IADE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test IADE Było to laboratorium kreatywności, talentów i przywództwa uznawane na całym społeczeństwie. To zachęca studentów do testowania własnego talentu, aby uwierzyć w siebie, co czyni je najlepszym z najlepszych w życiu osobistym lub w przyszłej integracji zawodowej.

To jest teraz punktem odniesienia w nauczaniu Kreatywności, Szkoła pionierem nauczania projektowania w Portugalii i jeden z najlepszych w Europie, oprócz bycia jednymi z pierwszych w nauczaniu reklamy, marketingu oraz fotografia.

Został założony w 1969 roku w Lizbonie i uczy projektowania pionierem w Portugalii. Jest to obecnie instytucja że więcej studentów sposób w tej dziedzinie, a stopa zatrudnienia 97 proc. W 2012 roku uzyskała status University Institute, tytuł, który pozwolił na stworzenie nowoczesnego studia doktoranckie w zakresie projektowania, ze szczególnym naciskiem na kreatywność i internacjonalizacji.

Od 2015 roku, IADE część laureatem międzynarodowych uniwersytetów, największej na świecie grupy wyższego, którego zadaniem jest zapewnienie wyższego wykształcenia z wielokulturowym ostrości. Założona w 1988 roku, laureat posiada ponad 80 instytucji w 29 krajach i internetowych, integracja ponad milion studentów i ponad 70 tysięcy pracowników.

W 2016 roku IADE częścią Uniwersytetu Europejskiego wzmacniając swoją pozycję w Europie jako twórczy szkole.

Obecnie IADE nadawania stopni akademickich licencjackich, magisterskich i doktoranckich i podyplomowych w obszarze szkoleń dotyczących kreatywności: Rysunek, sztuka i komunikacji, marketingu, reklamy i fotografii.

WYRÓŻNIENIA

2017 - IADE kontynuuje nazwie, na 3. rok z rzędu, jako jeden z 50 najlepszych szkół Design Europe w rankingu Domus.
2016 - IADE powrotem zostać uznana za jedną z 50 najlepszych szkół projektowania w Europie w rankingu Domus.
2015 - IADE jest wśród 50 najlepszych szkół projektowania w Europie w rankingu Domus.
2014 - IADE został wyróżniony przez Komisję Europejską z pieczęcią jakości DS DS Label Label to znak jakości, który rozpoznaje i rozróżnia rygor i najlepszych praktyk szkół wyższych w celu wykonania suplementu do dyplomu.

IADE Lizbona 101

Uniwersytet Europejski

Uniwersytet Europejski należący do największej na świecie grupy Szkolnictwa Wyższego - laureat międzynarodowych uczelniach - i oferuje dostęp do wysokiej jakości edukacji skoncentrowanej na studenta.

Wyróżnia się jego zdolność do innowacji i jej akademickiego modelu wyróżnik, który opiera się na zasadach jakości, internacjonalizacji i podejście do biznesu i rynku pracy.

Przygotowanie studentów zamierza przekształcić je w Global zawodowego przyszłości, ze wszystkimi umiejętnościami, aby osiągnąć sukces zawodowy w dowolnym miejscu na świecie.

Uniwersytet Europejski daje stopni licencjackich, magisterskich i doktoranckich i studiów podyplomowych w różnych dziedzinach takich jak zarządzanie, prawo, psychologia, zasobów ludzkich, marketingu, projektowania komunikacji, sportu, komputerów i technologii, a wyróżnia się jako górna wiodącą instytucją edukacyjną w nauczaniu Hotel and Tourism Management.

MISJA

Tworzenie globalnych specjalistów.
Przyczynić się do rozwoju globalnego społeczeństwa poprzez przygotowanie studentów, promowanie postawy przedsiębiorczości, opartego na zasadach odpowiedzialności społecznej, internacjonalizacji, doskonałości w dziedzinie badań i możliwości zatrudnienia.

WIZJA

Aby być międzynarodowy odniesienie Uniwersytet i pierwszy wybór studentów i pracodawców.

WARTOŚCI

Szkolić przedsiębiorców i najlepszych specjalistów poprzez innowacyjne metody, przygotowując je na rynku światowym.

