Polytechnic Institute Of Bragança

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Polytechnic Institute of Bragança (IPB) jest portugalski Instytucja Publiczna Szkolnictwa Wyższego z 7000 studentów studiów licencjackich i magisterskich, obejmując szeroki obszar wiedzy i technologii, w tym nauk rolniczych, sztuki i sportu, edukacji i szkolenia nauczycieli, informatyki i inżynierii, administracji i zarządzania, zdrowia, komunikacji i turystyki.

IPB należy do Europejskiej Sieci Uniwersytetów Nauk Stosowanych (UASnet), który główne cele obejmują przenoszenia umiejętności zawodowych i integracji badań stosowanych w ich zawodowej misji edukacyjnej i technologicznej. IPB posiada również program internacjonalizacji z powszechnie uznanej sukcesu, w tym roczny mobilności ponad 900 przychodzących oraz wychodzących studentów i 200 pracowników nauki, w wyniku współpracy z kilku szkół wyższych z całego świata. Obecnie IPB jest wielokulturowa instytucja, w której 13% studentów to studenci zagraniczni.

W 2011 roku Komisja Europejska przyznała certyfikat ECTS Label do IPB, uznając jakość dostarczonych informacji pod względem oferowanych programów studiów i zarządzania mobilnością studentów w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego. W 2013 roku został wyróżniony IPB również DS Label. Celem suplementu do dyplomu (DS) ma dostarczyć obiektywnych i pełnych informacji dla lepszego międzynarodowej przejrzystości i uczciwej akademickich i zawodowych uznawania kwalifikacji.

Oprócz programów naukowych prowadzonych w języku portugalskim, IPB oferuje licencjackie, magisterskie i programy w pełni wykładał angielskiego, a także kursy języka portugalskiego i kultury dla studentów zagranicznych.

Lokalizacje

Bragança

Instituto Politécnico de Bragança

Address
International Relations Office
Instituto Politécnico de Bragança
Campus de Santa Apolónia

5300-253 Bragança, Dystrykt Bragança, Portugalia
Telefon
(+351) 273 330 690