Przeczytaj oficjalny opis

IPAM To szkoła, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w nauczaniu marketingu, oferując zawsze wykształcenie doskonałości w bliskości firm i rynków.

Nasz model nauczania łączy teorię i praktykę, prowadzoną przez wykładowców z doświadczeniem biznesowym i wyzwaniami rzeczywistymi, jakie stwarzają uczniowie przez firmy.

Studenci są prawdziwymi menedżerami marketingu podczas rozpoczynania lub rozwijania swojej kariery.

Założona w 1984 roku, jest to najstarsza i największa szkoła marketingu w Portugalii, która kształciła ponad 9 000 studentów w ciągu 31 lat istnienia.

Była jedną z pierwszych portugalskich uczelni wyższych, która została oceniona przez Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów, najważniejsze stowarzyszenie w tym sektorze.

W latach dziewięćdziesiątych IPAM dostrzega niezwykły wzrost. Rozwija bliskie relacje z rynkiem biznesu, jego kursy otrzymują uznanie od rządu portugalskiego, organizuje swój pierwszy Kongres Specjalistów ds. Marketingu i prowadzi do dziś jedyny czasopismo naukowe specjalizujące się w marketingu. Po roku 2000 IPAM posiada największy symulator zarządzania na szczeblu krajowym, w pełni integruje wszystkie jego programy akademickie w ramach procesu bolońskiego iz zadowoleniem przyjmuje sławnego Philipa Kotlera i Toma Petersa w trakcie zajęć inauguracyjnych na rok akademicki.

Od 2015 roku IPAM jest częścią Laureate International Universities, największej globalnej grupy szkolnictwa wyższego, której misją jest oferowanie szkolnictwa wyŜszego z wielokulturowym skupieniem. Laureat liczy ponad 70 instytucji w 25 krajach i jest dostępny online, z udziałem ponad miliona studentów i ponad 70 tysięcy współpracowników.

Laureat międzynarodowych uniwersytetów jest największą globalną grupą szkolnictwa wyższego, oferującą dostęp do wysokiej jakości edukacji, skupiającej się na wynikach uczniów.

  • 25 krajów i online
  • Ponad 1 000 000 studentów
  • Ponad 70 instytucji

Uczelnie składające się z sieci Laureate oferują między innymi studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie i podyplomowe w takich dziedzinach, jak: biznes, inżynieria, zarządzanie hotelarstwem, prawo, architektura, sztuka i medycyna.

Laureat ma pomóc studentom w osiągnięciu ich potencjału i osiągnięciu ich osobistych i zawodowych celów. Przynosi uczelniom i studentom globalny wgląd w lokalną perspektywę, tworząc prawdziwie wielokulturowe doświadczenie w nauce zorientowane na karierę.

Model nauczania skoncentrowany na studentach, którego celem jest przygotowanie studentów do światowego świata poprzez zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności zwiększających ich możliwości zatrudnienia na całym świecie.

W IPAM, przez lata wzbogacono model pedagogiczny, łączący zajęcia z klasą, technologię i link do rynku.

Podczas tych zajęć w klasach, nauczanie odbywa się w bardziej konwencjonalnym modelu, ale z nowatorskimi metodologiami pedagogicznymi (studia przypadku, teatr, odgrywanie ról, praca grupowa, sesje samouczków czy symulacje). Nauczanie w środowisku mieszanym wspomagane jest przez nowe technologie (moodle, networking, fora, czaty, wideokonferencje).

Wreszcie nauka w warunkach rynkowych odbywa się na zewnątrz (biznes i otwarcie dni, zajęcia w firmach, wizyty robocze, staże, warsztaty czy konferencje).

Innowacyjny i zróżnicowany model akademicki IPAM oparty jest zatem na dwóch kluczowych filarach:

  • Link do biznesu
  • Międzynarodowe doświadczenie
IPAM w Lizbonie
  • Obszary studiów i przestrzenie komunalne, które mają na celu pobudzanie pracy zespołowej i wspieranie integracji uniwersyteckiej: pokoje klasy Laboratoria | Audytorium | Biblioteka | Studia Outdoor Lounge
  • Usługi mające na celu ułatwienie codziennego życia uczniów: Sąd Żywnościowy Centrum kopiowania Usługi dla studentów | Wirtualny kampus Darmowe wifi
IPAM
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Portugalski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IPAM

Master in Design Management obejmuje cały proces strategicznego i operacyjnego w organizacji biznesowej w celu dostosowania oferty dostosowane do potrzeb konsumentów. ... [+]

Mistrz opracowany we współpracy z IADE - Creative University.

Design Management jest działalnością, która ma jako główny cel włączenie dobrego designu w spółkach, dodając obszary wiedzy o projektowaniu i zarządzaniu. Umiejętność projektowania i planowanie procesów twórczych w fazie badań, analiz, konceptualizacji i realizacji są kluczowe umiejętności kierownika projektu, który przełoży się na konkretne wyniki osiągane przez przedsiębiorstwa na rynku.

Master in Design Management obejmuje cały proces strategicznego i operacyjnego w organizacji biznesowej w celu dostosowania oferty dostosowane do potrzeb konsumentów.

firmy

Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów z firmami i możliwością przeprowadzenia etapów.... [-]

Portugalia Lizbona Porto
Skontaktuj się ze szkołą
Portugalski
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IPAM

Master in Marketing Management przygotowuje studentów do opracowania strategicznego działania marketingowe w kontekście międzynarodowym. ... [+]

Master in Marketing Management przygotowuje studentów do opracowania strategicznego działania marketingowe w kontekście międzynarodowym. Przez empirycznej nauki w pełnym biznesu zanurzeniową, student rozwija kompetencje techniczne i relacyjnych do wykonywania pośrednich i wyższych funkcji szczebla w organizacjach.

Kurs Master jest oparty na globalnym widzenia rynku i bliskich kontaktów z firmami, promowanie pracy zespołowej przedsiębiorczości i innowacyjności.

firmy

Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów z firmami i możliwością przeprowadzenia etapów.... [-]

Portugalia Lizbona Porto
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Portugalski
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

IPAM - The Marketing School

Location address
Quinta do Bom Nome,
Estr. da Correia 53
1500-210 Lisboa

Lisbon, Lizbona, PT
Location address
Rua Manuel Pinto de Azevedo, 748
4100-320 Porto

Porto, Dystrykt Porto, PT