 • Rygor - W programach rozwoju akademickiego i studentów oraz we wszystkich procesach zarządzania.
 • Różnorodność - zróżnicowana oferta programy jakości w różnych poziomach wyższych.
 • Uniwersalność - Przygotowując specjalistów na świecie bez granic, zachęcając oraz zapewnienie kontaktu z innymi kulturami.
 • Innowacja - W adaptacji do potrzeb rynku pracy, dostarczając aktualnych metod i treści, aby skutecznie przygotować uczniów.
IADE Lizbona 102

kampus

Otwarte 24h / dobę, 365 dni w roku.

Kampus Santos jest przygotowany, aby dać studentom wyjątkowe doświadczenie akademickie i zwiększyć swój sukces w nauce.

 • pomieszczenia studyjne i biesiadny na celu stymulowanie pracy w zespole i promować integrację akademickiego
  Sale | biblioteka | pokoje studyjne | hol
 • Usługi, któreprzeznaczone do ułatwienia studentowi dnia na dzień
  Food Corner | Copy Center | Studenci Usługi | Wirtualny Campus | Darmowe Wi-Fi
 • 15 laboratoria z wyposażeniem technologicznym, który umożliwia zastosowanie innowacyjnego modelu nauczania
  MediaLab Studio | Game Studio / Project fabryczne | Fotografia Laboratories | 3D Lab | Cyfrowa dystrybucja | laboratoria inżynierii | komputer Labs
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Portugalski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister W Zakresie Projektowania I Reklamy

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2017 Portugalia Lisboa

Master in Design & reklama opiera się na połączeniu wiedzy z dziedziny projektowania i marketingu, łącząc w jednym programie dwa obszary szkoleniowe gdzie IADE więcej masz podświetlony. [+]

Test Masters in Design & Advertising opiera się na połączeniu wiedzy z dziedziny projektowania i marketingu, łącząc w jednym programie dwa obszary szkoleniowe gdzie IADE więcej masz podświetlony. Poprzez badania i wykorzystania aktywnych modeli nauczania studenci są w stanie zrozumieć dynamikę tworzenia reklamowej, analizy i krytycznej oceny różnych propozycji i myśleć agencję modelek i twórczy kierunek przyszłości. Międzynarodowe doświadczenie Oprócz międzynarodowych partnerstw że IADE ma globalna sieć laureata międzynarodowych uczelniach zapewnia 80 uniwersytetów w 29 krajach, w których uczeń może wykonać mobilności międzynarodowej. firmy Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów z firmami i zanurzenie Szkolna Agencja. Plan studiów 1 rok 1. połowa ... [-]

Mestrado Em Zarządzania Projektami

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2017 Portugalia Lisboa

Zarządzanie projektem é uma atividade que que como objetivo principal aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Capacidade em conceber e planear processos criativos nas fases de pesquisa, análise, conceptualição e execução, são competências chave de um gestor de design, que se traduzem em concreto nos, które nie posiadają merkado. [+]

Programa desenvolvido em parceria com o IPAM Porto Zarządzanie projektowe É uma atividade que que como objetivo principal aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Capacidade em conceber e planear processos criativos nas fases de pesquisa, análise, conceptualição e execução, são competências chave de um gestor de design, que se traduzem em concreto nos, które nie posiadają merkado. O Mestrado em Zarządzanie Projektami Engloba todo o processo estratégico i operacional dentro de uma organização empresarial como forma de valecas a proposas aequo désidades dos consumidores. Desenvolvido em rede ao nível nacional e internacional, este programa está Assente na tecnologia, É composto por uma Forte składnik in forma de focado no desenvolvimento do empreendedorismo. Experiencia Internacional Para além das parcerias internacionais que o IADE tem, a rede globalna da laureate międzynarodowe uniwersytety disponibiliza 80 universidades em 29 países na estadante poderá realizar mobilidade internacional. Empresa Ao longo do mestrado, o estudante terá um constante contacto como mundo profissional, quer através seminários com desecciones e profissionés de referência, warsztaty, projetos com empresas na imię Agência Escola. Plano de Estudos 1o Ano Semestr 1º ... [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Projektowania I Kultury Wizualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2017 Portugalia Lisboa + 1 więcej

