badań naukowych, świadczenia usług lub sportu i kultury, z którymi dzielimy synergii i punktów wspólnych. Chcemy zapewnić naszym studentom nie tylko miejsce, gdzie mogą otrzymać wyższe wykształcenie, ale także otoczenie sprzyjające pełny rozwój intelektualny, konsolidacja edukacji obywatelskiej w szerokim znaczeniu, w celu zapewnienia naszym obywatelom kraju i świata, którzy będą pracować na rzecz Zrównoważona przyszłość, przyszłość postępu, jutro pełne nadziei.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Polytechnic Institute of Coimbra

Głównym celem studiów magisterskich w "Energii Elektrycznej konwersji i Power Systems" jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach związanych z system ... [+]

Międzynarodowy Magister - Energia elektryczna konwersji i Power Systems CELE:

Głównym celem studiów magisterskich w "Energii Elektrycznej konwersji i Power Systems" jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach związanych z systemami zarządzania energią i elektroenergetycznych stosowanych w odniesieniu do energii odnawialnej.

Mistrz przedstawia podwójne podejście: naukowy i profesjonalny, Odnośnie Część naukowa, Szkolenia opiera się na dwóch głównych projektowania aplikacji: elektryczne systemy zasilania i elektrycznych i hybrydowych systemów trakcyjnych.

Z drugiej strony, dotyczących zawodowego szkolenia część opiera się na zarządzanie energią elektryczną. Tak więc, osoby ujęte w tym profesjonalnej strony, zostały zaprojektowane po dwie główne idee: zarządzanie konsumentów energii oraz wytwarzania i przesyłu energii elektrycznej na wolnym rynku.... [-]

Portugalia Coimbra Hiszpania Gijón
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku