IMF Business School Portugal

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wartości, które czynią różnicę

MFW Business School Group to grupa biznesowa poświęcona tworzeniu firm i osób prywatnych, z silnym zaangażowaniu w jakość produktów i usług. Przyczyniamy się do rozwoju osobistego i zawodowego, z wysokim wskaźnikiem sukcesu w profesjonalistów specjalizacji.

MFW Portugalia jest spółką handlową prawa portugalskiego włożonej do MFW Business School Group, a jej działalność jest skierowana do Krajów portugalskich. MFW Portugalia ma na celu prowadzenie działań reprezentacyjnych, rozpowszechnianie, promocja i marketing w Portugalii i innych krajów języka portugalskiego, kursy oferowane przez instytucje świadczące kształcenia na odległość (e-learning), uniwersytetów, politechnik i szkół, są krajowych i zagranicznych.

Instytucje reprezentujemy, a z którymi mamy partnerstwa stanowią odniesienie w swoich dziedzinach wiedzy, ucząc odniesienie e-learning, które mogą zapewnić konkurencyjną różnicę w zestawie nabytych umiejętności i krytycznym czynnikiem sukcesu, szczególnie w dzisiejszym bardzo konkurencyjnym środowisku i wymagający.

Jesteśmy grupą firma w stałej ekspansji

Od samego początku celem MFW Business School została dywersyfikacji, rok po roku, w odpowiedzi na rosnącą liczbę wysoce zadowolonych klientów.

Niedrogi naszej oferty szkoleniowej sprawia, że ​​jesteśmy liderami w branży.

Obecnie już przeszkolonych ponad 90.000 studentów i współpracowała z ponad 5000 firm, jedne z najważniejszych w Hiszpanii.

Nasze wartości

Widok

Naszym celem jest stać się międzynarodowym referencyjna specjalistów e-learning w różnych dziedzinach technicznych.

Misja

Chcemy rosnąć z wami. Naszym celem jest zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów dzięki spersonalizowanej uwagi i poświęcenia i doskonałości w jakości usług. Cel ten wymaga ciągłej poprawy zaangażowania technicznego i zasobów materialnych i maksymalnej wszystkich naszych pracowników na szkolenia w MFW jest inny i niepowtarzalny doświadczenie.

Wartości

  • Udostępniać wyższego wykształcenia, zapewnienie szkoleń jakości w konkurencyjnych cenach.
  • Inwestowanie w nowe technologie, aby zapewnić wartość szkolenia.
  • Bliskość fizyczna studenta za pośrednictwem naszej krajowej i międzynarodowej sieci biur i centrów stowarzyszonych.
  • System spersonalizowany korepetycje akademickich. Zespół nauczycieli niezwykle zmotywowani i zawsze dostępny.
  • wewnętrzne zobowiązanie do naszego zespołu, ustanowienie zasad, które umożliwiają rozwój osobisty opiera się na zaufaniu, elastyczności i autoexigência.

Dlaczego szkolenie w MFW?

Dlaczego MFWAkredytacje

Lokalizacje

Lizbona

Address
Rua Domingos Sequeira, 27
5ºAndar Esc. D,

1350-119 Lizbona, Lizbona, Portugalia

Portugal Online

Address
Portugal Online, Portugalia