W magistra w zakresie projektowania i kultura wizualna, w pełni w języku angielskim, studenci uczą się skutecznie przekształcić zawartość do uderzające obiektów wizualnych, profesjonalne podejście do przedstawienia opinii publicznej dzisiaj. [+]

na Masters w projektowaniu i Kultury Wizualnej, W pełni w języku angielskim, studenci uczą się skutecznie przekształcić zawartość do uderzające obiektów wizualnych, profesjonalne podejście do przedstawienia opinii publicznej dzisiaj. Studenci odkrywać i ćwiczyć elementy procesu projektowania wizualnego, od badań i projektowania aa do rozwoju dynamicznej zawartości wizualnej. Uczenie się tego kursu Master jest wzmocniona przez obiektów IADE - Laboratorium druk, Media Lab i Photo Lab - i przez nauczycieli i specjalistów w doktoratów rynku w projektowaniu. Mistrz jest podzielony głównie w projektach kultury wizualnej oraz projektów graficznych i projektowych posiada jednostkę 4-tygodniowe o tożsamość projekt prowadzone przez Domus Academy. Międzynarodowe doświadczenie W uzupełnieniu do współpracy z Akademia Domus, aby być częścią największej na świecie grupy Szkolnictwa Wyższego - laureat międzynarodowych uczelniach, IADE przynosi studentów globalną wizję z perspektywy lokalnej, tworząc prawdziwie wielokulturowe doświadczenie edukacyjne zorientowane na karierę. Przygotowanie studentów IADE ma na celu uczynienie ich Global Profesjonalne przyszłości, dając im wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu zawodowego w dowolnym miejscu na świecie. firmy Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów z firmami i zanurzenie Szkolna Agencja. Plan studiów 1 rok 1. połowa ... [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Projektowania I Kultury Wizualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2017 Portugalia Lisboa + 1 więcej

Ten mistrz widzi projektowania wizualnego kompleksowe i wielodyscyplinarne perspektywy, rozwój pracy w takich dziedzinach, jak projektowanie wizualnych, projektowania grafiki, ilustracja, film, motion design, fotografii, typografii, projektowania redakcji, komiks i animację. [+]

Ten mistrz widzi projektowania wizualnego kompleksowe i wielodyscyplinarne perspektywy, rozwój pracy w takich dziedzinach, jak projektowanie wizualnych, projektowania grafiki, ilustracja, film, motion design, fotografii, typografii, projektowania redakcji, komiks i animację. Test stopień magistra w dziedzinie projektowania i kultury wizualnej koncentruje się na twórczym i współczesnej działalności projektowej, z dużym obciążeniem towarzyszy praktyce refleksji i krytycznej analizy, promowanie „know-how” i „jak myśleć”. Przez cały stopnia mistrz ma na celu przygotowanie studenta do produkcji swojego portfela, autopromocji i zarządzania jego karierze. Międzynarodowe doświadczenie Oprócz międzynarodowych partnerstw że IADE ma globalna sieć laureata międzynarodowych uczelniach zapewnia 80 uniwersytetów w 29 krajach, w których uczeń może wykonać mobilności międzynarodowej. firmy Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów z firmami i zanurzenie Szkolna Agencja. Plan studiów 1 rok 1. połowa ... [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Projektowania Interakcji

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu -2 rok September 2017 Portugalia Lisboa

W społeczeństwie, które coraz bardziej ceni doświadczenie zamiast produktu lub usługi, które wydają się być zdematerializowane, będąc za pośrednictwem rozwiązań technologicznych, w tym Master in Interaction Design jest proponowany do zbadania relacji między ludźmi i cyfrowe artefakty, perspetivando wpływ interakcje społeczne, kulturowe i etyczne z istniejącymi i nowymi technologiami, aby opracować propozycje, które będą miały pozytywny wpływ na społeczeństwo i jakość życia użytkowników. [+]

W społeczeństwie coraz bardziej ceni doświadczenie nad produktem lub usługą, które wydają się być zdematerializowane, będąc za pośrednictwem rozwiązań technologicznych, w tym Master in Interaction projekt Zamierzamy zbadać relacje między ludźmi i cyfrowe artefakty, perspetivando społecznego, kulturalnego i etycznego wpływu interakcji z istniejącymi i nowymi technologiami, aby opracować propozycje, które będą miały pozytywny wpływ na społeczeństwo i jakość życia użytkowników. poprzez wielodyscyplinarne podejście skoncentrowane na użytkownikuW ścisłej współpracy z uczelniami lub rynkowych ekspertów, A Model pedagogiczny koncentruje się na projekcieMa na celu dostarczenie studentom wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, które umożliwią opanowanie różnych etapach rzutowych, od oceny potrzeb i charakterystyki użytkownika, myśli i testowania prototypów, zakończone w rozwoju rozwiązania i struktury modelu biznes. Międzynarodowe doświadczenie Oprócz międzynarodowych partnerstw że IADE ma globalna sieć laureata międzynarodowych uczelniach zapewnia 80 uniwersytetów w 29 krajach, w których uczeń może wykonać mobilności międzynarodowej. firmy Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów z firmami i zanurzenie Szkolna Agencja. Hugo Fernandes jest byłym studentem IADE i rozwija projekty w dziedzinie projektowania interakcji. Wiedzieć więcej http://imhugo.com Plan studiów 1 rok 1. połowa ... [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Projektowania Mody I Marki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Portugalia Lisboa

To Master in Branding i Projektowania Ubioru ma na celu odpowiedzieć na złożone i rzeczywistych potrzeb specjalistyczną wiedzę w dziedzinie mody, rozszerzania i rozwoju nowej wiedzy, a tym samym przyczynienie się do szkolenia wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Dodatkowo, ma na celu poprawę zdolności krytyczne, stymulacja umiejętności i rozwój kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości, zawsze zbudują lub interpretacji trendów rynkowych. [+]

Program opracowany we współpracy z UBI - University of Beira Interior Ten Masters in Branding i Projektowania Ubioru zamierza reagować na złożone i rzeczywistych potrzeb wiedzy w dziedzinie mody, rozszerzania i rozwoju nowej wiedzy, a tym samym przyczynienie się do szkolenia wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Dodatkowo, ma na celu poprawę zdolności krytyczne, stymulacja umiejętności i rozwój kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości, zawsze zbudują lub interpretacji trendów rynkowych. Przez cały magistra, studenci mają możliwość rozwijania kolekcji od jego poczęcia aż do jego promocji, zakończone w pokazie mody. Sukces pracy studentów jest wzmocniona przez laboratoriów i urządzeń, które szkoły świadczą. Międzynarodowe doświadczenie Oprócz międzynarodowych partnerstw że IADE ma globalna sieć laureata międzynarodowych uczelniach zapewnia 80 uniwersytetów w 29 krajach, w których uczeń może wykonać mobilności międzynarodowej. firmy Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów i współpracy z firmami z rynku. Plan studiów 1 rok 1. połowa ... [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Projektowania Produktu I Przestrzeni

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2017 Portugalia Lisboa

Przez cały ten stopień Mistrza uczniowie rozwijają umiejętności technicznych poprzez wykorzystanie technologii takich jak CAD / CAM (AutoCAD, SolidWorks) i widoku trójwymiarowym (3D Studio Max). [+]

Produkt i przestrzeń są połączone na zawsze w środowisku jest głównym założeniem OPIS I CELE Master of Product Design and Space. Koncepcja ta jest tłumaczona przez wykonywanie projektów konstrukcyjnych obiektów rękę skali, ciała i przestrzeni, zmaterializowanej sumując obszary specjalizacji środowiskach produkcyjnych i przemysłowych. Przez cały ten stopień Mistrza uczniowie rozwijają umiejętności technicznych poprzez wykorzystanie technologii takich jak CAD / CAM (AutoCAD, SolidWorks) i widoku trójwymiarowym (3D Studio Max). Oprócz wydziału składa się z profesjonalistów działających na rynku, program ten ma również na celu monitorowanie rynku, dając odpowiedź na potrzeby okolicznych. Międzynarodowe doświadczenie Oprócz międzynarodowych partnerstw że IADE ma globalna sieć laureata międzynarodowych uczelniach zapewnia 80 uniwersytetów w 29 krajach, w których uczeń może wykonać mobilności międzynarodowej. firmy Przez cały Mistrza, student będzie miał stały kontakt ze światem zawodowym, czy to poprzez seminaria z liderów i specjalistów referencyjnych, warsztatów, projektów z firmami i zanurzenie Szkolna Agencja. Plan studiów 1 rok 1. połowa ... [-]

Filmy

IADE - Universidade Europeia

Kontakt
Adres lokalizacji
Av. Dom Carlos | 4
Lisbon, 1200-649 PT
Media społecznościowe